شاید از “کتاب باب فت” انتظار زیادی داشتیم.

[ad_1]

سکوت نسبی کتاب باب فت را فرا می گیرد. نه آن گونه که ناگهان میلیون ها صدا فریاد می زنند، که به این معنی است که کاری انجام داده است که ارزش بررسی دارد. نه، این سکوتی است که در اعماق یک معدن مرده پیدا می‌شود، نتیجه تعداد نسبتاً کمی از مردم که آخرین تور تلویزیونی جنگ ستارگان را حفاری می‌کنند.

آنچه در مورد وسیله نقلیه تلویزیونی شکارچی جایزه مطرح می شود خوب نیست.

در یک تیتر در گاردین آمده است: “بوبا فت مرده است: چگونه دیزنی + باحال ترین شخصیت جنگ ستارگان را خراب کرد.”

فوربس موافق است: “کتاب باب فت تقریباً از هر نظر شکست می خورد.”

آنها اشتباه نمی کنند. در کنار The Mandalorian، کتاب باب فت احساس بی‌جانی می‌کند، با خط داستانی دو طرفه آهسته‌تر از بانتای مست است. همانطور که برخی در دفاع از خود اشاره کرده اند، او هیچ فایده ای برای کودک شایان ستایش یودا ندارد تا ما را از کاستی های خود منحرف کند. نقطه مقابل این است که چیزی بسیار بهتر از The Child وجود دارد. دو چیز در واقع

اول، او یکی از محبوب ترین شخصیت ها در فرنچایز جنگ ستارگان را دارد که توسط تموئرا موریسون برای (به نوعی) نقشش در جنگ ستارگان: اپیزود دوم – حمله کلون بازی می شود. او در این فیلم نقش جانگو فت، پدر باب را بازی می کند. بوبا کلون اوست.

دوم، او توسط قاتل اصلی Fenek Shand با بازی بازیگر محبوب Ming-Na Wen احاطه شده است. ون از طریق «ماموران مارول از SHIELD» وارد دنیای جنگ ستارگان شد، جایی که او نقش مامور خشن ملیندا می را بازی کرد.

اگرچه او این موشک های گرما جویانه را در زرادخانه خود دارد، اما داستان پخش می شود و ترسو بودن خالق جان فاورو را در گسترش افسانه یک قهرمان قربانی می کند، که عمدتاً توسط شهرت او پشتیبانی می شود.

اما در اینجا یک نظریه دیگر وجود دارد: شاید ما بخشی از مشکل هستیم.

مطالب مرتبط: چگونه جنگ ستارگان شکست خورد، آسوکا تانو در Mandalorets

بیشتر هر چیزی که فکر می کنید در مورد بوبا فت می دانید حدس و گمان است. هر ظلمی که به شخصیت او نسبت می دهیم، هر تجربه ای که به او می دهیم، عمدتاً محصول تخیل ماست. این باعث می‌شود که بابا فت یکی از جذاب‌ترین چهره‌های فرهنگ عامه باشد، اگر نگوییم بزرگ‌ترین ترفندی که جورج لوکاس برای تماشاگران آورده است.

بوبا فت که یک شخصیت کمکی با چهار خط دیالوگ و شش دقیقه و 32 ثانیه کل زمان نمایش صفحه در سه گانه اصلی بود، به نوعی تبدیل به معروف ترین شکارچی جایزه در این کهکشان دوردست شد. مردی که هان سولو سرزده واقعا از او می ترسد.

و با این حال، تنها دو بار در طول نمایش نمایشگر، بوبا فت از تفنگ بسیار چشمگیر خود شلیک دریافت کرد و هر دو بار را از دست داد. (از نظر فنی نیز قبل از خان دو جرقه ضعیف از مچ دست خود ساطع می کند تصادفا زد او در آن گودال معروف سرلک.) اما بس. در غیر این صورت، مواضع مطمئنی اتخاذ می کند و به آرامی بدون کلام سر تکان می دهد.

در واقع، محصولی از طراحی عالی و محدودیت های بودجه است. وقتی این را فهمیدید، می توانید شروع به زیر سوال بردن بسیاری از افکار خود در مورد او کنید. اپیزود مستند «زیر کلاه ایمنی: میراث باب فت» توضیح می دهد که لباس متمایز او طرحی پیشنهادی برای 100 نیروی تهاجمی مدرنیزه شده بود که برای اولین بار در جنگ ستارگان: اپیزود پنجم – امپراتوری ضربه می زند. اما عملکرد آن به قدری پیچیده بود که لوکاس تصمیم گرفت پول را در جای دیگری خرج کند.

