زمان برگزاری آزمون جامع دکتری دانشگاه خوارزمی اعلام شد

[ad_1]

ویژه دانشجویان دکتری دانشکده علوم جغرافیایی؛

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، زمان برگزاری آزمون جامع دانشگاه خوارزمی در نیم سال تحصیلی ۹۹-۹۸ برای دانشجویان مقطع دکتری دانشکده علوم جغرافیایی در کلیه رشته‌ها که مجوز شرکت در این آزمون را دارند، اعم از دانشجویان روزانه، شبانه، پردیس بین‌الملل اعلام شد.

 

بر این اساس گروه جغرافیای طبیعی رشته‌های ژئومورفولوژی و آب و هواشناسی روز سه شنبه ۳۱ تیر ماه ۹۹ به صورت کتبی، گروه جغرافیای انسانی رشته‌های جغرافیا و برنامه ریزی شهری و روستایی روز چهارشنبه یکم مرداد ماه ۹۹ به صورت کتبی و گروه جغرافیای سیاسی روز چهارشنبه یکم مرداد ماه ۹۹ به صورت کتبی برگزار خواهد شد.

 

آزمون کتبی به صورت حضوری راس ساعت ۹ صبح طبق تاریخ‌های فوق در طبقه چهارم دانشکده علوم جغرافیایی تهران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام خواهد شد. آزمون شفاهی در صورت موفقیت در آزمون کتبی به صورت غیرحضوری از طریق سامانه Ims انجام می‌شود.

شرایط اخذ مجوز آزمون جامع دانشجویان مقطع دکتری

دارا بودن نمره زبان ثبت شده در سیستم گلستان، گذراندن واحد‌های آموزشی طبق سرفصل با نمره قبولی ۱۴ و معدل ۱۶ (چنانچه دانشجویی درسی را نگذرانده باشد و یا نمره اعلام نشده در کارنامه دارد در آزمون جامع نمی‌تواند شرکت کند)، بررسی وضعیت ثبت نام دانشجو در ترمی که درخواست آزمون جامع دارد (مشغول به تحصیل باشد)، ارسال تاییدیه تحصیل و ریز نمرات دانشجو از دانشگاه مقطع قبل از جمله مواردی است که دانشجو برای شرکت در آزمون جامع دانشجویان دکتری باید اخذ کند.

[ad_2]

Source link