راهنمای آموزشی IGTV اینستاگرامچگونگی استفاده ازآن + 4 ایده بازاریابی تلویزیون اینستاگرام

یکی از دیگر از تغییرهایی که حیاتی گذشت زمان در IGTV ایجاد شد این بود که دیگر صرفا فیلم عمودی قابلیت و امکان انتشار در همین برنامه را ندارد. اینستاگرام در اعلامیه‌های آخر خود اعلام کرد کاربران در گزینش و تکثیر سایز ویدیو خویش می‌توانند به راحتی از هر دو فیلم عمودی و افقی استعمال نمایند و IGTV اینستاگرام از آن پیشتیبانی خواهد کرد. IGTV اینستاگرام در واقع یک کانال ویدیویی میباشد که به برندها و کسب و کارهای شناخته شده همین اذن را می‌دهد تا ویدیوهایی اصلی فرم طولانی را برای بازاریابی در اینستاگرام منتشر کنند. این قابلیت و امکان که به شکل یک برنامه جداازهم هم بوسیله اینستاگرام ایجاد شد در ژوئن سال ۲۰۱۸ به اینستاگرام اضافه و معرفی شد. کاربران تایید شده اینستاگرام در این کانال می‌توانند به نشر فیلم تا یک ساعت بپردازند و کاربران بی آلایش نیز می‌توانند به انتشار ویدیو حداکثر تا ۱۰ دقیقه بپردازند.

  • در حالت های مختلفی طراحی شده میباشد ، نخستین اینکه مطلوب اصلی رزولیشن تلفن یار ساخته شده میباشد و فیلم ها را بر بر روی کاغذ نمایش تام و عمودی نشان می دهد.
  • در نهایت insight مربوط به ویدیوی منتشر شده، حقیقت را به شما می گوید.
  • من اساسی استعمال ار inshot سایز رو ۱۶.۹ میزارم اما کلیپ ویدیو کلا رشته رشته نشد و نصف افراد از ورقه حذف شدن و یجورایی کلیپ ویدیو فقط بزرگنمایی شد.
  • در همین قسمت شما می‌توانید متوجه گردید که افراد تا چه دقیقه‌ای از ویدیو را تماشا کرده‌اند.

سایزی که برای ایجاد کاور ویدیوهای igtv اینستاگرام سفارش می‌کنیم، 420 در 654 پیکسل است. باید بدانید که پس از آپلود ویدیو دیگر نمی‌توانید، کاور را ادیت نمایید و در صورتی که حتمی باشد تغییراتی در کاور ساخت کنید، می بایست ویدیو را پاک کنید و دوباره حساس کاور نو آپلود کنید. یک عدد از قابلیت‌هایی که در چند سال اخیر به اینستاگرام بیشتر شده بخش igtv اینستاگرام است. قبل از بیش تر شدن همین قابلیت، تنها می‌توانستید ویدیوهایی دارای حداکثر روزگار 1 دقیقه در اینستاگرام آپلود کرد.
حال به جهت این که به IGTV های بخش Explore اینستاگرام، دسترسی پیدا کنید کافیست وارد بخش آیکون ذره فی مابین شوید. در اینجا ویدیوها و سریال های ویدیویی تلویزیون اینستاگرام را می بینید. اکنون در صورتی که شما هم در بخش IGTV چیره فعالیت کنید، به راحتی ویدیوهای شما، وارد این بخش می شود و فالوورهای شما به همین ترتیب، افزایش خواهد یافت. وقتی که شما حیاتی گونه های پست در اینستاگرام شناخت کامل داشته باشید، می توانید پست مناسب اساسی به دست آوردن و عمل خود را به کار گیری کنید. بعد می توانید مخاطبین خاص خویش را جلب کنید و در غایت کسب و عمل شما به وسیله اعضا اینستاگرام دیده شود.

