سینما کرستن، خائن به حقوق زنان، حمایت فمینیست ها را از دست می دهد.

[ad_1]

هنگامی که کرستن سینما برای اولین بار برای سناتور از حزب دموکرات آریزونا نامزد شد، حمایت او در لیست امیلی بی معنی به نظر می رسید. کمیته اقدام سیاسی (PAC) یکی از بزرگترین کمیته های سیاسی است و از نظر تاریخی یکی از دلایل اصلی هجوم قابل توجه رهبران زن به حزب دموکرات در چند دهه گذشته بوده است. معیارهای اصلی حمایت از نامزدها – زن بودن، طرفدار انتخاب و دموکراتیک بودن – به نظر می رسید که در آن زمان کاملاً با سینما مطابقت داشته باشد. او می‌گوید معتقد است که «زن، خانواده و پزشکش باید تصمیم بگیرند که چه چیزی برای سلامتی او بهتر است» و از کلینیک‌های بهداشتی مانند برنامه‌ریزی والدین حمایت می‌کند و با تلاش‌هایی که به کارفرمایان اجازه می‌دهد کارگران را از پوشش مراقبت‌های بهداشتی اولیه محروم کنند، مخالف است. کنترل تولد. “لیست امیلی بزرگترین منبع بودجه برای کمپین سینما در سال 2018 بود و تقریباً دو برابر بیشتر از دومین PAC بزرگ او برای او پول جمع آوری کرد. بعید است که او با حاشیه اندک خود بدون حمایت آنها برنده شود. .

اما، همانطور که معلوم است، ادعاهای سینما در مورد ارزش های فمینیستی مزخرف است.

البته، بر خلاف سناتور جو مانچین از ویرجینیای غربی، توطئه‌گر فاسد همکار او در بستن دستور کار دموکرات‌های سنا، سینما همچنان به استدلال به نفع انتخابات ادامه می‌دهد. او حتی در موارد نادری که رأی گیری حتی در سنا انجام می شود، به درستی به این موضوع رأی داد، در حالی که مانچین همچنان به مداخله جناح راست در تصمیم گیری های باروری رأی می دهد. اما وقتی نوبت به اقدامی می‌رسد که واقعاً نه تنها از حقوق باروری بلکه از برابری زنان به طور کلی محافظت می‌کند، سینما با اصرار مداوم خود بر حمایت از فیلیباستری که جمهوری‌خواهان برای تعطیل کردن تقریباً همه قوانین معنی‌دار از آن استفاده می‌کنند، به یک مانع بزرگ تبدیل شده است. توسط اکثریت دموکراتیک – از جمله لوایح برای حمایت از حقوق سقط جنین و تثبیت برابری جنسیتی در قانون اساسی.

مطالب مرتبط: عذرخواهی کرستن سینما به پایان رسید: دیوان عالی دموکرات ها را در سنا با انتخاب کمی رها کرد

انتظار می‌رود که سینما چهارشنبه شب در کنار اقلیت جمهوری‌خواه علیه لایحه‌ای که برای حمایت از دموکراسی و حمایت از حق رای در برابر تلاش‌های هماهنگ‌کننده حزب جمهوری‌خواه برای برچیدن سیستم‌های انتخاباتی عادلانه و آزاد طراحی شده است، حمایت کند. سینما می‌گوید حمایت از لایحه حق رای صحت ندارد، اما اصرار دارد که به جمهوری‌خواهان اجازه وتو می‌دهد و دولت مرموز و ضد دموکراتیک سنا را در مقابل خود دموکراسی قرار می‌دهد.


آماندا مارکوت بیشتر برای سیاست می خواهید؟ در خبرنامه او فقط اتاق ایستاده مشترک شوید.


