شرکت های بذر و مشتریان می گویند کاتالوگ بذر کاغذی – هنوز منسوخ نشده است

[ad_1]

با وجود امواج گرمای غیر فصلی زمستان در مناطق جنوب، غرب میانه و شمال شرق که ممکن است باعث خارش شست سبز برای بیرون آمدن و کاشت شود، این زمان بیشتر برای باغبانان و کشاورزان در سراسر ایالات متحده است. پنهان شده است، و برخی از لحظات بیکاری که در آن می توان بسترهای کاشت بهار آینده را ترسیم کرد، سرانجام فرود آمد.

کاتالوگ‌های بذر کاغذی نیز همینطور هستند، که اغلب در اواخر پاییز ارسال می‌شوند تا در اواخر دسامبر یا اوایل ژانویه به صندوق‌های پستی برسند. کتابچه‌هایی از شرکت‌های بذر ارگانیک و ارثی ماه‌ها یا حتی سال‌ها طول می‌کشد تا صفحات و صفحاتی از تصاویر روشن و جذاب از فضل آینده را برنامه‌ریزی و ارائه دهند. (گزینه های بی پایانی وجود دارد: فقط یک لیست جزئی شامل نزدیک به 100 شرکت می شود). برخی از گونه های مورد علاقه قدیمی هستند. برخی دیگر تازه از آزمایش‌های اصلاحی خارج شده‌اند و آماده هستند تا با مقاومت در برابر آفات یا خشکی، یا رنگ‌ها و طعم‌های جدید جذاب خیره شوند. برای کشاورزان، باغداران و صاحبان خانه، کاتالوگ بذر “شروع غیر رسمی است. [planting] کاترین کازور، مدیر فروش و بازاریابی شرکت دانه دره هادسون در نیویورک، می گوید فصل.

و در حالی که کاتالوگ های آنلاین چندین دهه است که وجود دارد، شرکت های بذر همچنان به ارسال کاتالوگ بذر کاغذی به تعداد ده ها یا صدها هزار مشتری خود ادامه می دهند. اما آیا مردم همچنان مشتاق دریافت آنها هستند؟ آیا واقعاً کسی فرم سفارش منگنه‌شده را پر می‌کند، پاکت همراه آن را با مهر چسبانده و در آن پست می‌کند؟ یا آیا همه به طور کامل به مرور و سفارش آنلاین منتقل شده اند؟

بث هافمن در جنوب مرکزی آیووا یک عملیات گوشت گاو علف را اداره می کند. باغ یک چهار هکتاری او محصولات تابستانی مانند کاهو، گوجه فرنگی سان گلد، ذرت شیرین، کدو حلوایی، هندوانه، سبزی و لوبیا بوقلمون را برای خانواده و حدود 10 نفر از همسایگانش تامین می کند. او طرفدار یک رویکرد سفارش ترکیبی است. “جانی [Selected Seeds] کاتالوگ می رسد و این یک یادآوری فیزیکی در خانه است که باید سفارش را انجام دهید یا حداقل شروع به جستجو کنید، او می گوید.» کاتالوگ کاغذی واقعا امیدوارکننده و زیبا به نظر می رسد. برای ورق زدن و دیدن کل وسعت و عمق آنچه در دسترس است خوب است. اما سپس برای ثبت سفارشم آنلاین می شوم.”

داربی ویور، استراتژیست برند High Mowing Organic Seeds، می گوید که این یک سناریوی رایج در بین 126000 مشتری تجاری و باغ خانگی شرکت او است – که همه آنها کاتالوگ جدید امسال را در اواخر اکتبر برای آنها ارسال کردند. او می گوید که مردم دوست دارند با کاتالوگ های کاغذی “تجمل” کنند. “آنها این چیز ثابتی هستند که برای مدت طولانی وجود داشته است. آنها زیبا هستند، و شما سرد هستید و زمستان است و می خواهید چیزهای سبزی ببینید.” اما این روزها فروش بیشتر و بیشتر به صورت مجازی اتفاق می‌افتد، حتی اگر درخواست‌ها برای چاپ کاتالوگ‌ها همچنان در حال افزایش است، بنابراین، ویور می‌گوید: «من پیش‌بینی نمی‌کنم که آنها به جایی برسند، حتی اگر روند خرید آنلاین باشد. اگرچه او می‌گوید دو استثنای قابل توجه برای این قاعده وجود دارد: خریداران مسن‌تر که تمایل دارند برای سفارشات تلفنی تماس بگیرند. و کشاورزان جامعه آمیش در پنسیلوانیا و جاهای دیگر، که فرم های سفارش را با جوهر دستی ارسال می کنند.

کیگان کلیفورد در زمین باغ کوچک خود در میدلتاون مریلند برای خود و پنج مشتری هفتگی CSA، 13 تخت بزرگ سبزیجات – سیب زمینی، سبزی خردل، تربچه، شلغم، انواع براسیکا، سرمه، کاهو پرورش می دهد. او سفارشات بذر خود را به صورت آنلاین، معمولاً با Baker Creek Heirloom Seeds انجام می دهد. اما او همچنین قدردانی زیادی از کاتالوگ های چاپی دارد. کلیفورد می‌گوید: «من هنوز به نوعی مدرسه قدیمی هستم؛ دوست دارم آن‌ها را بردارم، دور چیزهایی که به نظرم جالب است برجسته کنم، صفحات را تا بزنم و دایره‌ای به عقب ببرم. اما او همچنین می بیند که بارها و بارها به کاتالوگ های قدیمی مراجعه می کند. من هرگز آنها را بازیافت نمی‌کنم، بنابراین کاتالوگ‌هایی دارم که چهار یا پنج سال قدمت دارند. خیلی جالب است که آنها را ورق بزنیم و ببینیم که حدود 80 درصد مواد موجود در آنها تغییر نمی‌کنند. اما شما همچنین تکامل یک شرکت بذر را می‌بینید. “

کلیفورد، هماهنگ کننده سیستم های اطلاعات جغرافیایی تمام وقت بخش پارک ها، لودیت نیست. او علاوه بر خرید مجازی، برای سازماندهی بذرهایی که از قبل در دست دارد، به فناوری نیز متکی است. او می‌گوید: «من یک صفحه‌گسترده از تمام دانه‌های مختلفی که دارم، روی کامپیوتر نگه می‌دارم و هر کدام دارای کد رنگی هستند. این به او کمک می کند تا موجودی خود را پیگیری کند تا از خریدهای اضافی خودداری کند. همچنین، “اگر چیز جالبی ببینم، می توانم بررسی کنم که قبلاً آن را رشد نکرده ام.” امسال کلیفورد به پاک چوی و تاتسوی چشم دوخته است. کدوهای تابستانی و زمستانی که در برابر کرم های کدو انگور که سال گذشته محصولات او را از بین بردند، مقاوم هستند. لوبیا بوته ای؛ و برخی از انواع جدید هویج. او می‌گوید: «من فقط جمعه‌ها شب‌ها را مرور می‌کنم و یک شب بعد از چند آبجو احتمالاً ماشه را می‌کشم» روی دوجین نوع جدید.

با این وجود، سفارش آنلاین معایب خاصی دارد. اینها سال گذشته برای هافمن به خانه برگشت، زمانی که ترکیبی از کشاورزان همه گیر جدید که برای اولین بار سفارش دادند و افرادی که از ترس کوتاه شدن دانه ها را احتکار می کردند، در واقع باعث کوتاه شدن محصول شدند. هافمن می گوید: «این بخشی از تجربه استفاده از کاتالوگ بود. “شما از طریق آن نگاه می کنید و می گویید “این یکی عالی به نظر می رسد” و سپس می روید آن را سفارش دهید و از بین می رود.”

Kaczor دره هادسون انتظار ندارد که این مشکل برای سال 2022 باشد. او می گوید: “ما از نزدیک روندها را زیر نظر داشتیم و مردم امسال بذر احتکار نمی کنند.” اما این کمبود دانه نبود که تصمیم شرکت را برای تمرکز به یک کاتالوگ بسیار کوچکتر و 12 صفحه ای – از حدود 75 صفحه – که مأموریت شرکت و 40 دانه جدیدی را که در سال 2022 به فروش می رساند، از جمله گشنیز، سبز، برجسته می کند، تحت تاثیر قرار داد. لیمو تلخ پوست کنده و اسفناج ملابار قرمز. علت آن کمبود کاغذ بود که بلومبرگ تخمین می زند که باعث شد 100 میلیون کاتالوگ امسال چاپ نشوند. همچنین یک عامل: پایگاه مشتریانی که جوان‌تر، شهری‌تر می‌شوند و به احتمال زیاد کارها را به صورت مجازی انجام می‌دهند. کاچور می‌گوید: «ما سعی کردیم با ارسال حداقل چیزی مصالحه کنیم و فکر می‌کنم مردم از این حرکت قدردانی خواهند کرد. اما خواهیم دید که آنها چه واکنشی نشان خواهند داد.»

یکی از افرادی که به احتمال زیاد برای یک کاتالوگ کوچکتر یا حتی هیچ کاتالوگی سوگواری نمی کند، لتیشا کاب است. مادر مجرد منطقه آتلانتا سال ها پیش شروع به باغبانی در حیاط خلوت کوچک خود کرد تا در خرید مواد غذایی برای چهار فرزند (اکنون بالغ) خود صرفه جویی کند. او در حال حاضر کلم، توت فرنگی، کلم پیچ، و به خصوص گوجه فرنگی را برای دوستان، خانواده ها و “هر کس دیگری در جامعه من” که آن را می خواهد فراهم می کند. “من هر دو را دوست دارم [print and online] اما وقتی نوبت به کاغذ می‌رسد، می‌توانم ببینم زباله‌ها از کجا وارد می‌شوند، “او می‌گوید.” زیرا بعداً با آن چه کار می‌کنید؟ ما می‌توانیم به اینترنت سر بزنیم و هر چیزی را که می‌خواهیم سریع‌تر پیدا کنیم.»

مانند کلیفورد، کاب از طرفداران بیکر کریک است، که به قدری انواع گوجه فرنگی ارائه می دهد که می گوید آنقدر به آن “وسواس” دارد که در حین ورق زدن در وب سایت آنها نام آنها را روی کاغذ یادداشت می کند تا به او کمک کند به یاد بیاورد که کدام یک را در نظر می گیرد. سال گذشته او آنقدر غافلگیر شد که 25 گونه گوجه فرنگی تولید کرد و “تقریباً خودم را با آنها بیمار کردم.” اگرچه او مقداری دانه از مبادله‌ها به دست آورده و از سفارش سال گذشته باقی مانده است، “من هنوز می‌خواهم کارهایی انجام دهم، اما سعی می‌کنم خودم را به 10 نفر برسانم.” لیست فعلی و احتمالاً در حال گسترش او از دانه های گوجه فرنگی شامل رز، سفید بزرگ، غول سبز، براندی واین زرد، هیلبیلی، وام مسکن، پینک اوکسارت، براندی واین صورتی، گیلاس سیاه، سارت رولویز و جیانت کریمسون است. او می گوید: “من سعی می کنم این را لاغر کنم.” برای من آرزوی موفقیت کن.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin su tesisatçısıWonmaniakuşadası escortbetroadmobil ödeme bozdurElektronik sigaraturkuaz korsan taksi