راهنمای خرید سینک آشپزخانه

سینک ظرفشویی آشپزخانه یک بخش ضروری از آشپزخانه است ، و آنها باید نه تنها از لحاظ عملکردی بلکه از نظر بصری نیز جذاب باشند. یکی دیگر از دلایل مهم بودن تصمیم در مورد نصب سینک آشپزخانه این است که تعویض آن یک کار روزانه نیست و کار ساده ای نیست. اگر فرد تصمیم گیری عجیب و غریب را به پایان برساند ، نتیجه به شکل هزینه تعمیر و نگهداری اضافی حاصل می شود.

در حالی که در مورد نهایی ویژگی های مدنظر بهترين سينك ظرفشويي در مورد نوع ویژگی هایی که به دنبال آنها می پردازید ، تأمل می کنید ، نکات زیر را که برای ارائه پشتیبانی اضافی ارائه داده ایم ، بپیچید:

اندازه مکمل آشپزخانه : اندازه سینک باید اندازه کلی آشپزخانه را تکمیل کند. یک قانون سخت و سریع در این باره وجود ندارد ، اما در داشتن یک سینک ظرفشویی که دارای اندازه های مختلف باشد ، اثر بصری عجیب و غریب وجود دارد. این نوک می تواند طبق تنظیمات شخصی مورد استفاده قرار گیرد ، اما اگر سینک نسبت به کل آشپزخانه کوچکتر باشد ، نمی تواند بار یکبار بارها را با خود بردارد و نیاز به فضای اضافی ایجاد کند. در حالی که یک فضای بزرگتر فضای زیادی را از منطقه موجود می گیرد.
نصب و راه اندازی سفارشی سینک ها : هر آشپزخانه نیازهای خود را دارد. از این رو نصب باید با شخصی سازی انجام شود. اندازه سینک و فضایی که قرار است در آن قرار بگیرد ابتدا باید تنظیم شود. دلیل این امر این است که بیشتر سینک ها در چند دسته از اندازه های سفارشی ساخته شده اند ، که ممکن است نیاز به برخی پیشنهادات حرفه ای داشته باشد تا بتواند با ایجاد فضاهای مناسب آنها را در آن جای دهد.
شناسایی ترکیب سینک و شیر آب : شناسایی شیر آب و نیاز سینک از اهمیت زیادی برخوردار است ، زیرا این امر درمورد تعداد سوراخ های شیر آب که باید انجام شود تصمیم می گیرد. درمورد نیاز به داشتن صابون یا هر وسایل دیگر در اطراف سینک تصمیم بگیرید و این موارد را باید هنگام تهیه خرید سینک آشپزخانه ذکر کرده و مورد بحث قرار دهید.
به الگوی استفاده نگاه کنید : از نظر ایده آل ، این ماده بیشتر در درجه اول به دنبال استفاده از سینک در طول روز است. اگر کسی خانواده بزرگی داشته باشد ، استفاده از سینک بیشتر خواهد بود ، در حالی که برعکس کمتر است. از این رو ، در صورت استفاده بیشتر ، مواد مانند محتویات فلزات و سنگ ، محکم ، بادوام و کم نگهداری می شوند. در حالی که اگر از سینک کمتر استفاده شود ، در صورت آشپزخانه های تجاری می توان گزینه های طراح ، پر هزینه اما براق را انتخاب کرد.
پایین سینک : این ممکن است موضوعی باشد که بی اهمیت به نظر می رسد ، اما از نظر قابلیت استفاده مجدد و پاکیزگی کلی سینک مهم است. شما باید به مکانی که می بایست سینک مناسب باشد ، نگاه کنید. اگر آب روی سینک به راحتی خشک شود ، شما ترجیح می دهید کف صاف را حفظ کنید ، اما اگر جای دیگری باشد و ممکن است آب برای مدت طولانی روی سینک بماند ، باید مدور انتخاب شود.
بودجه : نه تنها خرید هزینه ای است که برای خرید یک سینک ظرفش پرداخت می شود بلکه هزینه نصب ، تعمیر و نگهداری یا لوله کشی متفرقه یا تعمیرات دیگر نیز اضافه می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>