در پاسخ، لیست امیلی و NARAL قول دادند که حمایت خود را از سینما پس بگیرند. امیلی لافونسا، رئیس فهرست، بیانیه‌ای در توضیح این تصمیم صادر کرد: «انتخاب زنان حامی حزب دمکرات بدون انتخابات آزاد و عادلانه امکان‌پذیر نیست. حفظ حق رای بدون دسترسی به صندوق امکان پذیر نیست. مینی تیماراج، رئیس NARAL با این موضوع موافقت کرد و گفت: “بدون اطمینان از اینکه رای دهندگان از آزادی رای دادن در انتخابات ایمن و مقرون به صرفه برخوردارند، اقلیت با دستور کار قهقرایی و خصومت با آزادی تولید مثل همچنان مانع از اراده اکثریت آمریکایی ها خواهد شد.

باتلر و تیماراجو مرده اند. این فقط در مورد حقوق باروری نیست. بدون یک دموکراسی قوی، حقوق زنان و برابری جنسیتی به طور کلی در خطر است. دلیلی وجود دارد که فمینیست های قرن نوزدهمی بر حق رای زنان تمرکز کنند، مبارزه ای قرنی که تعداد کمی از کسانی که آن را آغاز کرده اند تا به حال موفق بوده اند. مبارزه برای برابری جنسیتی و مبارزه برای دموکراسی به طور جدایی ناپذیری مرتبط هستند. مبارزه برای یکی مبارزه برای دیگری است.

مطالب مرتبط: زشت ترین تبهکاران سال 2021: جو منچین و سینما کرستن

همچنین تصادفی نیست که مستبدانی مانند دونالد ترامپ نیز زن ستیزان بزرگی هستند. از همان ابتدا، جنبش فزاینده فاشیستی در آمریکا نه تنها توسط نژادپرستی، بلکه توسط مردانگی سمی و خشم مردانه علیه برابری فزاینده زنان تقویت شده است. کمپین ترامپ در سال 2016 مبتنی بر زن ستیزی است – نه تنها علیه هیلاری کلینتون به دلیل جرأت این که فکر کند یک زن می تواند رئیس جمهور شود، بلکه برای زنان به طور کلی به دلیل دفاع از حق خود برای برابری در خانه و محل کار. محبوبیت او در پایگاه GOP زمانی تثبیت شد که او مجری فاکس نیوز مگین کلی را با توهین هایی در مورد قاعدگی مورد تمسخر قرار داد. او حمایت راست مذهبی را برای وعده ممنوعیت سقط جنین به دست آورد.

اما انتخابات 2016 همچنین نشان داد که چگونه دموکراسی می تواند از حقوق زنان محافظت کند. در نهایت کلینتون با نزدیک به 3 میلیون رای و 2 امتیاز بالاتر از ترامپ به رای مردم دست یافت. ترامپ حتی فقط به دلیل سیستم انتخاباتی ضد دموکراتیک کالج، یک بازمانده ادامه دار و واپسگرا از دورانی که زنان و رنگین پوستان اجازه رای دادن نداشتند، این شانس را داشت. و شکی نیست که اگر سال 2016 یک انتخابات واقعاً دموکراتیک بود، اکنون کشور و حقوق زنان در وضعیت بسیار بهتری قرار داشتند. حداقل، دیوان عالی سه منصوب ترامپ نخواهد داشت و روو علیه وید برای لغو تقریباً قطعی در ژوئن برنامه ریزی نمی شود.

زن ستیزی استبدادی به سختی یک پدیده آمریکایی است.

در طول تاریخ و امروز، پیوند قوی بین خصومت با حقوق زنان و نگرش های ضد دموکراتیک وجود داشته است. نازی ها به عنوان جنسیت گرا شناخته می شدند و اصرار داشتند که جای این زن در خانه است و ممنوعیت های سقط جنین را تشدید می کردند. دیکتاتوری کمونیستی رومانی سقط جنین و پیشگیری از بارداری را ممنوع کرده است. دولت اقتدارگرای چین همیشه با حقوق باروری مخالف بوده است، ابتدا با ممنوعیت داشتن بیش از یک فرزند و اکنون به دلیل رشد کم جمعیت، با اعلام برنامه هایی برای محدود کردن دسترسی به سقط جنین.


آماندا مارکوت بیشتر برای سیاست می خواهید؟ در خبرنامه او فقط اتاق ایستاده مشترک شوید.


البته، مبارزه برای برابری زنان در یک دموکراسی سالم کار آسانی نیست. به معنای واقعی کلمه هزاران سال ستم مردسالارانه وجود دارد که باید از بین برود، و بسیاری از نگرش‌های جنسیتی ریشه‌دار توسط اکثریت آمریکایی‌ها وجود دارد. (مثلاً از هر 10 زن متاهل حدود 7 نفر هنوز نام شوهرش را دارند، از جمله، هرچند با اکراه، هیلاری کلینتون). متمم حقوق برابر، که تقریباً در دهه 1970 به تصویب رسید، پس از اینکه فعالان ضد زن با موفقیت علیه آن لابی کردند، از بین رفت.

با این حال، آنچه دموکراسی به فمینیسم ارائه می دهد فرصتی برای بحث است: استدلال برای برابری جنسیتی، جذب رأی دهندگان، و ایجاد درک عمومی از چرایی اهمیت حقوق زنان – گاه به آرامی دردناک. و هر چقدر هم که این روند ناگوار باشد، تاریخ نشان داده است که بهتر از گزینه های جایگزین است. بررسی ها نشان می دهد که اکثریت آمریکایی ها از حقوق سقط جنین حمایت می کنند و حتی بیشتر معتقدند که پیشگیری از بارداری قابل قبول است. انگ‌ها علیه طلاق، مادری مجرد و رابطه جنسی خارج از ازدواج پس از دهه‌ها تحریک فمینیستی برای حق رفتار با زنان به‌عنوان بزرگسال به‌جای مالکیت مردانه، در چشمان جامعه فرو ریخته است. حمایت از حقوق LGBTQ نیز افزایش یافته است، به عنوان یک نتیجه مستقیم از بحث های فمینیستی گسترده تر در مورد شرارت ستم مبتنی بر جنسیت. و حتی یک زن در انتخابات ریاست جمهوری رأی مردم را به دست آورد – و اگر یک سیستم واقعاً دموکراتیک بود، او رئیس جمهور می شد.

مطالب مرتبط: «مرکزگراها» چه می خواهند؟ کاهش دستور کار بایدن معتدل نیست – بی پروا است

حمایت سینما از فیلیباستر نشان می دهد که ادعاهای او مبنی بر حمایت از ارزش های فمینیستی تا چه حد بر روی کاغذ نازک بوده است. بایدن به خاطر زنان پیروز شد. او 57 درصد از آرای زنان را به دست آورد، در حالی که ترامپ 53 درصد از مردان را به دست آورد. برنامه بایدن که سینما جلوی آن را می گیرد همان چیزی است که رای دهندگان زن نه تنها بایدن، بلکه سینما را برای اجرای آن به واشنگتن فرستادند. و نه فقط در مورد حق رای. سینما با حمایت از لایحه زیرساخت‌های دو حزبی، اما نه از طرح بازگشت بهتر، کمک کرد تا اطمینان حاصل شود که 90 درصد از ایجاد شغل به جای مجموعه‌ای متنوع‌تر برای حمایت از دستور کار بزرگتر بایدن، به مردان اختصاص یابد.

حق رای موضوعی است که جنبش فمینیستی آمریکا را به وجود آورد. سینما با امتناع از حمایت از حق رای، نه تنها به کشور و حزب خود، بلکه به خود جنبش فمینیستی پشت می کند، که حتی به فردی مانند او، یک سناتور زن، اجازه داده است که وجود داشته باشد. سینما می تواند بازی کند – فمینیست سرگرم کننده را با لباس های شیک و کلاه گیس های پر سر و صدا، که از لباس های مردانه حاکم بر مجلس سنا متمایز است، بازی کند. اما در حالی که او در کنار جمهوری خواهان علیه دموکراسی می ایستد، او خائن به فمینیسم است و باید به او نگاه کرد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort su tesisatçısıkuşadası escortbetroad