سیاستمداران افراطی یک موضوع “هر دو طرف” نیستند – این کاملاً یک پدیده GOP است.

[ad_1]

آیا ممکن است دو سیاستمدار متفاوت تر از سناتور جمهوری خواه باشند؟ تد کروز نماینده دموکرات تگزاس و نیویورک الکساندریا اوکاسیو کورتز؟

کروز نه تنها به کودتای دونالد ترامپ رأی داد، بلکه همچنان از تئوری های توطئه برای حمایت از آن استفاده می کند. از سوی دیگر، اوکاسیو کورتز، یک فرد مترقی است که هم صادق است و هم متعهد به استفاده از سیستم‌های دموکراتیک برای پیشبرد یک برنامه آینده‌نگر. کروز یک ترول آنلاین بدنام است که به عمد لیبرال ها را با دروغ ها و مزخرفات جنگ فرهنگی تحریک می کند. اوکاسیو-کورتز بارها در مورد سمی بودن چنین رفتار ترولینگ صحبت کرده است، و اینکه چگونه اغلب به تهدیدهای واقعی زندگی از جمله علیه او منجر می شود.

بنابراین مقایسه این دو تا حدودی شبیه مقایسه آدری هپبورن و تد باندی است زیرا هر دو مستند نتفلیکس در مورد آنها دارند. با این حال این دقیقا همان کاری است که آکسیوس صبح روز سه شنبه با مقاله ای با عنوان «آمریکا نمی تواند سیاستمداران قطبی را کنار بگذارد» انجام داد.

مطالب مرتبط: تمسخر ضربه روحی الکساندریا اوکاسیو کورتز در واقع پوشش دادن کودتای خشونت آمیز ترامپ است.

نیل روچیلد و سارا فیشر، نویسندگان Axios، معادل کاذبی بین اوکاسیو-کورتز و کروز ترسیم می‌کنند، زیرا هر دو «بیشترین توجه آنلاین را به خود جلب می‌کنند» تا به سیاست آمریکا به‌عنوان «محل پرورش برای سیاستمداران افراطی‌تر برای شرکت در انتخابات – و گاهی برنده شدن» اشاره کنند.

تنها یک سال از تلاش یک رئیس جمهور جمهوری خواه برای سرنگونی دموکراسی می گذرد تا به طور غیرقانونی خود را به عنوان رئیس جمهور معرفی کند و گروهی خشن را برای کمک به این کار به کاپیتول فراخواند. و اگرچه کل حزب ترامپ به حمایت از کودتای او ادامه می‌دهد و در تلاشی ملی برای اطمینان از موفقیت کودتای بعدی شرکت می‌کند، بسیاری از رسانه‌های جریان اصلی به دوطرف‌گرایی راحت بازگشته‌اند که دو حزب را اخلاقی می‌دانند. معادل ها بنابراین با اوکاسیو کورتز و کروز به عنوان یکی و یکسان برخورد می شود، حتی اگر دومی یک نیروی کاملاً ویرانگر است که عمداً هرج و مرج را دامن می زند، پیروان خود را رادیکال می کند و علیه دموکراسی کار می کند – در حالی که اولی سعی می کند یک نیروی مثبت در برابر دموکراسی باشد. تمام آن رفتارهای وحشتناک


آماندا مارکوت بیشتر در مورد سیاست می خواهید؟ در خبرنامه او فقط اتاق ایستاده مشترک شوید.


درست است که هم کروز و هم اوکاسیو کورتز «رعد و برق‌هایی» هستند که به اندازه طرفداران خود توجه مخالفان خود را به خود جلب می‌کنند، اما باز هم یک لحظه فکر کردن نشان می‌دهد که چنین مقایسه‌ای چقدر ضعیف است.

کروز آشکارا به دنبال واکنش‌های منفی مخالفان سیاسی خود است، بنابراین می‌تواند از آنها برای نشان دادن اعتبار لیبرال‌های خود استفاده کند. توجهی که اوکاسیو کورتز از سمت راست به آن می‌گیرد، بیشتر ناخواسته است. کارشناسان و ویراستاران راست‌گرا می‌دانند که مخاطبانشان با زن‌ستیزان نژادپرستی که از اینکه یک زن رنگین‌پوست بر اساس هوشمندی و کاریزمای او تا این حد پیش رفته است خشمگین است. به علاوه، او معمولاً جذاب است، و هیچ چیز بیشتر از یادآوری تمام زنان داغ که نمی‌خواهند با آن‌ها کاری نداشته باشند، خشم مردان راست‌گرا را برمی‌انگیزد. یک جو واقعی سرزنش قربانی در قطعه اکسیوس وجود دارد، که به ویژه با توجه به خطر بسیار واقعی اوکاسیو-کورتز در طول شورش کنگره – شورشی که کروز با دروغ ها و ترول کردنش به دامن زدن آن کمک کرد، بسیار ناخوشایند است.

این اختلاف در میان سایر سیاستمدارانی که آکسیوس برای جلب بیشترین تعامل زمانی که اخباری در مورد آنها وجود دارد برجسته شده است، دیده می شود. دو نفر دیگر که بیشترین توجه را در میان GOP جلب کردند، نماینده بودند. مارجوری تیلور گرین از جورجیا و فرماندار. ران دیسانتیس از فلوریدا. هر دوی آنها به دلیل تهاجمی طرفدار کووید-19، ضد دموکراسی و به طرز نفرت انگیزی نژادپرست توجه را به خود جلب کرده اند. تیلور گرین، به نوبه خود، آنقدر بد است که خود را از توئیتر منع کرد. در همین حال، بزرگ‌ترین امتیازاتی که آکسیوس می‌تواند از طرف دموکرات‌ها به آن‌ها اشاره کند، علاوه بر اوکاسیو-کورتز، نماینده است. رشیده طلیب و نانسی پلوسی رئیس مجلس. نادیده گرفتن این موضوع که هر دوی این زن‌ها توجه منفی زیادی را از رسانه‌های راست‌گرا به خود جلب می‌کنند، بی‌صادق است، رسانه‌هایی که تصاویر هر دو را به صدا در می‌آورند تا مخاطبان عمدتاً کوچک خود را به خشم زن‌ستیزانه برانگیزند که ارتباط چندانی با رفتار هر دو ندارد. پلوسی، به‌ویژه، به شیوه‌های ملایم عمل می‌کند، اما وجود زنی با این قدرت، منبع قابل اعتمادی برای خشم محافظه‌کاران است.

مرتبط: توییتر برای همیشه حساب مارجوری تیلور گرین را به دلیل انتشار اطلاعات نادرست COVID

این مقاله به دنبال یکی از روز دوشنبه است که همان بازی را انجام داد، اما با صندلی‌های باز کنگره به جای ترافیک رسانه‌های اجتماعی. “طوفان عالی برای سیاستمداران افراطی در راه است” عنوان دوشنبه آکسیوس را خواند و اشاره کرد که بسیاری از کرسی های آزاد در میان دوره ای 2022 به شدت از یک حزب بر طرف دیگر حمایت می کنند. به گفته استف دبلیو. کایت و نیل روچیلد، این خطرناک است زیرا چنین مکان‌هایی «تولید دموکرات‌های قرمز رنگ جمهوری‌خواه یا عمیق‌ترین دموکرات آبی» است، که ظاهراً یک مشکل است زیرا «کنگره از قبل سازش در مورد هر چیزی یا به دست آوردن چیزها را دشوار می‌داند. انجام شده. “

باز هم، آنچه به عنوان یک مشکل “هر دو طرف” مطرح می شود، در واقع فقط یک مشکل جمهوری خواهان است.

در واقع، بسیاری از کرسی‌هایی که در سال 2022 باز هستند، قبلاً در اختیار نامزدهای واقعاً افراطی هستند – اما فقط در سمت راست. به عنوان مثال، نمایندگان. مو بروکس از آلاباما و جودی هایس از جورجیا دو تا از قرمزترین صندلی هایی را دارند که آکسیوس به آنها نگاه کرده است. هر دو آشکارا طرفدار شورش هستند و از طرفداران بزرگ دروغ بزرگ ترامپ هستند. بروکس حتی یکی از سخنرانانی بود که در 6 ژانویه جمعیت را قبل از هجوم به کاپیتول عصبانی کرد. هیس در حال ترک صندلی خود برای کاندیداتوری برای پست وزارت خارجه در جورجیا است و به‌عنوان کسی که مایل است انتخابات را برای ترامپ بدزدد، کمپین انتخاباتی خود را بدون ظرافت انجام می‌دهد. او خود را با وزیر کنونی جمهوری‌خواه، برد رافنس‌پرگر (Brad Raffensperger) مقایسه می‌کند، که درخواست‌های او را برای جعل آرا برای سپردن انتخابات به ترامپ رد کرد.


آماندا مارکوت بیشتر در مورد سیاست می خواهید؟ در خبرنامه او فقط اتاق ایستاده مشترک شوید.


در همین حال، دو دموکرات از آبی‌ترین مناطقی که کنگره را ترک می‌کنند، نماینده هستند. کارن باس از کالیفرنیا، که می خواهد با بی خانمانی مبارزه کند و اصلاحات پلیس را به اجرا بگذارد، و نماینده. جکی اسپیر از کالیفرنیا، که برای مبارزه با سوء استفاده از قدرت و آزار جنسی در کنگره تلاش کرده است. بعید است کسی که خشونت را دامن می زند، می خواهد دموکراسی را تضعیف کند، از شورشیان دفاع می کند، مایل به انتشار COVID-19 است، یا از دروغ بزرگ ترامپ دفاع می کند، جایگزین آنها شود. اما این را نمی توان در مورد نامزدهای احتمالی که برای کرسی های آزاد در مناطق قرمز رقابت می کنند – یا جمهوری خواهان فعلی، برای آن موضوع گفت. از این گذشته، اکثریت جمهوری خواهان حاضر در مجلس نمایندگان به سرنگونی انتخابات جو بایدن و نصب غیرقانونی ترامپ به عنوان رئیس جمهور رأی دادند.

صرفاً هیچ روایتی از «هر دو طرف» برای آنچه که اغلب به صورت تعبیری «قطب‌بندی حزبی» نامیده می‌شود، وجود ندارد. آمریکا یک حزب سیاسی دارد، جمهوری خواهان، که تماماً به افراط گرایی، اقتدارگرایی و ترولینگ اختصاص دارد. حزب دیگر، دموکرات‌ها، دارای طیفی از سیاستمداران، از میانه‌رو تا مترقی است که همگی در محدوده دیدگاه‌های سیاسی عادی قرار دارند و هیچ‌کدام از آنها مخالف دموکراسی یا از خشونت نیستند. افرادی مانند AOC “تحریک آمیز” نیستند، به اندازه ای که آنها به یک دسته از دموکرات های عادی که دیدگاه مثبت و مترقی نسبت به سیاست دارند متوسل می شوند – و توجه منفی آنها عمدتاً از جانب جناح راست هار است که این کشور را تکه تکه می کنند. . هیچ معادلی در اینجا وجود ندارد، فقط یک حزب تلاش می کند ایالات متحده را آنطور که ما می شناسیم نابود کند و یک حزب دیگر که عده ای در آن حضور دارند که سعی می کنند آنها را متوقف کنند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort su tesisatçısıkuşadası escortbetroad