چرا بایستی از IGTV اینستاگرام استفاده کنید؟

برای راحتی شما امکاناتی در قالب ورژن تازه قرار دادیم . اهمیت گذاشتن وقت کلیه مورد ها معلوم خواهند بود اگر سوالی داشتید از روش صفحه تماس حساس ما ارسال نمایید . در آپدیت بعدی همین نوشته به قابلیت‌هایی که در آتی بهIGTVاینستاگراماضافه میشوند و همینطور معرفی تعدادی پیج جدید و دیدنی دیگر می‌پردازیم. اما نکته ای بایستی در نظر داشت؛ در طول تاریخ معرفی نتورک های اجتماعی، کمتر شبکه ای دیده شده که به مدت طولانی در صدر جدول بهترین ها باقی بماند. هدف اساسی رونمایی ازIGTVاینستاگرامحل مشکل همین افراد و همینطور بی نیاز کردن مخاطبان اینستاگرام از گشت‌وگذار در یوتیوب برای پیدا نمودن ویدیو موردنظر خود می‌باشد.
در صورتی که در زمینه ی تدریس از بین بردن نقص‌ igtv اینستاگرام سوالی دارید می توانید کلیدی … در اینستاگرام ، به چه صورت می اقتدار فهمید چه کسانی از اینستاگرام من بازدید کرده اند ؟ ادامه… Apr 7, 2019 — اینستاگرام در جدیدترین آپدیت خود در IGTV همین قابلیت و امکان را فراهم آورده که ویدیوی IGTV را … اصلا اون پست برای من وجود نداره و برای مثال پایانی پست، پستی رو می‌بینم که یک پست بی آلایش … چرا من نمی توانم پست IGTV دیگران را استوری کنم ؟ ادامه…
عمومی
میزان ماندگاری مخاطبان، و نمودار افت فیلم هم از دیگر آماری می باشد که در همین نصیب به آن دسترسی پیدا خواهید کرد. از مزیت‌های دیگر آن این میباشد که افراد می‌توانند درست همانند ارسال و اشتراک‌گذاری پست‌ها و داستان‌ها در اینستاگرام خود، به راحتی و حساس همان نحوه قبلی، ویدیو IGTV را کلیدی عزیزان خویش به اشتراک بگذارند. در بخش قبل به طور تام اساسی قابلیت IGTV آشنا شدیم و هم اکنون وقت آن رسیده که یاد بگیریم چگونه IGTV بگذاریم.
برای این‌کار می بایست در آغاز از طریق یک نرم‌افزار یا این که اپلیکیشن جانبی ویدئوی خود را به رخ عمودی دربیاورید. به همین ترتیب در بالا و ذیل ویدئوی افقی شما فضای خالی قرار خواهد گرفت. برای یافتن ویدیوهای IGTV ذخیره شده می‌توانید روی آیکون نشان داده شده کلیک کرده و آن‌گاه آیتم Saved را انتخاب کنید. وبسایت inflact.com هم یکی از دیگر از سایت‌هایی می باشد که قابلیت دانلود ویدیوهای IGTV را به کاربران می‌دهد. محفظه کاربری این سایت مضاعف مشابه کلیدی تارنما قبل می‌باشد.
در صورتی که ادمین پیج در فیس‌بوک هستید می‌توانید ویدئویی که در IGTV به‌اشتراک ‌گذاشتید را در برگه فیس‌بوک خویش نیز منتشر کنید. در اکنون حاضر، قابلیت ویرایش و تغییر و تحول تصویر کاور آنگاه از آپلود کلیپ ویدیو وجود ندارد. در اینجا برروی Continue as کلیک کنید تا در تلویزیون اینستاگرام حساس به عبارتی اکانتی که در اینستاگرام فعالیت می نمایید وارد شوید. در اوایل عرضه این قابلیت امکان ارسال ویدیو مهم مدت دوران کمی بود اما آن گاه از گذشت مدتی اینستاگرام به طور رسمی اعلام کرد که قرار هست انحصار های زمانی این امکان را ارتقا دهد.
این عمل سبب ساز می شود تا میزان مشاهده این‌گونه ویدیوها فراتر رود. زیرا بخش اعظمی اشخاص پس از یک سری ثانیه چنانچه متوجه مسئله نشوند، ویدیو را می‌بندند. به این ادله می‌توانید یک عکس مناسب برای این بخش بسازید و آن را در هنگام بارگذاری ویدیو، در بخش مربوط به آن آپلود نمایید تا اشخاص در آغاز همین عکس را بازدید کنند. تا یک سری وقت پیش، یک عدد از ایراداتی که کاربرها در ایینستاگرام مهم آن دست و پنجه قابل انعطاف می کردند، همین بود که محتوای بیش تر از 1 دقیقه نمی توانستند در اینستاگرام آپلود کنند. همچنین درصورتیکه دیتاها دقیق و جامع درباره کلیه قابلیت و امکان های اینستاگرام و ترفندهای آن می خواهید، تدریس اینستاگرام را از دست ندهید. امروز در وب تارنما تبلیغات اینستاگرام نمادین قصد بر این داریم تا به طور تمام مبحث ارتقا ویو آی جی تی وی را گزینه تحلیل قرار دهیم.

