راه اندازی مجدد کریسمس جو بایدن: ریاست جمهوری که به شدت آسیب دیده است به کمی حال و هوای جشن نیاز دارد

[ad_1]

همانجایی که هستی بمان.
POTUS را در مجموعه‌های سریع و کوتاه ادامه دهید.
دسترسی به مطبوعات را محدود کنید
دیوانه ها را درگیر نکن

من از دیدن این اظهارات یا چیزی شبیه به آن بر روی میز ران کلاین، رئیس کارکنان کاخ سفید، تعجب نمی کنم.

هر روز در کاخ سفید بایدن یک راهپیمایی در امتداد همین مسیر با این نرده های محافظ برگزار می شود. هر روز دولت سعی می کند با استفاده از آنها یک روز عالی را طراحی کند.

و هر چه می خواهید فکر کنید، دولت بایدن موفقیت قابل توجهی در کنترل مطبوعات داشته است. AP هر جلسه توجیهی خبری را با سخنگوی جن ساکی آغاز می کند، و دو ردیف جلوی اتاق توجیهی بریدی می توانند بپرسند که چه می خواهند – معمولاً نوع دیگری از همان سؤال که توسط شخصی که به صدا می پرسد. چندین دست از پشت فراخوانی خواهند شد، اما معمولاً فقط کسانی که توسط دولت به عنوان رسانه های “جریان اصلی” شناخته شده و پذیرفته شده اند. پس از 45 دقیقه، کنفرانس مطبوعاتی به پایان می رسد، که معمولاً باعث علاقه اندک و اخبار بسیار کمی می شود.

جلسه توجیهی روزانه اصلی ترین راه تعامل دولت با مردم است. خارج از جلسه توجیهی، تعامل رئیس جمهور با مطبوعات به همان اندازه حساب شده، کنترل شده و محدود است. روز چهارشنبه، او زمان زیادی را صرف صحبت کرد، اما زمان بسیار کمی را برای پاسخ دادن به سوالات صرف کرد.

این دقیقاً همان چیزی است که دولت می خواهد. کارکنان ارتباطات بایدن در حال انجام بازی عجیب موش و گربه با شرکت های رسانه ای بزرگی هستند که استخر مطبوعات را تشکیل می دهند. دسترسی داشته باشید. جاذبه. اغواگری رابطه بین این دو به قدری محارم است که اغلب تنها دو قدم با یک تراژدی تایید شده یونانی فاصله دارد – یا یک اتحاد مجدد خانوادگی مستقیماً از رستگاری.

در همین حال، ادامه مشکلات با همه‌گیری و تورم، کاخ سفید را بر آن داشته است تا با کاهش تعداد آرا، بازی خود را تغییر دهد. همانطور که یکی از مقامات ارشد توضیح داد، “همه چیز این است که رئیس جمهور را در مقابل چشمان هر چه بیشتر قرار دهیم.”

برخی در کاخ سفید هنوز بر این باورند که بایدن باید کمتر دیده شود. اما به هر حال، اکثر کارمندان بایدن موافقند که محدود کردن دسترسی – در عین حال ارائه شواهد ویدئویی مبنی بر اینکه بایدن در حال انجام “کاری” است – یک استراتژی کلیدی برای معلق نگه داشتن آمار است.

مرتبط: جو بایدن هنوز معتقد است – اما در مواجهه با بدبینی عمیق، آیا این کافی است؟

به عنوان مدرک، بایدن در این هفته هر روز – و سه بار در روز چهارشنبه – در ملاء عام صحبت می کرد. وی ساعاتی بعد از مشکلات زنجیره تامین ملی و کاهش هزینه های خانواده ها صحبت کرد. وی در این جلسه حدود سه دقیقه به سوالات خود پرداخت. بعد از ظهر، او به مناسبت روز جهانی ایدز در اتاق شرقی ظاهر شد. او در آنجا به سؤالات پاسخ نداد. اوایل شب، او قرار بود حنوکا را با همسرش، معاون رئیس جمهور هریس، و همسرش جشن بگیرد.

ما باید تعداد زیادی از رئیس جمهور را در نوار ویدئویی ببینیم. تعداد بسیار کمی از خبرنگاران توانستند شخصاً او را ببینند و کمتر از تعداد انگشت شماری مجبور شدند از او در مورد مدیریتش بپرسند. به اندازه کافی عجیب، رأی دهندگان راست و چپ دیدگاه های مشابهی در مورد عدم کیفیت سؤالات پرسیده شده توسط خبرنگاران دارند.

دولت به شدت بر یک استراتژی مطبوعاتی متکی است که به این استدلال خلاصه می شود: “ما در مقایسه با ترامپ افراد خوبی هستیم.” اما آیا کار می کند؟ رئیس‌جمهور ایالات متحده از خود در برابر کاهش محبوبیت در تحقیقات، تورم و اثرات مداوم همه‌گیری دفاع می‌کند، در حالی که تلاش می‌کند لایحه‌ای را در مورد زیرساخت‌ها، کاهش بیکاری و علم پزشکی ترویج کند. این یک دوشنبه متوسط ​​است.

بایدن امیدوار است با هدف قرار دادن تعطیلات کریسمس در حالت مبارزات انتخاباتی، با این مشکل مقابله کند. او در راه است. او در اتاق شرقی است. او در سالن دادگاه جنوبی است و با ما صحبت می کند.

او به فیلمنامه پایبند است. او به قدری به این موضوع پایبند است که حتی شنیده می شود که از محدودیت هایی که در حضورهای عمومی برای او اعمال شده شکایت می کند. این امر باعث می‌شود که چند نفر از آن‌ها فرار کنند، زیرا بایدن به‌عنوان رئیس‌جمهور همیشه این فرصت را دارد که هر کاری که می‌خواهد انجام دهد. حقیقت این است که او به فیلمنامه پایبند است. او در این زمینه بسیار منضبط است.

البته دونالد ترامپ هرگز نمی توانست چنین خود انضباطی را از خود نشان دهد و در نتیجه دیوانه وارترین چیزهایی را که می توانید تصور کنید مدام می گفت. چقدر تا زمانی که ما اظهارات او را در مورد تیراندازی به کلروکس برای درمان بیماری همه گیر احیا کنیم – یا همه گیری را فریب بدانیم؟ یا اینکه ادعا کنیم که این یک کلاهبرداری است، در حالی که مدعی پیشگام بودن در واکسن است؟ البته، دولت ترامپ بیشتر با مشکل مواجه شد، دولتش که آشفتگی بی انضباط از دروغگویان، کلاهبرداران و کلاهبرداران غیرحرفه ای بود. بایدن مشکل دیگری دارد. کارمندان او منضبط تر و باهوش تر هستند، اما اغلب نسبت به مطبوعات که برای دسترسی می جنگند و کمتر از چیزی که از مردی که آنها را “دشمن مردم” می خواند، دریافت می کنند، مطرود هستند. به هر حال، کاخ سفید کنونی می‌خواهد مطمئن شود که آنها «بچه‌های خوب» هستند.

بایدن همچنان با برخی از خبرنگاران و مردمی که چیزی را که او می فروشد نمی خرند، مشکل دارد. تعجب آور است که رئیس جمهور شخصاً بسیار منفور است، در حالی که سیاست های او به شدت منفور است.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


بنابراین بایدن اولین کریسمس خود را به‌عنوان رئیس‌جمهور با کشوری سپری می‌کند که هنوز برای او امن نیست، اما تا حد زیادی از اینکه ترامپ و کارکنان تازه‌تولدشان دیگر کاخ سفید را برای کریسمس تزئین نمی‌کنند، به عنوان دکتر سوس اکستازی و پودر مارش پرو. دکتر جیل بایدن ثابت کرده است که تزیین کننده کریسمس بسیار محدودتر است و اکثر آمریکایی ها از بازگشت به سنت کریسمس استقبال می کنند – اما این هنوز به محبوبیت شوهرش کمکی نمی کند.

می توان فکر کرد که اگر دیوان عالی استدلال هایی را در مورد سلب حق رای یک زن و یکی از اعضای کنگره که به طور غیر منطقی دیگری را به تروریست بودن متهم می کند بشنود، روشن خواهد شد که دولت بایدن بهترین اتفاقی است که در حال رخ دادن است. منطقه کلمبیا در این فصل تعطیلات.

جهنم، مارک میدوز رئیس سابق دفتر ترامپ این هفته فاش کرد که آزمایش کووید ترامپ برای سه روز مثبت بوده است – سه روز لعنتی! – قبل از اینکه پاییز گذشته درباره بایدن صحبت کنیم، و سپس ترامپ رفت و خودش را (اوه، منظورم ویروس است) در معرض خانواده ستاره طلایی قرار داد. با این حال، ترامپ همچنان محبوبیت خود را حفظ می کند، همانطور که همیشه در میان حامیان اصلی خود بوده است.

ظاهراً بایدن در حال مبارزه است و در واقع به چیزی دست یافته است که ترامپ هرگز در آن موفق نبود: تصویب و امضای لایحه زیرساخت.

با این حال، تنها چیزی که نیاز بود افزایش قیمت گاز بود و بایدن اکنون در حالت مبارزات انتخاباتی قرار دارد.

در واقع، تعداد رو به کاهش آن در نظرسنجی ها احتمالاً ارتباط بیشتری با همه گیری کووید در حال انجام دارد. نوع Omicron جدیدترین موردی است که میلیون ها نفر را می ترساند، اما بسیاری از آنها هنوز واکسینه نخواهند شد. در این مرحله، واکسیناسیون در جایی نزدیک به بخش بزرگی از جمعیت جهان برای شکست دادن این ویروس غیرممکن است – حداقل اگر ساکنان روشنفکر آمریکای ضد اتوپیا ارزیابی داشته باشند. افراد غیر معتقد به واکسن به اندازه طرفداران لورن بیبرت در یک تجمع Klan رایج هستند.

پیش بینی ها؟

من هیچ کاری نمی کنم. تنها کاری که در این چند سال انجام دادم برای سیاست نبود. یک روز پس از یک بازی در تیم فوتبال واشنگتن، متوجه شدم که در رختکن با “کاپیتان کرک” کازینز، مدافع وقت تیم، صحبت می کنم. او یک مرد جوان بی ادعا با نگرش خوب نسبت به تیم و تصمیم گیری عالی بود. به او گفتم: “تو یک روز MFP NFL خواهی شد.” او به مینه سوتا وایکینگز نقل مکان کرد، اما اگر همه چیز همانطور که هست پیش برود، ممکن است امسال اتفاق بیفتد.

تمام: کرک کازینز روزی با ارزش ترین بازیکن NFL خواهد بود. این تمام چیزی است که می توانم پیش بینی کنم.

سیاست؟ من هرگز شرط نمی‌بندم که ترامپ ابتدا انتخاب شود و نگران بودم که او در انتخابات مجدد پیروز شود و کار کشتن دموکراسی ما را که از زمان روی کار آمدن آغاز کرده بود، به پایان برساند.

اما اکنون بایدن را داریم و هنوز کووید داریم. اگر بخواهم چیزی سیاسی را پیش‌بینی کنم، ربطی به چیزی دارد که دکتر آنتونی فائوچی در یک نشست مطبوعاتی در روز چهارشنبه به من گفت.

از او پرسیدم که پایان همه گیری را چگونه می بیند. همه‌گیری آنفولانزا در سال 1918 تا زمانی که این گونه خاص از ویروس آنفولانزا به شکلی کمتر کشنده تکامل یافت، به پایان نرسید. آیا اینگونه به همه گیری کنونی پایان خواهیم داد؟ یا فائوسی واکسیناسیون را راه حل می دانست؟

فائوچی از همه در سراسر جهان خواست تا واکسینه شوند و گفت که ایالات متحده باید به رهبری این تلاش ادامه دهد.

فائوچی گفت: “در نهایت همه چیز تمام خواهد شد.”

مطمئن. همه چیز در نهایت به پایان می رسد.

ارائه حقایق به مردم آمریکا بدون بازگشت، چیزی است که دهه ها پیش پایان یافت.

ما در کنگره، کاخ سفید و دادگاه عالی با صداهای متوسطی روبرو هستیم که ما را با کلماتی تغذیه می کنند که کمتر کسی آنها را می شنود و کمتر باور می کند.

شرکت‌های رسانه‌ای ما پر از شخصیت‌های مشکوک هستند که در طیف گسترده‌ای از رفتارهای غیرقابل قبول درگیر هستند.

رئیس جمهور که در واقع از حمایت دو حزبی برای تصویب یک لایحه زیرساخت تاریخی برخوردار شد، خود را بین بی کفایتی در دولت و بی کفایتی در مطبوعات گرفتار می بیند.

آیا جای تعجب است که او در روابط عمومی خود سیاست «چماق و حرکت» را در پیش گرفته است؟ بایدن در تلاش برای بیان سخنان خود بدون تحریف سخنانش فراتر از تشخیص، همچنان در دست کسانی است که از هر کاری که او انجام می دهد و هر چیزی که او می گوید علیه او استفاده می کنند. برای این افراد، واقعیت هرگز مشکل ساز نیست.

من دوست دارم پاسخ واقعی برای سوالات واقعی بشنوم. اما بایدن با کسی جز مطبوعات زیاد صحبت نمی کند و پاسخ های او کوتاه و ناقص است. به همین دلیل است که من به او دعوت می کنم:

بشین بیا حرف بزنیم

لازم نیست با چوب بازی کنید و حرکت کنید.

من گوچا بازی نمی کنم.

یک بحث خوب با پرسش و پاسخ فقط به نفع همه ما خواهد بود.

من مسحور و تقویت شده ام.

توپ در زمین شماست آقای رئیس.

اطلاعات بیشتر از برایان کرم به کاخ سفید بایدن:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter Wonmaniakuşadası escortbetroadmobil ödeme bozdur