رسانه ها پوشش حق رای را اشتباه می گیرند و بایدن را مسئول نژادپرستی حزب جمهوری خواه می دانند

[ad_1]

به یاد داشته باشید: برای جمهوری خواهان، هر اتهامی یک اعتراف است.

این در هیچ کجا به اندازه گفتمان انتخابات عادلانه و حق رای که جمهوری خواهان به شدت با آن مخالف هستند صادق نیست. روز چهارشنبه، دموکرات‌ها در سنا تلاش کردند لایحه‌ای را تصویب کنند که از حق رای محافظت می‌کند و انتخابات را در برابر خرابکاری‌های آشکار جمهوری‌خواهان تشدید می‌کند. در پاسخ، میچ مک‌کانل، رهبر اقلیت سنا، رئیس‌جمهور آمریکا، دروغ گفت و گفت دموکرات‌ها به «تضمین حقوق شهروندان» علاقه‌مند نیستند، بلکه فقط به «توسعه قدرت سیاستمداران» علاقه‌مند هستند.

به هر حال، ادعای مقابل صحیح است. جمهوری خواهان کسانی هستند که به سرعت حق رای را به نام حفظ قدرت خود لغو می کنند. به این ترتیب، حزب محدودیت‌هایی را برای رای‌گیری در سطح ایالت با هدف سیاه‌پوستان، ترسیم مجدد نقشه‌های مناطق برای به حاشیه راندن جمعیت اقلیت، و انجام پاک‌سازی‌های نژادپرستانه در مراکز رای‌گیری را اعمال می‌کند. بنابراین پرزیدنت جو بایدن حق داشت که هفته گذشته در یک سخنرانی در آتلانتا پرسید: “آیا می خواهید کشور دکتر کینگ باشید یا جورج والاس؟” آیا می خواهید در کنار جان لوئیس یا بول کانر باشید؟ آیا می‌خواهی در کنار آبراهام لینکلن یا جفرسون دیویس باشی؟»

مطالب مرتبط: زشت ترین تبهکاران سال 2021: جو منچین و سینما کرستن

جمهوریخواهان انتخاب خود را روز چهارشنبه انجام دادند و از قدرت خود به عنوان ابزاری برای جلوگیری از تصویب لایحه رای گیری سنا استفاده کردند. برخی از جمهوری خواهان بدون شک شخصاً نژادپرست هستند و کاملاً با اصرار مکرر دونالد ترامپ مبنی بر اینکه رأی دهندگان متفاوت نژادی در شهرهایی مانند فیلادلفیا و دیترویت «کلاهبردار» هستند، موافق هستند. برخی به سادگی نگران قدرت خود هستند، که می‌دانند در معرض خطر است، که همه آمریکایی‌ها، صرف نظر از نژاد و قومیت، از حقوق برابر در صندوق‌های رأی برخوردارند. در هر صورت، استفاده از فیلیباستر – مطابق با تاریخ آن – توسط جمهوری خواهان به عنوان ابزاری برای برتری سفید پوستان مورد استفاده قرار گرفته است.


آماندا مارکوت بیشتر برای سیاست می خواهید؟ در خبرنامه او فقط اتاق ایستاده مشترک شوید.


مقصر آشکار این رفتار بی ادبانه خود جمهوری خواهان هستند. اما چه چیز خنده دار در آن است؟ بنابراین، در عوض، بیش از حد جمهوری‌خواهان را در رسانه‌ها قرار می‌دهند و در عوض دموکرات‌ها را سرزنش می‌کنند که به نحوی کارهای بیشتری برای کاهش شرارت جمهوری‌خواهان انجام نمی‌دهند.

در ساعاتی قبل از اینکه جمهوری‌خواهان این قانون مهم را برای حفاظت از دموکراسی بکشند، بایدن یک کنفرانس مطبوعاتی ماراتن برگزار کرد که به طیف گسترده‌ای از موضوعات از COVID-19 گرفته تا تنش‌ها بین روسیه و اوکراین پرداخت. اما یک سوال داغ در ذهن بسیاری از خبرنگاران وجود داشت: چرا بایدن اقدامات بیشتری برای جلوگیری از نژادپرست بودن جمهوری خواهان انجام نداد؟ مری بروس، خبرنگار ABC این خط تحقیقات را راه اندازی کرده استبسیار مضحک است که جمهوری خواهان “ممکن است برای تغییرات عمده در حق رای آماده باشند” و از اینکه سناتور میت رامنی، از یوتا، “گفت هرگز حتی از کاخ سفید تماس تلفنی دریافت نکرده است” شکایت دارند.

مطالب مرتبط: جمهوری‌خواهان نمی‌توانند واضح‌تر توضیح دهند: از دروغ بزرگ ترامپ باید به هر قیمتی دفاع کرد – حتی دموکراسی

رامنی این طعمه را در آخر هفته در اختیار مطبوعات گذاشت و به درستی تخمین زد که از طریق گمانه زنی های رسانه های جریان اصلی مبنی بر اینکه دموکرات ها تنها سیاستمدارانی هستند که خودمختاری دارند فیلتر می شود. و قطعا، همانطور که کنفرانس مطبوعاتی نشان داد، بایدن متهم شد که «تجاوز نکرده است» تا اینکه از رامنی پرسیده شد که چرا باید از او خواسته شود که در مورد حق رای همه آمریکایی‌ها موضعی اساسی اتخاذ کند.

این فرض احمقانه – که دموکرات ها مسئول نژادپرستی حزب جمهوری خواه هستند، اما نه خود جمهوری خواهان – در طول کنفرانس مطبوعاتی زشت تر شد.

مشخص شد که حداقل دو خبرنگار از اظهارات بایدن در مورد جورج والاس و بول کانر در بایدن خشم جمهوری خواهان مسخره بودند. کریستن ولکر، خبرنگار NBC News اشاره کرد بایدن سخنرانی مقدماتی خود را در مورد “گردهم آوردن مردم” پیش از مواجهه با افرادی که با مقایسه مخالفان هفته گذشته در رای گیری هفته گذشته با جورج والاس و بول کانر “استثنا ایجاد کردند” ایراد کرد. کمی بعد، فیلیپ وگمن از RealClearPolitics سوال مشابهی را مطرح کرد، نشان می دهد که تقصیر درگیری بر سر حق رای به گردن جمهوری خواهان نیست که قوانین نژادپرستانه را تصویب می کنند، بلکه دموکرات ها به دلیل تند بودن بیش از حد مخالفان خود هستند.


آماندا مارکوت بیشتر برای سیاست می خواهید؟ در خبرنامه او فقط اتاق ایستاده مشترک شوید.


آنچه در چنین خطوط بازجویی به طور ضمنی بیان می شود این فرض است – مورد علاقه راست – که فراخواندن به نژادپرستی بسیار بدتر از آنچه هست است. بودن نژادپرستان بایدن به انشعاب متهم شده است، زیرا او مرزی روشن و دقیق بین ظلم و ستم در گذشته و حال بر رای دهندگان ترسیم کرده است. اما جمهوری خواهان در مورد مخالفت خود با حق رای یا اینکه چرا فکر می کنند هدف قرار دادن سیستماتیک رنگین پوستان برای سلب حق رای قابل قبول است، با چنین سؤالات تند و تیز روبرو نیستند. از بایدن پرسیده شد که چرا به نحوی رامنی را متقاعد نکرد که از حق رای حمایت کند، اما از رامنی پرسیده نشد که چرا به چنین اقناع نیاز دارد یا چرا اخلاق فرضی خودش او را مجبور به حمایت از حقوق اولیه بشر نکرده است.

مرتبط: ران دیسانتیس می‌خواهد منطقه فلوریدا را ربوده و تعداد محله‌های سیاه‌پوستان را به نصف کاهش دهد.

این حماقت قبل از کنفرانس مطبوعاتی بایدن در روز چهارشنبه آغاز شد. در طول آخر هفته، چاک تاد، خبرنگار NBC، بایدن را متهم کرد به جای این که بپرسیم چرا جمهوری خواهان اینقدر مانع تراشی می کنند، در «تشکیل ائتلاف کوچکی از جمهوری خواهان حاکم» شکست بخورند. جاناتان وایسمن، گزارشگر سیاسی نیویورک تایمز، در بخش مقدماتی خود از رأی‌گیری ناموفق سنا، اشاره کرد که آرای جمهوری‌خواهان می‌تواند به نحوی به دست آید، اما «فعالان دموکرات زمان و انرژی بسیار بیشتری صرف کردند تا اراده آقای منچین و خانم را به کار گیرند. سینما برای Filibuster از آنها برای جلب جمهوری خواهان برای قانون واقعی کار می کنند.

لایه‌های کنایه در اینجا به قدری شدید است که طاقت‌فرسا است، زیرا عذرخواهی معمول رسانه‌ها برای اینکه جمهوری‌خواهان را در آتش نگاه نمی‌دارند، این است که انجام این کار بی‌معنی است. همانطور که گرگ سارجنت از واشنگتن پست می نویسد، از آنجا که مخالفت حزب جمهوری خواه با حق رای “یک نتیجه گیری تعصب آمیز است، خبرنگاران به ندرت از جمهوری خواهان خواسته می شوند تا آن را توجیه کنند.” درعوض، خبرنگاران دیدگاه های جمهوری خواهان در مورد این موضوع را «طبیعی، تغییرناپذیر، غیر قابل پاک شدن» می دانند. اما فقط زمانی انتقادی به خود خبرنگاران می رسد که از پاسخگویی جمهوری خواهان امتناع می ورزند. وقتی موضوع از مسئولیت رسانه‌ها به مسئولیت دموکرات‌ها و فعالان تغییر می‌کند تا به نحوی نظر حزب جمهوری‌خواه را تغییر دهند، فرضیات ناگهان تغییر می‌کنند. جمهوری خواهان دیگر در مخالفت خود مصمم دیده نمی شوند تا جایی که صحبت کردن با آنها در این مورد بی فایده باشد. ناگهان جمهوری خواهان به اهداف نرمی تبدیل شده اند که در حال صرف یک ناهار دوستانه یا یک تماس تلفنی چاپلوس به دور از مخالفت سرسختانه خود برای کنار گذاشتن جریان اصلی دفاعی دموکراتیک هستند.

بایدن در برخی رسانه ها مورد انتقاد قرار گرفته است برای تظاهر خشم در مورد سؤالات تکراری چرا او بهتر از جمهوری خواهانی که تلاش می کنند حق رای را از بین ببرند، نبود. اما صادقانه بگویم، جای تعجب است که او به همان اندازه خودداری کرد. کنفرانس مطبوعاتی روز چهارشنبه نمونه‌ای کامل از استانداردهای دوگانه عمیقاً ناعادلانه بود که مطبوعات به آن پایبند هستند، جایی که انتظار نمی‌رود خبرنگاران جمهوری‌خواهان را در مخالفت با حق رای تحت فشار قرار دهند، اما دموکرات‌ها باید عصای جادویی را تکان دهند و جمهوری‌خواهان را وادار کنند که مانند انسان‌های شایسته رفتار کنند. . این غفلت از بدهی و عقل سلیم در بهترین حالت آزاردهنده است، اما در حال حاضر پوچی از نظر اخلاقی غیرقابل دفاع است.

همانطور که مارگارت سالیوان، منتقد رسانه ای اخیراً در واشنگتن پست اشاره کرد، «این دموکراسی آمریکایی است است این لرزش غیرقابل انکار است “و با این حال بسیاری از مطبوعات می ترسند از چیزی به اندازه حق رای، نظارت دولت و تعادل و استانداردهای دموکراتیک حمایت کنند.” که مطبوعات دی سی آن را دوست دارند و در آن توصیف تند بایدن از جمهوری خواه. مخالفت با حق رای به همان اندازه بد تلقی می شود – یا گاهی اوقات بدتر – از این واقعیت واقعی که جمهوری خواهان تلاش می کنند حق اساسی رای را از بین ببرند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر