طرز تهیه پاستا و پنیر بدون نسخه

[ad_1]

آه، ماکارونی و پنیر. چگونه شما را دوست داریم؟ بیایید راه‌ها را بشماریم: ما شما را بدون شک دوست داریم، ترجیحاً به شکل باب اسفنجی یا یک ابرقهرمان. ما عاشق نسخه خانگی مادربزرگ هستیم که برای روز شکرگزاری روی میز گذاشته بود، درست در کنار قابلمه با لوبیا سبز. و به من نگویید که من تنها کسی هستم که در نسخه Velveeta نقطه ضعفی دارم، جایی که شما لجن نئون-نارنجی را از یک کیسه نقره‌ای روی پوسته‌های خود می‌فشارید، بهترین استفاده در هنگام تماشای The Magic Schoolbus. متنفران ممکن است متنفر باشند – این چیزها خوشمزه بودند (و طبق همه حساب ها هنوز هم هستند).

بگذارید برگردم: از زمانی که یادم می آید، ماکارونی و پنیر شام تولد من بوده است. مادرم نسخه مارتا استوارت را درست کرد و من همیشه قبل از اینکه همه بنشینیم به کندن، مقداری کروتون آغشته به کره را می‌لرزیدم. در طول سال ها، آن را با تمام هوس ها و موادی که در دست داشتم وفق دادم و حتی شروع به تهیه ماکارونی پخته با پنیر کردم. پنیر آبی و بیکن؟ مطمئن. سبزی و نخود فرنگی؟ این سالم به نظر می رسد. یک تاپینگ چیتو له شده؟ بله، من انجام دادم – و بله، به همان اندازه که فکر می کنید خوب بود.

من با دانه های خشخاش و پنیر خانگی ام معروف شدم. اگر شیر، پاستا، کره و پنیر چدار تند وجود داشت (و کی از بین می رود؟) بهتر است باور کنید که آن را با پنیر آغشته کنم. توانایی تبدیل چنین براکت‌هایی از یخچال و کمد به یک ظرف شگفت‌انگیز با خمیر پنیر پخته، قابل بو کردن نیست. در واقع، این یک مهارت بسیار ارزشمند است – و من امروز به شما آموزش خواهم داد. در اینجا طرز تهیه ماکارونی و پنیر خانگی آورده شده است.

پاستا

محبوب ترین انواع ماکارونی برای پاستا سنتی و پنیر در بشقاب معمولاً ماکارونی روی آرنج یا پوسته متوسط ​​است. وقتی صحبت از دانه‌های خشخاش و پنیر پخته شده به میان می‌آید، من دوست دارم از ماکارونی به شکل چوب پنبه‌بازی استفاده کنم که بافت زیادی دارد، مانند کاواتاپی، جملی یا کامپانل. تمام گوشه‌ها و گوشه‌های این قالب‌های ماکارونی سرگرم‌کننده، سس را به خوبی نگه می‌دارند و هنگام پختن یا پختن ترد می‌شوند.

مهم نیست که کدام نوع پاستا را برای دانه های خشخاش و پنیر انتخاب می کنید، نکته کلیدی این است که آن را به اندازه کافی نجوشانید. به عنوان یک قاعده، دو دقیقه از زمان پخت را در جعبه ماکارونی al dente بریزید. پس از افزودن سس مورنای داغ (که به عنوان سس پنیر نیز شناخته می شود)، پاستا به پختن ادامه می دهد زیرا مقداری از رطوبت و بخار سس را جذب می کند. اگر پاستا را طبق دستور روی بسته بپزید و سپس سس را اضافه کنید، ماکارونی پخته ای دریافت می کنید که کمی غمگین و مرطوب است و هیچکس آن را نمی خواهد.

سس

هر سس خشخاش و پنیر خانگی با سس بشامل که یکی از سس های مادر فرانسوی است شروع می شود. با راش شروع می شود که در آن ترکیبی از کره بی نمک و آرد با هم زده و می پزند تا خمیری به دست آید. شیر کامل اضافه می شود و این سه ماده با هم به پختن ادامه می دهند تا شیر غلیظ شود و لکه کاملاً حل شود.

حالا قسمت سرگرم کننده فرا می رسد: پنیر! ما واقعاً می خواهیم بر طعم پنیر تأکید کنیم تا یک نمای طعم گرد ایجاد کنیم. روی پنیرهایی تمرکز کنید که به خوبی ذوب می شوند و سس امولسیون شده ای ایجاد می کنند که چربی را آزاد نمی کند یا بیش از حد نمی شود. من واقعاً دوست دارم ترکیبی از پنیرهایی درست کنم که به خوبی با هم ذوب شوند، بنابراین چدارهای غنی که تیز هستند اما کهنه نیستند، پنیر آجیلی مانند Comte یا Gruyere و سپس پنیر سالم تر مانند Fontina یا Raclette را ترجیح می دهم. کلر مالفیتانو، سرآشپز. از نوار پنیر موری. او همچنین توصیه می کند برای ایجاد طعم و بافت، کمی چیزهای بد بو مانند پنیر آبی، پنیر بز یا چیزی با طعم ترافل یا فلفل تند اضافه کنید.

مونتاژ

خوب، می دانم که گفتم قسمت سرگرم کننده اضافه کردن پنیر به سس بشامل است، اما صادقانه بگویم، قسمت سرگرم کننده، خوردن دانه های خشخاش و پنیر تمام شده است! بعد از اینکه پاستا و سس پنیر با هم ترکیب شدند، جوز هندی، نمک و فلفل را اضافه کنید تا داغ شود. از اینجا می توانید آن را یا روی اجاق میل کنید، یا مخلوط را به یک قابلمه منتقل کنید، روی آن را با پودر سوخاری چرب بپاشید و در فر بپزید تا کف کند و طلایی شود.

طرز تهیه پاستا و پنیر

گام اول

ابتدا سس بشامل را که در بالا در مورد آن صحبت کردیم درست کنید. برای یک جعبه کامل (یک پوند) ماکارونی، توصیه می‌کنم 1/2 فنجان کره را روی حرارت متوسط ​​آب کنید و مقدار مساوی آرد را هم بزنید تا به حالت روم در بیاید. سپس شروع به زدن لبنیات خود کنید – من از شیر کامل استفاده کردم، اما می توانید مقداری از آن را با خامه غلیظ جایگزین کنید تا سس غنی تری داشته باشید. مهم نیست چقدر کره استفاده می کنید، هشت برابر شیر یا خامه اضافه کنید. بنابراین، اگر از 1/2 فنجان کره استفاده کرده اید، به چهار فنجان شیر یا خامه نیاز دارید. مایع خود را به تدریج هم بزنید، سپس روی ماهیتابه قرار دهید، هم بزنید تا به اندازه ای غلیظ شود که پشت قاشق را بپوشاند، حدود 8 تا 10 دقیقه.

وقتی بشامل شما غلیظ شد، مقداری ادویه اضافه کنید: نمک و فلفل سیاه کلاسیک هستند، اما من دوست دارم برای غلیظ شدن یک لقمه خردل، حدود یک قاشق چایخوری فلفل قرمز برای دود کردن، فلفل قرمز تند را برای ادویه تکان دهید و چند عدد رنده کنید. جوز هندی برای کمی * je ne sais quoi *. اگر ادویه جات دوست دارید، می توانید حرارت را با سس قرمز تند بیشتر یا کمی سس تند افزایش دهید. در این مرحله، فر را از قبل با دمای 375 درجه فارنهایت گرم کنید.

مرحله دو

سپس نوبت به اضافه کردن پنیر رنده شده است. من با دو قسمت گرویر به یک قسمت چدار تیز رفتم، اما شما باید به ضرب آهنگ طبل خودتان بروید. آیا چیزی شبیه به شام ​​های بسته بندی شده دوران جوانی خود می خواهید؟ با 100% چدار همراه شوید. چیزی کمی بد بوتر می خواهید؟ کمی پنیر آبی خامه ای خرد شده یا گودا دودی یا حتی کمی پنیر بز خرد شده به آن اضافه کنید. توصیه می کنم از پنیرهای تصفیه نشده مانند فتا یا پارمزان پرهیز کنید – سعی کنید آنها را به جای درب ترد و طلایی روی سر آشپز خود بپاشید. پارمیجیانو و سایر پنیرهای مشابه طعم شگفت‌انگیزی دارند، اما تمایل دارند کره زیادی به سس اضافه کنند، بنابراین بهتر است فقط مقدار کمی از آن را اضافه کنید. مالفیتانو می‌گوید: اگر از پنیرهای قدیمی‌تر و خشک‌تر استفاده شود، سس احتمالاً می‌شکند، و ما می‌خواهیم سس بسیار خامه‌ای و امولسیون‌شده خوبی برای پوشاندن پاستا داشته باشیم.

از نظر کمیت، فقط شما می توانید بگویید چه زمانی باید بگویید. من با حدود سه فنجان پنیر بشامل که با یک چوب کره درست شده بود رفتم. هرچه پنیر بیشتری اضافه کنید، خشخاش و پنیر غلیظ تر و غلیظ تر می شوند. اگر پنیر کمتری اضافه کنید، نتیجه نهایی خامه تر و شل تر خواهد بود. پنیر را داخل بشامل داغ هم بزنید تا قوام نسبتا یکدست شود و بیشتر پنیر آب شود. فراموش نکنید که حدود نصف فنجان پنیر را ذخیره کنید تا روی آن بپاشید!

مرحله سوم

اکنون زمان مصرف مکمل ها است. این مرحله را به عنوان یک سفر به فروشگاه ماست منجمد مورد علاقه خود یا فروشگاه شیرینی پیک-ن-مکس در نظر بگیرید، فقط به جای موکا یا خرس آدامس می توانید سبزیجات خرد شده، فراوان، گوشت پخته، سبزیجات برشته یا گوشت رنده شده خرچنگ یا خرچنگ را اضافه کنید. من با اسفناج خرد شده، کلم پیچ و بیکن رفتم، زیرا سبزی ها به ماکارونی وزن و “سلامتی” می بخشند و همه بیکن را دوست دارند. اگر گوشت نمی خورید، سعی کنید با قارچ خورش یا پیاز کاراملی کمی به آن عمق بدهید.

مرحله چهارم

در حالی که همه اینها در حال انجام است، رشته های خود را در آب نمک فراوان حدود 2 دقیقه کمتر از آنچه در جعبه آل دنته توصیه می شود بپزید. پاستاهای پخته شده را داخل مخلوط بشامل بریزید. توصیه می کنم فقط با 3/4 پاستای که پخته اید شروع کنید. ماکارونی کمتر = سس بیشتر = پاستا و پنیر غلیظ تر. ماکارونی بیشتر = سس کمتر = دانه های خشخاش بیشتر که می توانید از تابه جدا کنید و در کره بپزید. اما این خیلی زیاد است، فکر نمی کنید؟

مرحله پنجم

مخلوط ماکارونی را در قالب چرب شده بریزید. اگر برای نودل های ترد و کاراملی زندگی می کنید، حتی می توانید کل آن را روی یک سینی پهن کنید (من فکر می کنم این غذا برای راحتی نهایی است). پنیر حفظ شده خود را روی آن بپاشید. من دوست دارم پاستا و پنیر خود را با کمی نان برش داده شده و برشته برای ترد بپوشانم – می توانید همه چیز را از مکعب های بزرگ نان گرفته تا تکه های نان خرد شده ترکیب کنید. توصیه می کنم قبل از اینکه نان را روی ماکارونی بپاشید، آن را در کمی کره یا روغن ذوب شده برشته کنید، زیرا ما در حال حرکت به سمت آن هستیم.

مرحله ششم

پاستا و پنیر را حدود 30 دقیقه یا تا زمانی که روی آن طلایی شده و پنیر حباب کند بپزید. صمیمی ترین دوستان خود را دعوت کنید، کسانی که واقعاً دوستشان دارید. یا مانند من عمل کنید و با یک چنگال به آن حمله کنید تا زمانی که پر شود، بقیه را در قسمت های جداگانه بپیچید و تا زمانی که نیاز به راحتی پیدا کنید منجمد کنید.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kuşadası escortmobil ödeme bozdurbirthday giftkameralı su tesisatçısıyün cami halısı