آموزش قرار دادن ویدیو در IGTV اینستاگرام

از این‌جا می‌توانید روی بازدید دیتاها آماری کلیک کرده یا لینک به ویدیوی خود را نسخه برداری کنید. هنگامی بر روی تماشا اطلاعات آماری کلیک کنید، می‌توانید بازدید‌ها، پسندیدن‌ها و نظرات مربوط به پست خویش را تماشا کنید. در ادامه همین مطلب دیگر کاربردهای همین پلتفرم ذکر شده است.
اما اهمیت ظهور همین تکنولوژی جدید، موقعیت به طور کامل عوض شده است. حالا دیگر کلیدی به کارگیری از IGTV شما می‌توانید ویدئوهای طولانی‌تر در اینستاگرام آپلود کنید. اما مدت دوران کلیپ ویدیو بستگی به مقام شما در اینستاگرام دارد.

چگونه IGTV را پست بگذاریم؟

شما می توانید زمان تماشای ویدیو آن را skip کرده و قسمت های جلوتری از ویدیو را ببینید. برای توصیه آنلاین شبکه های اجتماعی کافیست در وبسایت ثبت اسم نموده و توصیه آنلاین کانال های اجتماعی ثبت فرمایید تا بلافاصله فاکتور دریافت نمائید و بعد از آن تصمیم گیری فرمائید. هنگام ثبت توصیه صد رد صد پیوند پیج خود را در قسمت توضیحات وارد نمایید. امیدواریم که از نوشته ی فوق بهره به اندازه را برده باشید ، در شکل مورد اعتنا بودن و استفاده از مطلب ، لطفا در بازنشر آن از ما حمایت نمائید و مطلب را اهمیت ذکر منشاء درج کنید.
بعد از آن پست‌های اسلایدی که حالا هم وجود داراست به اینستاگرام بیش تر شد. در ادامه اهمیت ما همپا باشید تا به رخ تام به توضیح همین پلتفرم و روش عمل کلیدی آن بپردازیم و همینطور به سوال «چگونه IGTV بگذاریم» پاسخ دهیم. درصورتیکه شما نیز خواستار چنین چیزی هستید، ادامه همین مقاله را از دست ندهید.
۲ـ از منوی گشوده شده ذیل آیتم Copy Profile URL را تعیین کنید. همانند قابلیت های دایرکت و استوری که قبلاً نیز شاهد ارتقای آنها بودیم. همین پیج ایده‌های خلاقانه‌ای به جهت آشپزی و کیک پزی ولی در زمان کوتاه دارد که مطمئنا حیث هر شخص عشق و علاقه مند به همین حوزه را جلب می‌کند. نقص‌ آخر فعلاً مربوط به IGTV نمیباشد و مربوط به خود اینستاگرام و تبلیغات مزاحم است.
در قسمت آی جی تی وی برای کاربران قابلیت و امکان بازنشر کردن، لایک و کامنت وجود دارد که این مورد تا حد متعددی به رشد برگه شما یاری خواهد کرد. اینستاگرام اصلی مهیا کردن پلتفرم IGTV فرصت‌های متعددی را به جهت کسب درآمد فراهم کرده است. مسلما قالب کلیپ ویدیو و ایجاد محتوای ویدیویی یک ابزار کارآمد به جهت تبلیغات، آموزش و همچنین جذب دنبال‌کننده عمده است. به علاوه بر بر خلاف بستر ویدیویی یوتیوب، اینستاگرام تا به امروز از خطر فیلترینگ دور بوده است و به همین ادله کاربران ایرانی رغبت بیشتری به استعمال از آن دارند.

استانداردهای ویدیو IGTV اینستاگرام

در هر صورت از میان ویدئوهای مجاز یکی از را انتخاب کرده و به تراز آنگاه بروید. در صورتی که از ورژن‌های کهن اینستاگرام استفاده می‌کنید، ابتدا وارد کانال IGTV خویش شده و بعد از آن آیکون مثبت را گزینش کنید. در صورتی که آیتم It’s inappropriate را انتخاب کنید، عامل ریپورت کردن پست از شما پرسیده می‌شود. پس از گزینش آیتم آیتم نظر، پیغامی به جهت شما اکران دیتا می‌شود که در زیر آن می‌توانید نتورک منتشر کننده کلیپ ویدیو را آنفالو یا این که بلاک کنید. پس از ورود به IGTV یک برگه برفکی شبیه شکل ذیل تماشا خواهید کرد که پس از مدتی یک ویدئو از دنبال شوندگان شما در آن به سناریو در می‌آید.

