شنیع ترین شرورهای سال 2021: جو مانچین و سینما کرستن

[ad_1]

زمانی که جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شد، بسیاری از مترقی ها از شکست دونالد ترامپ راحت شدند، اما همچنان نگران آینده بودند. پس از اینکه ترامپ تلاش کرد تا انتخابات را لغو کند، حتی تا حدی که قیام خشونت آمیز را در 6 ژانویه برانگیخت، این نگرانی تنها افزایش یافت. آن لحظه به یک رئیس جمهور آینده نگر نیاز داشت، کسی که آماده مقابله با شکست های ساختاری جدی بود که در را به روی بحران دموکراتیک کنونی باز کرد. بایدن بیشتر دوران حرفه ای خود را به عنوان یک میانه رو با تمایل ناخوشایند به ترجیح دادن بانکداران ثروتمند به آمریکایی های شاغل گذراند. تصور اینکه او تلاش کافی برای مبارزه برای اصلاحات دموکراتیک و چشم انداز اقتصادی مترقی لازم برای توقف آنچه که به طور فزاینده ای مانند یک جنبش فاشیستی رو به رشد و موفق در ایالات متحده به نظر می رسید، داشته باشد، سخت بود.

اما ریاست جمهوری واقعی بایدن شگفت انگیز بود.

او با جدی گرفتن تهدید دموکراسی، به مطالعه چگونگی مرگ دموکراسی ها توسط دانشمندان علوم سیاسی دانشگاه هاروارد، استفان لویتسکی و دانیل زیبلات، روی کار آمد. تئوری او در مورد چگونگی ملاقات با لحظه درست بود: به جامعه ثابت کنید که دموکراسی می تواند کار کند و مردم برای حفظ آن مبارزه خواهند کرد. بنابراین، او انرژی خود را بر روی اتخاذ «ساخت بازگشت بهتر» متمرکز کرد، بسته‌ای عظیم از هزینه‌های اجتماعی و اصلاحات اقتصادی که قرار بود رد بدبینی و ناامیدی به سبک نیو دیل باشد که به اقتدارگرایی اجازه رشد داد. دلایلی برای انتقاد از رویکرد بایدن وجود دارد – من قطعاً فکر می کردم که او باید اولویت بیشتری را به تقویت سیستم های انتخاباتی و بستن رهبران کودتا می داد – اما بایدن کاملاً درست می گفت که هر استراتژی برای نجات دموکراسی مستلزم نشان دادن ارزش آن برای جامعه است.

مرتبط: شکست لایحه زیرساخت ثابت می کند که الیزابت وارن درست می گوید: برای انجام کارها، ابتدا فساد را اصلاح کنید

با این حال، علیرغم شجاعت بایدن، ما در پایان سال 2021 هستیم، با ظهور فاشیست ها و اکثریت طرفدار دموکراسی که احساس تضعیف روحیه می کنند. محبوبیت بایدن ماه هاست که زیر آب رفته است و بیش از نیمی از آمریکایی ها عملکرد او را تایید نمی کنند. نظریه بایدن اشتباه نبود. نجات دموکراسی مستلزم نشان دادن این است که دولت می تواند کار کند. اما بایدن این کار را نمی کند. برعکس، پیامی که اکثر آمریکایی‌ها دریافت می‌کنند این است که او شکست خورده است، دموکرات‌ها شکست خورده‌اند، و شاید زمان آن رسیده که از مبارزه دست بکشند.


آماندا مارکوت بیشتر برای سیاست می خواهید؟ در خبرنامه او فقط اتاق ایستاده مشترک شوید.


بدتر از همه، بیشتر تقصیر بایدن است. تقصیر دموکرات‌های کنگره نیست، 96 درصد از آنها از «ساخت بهتر و تقریباً مطمئناً نوعی اصلاحات دموکراتیک جسورانه برای نجات سیستم انتخاباتی از دست انگشتان کوچک کثیف ترامپ حمایت می‌کنند». نه، همه تقصیر دو دموکرات در سنا است که هر دو گرفتار فساد هستند: جو منچین از ویرجینیای غربی و کرستن سینما از آریزونا.

با پایان سال 2021، حکم روشن است: مانچین و سینما بیش از هر کس دیگری در طول سال توانسته اند به کشور و آینده دموکراسی آسیب وارد کنند. و این سالی است که ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا به طور فعال در حال برنامه ریزی کودتای بعدی خود است! چرا این دو حتی از جمهوری خواهان مختلف که با ترامپ در سرتاسر کشور برای ایجاد دموکراسی کار می کنند مخرب تر هستند؟ بیشتر به قدرت می رسد.

جمهوری خواهان یک حزب اقلیت هستند و از نظر تئوری حتی نباید قدرت بازنویسی سیستم های انتخاباتی ما را داشته باشند تا دزدی رقابت برای ترامپ در سال 2024 آسان تر شود. در تئوری، اکثریت دموکرات در کنگره باید بتواند از همه جلوتر باشد. این حرکات ضد دموکراتیک در سطح ایالت با تصویب حمایت های پایدار در رای گیری و همچنین حمایت از دستور کار بایدن و اثبات به رای دهندگان که دولت می تواند کار کند. اما به دلیل ترکیبی سمی از خودخواهی، حماقت و طمع، هم مانچین و هم سینما مانع هرگونه تلاش دموکرات ها برای مبارزه با حمله جمهوری خواهان به دموکراسی شدند. بدتر از آن، آنها این کار را در حالی انجام می دادند که در هر مرحله وانمود می کردند که در آستانه جذب به سمت خیر هستند، در حالی که ظاهراً هیچ یک از آنها هرگز قصد انجام کاری جز از بین بردن دستور کار را نداشتند.

مطالب مرتبط: از بین بردن دموکراسی می تواند شما را بسیار ثروتمند کند

این موضوع شکست دادن شر نیست، زیرا افراد خوب نیز هیچ کاری انجام نمی دهند. نه سینما و نه مانچین به هیچ وجه «خوب» نیستند. داده های آنها نشان می دهد که آنها چهره های شومی هستند که به طور فعال بایدن را در طول سال تضعیف می کنند – و بنابراین از ظهور اقتدارگرایی حمایت می کنند. از طریق ریاکاری و سوء نیت، هر دو اکثریت دموکرات را به این باور رساندند که شانس واقعی برای اصلاحات لازم از طریق کنگره وجود دارد، وقتی مشخص شد که هیچ یک از آنها هرگز قصد نداشتند اجازه دهند چیز مهمی از دیوار آتش خود عبور کند. جمهوری خواهان در حال جنگ علیه دموکراسی باز هستند. با این حال، مانچین و سینما مارهایی در علفزار هستند که از تظاهرات متحدین برای فریب دادن دموکرات ها به دام قبل از گرفتن او استفاده می کنند. دوباره و دوباره.


آماندا مارکوت بیشتر برای سیاست می خواهید؟ در خبرنامه او فقط اتاق ایستاده مشترک شوید.


به عنوان مثال شاهد ماه های مزخرف با طرح Build Back Better باشید. جمهوری خواهان قصد خود را برای رای دادن به آن پنهان نکرده اند. اما هم مانچین و هم سینما بارها دموکرات‌ها را فریب داده‌اند تا فکر کنند در سال جاری فرصتی برای به صندوق انداختن آرای لازم برای تصویب این لایحه دارند. آنها با تظاهر به رای دادن به این لایحه، توانستند رهبری دموکراتیک را وادار کنند که ماه‌ها با آنها مذاکره کند و از آنها خواستگاری کند و زمان و انرژی خود را که می‌توان بر تلاش‌های مفیدتر متمرکز کرد، هدر داد. تنها در این ماه بود که مانچین به طور تصادفی از دست داد و هرگز قصد رأی دادن به این لایحه را نداشت و این امر تأییدی بود که منتقدان مترقی ممکن است برای ماه ها گفته باشند: او هرگز با حسن نیت مذاکره نکرد.

مانچین همین بازی ها را با حق رای انجام می دهد، حتی تا حدی که دموکرات ها را امیدوار می کند که با نوشتن لایحه اصلاحات دموکراسی حمایت کند. اما مانچین به جای اینکه هر کاری برای تصویب لایحه خود انجام دهد، به سادگی به دفاع از جنجال سنا ادامه می دهد و به جمهوری خواهان این فرصت را می دهد که لایحه او را مسدود کنند. رفتاری که اگر انسان در تصویب لایحه اخلاص داشته باشد، رفتاری ندارد. اما همانطور که پل والدمن از واشنگتن پست اشاره می کند، واضح است که مانچین به کسی جز خود و دوستان ثروتمندش علاقه ندارد. در نهایت، مانچین این قدرت را دارد که بسازد بهتر است، «به طور کامل کشورش را متحول کند» با تزریق هنگفتی از پول، اما در عوض تمام تلاشش را می‌کند تا بایدن را از کمک به رای‌دهندگانی که مانچین ادعا می‌کند که نمایندگی می‌کند، باز دارد.

سینما که هوش واقعی اش با منیت او همخوانی ندارد، در پنهان کردن ایمان بد خود کمی کمتر حیله گر است. او با انتشار بیانیه‌های مطبوعاتی آزاردهنده اصرار داشت که طرفدار کل سیاست‌های دموکراتیک است – حداقل دستمزدهای بالاتر، شبکه امنیت اجتماعی بهتر، حق رای – اما او قاطعانه در کنار جامعه مالی ثروتمند خود بود. و او دوست دارد کمی تعظیم کند، منتقدانش را با عکس‌ها مسخره کند یا ژست F-off انجام دهد در حالی که نمی‌تواند در برابر اصرار برای ترول کردن افرادی که قرار است استخدام کند مقاومت کند.

فقط این نیست که خیانت توسط دوستان فرضی بدتر از نفرت دشمنان آشکار است. آنها به سادگی از جمهوری خواهان در خنثی کردن برنامه های بایدن برای نجات دموکراسی موثرتر هستند. اگر دموکرات‌ها با امید به فراتر رفتن از این دو احمق منحرف نمی‌شدند، نمی‌توان تعجب کرد که سال گذشته چگونه بود. مانچین و سینما نه تنها یک سال از زمان بسیار محدود دموکرات ها را برای نجات دموکراسی تلف کردند، بلکه روح پایه دموکراسی را نیز شکستند. و همانطور که ترامپیست ها به خوبی می دانند، این نوع تضعیف روحیه بهترین دوستی است که یک فاشیست می تواند داشته باشد. جمهوری خواهان شرورهای کارتونی را مسخره می کنند، اما در پایان سال 2021 مشخص شد که مانچین و سینما مخرب ترند. آنها چشم انداز بایدن را در هم شکستند و او را مجبور کردند که تقصیر انتخابات میان دوره ای 2022 را بپذیرد و حتی بیش از سرسخت ترین حامیان ترامپ برای پایان دادن به دموکراسی تلاش کردند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme