فاکس نیوز تست وفاداری ترامپ را با موفقیت پشت سر گذاشت: این چیزی فراتر از یک دروغ است – یادگیری نحوه دروغ گفتن است.

[ad_1]

پس از یک روز سکوت، مجریان فاکس نیوز سرانجام از بی توجهی به رسوایی بمب گذاری خود دست کشیدند و خارج شدند. با این حال، مشخص نیست که چرا آنها به یک روز کامل نیاز دارند تا پاسخ های خود را آماده کنند، زیرا آنچه که در نهایت ارائه کردند هم تنبل و هم ناسازگار بود.

پیامک هایی که در 6 ژانویه به مارک میدوز، رئیس سابق دفتر دونالد ترامپ ارسال شد، به صراحت ثابت می کند که مجریان فاکس نیوز عمداً به مخاطبان خود دروغ می گویند.

به ویژه، بزرگترین ستاره های شبکه از قیام کاپیتول ترسیده بودند. آنها به وضوح و به درستی آن را چیزی می دانستند که دونالد ترامپ عمداً آن را تحریک می کرد. با این حال، در ملاء عام، آنها آماده بودند تا گناه ترامپ را منحرف کنند، از شورشیان دفاع کنند و خشونت را به حداقل برسانند. اما هیولای فاکس نیوز با سر هیدرا به جای عذرخواهی از بینندگانش به خاطر دروغ گفتن به مدت 11 ماه، به سادگی مجموعه ای از عذرخواهی های متناقض و حتی به دور از قانع کننده را بیرون انداخت.

لورا اینگراهام درباره “هک رسانه های چپ” که در حالت “چرخش و تهمت” قرار دارند، ناله کرد. تاکر کارلسون قاطعانه اظهار داشت که این متون “تبرئه کننده” و “ادای احترام به افرادی هستند که آنها را نوشته اند.” شان هانیتی به تمسخر می‌آید که انتشار پیام‌های متنی او “یک تلاش ضعیف برای تهمت زدن به شماست و من حدس می‌زنم رئیس جمهور ترامپ.” در واقع، جمهوری‌خواه جمهوری‌خواه جمهوری‌خواه جمهوری‌خواه جمهوری‌خواه جمهوری‌خواه جمهوری‌خواه، لیز چنی از وایومینگ – که محافظه‌کار سرسخت است، اما با منزجرکننده‌شدن شورش‌های فاشیستی آشنا نیست – فقط متن‌ها را کلمه به کلمه بخوانید، بدون نیاز به چاشنی برای افشای این دو شرور.

مطالب مرتبط: بیرون آمدن از درب متن: هانیتی، اینگراهام و دان جونیور خود را به عنوان مرده ناله از MAGA نشان دادند!

آنها وانمود کردند که “محرمانه بودن” آنها مورد تجاوز قرار گرفته است، حتی اگر متون تحت یک احضاریه قانونی ارسال شده بود. و آنها او همچنان وانمود می کرد که قیام واقعاً رخ نداده است در حالی که اصرار داشتند که متن های آنها نشان می دهد که آنها آن را جدی گرفته اند در حالی که این اتفاق افتاده است. هانیتی حتی سعی کرد به جای مردی که حامیان خود را همراه با وعده “وحشی” بودن جمع کرده و سپس آنها را به مدت شش ساعت در ساختمان کنگره رها کرد، شایعاتی را که قیام در واقع تقصیر نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان بود، زنده کند.


آماندا مارکوت بیشتر برای سیاست می خواهید؟ در خبرنامه او فقط اتاق ایستاده مشترک شوید.


سعی نکنید همه این بهانه ها را در فاکس نیوز معنا کنید. آنها قرار نیست منطقی، منطقی یا قانع کننده باشند. برعکس، گردباد عقلانی‌سازی قصد شکستن دارد.

در حالی که بازیگران وظیفه شناس مشغول جداسازی عذرخواهی A هستند، مجریان فاکس نیوز مشغول بهانه تراشی B، C، D و E هستند. هیچ راهی برای مقابله با مزخرفات آتش نشان وجود ندارد. این گاز نوری است، نه فقط تنوع باغ. در اینجا هیچ قصدی برای گمراه کردن کسی وجود ندارد – نه رسانه ها، نه لیبرال ها، و قطعاً بینندگان فاکس نیوز. در عوض، قصد این است که منطقه را آنقدر پر از مزخرفات کنیم که مخالفان خسته شوند و از مبارزه برای حقیقت دست بکشند. مهمتر از همه، فاکس به مخاطبان خود آموزش می دهد که رویکردی مشابه در سیاست داشته باشند.

آنچه که بیننده معمولی فاکس از این اجرای غم انگیز به دست می آورد، دلیل قانع کننده ای نیست که مجریان آن قربانیان بی عیب و نقص یک کمپین تهمت آمیز جناح چپ هستند. چیزی که آنها او را متقاعد می کنند اهمیت رهایی از هرگونه وابستگی پایدار به حقیقت یا نجابت است. حقایق و عقلانیت تهدیدی مستقیم برای ایدئولوژی اقتدارگرا هستند و باید در هم شکسته شوند. چیزی که بینندگان فاکس یاد می گیرند بی شرمی است. مجریان فاکس نیوز تمایل خود را برای گفتن یا انجام هر کاری که برای ادامه امر در نهایت فاشیسم است، نشان داده اند.

مطالب مرتبط: کمیسیون 6 ژانویه به تازگی ثابت کرد که فاکس نیوز عمداً روی آنتن دروغ می گوید – اما انتظار نداشته باشید بینندگان علاقه مند شوند

همانطور که اندرو اوهیر در سالن صبح چهارشنبه ادعا می کند، برای ترامپ “واقعیت همیشه تصادفی است، همیشه تولید می شود.” فروش این واقعیت نادرست به یک داستان قانع کننده و حتی منطقی بستگی ندارد. در عوض، کلید ستیزه‌جویی است: «هرگز شخصیت خود را مختل نکنید و هوشیاری خود را رها نکنید. هرگز شک، پشیمانی یا عدم اطمینان را نپذیر.» فقط دروغ ها را با صدای بلند و تهوع آور تکرار کنید و حریفان خود را خسته کنید تا تسلیم شوند.

طوفان مزخرفات پخش شده توسط فاکس نیوز در واکنش به رسوایی متن، گواه استاد شدن شاگردان ترامپ است.

موش های ترسناکی که نگران این بودند که تحریک یک قیام می تواند باعث بد جلوه دادن حزب جمهوری خواه شود یا پیروان آنها را بترساند تا جنبش فاشیستی را به سطح بعدی ببرند، رفته اند. در عوض، آنها بیش از هر زمان دیگری متعهد به این باور هستند که حقیقت مهم نیست. تنها چیزی که مهم است قدرت است. در واقع، هر چه این اتهامات مضحک و ناموجه تر باشد، به هر حال با ایستادن در کنار آنها قدرت بیشتری نشان می دهند. این چیزی است که ترامپ همیشه آن را درک کرده است، به همین دلیل است که اولین اقدام او در مقام ریاست جمهوری اصرار بر این بود که جمعیت مراسم تحلیف او بیشتر از باراک اوباما بوده است و از آرامش در مقابل آنچه که باید شاهد عکاسی غیرقابل انکار باشد خودداری کند. مخالف.

ستیزه جویی کار کرد. یک نظرسنجی به سرعت نشان داد که وقتی عکس‌هایی از جمعیت ترامپ و اوباما در مراسم تحلیف نشان داده شد، درصد قابل توجهی از رای‌دهندگان جمهوری‌خواه شواهد را با چشمان خود رد کردند تا اصرار کنند که جمعیت ترامپ بیشتر است. آنها دیوانه و متوهم نیستند. آنها فقط می فهمند که از آنها چه انتظاری می رود: واقعیت ها مهم نیستند. تنها چیزی که مهم است پایبندی به خط حزب است.


آماندا مارکوت بیشتر برای سیاست می خواهید؟ در خبرنامه او فقط اتاق ایستاده مشترک شوید.


در اوایل سال 2017، بیش از 40 درصد از رای دهندگان جمهوری خواه به اندازه کافی بی ادب بودند که تکرار کردند: “جمعیت ترامپ بیشتر بود”، حتی زمانی که از عکس هایی که خلاف آن را نشان می دهد، خجالت زده بودند. از آن زمان، وضعیت فقط بدتر شده است. اکنون از هر 10 رای دهنده جمهوری خواه، 7 نفر به یک جامعه شناس می گویند که به دروغ بزرگ معتقدند که انتخابات 2020 دزدیده شده است، حتی اگر رفتار واقعی آنها نشان دهد که اصلاً به آن اعتقاد ندارند. رای دهندگان معمولی جمهوری خواه اکنون متعهد به انجام و گفتن آنچه برای پایان دادن به دموکراسی است، متعهد است و برای رسیدن به این هدف به خود زحمت نمی دهد دروغ های آشکار بگوید.

این وضعیت از سال 2017 بدتر شده است، تا حد زیادی به این دلیل که مجریان فاکس در پنج سال گذشته به آموزش مخاطبان خود در هنر نورپردازی گاز پرداخته اند. همانطور که ترامپ نشان می دهد، ترفند این است که ادعاهایی را مطرح کنیم که هم دروغگو و هم اهداف آنها نادرست هستند، اما از طریق یک روش ساده اما مؤثر بی رحمی “راست” می شوند.

به یک معنا، این حتی یک دروغ هم نیست. دروغ تلاشی برای فریب است. با این حال، Gaslighting در تلاش نیست کسی را به چیزی جز درماندگی خود متقاعد کند. اصرار همیشگی ترامپ مبنی بر “دزدیده شدن” انتخابات هیچ کس را قانع نمی کند. اما ترامپ با شکنجه کردن او در شبانه روز به پیروانش القا می کند که دروغ را منتقل کنند، نه به این دلیل که به آن اعتقاد دارند، بلکه به عنوان وسیله ای برای نشان دادن وفاداری.

اینگونه است که مجریان فاکس نیوز به مخاطبان خود دروغ می گویند. آنها آن را می دانند، مخالفانشان آن را می دانند و مهمتر از همه، مخاطبانشان آن را می دانند. عذرخواهی هایی که برای توجیه آن پخش می شود حداقل قانع کننده نیست و نباید باشد. تنها هدف این است که بینندگان فاکس را با هوای داغ پر کند، که آنها نیز به نوبه خود می توانند در هنگام دفاع از حمایت خود از ترامپ، هوای داغ را به آنها برگردانند. دروغ رای دهندگان جمهوری خواه را آزار نمی دهد زیرا آنها می دانند که دروغ تاکتیکی برای کسب قدرت است. و در نهایت، قدرت تنها چیزی است که برای آنها اهمیت دارد.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme