طرز تهیه کیک تولد اسپرینکل به نقل از مولی یه

[ad_1]

DIY همیشه سرگرم کننده تر (و رضایت بخش!) است. امروز، ما در حال درست کردن یک خوراکی مصنوعی خوشمزه از دوران کودکی هستیم که کمی معتبرتر است. Molly Yeh from My Name is Yeh به ما نشان می دهد که چگونه.

در اعماق قلب پارک اسلوپ، من و خانواده ام در شام تمرین عروسی خواهرم نشسته بودیم و مانند جشن عروسی، با شادی می خوردیم و می نوشیم. تا آن زمان، روز من در آشپزخانه کوچک خود در بروکلین، پختن کیک با پنج طعم مورد علاقه خواهرم (پسته، کنجد سیاه، لیمو، شکلات، مخمل قرمز) برای اولین کیک عروسی من سپری شده بود. حماسی بود – برای عروسی چهار برابر خواهرم کافی بود – و من یک خدمتکار افتخاری بسیار مغرور بودم.

اما در پایان شب، زمانی که عروس خانم از او خواست که در عروسی خود کیک تولد بپاشید، من یک خدمتکار افتخار بودم. به اعتبار او، وقتی می‌گویم «تقاضا» دارم اغراق می‌کنم، اما هنوز هم نمی‌توانستم باور کنم که تا آن زمان به ذهن هیچ‌کدام از ما خطور نکرده بود که کیک او باید با پاشیده می‌شد. هر عروسی که در دهه 90 بزرگ شده است باید یک کیک تولد یا چیزی شبیه به آن داشته باشد.

بیشتر: پایه کیک زیبا برای خلق زیبای شما.

اگرچه من به او گفتم که قطعا این کار را خواهم کرد نه آن روز دیگر کیک درست می کردم، می دانستم که چاره ای ندارم. وقتی به خانه می‌رفتم کنار کی‌فودز تاب خوردم و در حالی که روغن و تخم‌مرغ‌ها را در جعبه‌ای مخلوط می‌کردم، سخنرانی‌ام را نوشتم. برای خوشحالی او، همانطور که با فریاد بالای ریه‌اش در وسط لباس‌های مربا نشان می‌داد، لایه بالایی کیک او روز تولد بود و همه چیز در دنیا درست بود.

پس این را انتقام من در نظر بگیرید که امسال برای عروسی ام، خواهرم را بخواهم یک هدایایی سه طبقه برای تولد بسازم – و نه، این بار کیک از جعبه مجاز نیست. با این حال، من با روزها و روزها آزمایش دستور العمل، به خواهرم شروع کردم. در اینجا روش آزمایش شده و واقعی من برای تهیه کیک تولد پاششی (همچنین به عنوان کیک کنفتی، کیک پاشیدنی یا کیک تولد مستقیم شناخته می شود)، مستقیماً از یک خدمتکار بسیار خسته ارائه شده است.

کیک تولد اسپرینکل چیست؟

اجازه دهید یک راز کوچک را به شما بگویم: کیک تولد بهترین کیک است! دلیلی وجود دارد که من و خواهرم هر دو آن را برای روز عروسی خود درخواست کردیم. روز عشق ابدی باید یک دوره دسر پایانی داشته باشد که هر دوی ما هم دوستش داریم: تولد پاشیدن. به طور سنتی، کیک تولد اسپرینکل با مخلوط کیک سفید (چیزی نزدیک به کیک غذای فرشته ایده آل است) و مقدار زیادی از کیک های رنگین کمانی درست می شود. نباید طعم کیک وانیلی همراه با پاشیدن را بدهد. باید طعمی شبیه کیک تولد بپاشید، که در حد خودش است. البته، در طول تعطیلات احتمالاً مخلوط کیک تولد با پاشیدن کیک های قرمز و سبز را خواهید یافت.

کلید یک کیک تولد واقعی یک خمیر کیک سبک و پف دار است که با کره وانیلی پخته و مات شده است. استفاده از آرد کیک و سفیده تخم مرغ به شما کمک می کند تا کیکی ابری با خرده های ریز بدست آورید. به زودی در مورد عصاره وانیل بیشتر صحبت خواهم کرد، اما این یک ماده مهم برای کیک تولد خانگی است.

جدا از آبپاش های رنگارنگ، من معتقدم چیزی که همه در مورد کیک تولد خیلی دوست دارند این است که * خیلی * مزه مصنوعی نیست. مخلوط کیک جعبه ای، یعنی. طعم آن شبیه دوران کودکی همه است و این واقعیت که بسیار هوادار است به این معنی است که می توانید یک قاچ بزرگ از آن را بخورید و سپس یکی و سپس دیگری را بخورید.

طرز تهیه کیک تولد از ابتدا

در ابتدا، یک کیک تولد خانگی کار ساده ای به نظر می رسد: فقط کافی است یک کیک وانیلی و وام بام را در یک کیک وانیلی بریزید، کارتان تمام است. اشتباه. کیک تولد به این سادگی نیست. کیک تولد اسپرینکل موجود پیچیده‌ای است که مشکلاتی دارد زیرا وقتی کسی به او می‌گوید که طبیعی رفتار کند، شکست می‌خورد. راز پاشیدن تولد در این است که تولد پاشیدن در طبیعی ترین عنصرش در واقع کمی مصنوعی است. در اینجا دلیل آن است:

1. پاشیدن مصنوعی و وانیل بهترین کار را دارد.

آبپاش های طبیعی (طبق تجربه من) به اندازه کافی روشن نیستند. رنگ‌های طبیعی رنگ‌آمیزی، اسپرینکل‌های با رنگ طبیعی، پاشش‌های خانگی ساخته شده با رنگ‌های غذایی طبیعی، و یک سری اشیاء یافت شده از جمله برگ‌های خرد شده نعناع، ​​دکمه‌های لیسانس، انبه خشک و زغال‌اخته پس از پخت به اندازه کافی روشن نبودند. بهترین و درخشان‌ترین نتایج از اسپرینکل‌های رنگی مصنوعی، رنگ‌های مصنوعی رنگ‌آمیزی و پاشش‌های خانگی با رنگ مصنوعی به دست آمد. و استفاده از هر نوع شکر سنباده را فراموش کنید. متاسفم نه متاسفم – من قوانین را تعیین نمی کنم. (خب حدس می‌زنم در این مورد من قوانین را وضع می‌کنم، اما به من اعتماد کنید. اینطوری باید باشد).

وانیل مصنوعی بهترین عملکرد را دارد. این نکته ای است که من از ماریان بول دریافت کردم، که در کلاس کیک بار شیر موموفوکو آموخت که وانیل تقلیدی شفاف مک کورمیک بسیار نزدیکتر از عصاره وانیل کاملا طبیعی به دستیابی به طعم نوستالژیکی است که از کیک های بسته بندی شده دریافت می کنیم. امتحانش کن متوجه میشی

2. هر کیک وانیلی برای کیک تولد مناسب نیست.

خمیر باید به اندازه کافی غلیظ باشد تا پاشش ها به حالت تعلیق درآیند تا وقتی کیک در حال پخت است، همه آنها به ته نریزند. کیک های صد در صد روغنی نیازی به استفاده ندارند. ما به حجم و ساختار کره و شکر نیاز داریم تا بپاشیم. ما همچنین به آن * مقدار کمی * آب موجود در کره نیاز داریم تا مقدار * کمی * تشکیل گلوتن را تشویق کنیم – ساختار چیز خوبی است که در یک کیک عروسی چند طبقه وجود دارد. من مقداری روغن اضافه کردم تا اطمینان حاصل شود که یک خرده نرم و مرطوب باقی می ماند.

زرده تخم مرغ در اینجا مورد استقبال قرار نمی گیرد، زیرا می خواهیم کیک به اندازه ای روشن باشد که رنگ آن واقعاً بدرخشد. بنابراین، فقط سفیده تخم مرغ در خمیر است.

می پرسی آرد کیک چقدر مهم است؟ سوال خیلی خوبیه برای پاسخ به آن، به کمی علم کیک نیاز داریم، پس با من همراه باشید. آرد کیک از گندم نرم زمستانه تا آرد همه منظوره *سخت * گندم زمستانه آسیاب می شود. گندم های نرم گلوتن کمتری دارند – و بنابراین پروتئین کمتری – نسبت به گندم های سفت. به کیک (* یام، کیک *) و بافت ایده آل آن فکر کنید: نرم، لطیف، مرطوب و تقریباً شکننده. شما به دنبال بافت جویدنی ای نیستید که از شبکه های گلوتن قوی * در نان های خمیر ترش یا خمیر پیتزا بدست می آورید.

آرد کیک نیز با کلر سفید می شود. این فرآیند سفید کردن نه تنها یک کیک سفیدتر را ایجاد می کند (به یاد داشته باشید، ما به یک پس زمینه سبک و خنثی نیاز داریم تا واقعاً اجازه دهیم پاشش ها بدرخشند)، بلکه نشاسته موجود در آرد را جذب می کند و گلوتن را حتی ضعیف تر می کند. در کیک، نشاسته نگهدارنده آب و شیر به عنوان “مرطوب” و ساختار ضعیف گلوتن به عنوان “لطیف” ترجمه می شود.

3. فراستینگ خود را عاقلانه انتخاب کنید.

تصمیم گرفتم برای سهولت و زمان (و سلامت عقلم) از یک کره ساده و سریع به سبک آمریکایی استفاده کنم. کره خامه ای به سبک آمریکایی فقط به چهار ماده نیاز دارد و نسبتاً سریع خوب می شود. اما، اگر می‌خواهید روی کیک تولدتان یک کیک رنگی بکشید، به‌جای آن، به سراغ یک مایه براق سفید بر پایه مرنگ، مانند باترکرم ایتالیایی یا سوئیسی بروید. اگر رنگ‌آمیزی برایتان مهم نیست و می‌خواهید فراستینگ با طعمی غنی‌تر داشته باشید، به سبک فرانسوی بروید. علاوه بر کره و شکر، باترکریم فرانسوی به تخم‌مرغ کامل و زرده تخم‌مرغ هم زده می‌شود. این باعث می‌شود که مایه کاستارد، دوست‌داشتنی و زرد کم‌رنگ ایجاد شود.

خوب، همه اینها را فهمیدی؟ خوب برو خوش بگذره

***

دستور تهیه: کیک تولد بپاشید

عناصر

برای کیک

 • 1 فنجان (2 چوب) کره بدون نمک، در دمای اتاق
 • شکر 1 1/2 فنجان
 • 4 عدد سفیده تخم مرغ بزرگ
 • 2 قاشق غذاخوری وانیل بدلی شفاف (من از مک کورمیک استفاده می کنم)
 • 6 قاشق غذاخوری روغن نباتی
 • 2 1/2 فنجان آرد کیک
 • 2 1/4 قاشق چایخوری بیکینگ پودر
 • 3/4 قاشق چایخوری نمک
 • 1 فنجان شیر کامل
 • 2/3 فنجان به اضافه 1 قاشق غذاخوری پاشیده می شود

برای فراستینگ

 • 2 فنجان (یا 4 چوب) کره بدون نمک، در دمای اتاق
 • پودر قند 3 پیمانه یا به دلخواه
 • 2 قاشق چایخوری وانیل بدلی شفاف
 • 1 پیمانه نمک

جهت ها

کیک

 1. فر را با دمای 350 درجه فارنهایت گرم کنید. دو قالب کیک 8 اینچی را چرب کنید. دایره هایی از کاغذ روغنی برش دهید و کف تابه ها را خط بکشید. پوست را به آرامی اسپری کنید.
 2. با همزن برقی یا در کاسه همزن، کره و شکر را با هم مخلوط کنید تا پف کند. سفیده ها را یکی یکی اضافه کنید و بعد از هر کدام خوب هم بزنید. وانیل و روغن را با هم مخلوط کنید.
 3. در یک کاسه متوسط، آرد، بکینگ پودر و نمک را با هم مخلوط کنید. در حالی که همزن شما کم کار می کند، آن را به صورت متناوب با شیر در سه مرحله به مخلوط کره اضافه کنید. هنگامی که خمیر یکدستی به دست آوردید، 2/3 فنجان اسپرینکل را داخل آن بریزید.
 4. خمیر را به طور مساوی بین تابه ها تقسیم کنید. قاشق غذاخوری باقی مانده از اسپرینکل ها را روی آن بپاشید و کیک ها را بپزید تا زمانی که خلال دندانی که در مرکز فرو کرده اید تمیز بیرون بیاید. بررسی آماده بودن را از حدود 25 دقیقه شروع کنید.
 5. اجازه دهید کیک ها برای چند دقیقه در تابه ها خنک شوند و سپس آنها را روی توری خنک کننده برگردانید تا قبل از فراست شدن کاملا خنک شوند.
 6. برای درست کردن باند رنگارنگ، رنگ خوراکی (مایع یا ژل) را در مارزیپان ورز دهید، مثلث ها را برش دهید و روی کیک بچسبانید.

فراستینگ

 1. کره و شکر را با همزن بزنید تا کرم رنگ شود. وانیل و نمک را اضافه کنید و مخلوط کنید تا مخلوط شوند. بچشید و در صورت تمایل شکر بیشتری اضافه کنید.
 2. کیک خود را یخ زده و لذت ببرید!

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kuşadası escortmobil ödeme bozdurbirthday giftkameralı su tesisatçısıyün cami halısı