سال 2021 یک سال استثنایی برای تبدیل غیر باینری به معمولی بود

[ad_1]

آلن سورکین کارگردان در واکنش به انتقادات از انتخاب خاویر باردم اسپانیایی الاصل برای بازی در نقش دسی آرناز آمریکایی کوبایی تبار در فیلم جدید Being Ricardos به تایمز گفت: «اسم ها برای بازیگری مناسب نیستند. گی و گیت کار نمی کنند … پس این ایده که فقط بازیگران همجنس گرا باید نقش شخصیت های همجنس گرا را بازی کنند؟ اینکه فقط یک بازیگر کوبایی باید دسی را بازی کند؟ راستش، من فکر می کنم او مادر تمام حرکات پوچ و یک ایده بد است.”

بازیگران دگرباش از لحاظ تاریخی بوده اند نه فرصت‌های مشابهی به بازیگران برای نقش‌ها داده شد، حتی نقش‌هایی که زندگی عجیب را دراماتیک می‌کنند، به همین دلیل است که بازیگر بیلی آیچنر و دیگران از نظرات سورکین انتقاد کردند. نوشته آیکنر در توییتر سورکین “کاملاً از نحوه رفتار هالیوود با بازیگران LGBTQ + صراحتا قرن خود بی اطلاع بود.”

با کنار گذاشتن سورکین، برخی از مجریان عجیب و غریب، در برخی سطوح، در سال وحشتناک، وحشتناک، بد، و بسیار بد 2021 به خوبی عمل کردند. داستان های ما نیز همین کار را کردند: به خصوص شخصیت ها و اجراکنندگان غیر باینری.

نظرسنجی GLAAD 2019 Where We Are on TV تنها پنج شخصیت غیردودویی معمولی یا تکرارشونده را در سریال‌های فصل گذشته از بین بیش از 800 شخصیت مورد بررسی پیدا کرد. اما در سال 2021، طبق گفته Autostraddle، “چندین جهش بزرگ برای شخصیت های غیر باینری وجود دارد که توسط بازیگران غیر باینری پس از سال ها تقریباً بدون اجرای صریح بازی می شوند.” ممکن است در مقایسه با تعداد زیاد شخصیت‌ها و داستان‌های مستقیم و جنسیتی در تلویزیون و فیلم ناامیدکننده به نظر برسد، اما تصاویر شخصیت‌های غیر دودویی امسال، اگرچه تعداد کمی داشتند، اما به شدت ظریف و جالب بودند.

مطالب مرتبط: چه کسی می تواند روی صفحه نمایش بازی کند؟ سوال عجیب جولیانا مارگولیس در برنامه صبحگاهی

در راس کلاس، ارائه احساسی دعا صالح به عنوان یک دانش آموز جدید و غیر باینری کال در فصل 3 “آموزش جنسی” است. سریال بریتانیایی نتفلیکس همیشه سوالاتی صریح در مورد رابطه جنسی و روابط مطرح کرده است که بسیاری از داستان ها – و بسیاری از آمریکایی ها – از آنها منحرف شده اند. بیگانگان چگونه می توانند رابطه جنسی داشته باشند؟ به چگونه از رابطه جنسی با رضایت متقابل پس از آزار جنسی لذت می برید؟

این فصل شامل اسکیت‌بورد کال در سالن‌های دبیرستان مردیل است، به جای رختکن یا حمام دخترانه یا پسرانه، به یک قسمت بسته و متروک مدرسه تبدیل می‌شود، و احساس ناراحتی در یونیفرم‌های پوشیده شده توسط مدیر جدیدی که ایده‌های قدیمی او برای جنسیت و جنسیت، مدرسه را به سال‌ها پیش می‌برد.

استونر کال و پسر طلایی ورزشکار / پسر اصلی جکسون (سدر ویلیامز- استرلینگ) یک رابطه شدید دارند، تقریباً یک رابطه عاشقانه که احساس می کند واقعی و واقعاً دلخراش است، در حالی که کال نگران نیست که جکسون هنوز آنها را دختری می بیند که نمی بینند. هستند. اگر قرار بود این دو با هم رابطه داشته باشند، رابطه عجیبی بود و جکسون باید موافقت می کرد. او هنوز آنجا نیست و به اندازه کافی بالغ است که این را بگوید.

کار مهمی که «تربیت جنسی» انجام می دهد؟ کال تنها شخصیتی نیست که مفاهیم دقیق جنسیت را برآورده نمی کند. این نمایش همچنین شامل خط داستانی شخصیت کوچک اما تکرارشونده لیلا (با بازی بازیگر غیر باینری رابین هولدوی)، یکی دیگر از دانشجویان غیر باینری است. لیلا مانند یک رقابت با کال احساس رقابت می کند و از آنها راهنمایی می خواهد، از جمله نحوه پوشیدن یک وسیله اتصال ایمن.

کال و لیلا مثل هم نیستند و سفرهایشان یکی نیست. بنابراین بسیاری از نمایش‌ها با تردید وارد آب‌های عجیب و غریب با شخصیت‌های منحصربه‌فرد غیر باینری یا خلسه می‌شوند (شما می‌توانید یکی یا دیگری را داشته باشید – مانند درمان شوداما این هویت‌ها قابل تعویض نیستند و زمان آن فرا رسیده است که تلویزیون و فیلم، مانند بسیاری از داستان‌های انسانی دیگر، تنوع تجارب جنسی را نشان دهند.

Star Trek: Discovery امسال به جایی رفته است که تا به حال نمایشی نرفته است، و شامل یک داستان عاشقانه بین یک شخصیت انسانی غیر باینری (با بازی بازیگر غیر باینری Blue del Barrio) و یک شخصیت بیگانه ترنس، یکی از اعضای بازیگر Trill است. ایان الکساندر). دل باریو گفت که این نقش شخصاً ابزاری است و به آنها کمک می‌کند تا هویت خود را که سال‌ها در مورد آن زیر سوال برده‌اند، درک کنند.