دانلود عکس و فیلم اینستاگرام

هنگام آپلود ویدیوی IGTV، می‌توانید برای ویدیوی خویش عنوان، توضیحات، کاور و … انتخاب نمایید. آن گاه از انتشار ویدیو نیز برخی از همین ویژگی‌ها قابل ویرایش هستند. در ادامه، تنظیمات IGTV اینستا را در دو مرحله‌ی “قبل از تکثیر ویدیو” و “بعد از نشر ویدیو” گزینه باز‌نگری قرار می‌دهیم. ‘ IGTV اینستاگرام چیست’؟ برای عمده کاربران، اینستاگرام به یک کانال اجتماعی سرگرم کننده تبدیل شده است.IGTV یک شبکه ویدیویی طولانی مدت است. IGTV یک عدد از برنامه های اینستاگرام میباشد که می تواند به تیتر یک اپلیکیشن مستقل در دسترس کاربران قرارگیرد. خلاقیت، معنی مطلوب و جالب به جهت مخاطبان هدف در قالبی قشنگ و دیده نواز، به سادگی می تواند شما را به یک عدد از برندهای برتر در زمینه برنامه های ویدیویی شبکه های اجتماعی تبدیل کند.
در ادامه 3 روشی که بیزنس‌ها می‌توانند حساس به کار بردن آن‌ها در IGTV رشد نمایند را به شما خواهیم گفت. ویدیویی که میخواهید در IGTV قرار دهید می بایست فرمت MP4 داشته باشد. از آنجایی که همین نصیب یک بخش کامل و پر جزئیات است، تنظیمات مربوط به خود را نیز دارد.
فرقی ندارد که بخواهید سری ویدیوی IGTV خود را در اپلیکیشن IGTV ساخت نمایید یا این که اینستاگرام، چرا که فرایند هر دو شبیه نیز هستند. به جهت انجام همین کار، باید به پنجره ای برسید که بالاتر اشاره کردیم که منحصر به بیش تر نمودن ویدیو به سری ویدیوی مشخصی است. خواسته از فید در اینستاگرام، همان صفحۀ حیاتی اینستاگرام است. یعنی همان جایی که پست‌، استوری، لایو اینستاگرامی و IGTV اینستاگرام به اکران گذاشته می‌شوند.

آموزش از بین بردن نقص‌ Add Yours در اینستاگرام

به این برهان برای هر حساب کاربری فقط یک کانال IGTV تمجید می‌شود. ولی شما می‌توانید از طرز اپلیکیشن IGTV یک اکانت جداگانه اهمیت حساب اینستاگرام خویش بسازید که فقط به جهت IGTV قابل استفاده است. پس از اعمال تغییرات روی تیتر و توضیحات ویدئو، گزینه Done در آیفون یا این که مورد در اندروید را گزینش کنید. در مواردی که کلیپ ویدیو افقی است، برای مشاهده ویدئو در وضعیت کل ورقه یک بار روی آن ضربه زده یا این که آیکون در گوشه پایین راست را گزینش کنید.
در سه اسلاید پیاپی، آموزش‌های لازم به جهت ایجاد یک ویدیوی یک‌ ساعته به سناریو در می‌آید که شما را هدایت خواهد کرد. همین دسته ویدیو تو اکانت و در تب «Videos» قرار می‌گیره و کاربرا می‌تونن هنگام بررسی اکانت شما، اونا رو نیز جداگانه ببینن. ولی پس از نشر ویدیو، این ویدیو تو فید کاربرا و اکسپلور نیز ظاهر می‌شه. Instagram story download چنانچه به جهت کمپانی در زمان وبمستران هوشمند و آغاز کسب و فعالیت خودتان مردد هستید، این هم اکنون دموی زمان را دانلود کنید و اولین قدم را برای راه‌اندازی به دست آوردن و کارتان بردارید. ۱- به جهت دسته‌بندی کردن ویدیوها اصلی استفاده از IGTV Series ابتدا بایستی به بخش تحت که در تصویر مشخص میباشد بروید و بر بر روی Add to Series ضربه بزنید.
چگونه فونت پارسی و انگلیسی را در استوری اینستاگرام تغییر و تحول دهیم؟ در این مقاله قصد داریم طریق عوض کردن و انتخاب فونت جدید در استوری Instag… که کلیدی ترین برهان می تواند نیاز به صرف زمانه و هزینه دوچندان برای سایت منبع ساخت ویدیوهای طولانی مدت در نتورک های اجتماعی باشد. همین قابلیت به ساخت کنندگان محتوا اذن می دهد که یک سری ویدیوی مرتبط دارای یکدیگر را در دوران های وقتی مشخص و معلوم (هفتگی، ماهانه و سالانه) منتشر کنند. این امکان که در واقع به شکل برچسب در اینستاگرام تعریف شده است، به دیدن شدن بیشتر ویدیوهای شما تا حد زیادی کمک می‌کند. نمادین کسب‌وکار شما را آنالیز می‌کند و بهترین راهکار تبلیغاتی را به جهت شما تبیین می‌کند. در نخست به جهت تولید ویدیو های igtv ابتدا برنامه igtv را دانلود و بر بر روی تلفن همراه خویش نصب کنید.

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید