ستاره بارسلونا در مسیر یک رکورد تاریخی

ستاره بارسلونا در مسیر یک رکورد تاریخی

[ad_1]

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، آرتورو ویدال تنها بازیکنی است که با سه باشگاه مختلف و همچنین در لیگ های بزرگ اروپا به این مهم دست یافته است. این روند در فصل 12-2011 و در دوران حضور ویدال در یوونتوس آغاز شد و تا امروز ادامه دارد. ستاره شیلیایی می تواند این فصل و در لباس بارسلونا برای نهمین بار متوالی عنوان قهرمانی لیگ را فتح کند. سه قهرمانی در یوونتوس، سه جام در بایرن مونیخ و دو لالیگا با لباس بارسلونا، کارنامه خیره کننده ویدال در سال های اخیر بوده است.

آرتورو ویدال در این رابطه گفت: “فتح 9 قهرمانی لیگ پیاپی رویایی خواهد بود، زیرا دستیابی به این رکورد بسیار دشوار است. من هنوز احساس خوبی دارم و به مبارزه و برنده شدن در جام های مختلف ادامه خواهم داد. معدود بازیکنانی در تاریخ فوتبال این کار را انجام داده اند و من به این روند افتخار می کنم. امیدوارم این فصل در لباس بارسلونا برای نهمین فصل متوالی موفق به قهرمانی در لیگ شوم.”

علیرغم شایعات فراوان در مورد جدایی آرتورو ویدال، نشریه موندو دیپورتیوو دیروز مدعی شد این بازیکن به مدیران تیمش اطلاع داده خواهان ماندن در نوکمپ است و می خواهد با لباس بارسا فاتح لیگ قهرمانان هم بشود. جالب اینجاست علیرغم این کارنامه فوق العاده در لیگ، آرتورو ویدال هنوز در لباس هیچ تیمی موفق به کسب عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان نشده است.

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>