داستان علمی تخیلی، بیش از ژانرهای دیگر، مدت‌هاست که شامل شخصیت‌ها و داستان‌هایی است که از جنسیت دوتایی دقیق منحرف می‌شوند، حتی اگر برخی از این نقش‌ها بیگانگان یا موجوداتی از جهان دیگر باشند. به‌عنوان یک ژانر آینده‌نگر، جای تعجب نیست که شخصیت‌ها و خطوط داستانی غیر باینری در اینجا خانه داشته باشند. سری ماتریکس را در نظر بگیرید، حماسه علمی تخیلی که اکنون می‌دانیم، در یک سطح، به عنوان استعاره‌ای برای تجربه خلسه. آخرین تجسم او، “رستاخیزهای ماتریکس”، شامل مجموعه ای کامل از شخصیت های رمزگذاری شده عجیب و غریب است.

نکته مهم این است که در سال 2021 ما شاهد تغییر به سمت شخصیت های غیر باینری به عنوان شخصیت های پیچیده، نه فقط شرور، هستیم. سکسی شرورها، افسانه ای که مدتهاست کسانی را که هنجارهای جنسی یا جنسی سختگیرانه را رعایت نمی کنند عذاب می دهد. از لحاظ تاریخی، شخصیت‌های عجیب و غریب خطرناک، بی‌نظم و بی‌تفاوت با مدل‌های موی تیز، پوست سیاه و نورپردازی دوجنس‌گرا بوده‌اند.

مانند دوست من، استیسی جین گروور، نویسنده ترنس آپالاش، زمانی در مورد شخصیت های عجیب و غریب گفت: آنها نیز باید گاهی خسته کننده باشند، درست مانند شخصیت های واقعی. شخصیت های غیر باینری باید معمولی، طبیعی باشند، هویت جنسیتی آنها کل شخصیت یا تاریخ آنها نیست، بلکه صرفاً بخشی از آن است.

سال گذشته، جسی جیمز کایتل اولین بازیگر غیر دودویی شد که یک سریال تلویزیونی معمولی غیر باینری را در سریال جنایی «آسمان بزرگ» ای‌بی‌سی بازی کرد و بک تیلور کلاوس، بازیگر غیر باینری، به عنوان بازیگر مورد علاقه طرفداران بازی کرد. کلانتر بیل هالیستر در درام فاکس “معاون”. وقتی تیلور کلاوس تست داد، این نقش در ابتدا به عنوان یک “سوپر مدل لزبین جمع و جور” توصیف شد. پس از انتخاب، این توصیف از شخصیت به سناریوی “حرامزاده آندروژن آتشین” تغییر کرد.

در سال 2021، شاهد بودیم که بازیگران غیر دودویی بیشتری نقش‌های اصلی را بازی می‌کردند، حتی اگر نقش‌هایی که بازی می‌کردند سیسجنس باشد. کارل کلمنز-هاپکینز به‌عنوان اولین بازیگر آشکارا غیر دودویی نامزد جایزه امی برای بازی در نقش مارکوس در برنامه HBO Hacks در تاریخ ثبت شد. مارکوس یک مدیر از لحاظ احساسی جدا و سازماندهی بیش از حد است که در کارش توانمند است، در عشق بدشانس است و به گفته کلمنز هاپکینز، همجنسگرا است، اما نه غیر دودویی: این از زمان زیادی است که من به آن اختصاص داده ام، تحقیقات زیادی انجام داده ام. و بسیاری از اکتشافات، هر چه باشد. این زمانی است که مارکوس نمی تواند از عهده آن برآید.”

لیو هیوسون، بازیگر و نمایشنامه‌نویس غیر دودویی، صحنه‌ها و قلب تایسا (تاونی کیپاریس) را در جلیقه‌های زرد شوتایم 2021 می‌دزدد، با بازی وان، یک ورزشکار عاقل دبیرستانی که عجیب و غریب است اما دوگانه نیست.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


در سال 2021، دمی لواتو، خواننده، از طریق نمایش اینستاگرام خود، پس از اینکه در اوایل سال به عنوان پان‌سکسوال ظاهر شد، به‌عنوان غیر باینری در معرض دید عموم قرار گرفت. کورتنی استودن، بازیگر و مدل، بازمانده از ازدواج بسیار متاهل با بازیگر بسیار مسن‌تر داگ هاچیسون، امسال نیز به صورت غیر باینری ظاهر شد و اما کورین بازیگر که در نقش دایانا در سریال “Crown” نتفلیکس بازی کرد، او را به‌طور عمومی به‌روزرسانی کرد. ضمایر. .

این تغییرات نشان دهنده بیداری بیشتر، آگاهی از پیچیده بودن جنسیت انسان است و داستان هایی که تجارب غیر دودویی را نادیده می گیرند یا نادیده می گیرند، ممکن است بخشی از بشریت را منعکس نکنند. همانطور که لواتو در رسانه های اجتماعی عمومی خود نوشت: “هر روز که از خواب بیدار می شویم، فرصت و فرصتی دیگر به ما داده می شود تا آن چیزی باشیم که می خواهیم و می خواهیم باشیم.” کورین در یک پست اینستاگرامی در سال 2021 که شامل عکس‌های سیاه و سفیدی از آنها در حال آزمایش صحافی بود، نوشت: “سفر درستی است. پیچ و خم‌های زیاد و این خوب است! آن را در آغوش بگیرید.”

داستان های بیشتری مانند این:[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escort