ستاره اینتر، گزینه جدید PSG برای تقویت خط دفاعی

ستاره اینتر، گزینه جدید PSG برای تقویت خط دفاعی

[ad_1]

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، دقایقی پیش مدیر ورزشی باشگاه پاری سن ژرمن یعنی لئوناردو به شکل رسمی اعلام کرد که قرارداد تیاگو سیلوا با این تیم تمدید نخواهد شد و مدافع برزیلی بعد از حدود 8 سال باشگاه پاریسی را ترک خواهد کرد.

موضوع جدایی تیاگو سیلوا اما قابل پیش‌بینی به نظر می رسید؛ به همین خاطر نیز طی روزهای گذشته از کالیدو کولیبالی به عنوان گزینه جانشینی مدافع برزیلی یاد شد. با این حال اما مبلغ 110 میلیون یورویی درخواستی از سوی ناپولی باعث شد که سران PSG از جذب این مدافع سنگالی پشیمان شوند.

حالا و با توجه به پشیمانی پاری سن ژرمن از جذب کولیبالی به نظر می رسد که مدافع اسلواک اینتر یعنی میلان اشکرینیار به گزینه جدید سران باشگاه فرانسوی برای تقویت خط دفاعی تبدیل شده است. این بازیکن 25 مقاله مورد توجه تیم های منچستر یونایتد، منچستر سیتی و بارسلونا نیز قرار دارد. با این حال اشکرینیار تا سال 2023 با نراتزوری قرارداد دارد و بعید به نظر می رسد که اینتر به این راحتی ها راضی به فروش او شود.

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>