رونق کاتولیک در جناح راست در حال افزایش است: “دختر تفنگدار” با کلیسای مادر امضا می کند


در اوایل دسامبر، کیتلین بنت، یک تحریک‌کننده 20 ساله راست افراطی، معروف به «دختری با اسلحه کنت، که از خصومت با دانشجویان لیبرال شغلی ایجاد کرد، مجموعه جدیدی از تصاویر خود اسطوره‌سازی را منتشر کرد. در چهار دقیقه بدون حرف ویدئو که با صدای ضربان قلب جنین شروع می‌شود، مجموعه‌ای از فیلم‌های اسلوموشن شمایل‌نگاری کاتولیک را با بنت باردار مقایسه می‌کند که شکم خود را در مقابل محراب‌ها نوازش می‌کند، روی نیمکت‌هایی نشسته و تسبیحی در دست دارد و با مهربانی به دوربین لبخند می‌زند. آخرین فریم به آرامی بدن بنت را بالا می‌برد – از پاهایش گرفته تا لباس تنگ و موهای بلوند تا کمرش – قبل از اینکه در ظرفی یکسان روی مجسمه مریم باکره بلند شود.

ویدئویی که حاملگی را اعلام می‌کند در Liberty Hangouts، یک وب‌سایت راست‌گرا و کانال یوتیوب که توسط شوهر بنت که «خانه رسمی کیتلین بنت» در نظر گرفته می‌شود، تأسیس شده است. اما این تنها قسمت دوم از افشاگری بزرگ دیگری بود که چند روز قبل از آن بنت اعلام کرد که این اتفاق افتاده است دیگر نه یک آتئیست بود، اما به دلیل عوامل مختلف به کاتولیک رومی روی آورد: ایمان پارسایی شوهرش، گربه اش بیمار شد، و یک معترض لیبرال که با او درگیر شد، که با مذهب ابراز خصومت کرد.

چند روز بعد، یک وب‌سایت درباره مذهب پاپ متعلق به غول رسانه‌ای کاتولیک EWTN، بزرگترین شبکه رسانه‌ای مذهبی جهان، این خبر را به‌عنوان یک برآمدگی بی‌نفس گزارش داد. بنت شروع به حضور در برنامه‌های کاتولیک راست‌گرایانه کرد لایف سایت نیوزبرای بحث در مورد تغییر دین و اعتقاد او به اینکه ماه غرور LGBTQ جلوه ای از بدترین گناهان هفت گانه است. او پس از شرکت در اولین عبادت سنتی خود در آمریکای لاتین و همسرش جاستین مولدو، عکسی از خود با لباس توری سفید توییت کرد. او گفت تیموتی گوردون، یوتیوبر راست کاتولیک، گفت که فیلمبرداری از همسرش که در خارج از محوطه دانشگاه مورد تمسخر قرار گرفته بود، “واقعاً احساس می کرد که در این زمان شاهد مصائب مسیح بودم.”

متصل: کیتلین بنت، “دختری با تفنگ” از ایالت کنت – برای کمپین ترامپ خیلی افراطی؟

در عصر سلبریتی های عمیقا احمق در اینترنت، تصویر بنت از یک بدلکار راست افراطی خودنمایی می کند. به عنوان رئیس نقطه عطف ایالات متحده آمریکا در کنت در سال 2017، او یک “اعتراض پوشک” را رهبری کرد و ایده “فضاهای امن” در محوطه دانشگاه را به سخره گرفت، که موفق شد شرمنده TPUSA ملی، که در نهایت روابط خود را با این گروه قطع کرد. سال بعد، او با انتشار یک عکس فارغ التحصیلی که در آن لباس کوتاه، پاشنه بلند و AR-10 پوشیده بود، در اینترنت به شهرت رسید. او برای مدت کوتاهی با تیم تئوری توطئه الکس جونز Infowars کار کرد. شلیک کرد تابلویی کاغذی که روی آن نوشته شده بود “تعطیلات مبارک” و مجموعه بی پایانی از کالاها را برای “دختری با تفنگ” عرضه می کرد. (همانطور که روث گراهام در لیست اشاره کرد مشخصات (بعد از اخراج بنت از پردیس دانشگاه اوهایو در آتن، حساب های رسانه های اجتماعی خود بنت اعلام می کنند که قصد دارد “تامین درآمد از افراد متنفر” را داشته باشد.)

