زبان فارسی حرف آخر

یکی از دلایلی که حتی رتبه های برتر نمی توانند در ادبیات کنکور به 100٪ برسند ، مسئله زبان فارسی است که با توجه به بودجه 5 سوال معادل 20٪ ادبیات کنکور به هیچ وجه نمی توان از دست داد اما یادگیری این مبحث باید مفهومی باشد که برخلاف این مبحث ، اکثر داوطلبان آن را حفظ کرده و نمی دانند که چگونه برای این موضوع مطالعه کنند. اما در این بین ، بسیاری از افراد این موضوع را بدون مشکل یاد می گیرند و می توانند هر نوع آزمون را حل کنند. این آموزش فقط توسط پروفسور محسن منتظری در ایران انجام می شود و با الگوهایی مانند سه خرگوش داوطلب این مبحث را به ساده ترین شکل ممکن آموزش می دهد. در این راستا ، پکیج زبان فارسی انتشارات حرف آخر بهترین منبع آموزشی در این زمینه در ایران است.

یادگیری فیزیک بدون فرمول با فیزیک حرف اخر

بسیاری از دانشجویان با موسسه حرف آخر آشنا هستند و با آموزش این مجموعه لذت یادگیری را تجربه کرده اند. در این مجموعه که از سال 1990 فعالیت خود را در زمینه آموزش به عنوان یک نشریه دیجیتال با مدیریت پروفسور عبدالرضا منتظری آغاز کرده است ، داوطلب می داند که دیگر مسئله حفظ کردن ، صرف وقت زیاد برای یادگیری و فرمول بازی است. تمام این امکانات با دیدی پویا در آموزش ، که تنها موسسه با این سبک آموزش در ایران است ، در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. ما فصل كينزيولوژي را به عنوان فرمولي ترين فصل در فيزيك كنكور مي دانيم ، اما جالب است بدانيد كه اين فصل در فيزيك بدون فرمول واحد و فقط با الگو آموزش داده مي شود و تمام تست هاي ده آخر سالها با همان الگوی حل می شوند. اگه تو فیزیک خیلی ضعیف هستید و میخواید به نقطه قوتتون تبدیل کنید، فیزیک حرف آخر بهترین گزینه هست.

بهترین سبک مشاوره را با مشاوران موسسه حرف اخر تجربه کنید

محبوبیت این موسسه آموزشی به دلیل کامل بودن آن است. یک داوطلب با کمک مطالب این موسسه تمام نیازهای خود را در زمینه کنکور پوشش می دهد. اولین نیاز به آموزش خوب این است که تدریس صفر تا صد دوره به صورت انتشار دیجیتال و به صورت فیلم آموزشی به وی ارائه شود. علاوه بر فیلم های آموزشی ، داوطلب از کتابچه های مربوط به هر فیلم نیز بهره مند می شود و این باعث می شود دیگر نیازی به نوشتن نباشد. داوطلب پس از آموزش به منبعی برای محک زدن و تست نیاز دارد که آزمونهای حرف آخر برای آن آماده شده است. اما وی برای دیدن کلیه فیلم های آموزشی داوطلب نیاز به مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور دارد که در آن مشاوران موسسه کلیه نیازهای داوطلب را برای مشاوره ارائه می دهند. یعنی داوطلب با برنامه ریزی صحیح در مسیر درست و اصولی گام برمی دارد و تنها کاری که باید بکند این است که تمرین کند. در ادامه می توانید لیست قیمت محصولات موسسه حرف اخر، که از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند هم مشاهده بفرمایید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>