بنابراین، نمونه اولیه یونیفرم ارتش تبدیل به یک شکارچی جایزه با کلاه و شنل الهام گرفته از شوالیه توتون شد که از یک حوله حمام قدیمی الگوبرداری شده بود. بنابراین، تقریباً همه چیزهایی که در مورد Boba Fett باور داریم، کاملاً مبتنی بر زیبایی شناسی است. دارث ویدر بیش از هر صحنه دیگری در «امپراتوری» یا «بازگشت جدی» با تکان دادن انگشت در صورتش و سر دادن شعار «بدون تجزیه!» برای شهرت خود تلاش کرد. این یک مرد است، ما مجبور شده ایم فرض کنیم که شما مجبور نیستید عبور کنید.

اما بوبا فت در این کتاب این مرد نیست.

کتاب باب فت در دو تایم لاین باز می شود، یکی در نگاهی به گذشته اندکی پس از فرار از مرگ توسط هضم غذا و زندگی در میان توسکانی ها، و دیگری در مجموعه حاضر، جایی که او و فنچ شاند دارایی های جابا هات را در تاتوئین با کشتن ساقی او غصب می کنند. بیب فورتونا. بلافاصله پس از آن، بابا فت متوجه شد که شهرت او به اندازه ای نیست که جهان اموات را به طور خودکار به خود سفارش دهد. حتی شهردار هم آشکارا از او رنجش می‌برد.

اگر ماندالوریان به طور غیرمستقیم به عنوان مطالعه ایمان در مقابل اخلاق عمل می کند، کتاب باب فت به طور مؤثرتر به دنبال بیان داستانی از کسب احترام است. اوه، اما این یک سریال خانوادگی است، یعنی هیچ پیامی از طریق خشونت خونین ارسال نمی شود. بدون تجزیه!

انگار این بوبا فت این کار را کرده بود.

شکارچی سابق موریسون قلب طلایی ندارد، اما به عنوان یک رئیس جنایتکار، تمایل او به ترجیح عدالت به بی‌رحمی دائماً به ما یادآوری می‌کند که هیچ راهی وجود ندارد که بتوانیم سوپرانوها را به‌عنوان یک رابطه در تمام سنین با موفقیت بازسازی کنیم.

مدت زمانی که مرد ما در شکم سرلک سپری کرد، او را به روش‌های بیشتری آب کرد تا از نظر فیزیکی – و طرفداران قدیمی از آن متنفرند. وقتی گزارش می شود که گروهی از “مودیون ها” بخشی از قلمرو او را به وحشت می اندازند و او متوجه می شود که آنها چیزی بیش از اسکوترهای بیکار نیستند، بوبا آنها را به عنوان عضله خود استخدام می کند. برای تکرار: کودکان سوار بر اسکوتر از Boba Effing Fet محافظت می کنند.

هنگامی که یک گرگ قاتل و یک گلادیاتور سابق به قصر او حمله می کنند تا او را بکشند، این ارباب جنایتکار بی رحم او را زنده دستگیر می کند و در نهایت او را آزاد می کند. . . فقط او را به عنوان عضله خود استخدام کنند. حتی بلندترین ماهیچه در Boba Fett Fennec Shand از او موثرتر و جالب تر است.

اما تغییر شخصیت از یک شرور ادعایی به یک ضدقهرمان مشکل اصلی نیست. این عدم حیله گری کامل اوست.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


فاورو می نویسد که بوبا فت شخصیتی است که شهرتش بر او پیشی گرفته است، و با این حال در قسمت های اخیر او توسط تاتوئین معادل هم اتاقی و مدیر دفتر گستاخی که سلاح مخفی اش مردم را منتظر ملاقاتی نگه می دارد که هرگز نمی آید شکست خورده است. هان سولو در آن زمان نتوانست از بوبا فت سبقت بگیرد، اما وقتی بازنشسته شد، یک منشی با عذرخواهی و قفل کردن در، او را فریب داد.

باز هم، این موردی است که انتظار می رود یک شخصیت بر اساس هیچ مدرک بصری بهتر از این باشد، کمی شبیه دیدن هری استایلز در لباس گاوباز و ادعای شوک و وحشت است که او قادر به دفاع از خود در برابر یک گاو دیوانه نیست.

این کاملاً تقصیر ما نیست که اسطوره‌ای عظیم را حول رشته‌های مواد مخدر، یک درپوش بیمار و یک کوله پشتی فریب خورده ساخته‌ایم. فاورو موظف شد داستانی متناسب با این سروصدا خلق کند و او نتوانست افسانه جدیدی را که مطابق با یک افسانه دیرینه باشد خلق کند. تعداد کمی توانستند.

علاوه بر این، جنبه های دیگر طرح فقط افتضاح هستند. انگیزه اصلی Boba Fett برای تشکیل یک خانواده جنایتکار (فکر می کنید؟) انتقام گرفتن از قبایل توسکانی است که زمین آنها توسط گانگسترهای صنعتی از دنیاهای دیگر به سرقت رفته و مستعمره شده است. این یک جستجوی شریف برای کلاه خاکستری مانند آن است.

اما او نیز غرق در گناه و حماقت است. خانواده جدید توسکن پس از اینکه او ناوگانی از موتورسیکلت‌های پرسرعت را از گروهی از اراذل و اوباش دزدید، نابود شدند تا یک سندیکای جنایتکار قدرتمندتر دیگر را که با بی‌احتیاطی توسکنز را در حین تیراندازی در جاده به قتل رساندند، از بین ببرد. البته اراذل و اوباشی که او موتورسیکلت ها را از آنها دزدیده بود، دل خوشی از این سرقت نداشتند و طایفه را – که باز هم چیزی نخواستند – به قصاص کشتند. (در اینجا باید نقد جداگانه ای در مورد اینکه چگونه این امر بر عادات علمی تخیلی و فانتزی در شکل دادن به تملک فرهنگی بومی به عنوان نوعی نیروی فضیلت مند تأثیر می گذارد، وارد شود، اما اجازه دهید به هدف پایبند باشیم.)

همه اینها کاملاً اجتناب شده و فراتر از شخصیت مردی است که به عنوان یکی از بهترین سگ ها در این زمینه شناخته می شود، که به مهارت های استراتژی اساسی زیادی مانند، نمی دانم، گره زدن به انتهای آزاد نیاز دارد.

به لطف کارش در Mandalorian و The Book of Bob Fet، به اعتبار موریسون است که می‌دانیم انسان می‌تواند آن را در نبرد تن به تن مخلوط کند. اما این ما را به جنبه دیگری از نمایش می کشاند که او را می کشد، یعنی اینکه ما بیش از حد مرد زیر کلاه خود را می بینیم و می شنویم.

نمایش چهره موریسون، رمز و راز IP محافظت شده دهه ها بوبا فت را از بین می برد. بتمن بن گی برای دردش بعد از ایستادن.

پدرو پاسکال که یک بار در فصل اول لو رفت و به نظر می‌رسید کمتر روی پنهان کردن چهره‌اش تا پایان فصل دوم تکیه کند، این مشکل کمتری برای ماندالورک بود.

کل این نمایش به ساختن نمایه ای از شخصیت او دین جارین اختصاص داده شده است، ابتدا در رابطه با گروگ (همچنین به عنوان کودک شناخته می شود) و سپس با دیگرانی که با آنها ارتباط برقرار می کند، از جمله سایر ماندالوریان ها. اگر پاسکال بیشتر از چهره‌اش در فصل سوم نشان می‌دهد و تماشاگر به سریال پایبند است، که احتمالاً اتفاق می‌افتد، محصول دو فصل است که ریل‌های قطار روایی دائمی می‌گذارند تا ما را به آنجا برساند.

فاورو هرگز این فرصت را با کتاب باب فت که چندین دهه میراث را در دامان او فرود آمد، نداشت. این امر نوشتن این فصل‌های جدید را از دو جهت به چالش می‌کشد: از نویسنده انتظار می‌رود نسخه‌ای از اسطوره‌شناسی را که تقریباً کاملاً جوی است، گسترش دهد و هر نسخه‌ای را که ریشه در تخیل جمعی ما دارد، اجرا کند. جای تعجب نیست که او فاقد آن است.

در این اپیزود، که می گوید چگونه بوبا فت با فنک شاند آشنا شد، او تا حدودی از او کمک گرفت و اعتراف کرد که شهرت او بیشتر جنبه آرایشی دارد. او به او می گوید: “بدون زره من، من کمتر متقاعد کننده هستم.”

ما می توانیم آن را ببینیم.

قسمت‌های جدید «کتاب باب فت» روز چهارشنبه در دیزنی + پخش می‌شود.

داستان های بیشتری مانند این:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin su tesisatçısıWonmaniakuşadası escortbetroadmobil ödeme bozdurElektronik sigaraturkuaz korsan taksi