«صلح‌ساز» پر سر و صدا HBO Max سرگرم شدن در منظره غم انگیز ابرقهرمان را به یاد می آورد.

[ad_1]

از طریق «صلح‌ساز»، جیمز گان، فیلم‌نامه‌نویس و کارگردان و ستاره‌اش، جان سینا، به درک ژانر سرگرمی ابرقهرمانی که در رقابت برای برتری بین مارول و دی‌سی دست یافتند، دست می‌یابند. در میل خود به جستجوی عمق در این افسانه های قدرت، فراموش می کنیم که باید با آنها خوش بگذرانیم.

گان این را ظاهراً در تفسیرش از نگهبانان کهکشان مارول و نسخه گیج‌کننده The Suicide Squad برای دی سی در سال 2021 می‌داند. در Peacemaker، شخصیت عوضی احمق عضلانی سون اسمیت، کارگردان ترکیبی بی‌نظیر از جذابیت جوانی Star-Lord و حماقت خطرناکی دارد که برای معاشرت با افرادی مانند شرور بتمن، هارلی کوین لازم است.

راه اندازی اسمیت در یک ماموریت فوق محرمانه دیگر برای نجات جهان، یک نسخه لو-فای از نخ ابرقهرمانی را در اختیار ما قرار داده است، که چرخشی شاد از تمام تفکرات و تفکراتش را در اختیار همکاران لیگ عدالت و مارول قرار می دهد. دنیای صلح‌جو با رنگ‌های روشن، طنز در رختکن، جوک‌های خروس و موسیقی متن فیلم گلم-راک با تستوسترون تند زنده است.

مرتبط: “جوخه انتحار” تصویری تلخ از همکاری واقعی ایالات متحده و نازی است.

هر قسمت حداقل یک اجرای رقص عجیب و غریب با سینا در مرکز را تضمین می کند، به لطف مجموعه ای از عناوین طراحی شده با دقت به آهنگ بازیگوش “Do You Wanna Taste It” توسط شرکت کننده سابق نروژی یوروویژن Wig Wam.

با وجود اینکه همه ما را به همراه طوفانی از خشونت هایپر جنبشی و کلاهبرداری وحشیانه دور هم جمع می کند، صلح ساز با لذت می پرسد که آیا تغییر برای افرادی که به نام باورهای منزجر کننده و نادرست مرتکب اعمال وحشتناک می شوند امکان پذیر است؟

ماشين كشتار ما به نام «راست دگرگون»، فقدان شخصيت خودآگاهي است، نقدي پيشرو از نفاق فاشيست مسيحي «خدا و سلاح»، كه مي‌خواهد تمام سلاح‌هايش با كبوتر صلح او آراسته شود. اما Peacemaker علاوه بر این که یک بازی شادی آور گنگ است، سفری برای توبه و رشد را نیز دوچندان می کند.

پسر تمام این کلیک ها را انجام می دهد و کودک عضلانی را از یک شوخی دو بعدی به یک روح گمشده تبدیل می کند و برای یافتن هدف خود اختراع می کند. این هنرمند برای مدت طولانی کمدی خود را خلق کرده است، اما مجموعه‌ای از مهارت‌ها را با تصویر یک قهرمان اکشن ترکیب می‌کند، البته قهرمانی که در اسکی‌هایش می‌چرخد و لب‌هایش را با The Quireboys همگام می‌کند. فرود آمدن یک کمدی تصویری برای سینا آسان است، اما تحویل آن برای یدک کشی سریع لذتی بی پایان است، به خصوص وقتی در یک کلاس درس پر از بچه های بی رحم در یک سریال آخر فصل ارائه شود که طرفداران جمعیت از آن استقبال خواهند کرد.

گان، که بیشتر فیلمنامه‌های فصل اول را نوشت، با گسترش شخصیت‌های دیگر، از جمله دو کراس اوور دیگر از Suicide Squad با بازی استیو ایگی و جنیفر هالند، مغناطیس سون را تکمیل کرد.

جان اکونوموس از Agee و امیلیا هارکورت از هلند بخشی از تیمی هستند که از طرح فیلم فاصله گرفتند و به برخی از اعضای تیم اجازه دادند تا از ماموریت برای بهتر شدن منحرف شوند.

در حالی که این اتفاق می افتاد، صلح ساز زیر یک ساختمان فروریخته دفن شد، این اتفاق پس از اینکه او به ریک فلگ (با بازی جوئل کینامان در فیلم در فیلم) چاقو زد تا سعی کند دستوراتی را که می دانست اشتباه است سرپیچی کند.

برای برقراری ارتباط با صلح‌ساز نیازی به تماشای جوخه انتحار ندارید، زیرا این سریال اکشن مناسب را در سکانس «شمول قبلی» خود خلاصه می‌کند. اما این رویارویی سرنوشت‌ساز با فلگ، صلح‌ساز را در شب تاریک اودیسه روحی که در طول این هشت قسمت رخ می‌دهد، قرار می‌دهد.

همانطور که او در ماموریتی محبوس شده است که مظنونان مزدور به همان اندازه غیرممکن و مضحک است که فاجعه “نیاز به دانستن” در جوخه انتحار، او شروع به درک این موضوع می کند که جهان بینی او ممکن است به شدت نادرست باشد.

دولت او را به سمت تهدیدات فاجعه آمیز هدایت می کند، با این فرض که در صورت کشته شدن هیچ کس او را از دست نخواهد داد. وقتی صحبت از پدر ظالم او، اوگی اسمیت (رابرت پاتریک) می شود که به نژاد سفید تجاوز می کند، که به شدت تمایل خود را برای بریدن گلوی پسرش در روز تولدش ابراز می کند، این درست است. کریس روشن می‌کند که با تعصبات زشت پدرش شریک نیست و پدر هنوز هم دارد تجهیزات پیشرفته‌اش را برای او می‌سازد، زیرا، می‌دانید، خانواده.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


دوستی شکوفا با همکار جدیدش لئوتا آدبایو (دانیل بروکس) و دوستی او با فرمانده جدید تیم کلمسون مورون (چوکودی ایووجی) باعث می شود او متوجه شود که ممکن است آنطور که فکر می کند خوب و با ملاحظه نباشد. همه اینها در بیان شده است. چندین فریاد زشت روی زمین که هم خنده دار و هم ریشه کن کننده است.

با توجه به جدیت لیگ عدالت در همه چیزهای مرتبط با ایده صلح ساز در همان جهان، می تواند گیج کننده باشد. هدف گان ظاهراً این اثر است، از جمله مناظره بحث برانگیز بر سر بتمن بین یک صلح‌ساز و یک همسایه سالخورده تحقیرکننده، همراه با شوخی‌های فزاینده در مورد زندگی جنسی آکوامن و ذکر افراد دیگری که از جهان بزرگتر فرار کرده‌اند، مانند بت میت.

اما سازنده همچنین تضاد فاحشی را بین ماجراجویی‌های کلان‌شهری و پرهزینه آن سوپراستارهای دیگر و چالش‌های پرواز صلح‌ساز، که عمدتاً شامل رویارویی با نئاندرتال‌ها و مخالفان سطح پایینی مانند جودوماستر (Nhut Le) می‌شود، متضاد می‌کند.

فیلم‌نامه‌های گان همچنان به ساختار کلاسیک سفر روان‌شناختی شخصیت، به مشکلات استاندارد پدر و پسر پایبند است، اما حتی تراژدی‌ای که صلح‌ساز خلق می‌کند در راه بیرونی او برای برخورد به دنیا گنجانده شده است.

Peacemaker که توسط متحد اجتماعی شوخ طبع خود ویجیلانته (فردی استروما پس از انحراف از بریجرتون) و حیوان خانگی مورد علاقه اش Eagles (موجودی مبتنی بر CGI و یک دزد واقعی صحنه های سریال) احاطه شده است، یک جنگجوی صلیبی احمق اجتماعی است. مستعد ابتلا به تقلب اما ارتباطاتش او را انسانی‌تر می‌سازد، که با تصویر صمیمانه بروکس و توانایی استروما در حرکت مؤثر بین اجتماعی‌پاتی عجیب و ترحم تند تثبیت می‌شود.

به خاطر داشته باشید که بخشی از مخاطبان ممکن است از چهره‌هایی مانند صلح‌جو خسته شده باشند، احمقی‌هایی که به آرامی نکات ظریف آداب اجتماعی محترمانه را یاد می‌گیرند، اما برای دفاع از حق خود برای دفاع از حق خود در نامیدن یک زن با احترام «جوانان قندی» تلاش می‌کنند. در دنیایی پر از این گونه جوانان گستاخانه، احتمال زیادی وجود دارد که «صلح‌ساز» و ارجاعات مکرر به «وضعیت عمیق» شخصیت او، برخی را به روشی نادرست مالش دهد.

اما حتی اگر از ویژگی‌های مزخرف و ابرقهرمانی خسته شده‌اید، Peacemaker همچنان بر تعهد خود به نیروهای دوگانه بی‌صداقتی و شفقت پیروز می‌شود، که با موسیقی متن طراحی‌شده برای قلعه‌سازی تکمیل می‌شود. شاید تا پایان فصل تعریف خود از Peacemaker را از شرور به قهرمان تغییر ندهیم، اما این واقعیت که پسر و همکارانش ما را وادار می کنند از او مراقبت کنیم یک پیروزی است.

سه قسمت اول «صلح‌ساز» پنجشنبه 13 ژانویه از شبکه HBO Max با یک قسمت جدید پخش می‌شود که هر هفته پس از آن منتشر می‌شود. تریلر آن را در زیر، از طریق یوتیوب تماشا کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=WHXq62VCaCM

داستان های بیشتر مرتبط با این:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر