سشوار جانسون 3344 ساخت کجاست

ما یکی از پرفروش ترین سشوارهای حرفه ای در بازار را ارائه می دهیم. اگر برای مصارف خانگی به یک سشوار قدرتمند نیاز دارید، این مدل سشوار خانگی قهوه ای می تواند اولین و آخرین انتخاب شما باشد. سشوارهای قهوه ای دارای موتور AC هستند و بنابراین بسیار بادوام هستند.

این محصول دارای یک سری هاب بوده و طول کابل آن 1.5 متر می باشد. حتی در سالن های زیبایی نیز می توانید از این محصول استفاده کنید اما استفاده از آن در منزل بیشتر توصیه می شود.
<h2>راهنمای خرید سشوار</h2>
نکات زیادی در مورد خرید سشوار وجود دارد که قبل از خرید باید بدانید. سشوار جانسون مدل 3344 البته نمی خواهیم در این قسمت شما را با توضیحات تخصصی تری گیج کنیم، اما تصمیم گرفتیم به زبانی بسیار ساده به سوال شما پاسخ دهیم که در نهایت کدام سشوار مناسب است؟
<h2>نکات مهم هنگام خرید سشوار</h2>
قدرت سشوار
احتمالاً اولین چیزی که هنگام خرید سشوار توجه شما را جلب می کند، قدرت سشوار است. <a href=”https://anar.market/products/johnson-js3344-hairdryer”>سشوار جانسون مدل 3344</a> هر چه قدرت موتور سشوار بیشتر باشد، موهای شما در زمان کمتری خشک می شود. سشوارهایی که وات کمتری دارند طول عمر کمتری دارند.

حالا می پرسید چند وات برای سشوار مناسب است؟ اگر موهای معمولی دارید، یک سشوار با حداقل 1500 وات بخرید. اما اگر موهای شما خیلی مجعد و سفت است، سشوار بین 1800 تا 2000 وات گزینه بهتری برای شماست.

وزن سشوار
سشوار وسیله ای است که در صورت استفاده طولانی مدت در دست شماست و ممکن است به زودی دست شما خسته یا آسیب ببیند. در نتیجه شاید هنوز به این نکته مهم توجه نکرده باشید، <a href=”https://newssalam.ir/%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa-%d8%b3%d8%b4%d9%88%d8%a7%d8%b1-2020/”>سشوار جانسون موتور سنگین</a> اما وزن سشوار یکی از مهم ترین نکات آن است. بهترین وزنی که می توانید برای سشوار خود انتخاب کنید 450 گرم است.
<h2>سشوار با تورمالین و یون</h2>
هیچ چیز گیج کننده ای در مورد تورمالین و یونی وجود ندارد، فقط بدانید که این نوع سشوارها بیشترین یون های منفی را تولید می کنند، بنابراین موهای شما سریعتر خشک می شوند و موهای سشوار جانسون مدل 3344 شما برای مدت کمتری در معرض حرارت قرار می گیرند. این نوع سشوارها نسبت به سشوارهای معمولی قیمت بیشتری دارند و برای موهای مجعد مناسبتر هستند.

اما اگر موهای وز دارید، این نوع سشوارها ممکن است برای شما مناسب نباشند زیرا موهای شما را حجم می دهند و آن را بسیار لخت و کدر می کنند.

درجه تنظیم دما
داشتن درجه ای از تنظیم دما در هر وسیله ای که گرما ساطع می کند، <a href=”https://patris-music.ir/2021/07/20/%d8%b3%d8%b4%d9%88%d8%a7%d8%b1-%d8%a8%db%8c%d8%b3%db%8c%d9%85/”>سشوار جانسون مدل js3344 با توان 7000 وات</a> مانند سشوار و اتو مو بسیار مهم است. بنابراین می توانید با توجه به نوع موهای خود یکی از درجه ها را هنگام خشک کردن انتخاب کنید.

اگر موهایتان خیلی نازک و کدر است، بهتر است از کمترین حالت سشوار استفاده کنید تا موهایتان خشک شود و کمترین آسیب را ببینید. اما اگر موهایتان خیلی مجعد است از حداکثر درجه برای صاف کردن آن استفاده کنید تا عمل صاف کردن زودتر انجام شود.
سشوار درجه سرد
شاید فکر کرده باشید که چرا درجه سردی سشوار در نهایت مفید است؟ آیا کسی موهای خود را در محیط خنک سشوار می کشد؟ گرمای سرد سشوار بیشتر از چیزی که فکرش را می کنید به دردتان می خورد.

بنابراین اگر می خواهید موهایتان براق و براق به نظر برسد، ابتدا باید <strong>سشوار جانسون مدل 3344 </strong>آن را با سشوار داغ به آرامی سشوار کنید و سپس از حرارت خنک برای انجام بقیه کارها استفاده کنید. در این صورت موهای شما کمتر آسیب دیده و صاف و براق به نظر می رسند.

لوازم جانبی سشوار
به طور کلی سشوارها دارای لوازم جانبی هستند که می توانید <a href=”https://poshtibannews.ir/2021/07/21/%d8%b3%d8%b4%d9%88%d8%a7%d8%b1-%d9%85%d9%88%d8%aa%d9%88%d8%b1-%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af/”>سشوار جانسون مدل js3344</a> هنگام خرید آنها را در نظر بگیرید. از لوازم سشوار می توان به سری دیسپنسر که برای فر کردن و حالت دادن به موها استفاده می شود، سری متمرکز کننده که برای صاف کردن راحتتر موها استفاده می شود و در نهایت سری ماساژور سر که برای ماساژ پوست سر مناسب است.

ایندکسر