فاشیست های جمهوری خواه را “منافق” نخوانید: هیچ کس اهمیتی نمی دهد و آنها شرمنده نیستند.

[ad_1]

یک دموکراسی سالم، در آمریکا یا هر جای دیگر، باید مبتنی بر فرضیات مشترک در مورد واقعیت تجربی، حقایق و حقیقت باشد. حزب جمهوری خواه امروز و دیگر “محافظه کاران” چنین اصول، هنجارها و ارزش های اساسی را رد می کنند.

فاشیسم، که زیربنای سیاست جمهوری مدرن است، قاتل ذهن است: ضد روشنفکری، ضد عقلانی و ضد بشری است. فاشیسم همچنین به دنبال این است که جهان را به همان شکلی که واقعاً وجود دارد از بین ببرد و دنیایی خیالی را جایگزین آن کند که توسط جنبش فاشیست و رهبر آن ایجاد شده است.

بسیاری از لیبرال‌ها و مترقی‌ها در این ساعت تاریکی این باور اشتباه را دارند که ارزش‌های اصلی عقل، دموکراسی، حقوق بشر و حقوق شهروندی واقعاً جهانی و آن‌قدر قانع‌کننده است که جمهوری‌خواهان و سایرین در سمت راست باید آن‌ها را با ارزش‌های بزرگ به اشتراک بگذارند. وسعت. . این خودشیفتگی جمعی می تواند همه ما را به هلاکت برساند.

بسیاری از اعضای طبقه رسانه شکایت و اعتراض دارند – در آمیزه ای از شوک اجرایی و بی اعتمادی واقعی – که جمهوری خواهان “منافقین” هستند که “استانداردهای دوگانه” دارند و دائماً دروغ می گویند. این نیز یک تصمیم عمدی برای اجتناب از حقیقت است.

برای استناد به یک نمونه اخیر، اکنون به طور عمومی شناخته شده است که در 6 ژانویه، چهره های فاکس نیوز، از جمله برایان کیلمید، شان هانیتی و لورا اینگراهام، پیام های متنی به مارک میدوز، رئیس کارکنان کاخ سفید ارسال کردند و از او خواستند که دونالد ترامپ را متقاعد کند که متوقف شود. پیروان از حمله به کاپیتول با این حال، برای ساعت‌ها یا روزها، این مبلغان به بینندگان خود می‌گفتند که قدرت تهاجمی ترامپ در واقع شامل «رادیکال‌های چپ‌گرا» – اعضای آنتی‌فا، زندگی سیاه‌پوستان مهم است یا گروه‌های مشابه. یا فقط “گردشگران”.

به مناسبت دموکرات ها و تفسیر جمعی، فاکس نیوز را به دلیل ریاکاری و توهین ادعایی به مردم مورد انتقاد قرار داد. و البته، پس از اینکه این خبر به تیتر خبرها رسید، مجریان فاکس استوری های خود را تغییر دادند و آشکارا در مورد آنچه که اشعارشان به Meadows گفته بودند دروغ گفتند. هانیتی، اینگرام و کیلمید با دونالد ترامپ سوگند وفاداری گرفتند – از ترسی که همه اعضای فرقه، پیروان او، به اشتراک گذاشتند، مبادا او دستور پاکسازی آنها را به دلیل بی وفایی صادر کند.

مطالب مرتبط: بیرون آمدن از درب متن: هانیتی، اینگراهام و دان جونیور خود را به عنوان مرده ناله از MAGA نشان دادند!

همه اینها بخشی از یک مدل بسیار گسترده‌تر و بسیار آزاردهنده‌تر است که در آن بسیاری از لیبرال‌ها و دموکرات‌ها از اینکه رهبران سیاسی جمهوری‌خواه و مبلغان یک چیز را در خلوت و خلاف آن را در ملاء عام بیان می‌کنند، ابراز شگفتی می‌کنند. همچنین هنوز وحشت و هیبت قابل توجهی نسبت به قدرت دروغ بزرگ ترامپ و تعهد تزلزل ناپذیر پیروان او به آن وجود دارد.

حتی پس از دهه‌ها، بسیاری از مردم هنوز از حزب جمهوری‌خواه و خصومت تزلزل ناپذیر حق دانش و تخصص، رفتار مذهبی آنها و رد واقعیت، تمایل آنها برای پذیرش تئوری‌های توطئه و افراط گرایی مذهبی و اقتدارگرایی و تعدادی از افراد حیرت زده به نظر می‌رسند. رفتارهای ضد اجتماعی مرتبط

این شکایات رایج از ریاکاری جمهوری‌خواهان به‌عنوان فیلمنامه یا چارچوب روایتی عمل می‌کنند که بر بسیاری از تفسیرهای سیاسی اصلی آمریکا تسلط دارد. این اتهام تقریباً تمام قدرت خود را از دست داده است، به جز در میان مخاطبان کوچکی از کسانی که متقاعد شده اند که “هنجارهای دموکراتیک” هنوز در مورد جمهوری خواهان اعمال می شود. وقتی به یک آمریکایی معمولی گفته می شود که جمهوری خواهان منافق هستند، پاسخ رایج (و تا حد زیادی قابل درک) این است: “پس چی؟” ایراد این اتهام به سیاستمداران مساوی است با مشاهده اینکه آب واقعاً خیس است.

اما برای آن دسته از قشر پرحرفی که چنین کلماتی را به زبان می آورند، قدرت تخیلی دعوت دینی را دارد: قضاوت خداوند برای مجازات «منافق» است که نظم دموکراتیک و تعهد فرضی او به حقیقت و حقایق را زیر پا گذاشته است. در دنیای واقعی سیاست – و کشوری که توسط یک جنبش فاشیستی محاصره شده است – چنین کلمات مقدسی قدرت خود را از دست داده اند. اگر خدایی هست که به این چیزها علاقه داشته باشد، آن خدا مدتها پیش مردم آمریکا را رها کرده است.

اما توضیح اساسی‌تر دیگری برای اینکه چرا دموکرات‌ها و سایرین متعهد به عقل، حقیقت و دموکراسی همچنان معتقدند که می‌توانند زمینه مشترکی با جمهوری‌خواهان پیدا کنند، وجود دارد. این توضیح ریشه در ترس دارد.

حزب جمهوری خواه و جنبش محافظه کار امروزی نشان داده اند که اجتماعی و سادیستی هستند. هیچ اعتقادی به یک کد اخلاقی یا مجموعه ای از ارزش ها که می تواند برای ایجاد احساس شرم یا شرم استفاده شود را نشان نمی دهد. کسب و حفظ قدرت سیاسی تنها چیزی است که اهمیت دارد. سلطه و کنترل تنها دلیل وجودی است.

مطالب مرتبط: دکتر جاستین فرانک: خندیدن به ترامپ “ناسالم” است و ما را از واقعیت “محافظ” نمی کند.

اکثر افرادی که خود را با حزب دموکرات و اکثر آمریکایی ها به طور کلی می شناسند، از این واقعیت وحشت زده شده اند و همچنان آن را انکار می کنند و معتقدند – یا وانمود می کنند که معتقدند – که جمهوری خواهان دیر یا زود به سیاست “عادی” بازخواهند گشت.

در مصاحبه ای با Salon در اوایل سال جاری، دکتر جاستین فرانک، پزشک و روانکاو که دونالد ترامپ را روی کاناپه نوشته است، ریشه های چنین استدلالی را توضیح داد:

اکثر مردم نمی خواهند باور کنند که یک فرد می تواند به اندازه دونالد ترامپ ویرانگر و شرور باشد. این واقعیت جهان بینی و تخیلات آنها را در مورد یک پایان خوش تغییر می دهد. فانتزی این است که همه ما محافظت می‌شویم، همه ما در امان خواهیم بود، که یک طرز فکر بسیار کودکانه است. به همین دلیل است که بسیاری از مردم نمی خواهند بپذیرند ترامپ واقعا چیست: آنها نمی خواهند با این واقعیت روبرو شوند که به نظر من دونالد ترامپ خود را یک روان پریش نشان داده است.

به همین ترتیب، دکتر جان گارتنر، استاد سابق دانشکده پزشکی جانز هاپکینز و یکی از همکاران کتاب پرفروش «مورد خطرناک دونالد ترامپ: 27 روانپزشک و متخصص سلامت روان رئیس جمهور را ارزیابی می کنند»، در مصاحبه ای در اوایل سال جاری زمینه را پیشنهاد کرد. . :

به یک معنا، ما به عنوان یک جامعه آنقدر محافظت شده و دارای امتیاز بوده‌ایم و چنان زندگی صلح آمیز و منطقی داشته‌ایم که باور نداریم علمی تخیلی دیستوپایی که امروز در آمریکا زندگی می‌کنیم واقعاً اتفاق می‌افتد. یک گزینه پیش فرض برای نرمال وجود دارد. هیچ‌کس نمی‌خواهد به‌طور پیش‌فرض از این فرض صرف نظر کند که ما هنوز در دنیایی از حقایق و عقل زندگی می‌کنیم.

آمریکای سفید نه حافظه تاریخی دارد و نه تجربه مدرنی که از زندگی تحت این نوع قدرت یا مبارزه با آن به دست می آید. بنابراین، برای بسیاری از مردم، انگیزه به طور پیش فرض انکار یا نادیده گرفتن خطر وجودی تجسم یافته توسط فاشیسم آمریکایی، یا صرفاً پنهان شدن از آن در وحشت است.

مطالب مرتبط: دکتر جان گارتنر در مورد آمریکای پس از ترامپ: “عملیات علمی تخیلی دیستوپیک در واقع در حال وقوع است”

فاشیسم توسط بسیاری از آمریکایی ها – بیشتر، اما نه به طور کامل، به معنای آمریکایی های سفیدپوست – به عنوان چیزی که به جای اینکه اینجا در خانه اتفاق بیفتد، “آنجا” می بیند. سیاه‌پوستان آمریکایی، البته، تجربیات تاریخی متفاوتی داشتند و از فاشیسم داخلی در قالب برده‌داری جان سالم به در بردند و سپس رژیم جیم و جانا کرو، برتری سفیدپوستان را شکست دادند.

بسیاری از جانشینان مبارزه برای آزادی سیاه پوستان از ظهور نئوفاشیسم آمریکایی در دوره ترامپ شگفت زده نشده اند. علاوه بر این، سیاه‌پوستان آمریکایی و دیگر گروه‌های به حاشیه رانده شده به طور منحصربه‌فردی در توانایی خود برای درک چنین شرارت و در نهایت زنده ماندن و شکست دادن آن «استعداد» دارند. دیگران عاقلانه خواهند بود که از آنها یاد بگیرند.

آنهایی که واقعاً متعهد به نجات دموکراسی آمریکا در این دوران تشدید بحران هستند، چه باید بکنند؟ مهمتر از همه، آنها نباید ارزشهای اصلی خود را رها کنند. یعنی تسلیم لیبرال‌ها، مترقی‌ها و دیگر نیروهای طرفدار دموکراسی باید با رویارویی با میدان نبرد سیاسی (و جهان بزرگ‌تر) آن‌گونه که وجود دارد، بلوغ جدید را در آغوش بگیرند، نه آن‌طور که می‌خواهند.

در چند سال گذشته، من به این نتیجه رسیده‌ام که آنچه بسیاری از دموکرات‌ها، لیبرال‌ها و مترقی‌ها از نوع خاصی – راحت، طبقه متوسط ​​و عمدتا سفیدپوست – از جمهوری‌خواهان و محافظه‌کاران می‌خواهند، عذرخواهی است. به نظر می رسد آنها منتظر اعتراف غم انگیزی هستند که فاشیسم نباید «اینجا اتفاق می افتاد» و ابراز تاسف از نقض و خیانت به توافق دموکراتیک.

در این فانتزی ابتدا حسادت و رضایت جمعی مطرح می شود که رهبران و پیروان جمهوری خواه اعتراف می کنند که اشتباه کرده اند. دوم ابراز توبه و نوعی تجربه تغییر دین است که در آن جمهوری خواهان و پیروان آنها به عقل باز می گردند و رفتارهای اجتماعی و سیاسی «عادی» را کاملاً انجام می دهند.

در واقع، نه چنین بهانه ای وجود خواهد داشت، نه توبه ای آیینی. جمهوری خواهان و متحدانشان به آرمان خود متعهد هستند. آنها بر این باورند که عادل و نجیب هستند و همچنین قربانیان صالح ظلم و ستم هستند که در سمت راست تاریخ قرار دارند. آنها هرگز شکست را نخواهند پذیرفت. هرگز توبه نخواهند کرد. آنها به طور فزاینده ای حاضرند برای هدف خود بمیرند یا بکشند.

آیا دموکرات‌ها و متحدانشان می‌خواهند در مسائل اصولی «حق» باشند و با الفاظ کثیف ریاکاری و دروغ‌گویی و نقض به اصطلاح هنجارها و نهادها به شکایت ادامه دهند؟ یا می خواهند قدرت را به دست آورند و آن را حفظ کنند و در نتیجه آزمایش ناتمام دموکراسی آمریکایی را از سقوط در فاشیسم نجات دهند؟ پاسخ به این سوال به شکل گیری آینده دموکراسی آمریکا کمک خواهد کرد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escort