راهنما آنلاین ترجمه حرفه ایی پزشکی

چگونه می توانم مترجم پزشکی شوم؟
در تاریخ 3 ژانویه 2020 به روز شد
تصویر پروفایل gerimcclym
گری مک کلمونت بیشتر ترجمه تخصصی پزشکی
Geri McClymont از سال 2013 به عنوان مترجم پزشکی آزاد مشغول به کار بوده و گواهینامه خود را از طریق NBCMI در ژوئیه 2015 به دست آورد.

حرفه مترجم پزشکی به سرعت در حال رشد است.
حرفه مترجم پزشکی به سرعت در حال رشد است. | منبع
یک شغل سریع در حال رشد
اگر شما دو زبانه هستید و قصد دارید مترجم پزشکی در جفت زبان خود در ایالات متحده باشید ، من خبر خوبی دارم: حرفه مترجم پزشکی در حال انفجار است.

طبق اعلام وزارت کار آمریكا ، اشتغال برای مترجمان انتظار می رود از سال 2014 تا 2024 29 درصد رشد داشته باشد كه این رشد سریع تر از میانگین برای سایر مشاغل دیگر است.

در این مقاله:
کاری که مترجمان پزشکی انجام می دهند
حالت های ترجمه تخصصی پزشکی
خدمات ارائه شده
آموزش لازم
گواهینامه ملی
چرا سطح تحصیلات شما اهمیت دارد
چگونه در سازمان مفسران پزشکی محلی خود درگیر شوید (و چگونه می تواند به شما کمک کند)
نگرانی اصلی شما در مورد تبدیل شدن به یک مترجم پزشکی چیست؟
این که آیا اعتبار مورد نیاز من را دارم یا خیر
چگونه می توانم آموزش مورد نیاز خود را بدست آورم
اخذ مجوز ملی
همه موارد بالا
نتایج را مشاهده کنید
ترجمه تخصصی پزشکی پزشکی چیست؟
مفسران پزشکی با ترجمه تخصصی پزشکی دقیق ارتباط دهانی از زبان اول به زبان دوم به صورت مجاری و شفاف سازی بین ارائه دهندگان پزشکی و بیماران عمل می کنند.

مترجمان در حوزه پزشکی باید به هر دو زبان دانش کاملی از اصطلاحات پزشکی داشته باشند. آنها باید آگاهی فرهنگی داشته باشند و در صورت لزوم از بیماران دفاع کنند. از آنها انتظار می رود که برای مفسران مراقبت های بهداشتی و معیارهای ملی عمل برای مترجمان در مراقبت های بهداشتی ، به یک قوانین اخلاقی ملی عمل کنند .

مترجمان پزشکی در همه زمینه های تخصصی فعالیت می کنند و در طیف گسترده ای از تجهیزات پزشکی از جمله بیمارستان ها ، مراکز توانبخشی و کلینیک های بهداشت روان فعالیت می کنند.

مترجمان در مراقبت های بهداشتی باید شنوندگان بسیار خوبی باشند. برای ترجمه تخصصی پزشکی دقیق همه ارتباطات شنیده شده ، باید به علائم غیر کلامی مانند بیان صورت و زبان بدن نیز توجه داشته باشید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>