رهبر نظامی اتحادیه مهمانداران هواپیما ممکن است به دنبال بزرگترین شغل در آمریکا باشد

[ad_1]

سارا نلسون، رئیس انجمن مهمانداران، که قصد خود را برای به چالش کشیدن انتخاب مجدد ریچارد ترومکا، رئیس قدیمی AFL-CIO قبل از حمله قلبی مرگبار او در آگوست گذشته نشان داده است، در حال بررسی ادامه نامزدی خود در برابر لیز شولر، که به عنوان منشی معرفی شده بود، است. – خزانه دار فدراسیون کار، پس از تثبیت سریع حمایت خود در میان برخی از بزرگترین اتحادیه های کارگری.

شولر در حال پر کردن دوره ترومکا است که در ژوئن به پایان می رسد، زمانی که کنوانسیون سالانه AFL-CIO شامل انتخابات برای یک دوره کامل سه ساله خواهد شد.

در زمان مطرح شدن آن، شولر گفت: «من به استخوان خود ایمان دارم که جنبش کارگری تنها نیروی سازماندهی اصلی برای پیشرفت است. این زمانی است که ما باید تحولات اجتماعی را رهبری کنیم – از قدرت خود برای جذب زنان و رنگین پوستان از حاشیه به مرکز – به کار، به اتحادیه ها و اقتصادمان استفاده کنیم و مرکز ثقل رشد باشیم. ایده‌های جدیدی که باعث رشد بی‌سابقه اتحادیه‌ها می‌شود.»

شولر کار اتحادیه خود را در سال 1993 آغاز کرد، جایی که برای کار برای برادری بین المللی مهندسان برق در زادگاهش اورگان رفت و در آنجا روحانیون را در پورتلند جنرال الکتریک سازماندهی کرد. او در قانونگذار ایالتی برای اتحادیه لابی کرد و در سال 1998 توجه AFL-CIO را به خود جلب کرد، زمانی که او اقدامی را برای رد لایحه ای در کالیفرنیا انجام داد که حقوق بازنگری در تعهدات مربوط به اتحادیه های کارمندان دولت و اعضای آنها را خاتمه می داد.

این باعث ارتقای او شد که او را به واشنگتن دی سی فرستاد تا در بخش سیاسی/قانونی IBEW کار کند و در سال 2004 دستیار اجرایی رئیس اتحادیه، ادوین هیل شد. پنج سال بعد، او توسط ترومکا، که به دنبال ریاست AFL-CIO بود، استخدام شد تا با او به عنوان وزیر خزانه‌داری شرکت کند.

در حالی که ارتقای شولر به سلسله مراتب AFL-CIO مسیر ترجیحی او برای ریاست سازمان است، نلسون در صورت رقابت با فردی که 52 سال سن دارد و تنها سه سال از او بزرگتر است، به مشخصات خود به عنوان یک رهبر صریح یک اتحاد نظامی تکیه خواهد کرد. اولین زنی که قدرتمندترین موقعیت را در جنبش کارگری داشت.

مرتبط: اتحادیه ها هشدار داده اند که بازگرداندن ماسک CDC عواقبی خواهد داشت. حق داشتند

صحبت در مورد نلسون، که به دنبال کار است، برای اولین بار در سال 2020 ظاهر شد و او در مصاحبه اخیر خود گفت که تغییر در بالای صفحه ناشی از مرگ ترومکا این ایده را ناکام نمی گذاشت.

او گفت: «آمریکایی ها همبستگی می خواهند و به آنها صدمه می زنند. “آنها به دنبال پاسخ هستند. شما این ناآرامی ها را همه جا می بینید. ما لحظه ای داریم که باید از قدرت جنبش کارگری که امروز وجود دارد برای سازماندهی میلیون ها نفر دیگر استفاده کنیم.”

نلسون افزود: “مردم تا زمانی که به اتحادیه خود رای ندهند و نه تنها حق قرارداد صنفی را به دست آورند، واقعاً حق کار ندارند” بلکه همچنین قدرت اتحادیه برای وادار کردن یک شرکت به اطاعت از قانون است.

با این حال وی افزود: اتفاقاً دادگاه ها به نفع شرکت ها سازماندهی شده اند.

او گفت که موفقیت اتحادیه او، که بخشی از کارگران ارتباطات آمریکا و سایرین در بخش حمل و نقل در جلوگیری از اخراج دسته جمعی است، علیرغم کاهش 97 درصدی سفرهای هوایی در آغاز همه‌گیری ویروس کرونا، نیروی کار بالقوه را نشان داد. کنگره در تصویب برنامه حمایت از دستمزد 2020 برای صنعت به عنوان بخشی از کمک‌های کروناویروس و تسهیلات امنیت اقتصادی (CARES ACT)، از شرکت‌های هواپیمایی می‌خواهد نیروی کار خود را حفظ کنند و از میلیاردها حمایت فدرال برای پاداش، مدیرعامل یا خرید مجدد سهام استفاده نکنند.

«به همین دلیل است [made possible] فقط از طریق کار اتحادیه های ما، زیرا 80 درصد هوانوردی سازماندهی شده است و با این نوع تراکم اتحادیه ما می توانیم این را مطالبه کنیم، “نلسون گفت.” وقتی به این شرکت ها پول می دهید و به آنها می گویید می توانند بهترین راه را پیدا کنند. آنها را خرج کنند تا کسب و کارشان سرپا بماند، به سمت کارگران سرازیر نمی شود و تورم ایجاد می کند. اما برنامه ما که پول در خط مقدم می گذارد، این بلیط هواپیما را می بینیم [prices] در واقع، آنها نسبت به قبل پایین تر هستند.”

او گفت قانون CARES در بحث در مورد اینکه آیا طرح 1.75 تریلیون دلاری پرزیدنت بایدن “بهتر بسازید” تورم را تسریع می کند یا خیر، مهم است.

«این ایده که اگر روی مردم این کشور سرمایه گذاری کنید، تورم ایجاد می شود، پوچ است. نلسون گفت: ما نشان دادیم که متفاوت است.

آخرین رقابت رقابتی برای رهبری AFL-CIO در سال 1995 بین تام دوناهو، وزیر خزانه‌داری موقت، و جان سوینی، رئیس اتحادیه بین‌المللی کارگران خدماتی بود.

پس‌زمینه این انتخابات کاهش شدید درصد کارگران اتحادیه‌ای آمریکایی بود. در سال 1979، 22 درصد از کارگران کشور در یک اتحادیه کارگری بودند. تا سال 1995، این سهم به 15.5 درصد کاهش یافت. در حال حاضر کمی بیش از 10 درصد در نوسان است.

جاشوا فریمن، مورخ کارگری، استاد افتخاری دانشگاه شهر نیویورک، می‌گوید تا پیش از چالش موفقیت‌آمیز سوینی، «رهبران AFL-CIO انتخاب می‌شدند و اساساً تا زمانی که به تابوت برده می‌شدند خدمت می‌کردند». مطالعات.

ترومکا، رئیس وقت کارگران معدن متحد، بخشی از لیست برنده سوئینی به عنوان منشی-خزانه‌دار بود.

فریمن به جای رای گیری معمولی خاطرنشان کرد: ” [AFL-CIO] رئیس‌جمهور توسط کنگره‌ای از اتحادیه‌های مؤسس انتخاب می‌شود که «رأی‌های آن با اندازه هر اتحادیه سنجیده می‌شود.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


وی خاطرنشان کرد که چالش نلسون در زمان آشفتگی برای کارگران آمریکایی رخ خواهد داد: طبق آمار اداره آمار کار ایالات متحده، 13.1 میلیون کارگر آمریکایی از سپتامبر تا نوامبر سال گذشته شغل خود را ترک کردند – نیم میلیون بیشتر از AFL – عضویت فعلی. از CIO

در این مورد، آقای فریمن گفت، “بسیاری از نارضایتی کارگران و اقدامات آنها خارج از چارچوب اتحادیه های کارگری اتفاق می افتد.” بنابراین این یک نوع لحظه کاری است، اما جنبش سندیکایی هنوز به صورت نهادی در مقیاس وسیع از آن استفاده نکرده است.»

در یک نظرسنجی از کارگرانی که موقعیت های خود را ترک کردند، یک ستون نویس واشنگتن پست صدها نظر آنلاین و ده ها ایمیل از خوانندگان دریافت کرد که توضیح می دادند چگونه “شرایط کاری همه گیر سرانجام آنها را از مشاغلی که در غیر این صورت ترک می کردند اخراج کرد.” بسیاری از موارد زیرا “کارفرمایان آنها” تهدید COVID-19 یا نگرانی های خود را در مورد آن جدی نگرفتند.”

در طول همه‌گیری AFL-CIO و اتحادیه‌های تشکیل‌دهنده آن، آنها دولت فدرال به رهبری دونالد ترامپ و جو بایدن را تحت فشار قرار دادند تا استانداردهای ایمنی محل کار را برای محافظت از کارگران کلیدی در برابر ویروس اعمال کند.

شولر در 5 ژانویه در توییتی نوشت: «ما هنوز در بحبوحه یک بیماری همه گیر مرگبار هستیم و کارکنان مراقبت های بهداشتی با قرار گرفتن در معرض خطرناک COVID-19 مواجه هستند و به قوی ترین محافظت ممکن در محل کار خود نیاز دارند. ما باید با افزایش موارد جدید مانند بحران رفتار کنیم.»

در همان روز، AFL-CIO ائتلافی از اتحادیه های پرستاران را در دادخواستی به دادگاه استیناف ایالات متحده رهبری کرد تا به وزارت کار وزارت کار دستور دهد تا استانداردی دائمی صادر کند که کارفرمایان را ملزم می کند از کارکنان بهداشتی در برابر ویروس محافظت کنند. .

نلسون گفت: «ما برای کاهش گسترش و تکامل کووید به رهبری و ثبات نیاز داریم. مبارزه با این بیماری همه گیر یک مشکل ایمنی در محل کار و یک رویکرد چند لایه است. ما به سه مولفه برای محافظت از مردم نیاز داریم.

او ادامه داد: «اول، دسترسی و مشوق‌ها، همراه با دستورات مورد توافق برای واکسن همراه با مرخصی استعلاجی با حقوق و مسکن پزشکی. «دوم، اجبار مبدل برای مشاغل داخلی و پرجمعیت، از جمله مشاغل عمومی، و سوم، آزمایش رایگان جهانی کووید. وقتی مردم اطلاعات، منابع و دستورالعمل‌های روشنی داشته باشند، ما تصمیمات خوبی می‌گیریم و در همبستگی عمل می‌کنیم.»

درباره بازگشت نیروی کار سازمان یافته از دوران همه گیری بیشتر بخوانید:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر