رون دیسانتیس پاکسازی اقتدارگرایانه خود را تشدید می کند: شکارچیان جوایز GOP مرز بعدی هستند

[ad_1]

دادگاه عالی اخیراً بر ممنوعیت سقط جنین در تگزاس، که به شکارچیان جایزه برای محکوم کردن کسانی که “حمایت و کمک” سقط جنین می کنند، پاداش می دهد. اکنون، کمتر از یک هفته بعد، جمهوری خواهان به دنبال استفاده از چنین مکانیسم هایی هستند تا نه تنها سقط جنین بلکه آموزش تاریخ را ممنوع کنند.

در فلوریدا، ران دیسانتیس، فرماندار جمهوری‌خواه، استفاده از این مکانیسم اجرایی جدید را برای مبارزه با جنگ‌های فرهنگی در کلاس‌ها و شرکت‌ها پیشنهاد کرد، که باید هر فرد آزادی‌خواه را به لرزه درآورد. این لایحه که قانون Stop WOKE نامیده می شود، به هر والدینی اجازه می دهد که از یک منطقه مدرسه به دلیل آموزش “نظریه نژادی انتقادی” شکایت کند.

در حالی که “نظریه نژادی انتقادی” یک اصطلاح ترسناک است که توسط حق به نظر می رسد که گویی برخی تلقینات جدید و باطنی در مدارس در حال رخ دادن است، کمی کند و کاو نشان می دهد که جمهوری خواهان واقعاً از این اصطلاح، درس ها یا مطالبی که اذعان می کنند که نژادپرستی وجود داشته است، چه معنایی دارند. تاثیری بر تاریخ آمریکا گروه‌های محافظه‌کار از مدارس می‌خواهند که کتاب‌ها را در مارس ۱۹۶۳ واشنگتن یا براون علیه شورای آموزش ممنوع کنند.

در تگزاس، سخنگوی جمهوری‌خواه فهرستی از کتاب‌هایی را که می‌خواهد توقیف شوند منتشر کرد که شامل کتاب‌های تا-نهیسی کوتس، مارگارت اتوود و جان ایروینگ می‌شود. فرماندار منتخب جمهوری خواه ویرجینیا، گلن یانگکین، تبلیغاتی منتشر کرده است که در آن تلاش های تونی موریسون برای سانسور Beloved را ستایش می کند. و مقامات مدرسه در حومه تگزاس می گویند که محدودیت ها آنها را ملزم به آموزش “هر دو طرف” هولوکاست می کند.

مطالب مرتبط: جنگ جمهوری خواهان علیه آموزش مهمترین بخش تلاش آنها برای فاشیسم است

با توجه به این موضوع، کاری که دیسانتیس در اینجا می‌کوشد انجام دهد اصلاً ظریف نیست: ترساندن مدارس برای پاک کردن بسیاری از تاریخ آمریکا. قانون فلوریدا این آموزه را که “نژادپرستی در جامعه آمریکا و سیستم های حقوقی آن ریشه دوانده است” ممنوع می کند. دو مورد از برجسته‌ترین نمونه‌های تاریخی سیستم‌های حقوقی که نژادپرستی را در خود جای داده‌اند، برده‌داری و جیم کرو هستند. اگر یکی از والدین دوستدار ترامپ بتواند از مدرسه به دلیل آموزش به کودکان در مورد جنگ داخلی یا جنبش حقوق مدنی شکایت کند، ممکن است برخی مدارس تصمیم بگیرند که ارزش آموزش تاریخ آمریکا را به هیچ وجه معنادار ندارد. معلمان و سایر کارکنان مدرسه ممکن است به جای این که هر لحظه بیداری را با نگرانی از قضاوت والدین نژادپرست به خاطر انجام آموزش دانش آموزان، ایالت یا حرفه را ترک کنند.


آماندا مارکوت بیشتر برای سیاست می خواهید؟ در خبرنامه او فقط اتاق ایستاده مشترک شوید.


این حدس و گمان نیست. DeSantis بر اساس یک روند ملی در حال رشد برای پاکسازی کارکنان مدرسه از عدم احترام به تعصب آجیل های محلی MAGA است.

روز دوشنبه، جینی استون، رئیس ISD ریچاردسون – یک منطقه مدرسه در حومه دالاس، تگزاس – پس از تحمل ماه‌ها آزار نیروهای راست‌گرا در جامعه، استعفا داد. استون در سال 2019 توسط PTA تگزاس به عنوان ناظر سال انتخاب شد، اما در سال 2020 با اعلام ابتکارات جدید مدرسه با تمرکز بر تنوع و شمول، پا به کندوی زنبور عسل گذاشت. این سیاست ها منعکس کننده تغییرات موجود در ناحیه مدرسه است، که زمانی کاملا سفید بود، اما در سال های اخیر یک تغییر جمعیتی چشمگیر به سمت تنوع بیشتر رخ داده است. با این حال، تعهد استون به رفتار یکسان با همه دانش‌آموزان – با اتهامات بی‌اساس معمول “نظریه نژادی انتقادی” و عصبانیت از دستورات ماسک – که منجر به استعفای او شد، شگفت‌زده شد.

“[Y]شما انتخاب کرده اید که صدای این گروه کوچک از والدین را تقویت کنید که منطقه ما را از علم و عقل، پیشرفت و شمول دور می کنند.” در پاسخی پرشور در فیس بوک نوشت.

مطالب مرتبط: اثر Rittenhouse: جمهوری خواهان Stasi خودشان را می خواهند

این به دنبال تلاش مشابهی برای پاکسازی فاشیستی در تگزاس است. در یک منطقه مدرسه حومه شهر، یک مدیر سیاهپوست به نام جیمز ویتفیلد به دلیل چنین چرندیاتی به اتهام “نظریه نژادی انتقادی” اخراج شد. گناهش؟ پس از ترور جورج فلوید، نامه ای عمومی نوشت و در آن اعلام کرد: «آموزش، کلید کشتن جهل، نفرت و نژادپرستی سیستمیک است». بسیاری از والدین به وضوح نفرت و نادانی را ترجیح می دهند و آماده اند هر کسی را که آنها را تحریک می کند نابود کنند. اکنون یکی دیگر از سرپرستان، اریک ویلیامز، که یک ناحیه مدرسه در حومه هیوستون را اداره می کند، مورد اتهامات هیستریک مشابهی مبنی بر “ضد سفید پوست” بودن او قرار گرفته است.

شهرستان Spotsylva، ویرجینیا، اخیراً به دلیل تلاش‌های تهاجمی برای سانسور کتاب‌ها توسط هیئت مدیره مدرسه، سرفصل‌های ملی را به خود اختصاص داده است، که منجر به درخواست دو نفر از اعضا برای سوزاندن کتاب‌ها شد. چراغ‌های نورافکن سراسری باعث شد که هیئت مدرسه جا بیفتد، اما نیروهای ضد بودایی همچنان در حال خونریزی بودند. آنها روز دوشنبه آن را دریافت کردند و ناچار به استعفای سرپرست اسکات بیکر شدند. بیکر مورد انتقاد سانسورچی ها قرار گرفت زیرا گفت که به کتابداران اعتماد دارد تا کارشان را انجام دهند به جای اینکه فوراً با درخواست پاکسازی کتابخانه ها از کتاب هایی که محافظه کاران دوست ندارند موافقت کند.


آماندا مارکوت بیشتر برای سیاست می خواهید؟ در خبرنامه او فقط اتاق ایستاده مشترک شوید.


در حالی که جمهوری خواهان دوست دارند این قیام علیه “نظریه نژادی انتقادی” را به عنوان واکنش خود به خودی مردم عادی به اضافه بار پیشرونده به تصویر بکشند، نمی توان متوجه الگوی قوی ای شد که در آن مناطق به طور اتفاقی به کانون این وحشت نژادپرستانه تبدیل می شوند. کتاب ها و پاکسازی ها: نواحی نوسان. نیویورک تایمز روز سه شنبه گزارش داد که گروه ملی گرای راست افراطی Proud Boys قصد دارد در کمپینی که مدارس دولتی را هدف قرار می دهد، “سیاست های تهدید آمیز خود را به سطح محلی برساند”. برخی از اولین اهداف آنها یک حومه شیکاگو، یک شهر ساحلی در کارولینای شمالی و یک شهر کوچک در ویسکانسین است.

ISD ریچاردسون در تگزاس، شهرستانی را پوشش می‌دهد که تا سال 2018 به شدت جمهوری‌خواه بود، زمانی که پیت سشنز جمهوری‌خواه راست افراطی به نفع کالین آلرد، نماینده دموکرات سیاه‌پوست انتخاب شد. شهرستان تارانتو، جایی که ویتفیلد از شغل خود کنار گذاشته شد، در سال 2020 مشکل ساز بود و جو بایدن با 0.22 درصد آرا، دونالد ترامپ را شکست داد. منطقه ای که برای پاکسازی یک مدرسه در نزدیکی هیوستون تعیین شده است نیز یک حومه آبی است. منطقه کارولینای شمالی که پسران مغرور را هدف قرار می دهد به معنای واقعی کلمه به عنوان رهبر اصلی در انتخابات ریاست جمهوری شناخته می شود. محله ویسکانسین آبی است، اما آبی‌تر می‌شود. همین داستان در مورد حومه ایلینوی است که هدف قرار گرفته است.

مرتبط: ران دیسانتیس، ستاره نوظهور حزب جمهوری خواه، جنایات دانشگاهی را با قانون جدید مبهم و تهدیدآمیز دنبال می کند.

بسیاری از این جوامع بخشی از یک روند گسترده تر در ایالات متحده هستند، جایی که بسیاری از محافل داخلی و حومه های متراکم تر و حتی برخی از شهرهای کوچک از نظر سیاسی به سمت چپ حرکت می کنند، زیرا رای دهندگان سفیدپوست تحصیل کرده دانشگاهی دموکراتیک تر می شوند و برخی قبل از این جوامع یکنواخت نژادی می شوند. گوناگون، متنوع. جمهوری خواهان به وضوح وحشت کاذب بر سر “نظریه نژادی انتقادی” را راهی برای معکوس کردن این روند می دانند. هدف قرار دادن مدارس به ویژه هوشمندانه است. بسیاری از مردم تنها زمانی واقعاً به سیاست و جامعه محلی علاقه مند می شوند که فرزندانشان به مدرسه می روند. وحشت نژادی راه خوبی برای رادیکال کردن سفیدپوستان غیرسیاسی سابق برای پیوستن به آرمان جمهوری خواهان است که به طور فزاینده ای از آرمان فاشیستی قابل تشخیص نیست.

شهرستان Spotsilvania اثبات مفهوم است. این برای بایدن در سال 2020 اتفاق افتاد، اما برای یانگکین در سال 2021 پس از اینکه جمهوری‌خواهان ماه‌ها با خشم نسبت به «نظریه نژادی انتقادی» سفیدپوستان را در این منطقه ضرب و شتم کردند، به‌شدت شکست خورد. اما در حالی که سرپرست توسط کار خود مورد آزار و اذیت قرار گرفته است، Spotsylvania همچنین شواهدی ارائه می دهد که نشان می دهد این استراتژی برای فریب دادن نژاد می تواند شکست بخورد – اما فقط در صورتی که لیبرال ها و دموکرات ها با هم مبارزه کنند. بالاخره کسانی که کتاب می نویسند وقتی با دفع مردم محلی که این همه صحبت های کتاب سوز را دوست نداشتند دست از تلاش کشیدند.

مرتبط: حمله جناح راست به “نظریه نژادی انتقادی”: نبرد دیگری در جنگ اورول علیه دموکراسی

DeSantis در حال اجرای این استراتژی تکان دهنده در سطح دولتی است. فلوریدا طی چند سال آینده برای تعیین اینکه آیا این کشور در دام ترامپ و ترامپیسم خواهد افتاد یا اینکه دموکرات ها می توانند قدرت کافی برای نجات دموکراسی را به دست آورند، حیاتی خواهد بود. اقتدارگرایی در محیطی رشد می کند که در آن مردم پارانوئید و ترسیده اند، اعتماد جامعه از بین رفته است، و نیروهای آموزش و عقلانیت در خارج از شهر فرسوده شده اند. بنابراین، مطمئناً، DeSantis می خواهد قانونی را تصویب کند که با اجازه دادن به نژادپرستان برای آزار و اذیت معلمان و برانگیختن هرچه بیشتر مبارزه در جامعه، به همه این اهداف دست یابد. این یک استراتژی است که پیوندهای جامعه را در سراسر کشور می شکند. و ممکن است به زودی به شهری نزدیک شما بیاید.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter Wonmaniakuşadası escortbetroadmobil ödeme bozdur