اما در زیر نمایش ترولینگ کتابخانه ها، مدل عمیق تری از کار وجود دارد. از یک سو، پاتوق آزادی، به رهبری بنت و مولدووان، سابقه طولانی در سیاست راست افراطی دارد. پیش رفتن تئوری های توطئه مانند “نسل کشی سفید”، اشاره به “14 کلمه” نژاد سفید، و نظر سنجی خوانندگان در مورد اینکه آیا هولوکاست واقعاً همانطور که در مدرسه آموزش داده می شد اتفاق افتاده است یا خیر. (این گروه در توییتر گفت: «به نظر نمی رسد که شش میلیون کشته شده اند.) در پادکست خود در سال های اول ریاست جمهوری ترامپ، این گروه میزبان یک سری از سلبریتی های «راست جایگزین»، از جمله برخی از افراد بود. . مسئول شناخته شده است نوامبر گذشته به دلیل تحریک خشونت در تظاهرات اتحاد راست در سال 2017 در شارلوتزویل، ویرجینیا. اما در چند ماه گذشته، این حساب کاربری به یک جریان یکنواخت از تصاویر کاتولیک تبدیل شده است که فالوورها گریه کرد آنها «از کاملاً طرفدار آمریکا و آزادی به طرفداری کامل از واتیکان و مکزیکی‌ها» (این دومی ظاهراً در پاسخ به یک نشریه با یک قدیس مکزیکی) تبدیل شده‌اند.

با انجام این کار، Liberty Hangout و ستاره جنگ او مسیری را دنبال می کنند که تعدادی دیگر از فعالان راست افراطی درگیر در بقایای آلت-راست و جنبش هایی که تلاش می کنند جای او را بگیرند. بعد از شخصیت نژاد سفید کانادایی فیت گلدی او به دلیل شرکت در یک پادکست از نئونازی دیلی استورمر از سمت راست خود در Rebel News اخراج شد، او بازگشت بسیار مشهودی به کاتولیک داشت و احساس گرمی پیدا کرد. خوش آمدی در گوشه هایی از راست کاتولیک ها. یک سال پیش، بنیانگذار Stop the Steal، علی الکساندر، سروصدا به پا کرد پیام تنها چند روز قبل از اینکه او به هدایت جمعی از معترضان به ساختمان کنگره ایالات متحده کمک کرد. چند ماه بعد، در اواسط ماه مارس، میلو یانوپولوس، نویسنده سابق بریتبارت و ستاره آلت راست به لایف‌سایت نیوز گفت که بازگشتش به کلیسای کاتولیک به او کمک کرده تا تبدیل به «.گی سابق

آنها به تعدادی دیگر از چهره های راست افراطی پیوستند که به وضوح حمایت سیاسی خود را با کاتولیکیسم راست گره زدند، از جمله جک ریپر، مفسر راست پیتزاگیت، و نیکلاس فوئنتس، بنیانگذار جوان آمریکا اول یا جنبش گرایپر. جناح های مختلف الراست تصمیم گرفتند در تابستان 2017 در شارلوتزویل گرد هم آیند، آنها بیشتر سازماندهی خود را قبل از تجمع در اتاق های گفتگوی آنلاین انجام دادند، یکی از محبوب ترین آنها به نام “سرور نیک فوئنتس” به کاتولیک هایی اختصاص داشت که به دنبال این بودند. صدها پوستر در این اتاق از کاتولیک گرایی سنت گرا صحبت می کردند و میم هایی با تصاویر و لفاظی های جنگ های صلیبی همراه با پست های ضد یهود و طرفدار نازی ها منتشر می کردند.

بن لوربر، تحلیلگر پژوهشی در Political Research، می گوید: «بعد از فروپاشی حزب راست آلت در سال های 2018 و 2019، برخی از آنها به سمت مذهب روی آوردند، حالا که از سکونت افتضاح شده اند و اولین تلاش های آنها برای تغییر جامعه رد شده است. همکارانی که فوئنتس را مطالعه کردند جنبش. «به همین دلیل است [Yiannapoulos] که در طول سال‌های حق جایگزین حذف شدند.»

برای کاتولیک های میانه رو یا لیبرال که به سیاست های افراطی توجه دارند تقسیم می کند در کلیسای آنها، اینها تحولات نگران کننده ای بود – بخشی از درهم تنیدگی فزاینده کاتولیک آمریکایی با سیاست فزاینده راستگرای ایالات متحده، که در پنج سال گذشته بخش بزرگی از راست افراطی را شامل می شد، با استفاده از تصاویر کاتولیک یا افزودن عباراتی مانند خدا بخواهد“و”زنده باد مسیح پادشاه به توییت هایشان

به خبرنگار واتیکان، کریستوفر لمب، نویسنده بیوگرافی پاپ،خارجی: پاپ فرانسیس و نبرد او برای اصلاح کلیسا“توصیف دو قطبی شدن فزاینده سیاسی در بزرگترین فرقه مذهبی جهان، شاهدی بر تلاش های راست افراطی برای القای یک هدف معنوی به جنبش خود بود. لم در حالی که در سیاست های هویتی معامله می کنید، پرسید: “چگونه این قبیله گرایی را تعمیق می دهید؟ شما این کار را از طریق تصاویر مذهبی انجام می دهید. به یک معنا، محتوای دینی را خالی می کنید و از بیرونی استفاده می کنید – تسبیح، صلیب، برخی کلمات، شاید برخی دعاها – اما از آن به عنوان یک نشانگر هویت استفاده می کنید تا به حرکت خود احساس داشتن روح یا یک روح را بدهید. شدت عمیق تر اخلاق.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


دیوید لافرتی، نویسنده در پیتر کجاست، یک وب سایت کاتولیک میانه رو که نفوذ کاتولیک ها را در کلیسا دنبال می کند. تحلیل مشابهی را پیشنهاد کرد. “من فکر می کنم یک مدل گسترده تر در اینجا وجود دارد که در آن بسیاری از مردم که بخشی از راست پوپولیستی بزرگتر، یا جنبش MAGA، یا آنچه قبلاً Alt-right نامیده می شد، مایلند از هر فرصتی برای یافتن یک مخاطب جدید استفاده کنند. او گفت. “وقتی به اکوسیستم کاتولیک آنلاین می‌پیوندید، مخاطبان داخلی با سایت‌های سنت‌گرا یا فوق‌محافظه‌کار کاتولیک‌های بزرگ خواهید داشت، که همگی پیروان و طرفداران وفادار زیادی دارند. اگر از سمت راست عوام‌گرایان در کلیسا آمده‌اید. ، می توانید مستقیماً به این دنیا بروید و به یک شهرت فوری تبدیل شوید.”

این تأثیر تجارت در هر دو جهت کار می کند. هفته گذشته، در حالی که LifeSiteNews میزبان بنت بود تا داستان تحول خود را شرح دهد، کارفرمایان سابق بنت در Infowars میزبانی شد یکی از بنیانگذاران LifeSite برای یک مصاحبه طولانی در مورد اطلاعات نادرست واکسن، “جنگ داخلی” کاتولیک و آنچه جونز به عنوان “نظام ضد مسیح” متشکل از “نظارت جمعی، فراانسانیستی” توصیف کرد. [and] دستور کار تنظیم مجدد بزرگ.”

لمب گفت: “این نشان می دهد که این جنبش هیچ مرزی ندارد. هیچ مرزی وجود ندارد.” “روش کار آنها به این صورت است که هرکس با ایدئولوژی آنها موافق باشد، مهم نیست که چه باشد، متحد است. شما می توانید انکار کنید که کودکان در قتل عام سندی هوک کشته شده اند، تا زمانی که با من در مورد کووید موافق باشید. اگر با من موافق باشید، همه چیز اتفاق می افتد.”

لافرتی در مورد تغییر دین بنت و دیگر چهره های برجسته راست افراطی گفت: “من دعا می کنم که شاید چیزی واقعی در آنجا وجود داشته باشد و او از رادار محو شود و به فردی فروتن تبدیل شود که سعی می کند یک کاتولیک خوب باشد.” “یه جورایی بهش شک دارم. من فکر می‌کنم نیروهای بزرگ‌تری در اینجا وجود دارند که آماده‌اند از هر چیزی که در دسترس است برای انتشار پیام پوپولیستی جناح راست، برای به دست آوردن پیروان بیشتر، برای برانگیختن جنجال‌های بیشتر استفاده کنند.»

درباره قدرت رو به رشد جناح راست مذهبی در دوره ترامپ بیشتر بخوانید:
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر