دونالد ترامپ باید بسیار ترسیده باشد: این سالگرد خبر خوبی برای او نبود

[ad_1]

دونالد ترامپ باید صبح روز 6 ژانویه سال گذشته با یک پیش بینی وحشتناک از خواب بیدار شده باشد. آن روز، دشمن او، جو بایدن، باید برنده انتخابات ریاست جمهوری اعلام می شد. او دو ماه نوامبر و دسامبر را صرف کرده بود تا از اتفاقات آن روز جلوگیری کند. اکنون از گزارش‌های پس از انتخابات می‌دانیم که او کاری جز بازی گلف و صحبت با وکلای خارجی خود مانند رودی جولیانی و مشاوران خارجی مانند استیو بنن در مورد راه‌های احتمالی لغو نتایج انتخابات انجام نداد.

او در 29 دسامبر از Mar-a-Lago با بنن صحبت کرد. بنن به ترامپ گفت که باید از فلوریدا برگردد و در واشنگتن باشد تا زمینه را برای آنچه برای 6 ژانویه برنامه ریزی کرده بودند آماده کند. این بدان معنا بود که او باید جشن بزرگ سال نوی خود را در کلوبش در پالم اسپرینگز از دست بدهد، نه یک چیز کوچک در دنیای دونالد ترامپ، که دوست دارد در محاصره طرفداران شایستگی قرار بگیرد که برای حضور او پول زیادی پرداخته اند. اما بنن او را هل داد و به شدت او را هل داد. او باید روی مایک پنس کار می کرد. او باید به یادداشت‌هایی که توسط یکی دیگر از وکلای خارجی‌اش، جان ایستمن نوشته شده بود، توجه می‌کرد که در دو سناریو توضیح می‌داد که چگونه پنس – که در 6 ژانویه ریاست جلسه مشترک کنگره را بر عهده خواهد داشت – می‌تواند از تایید آرای میدان نبرد ایالات متحده خودداری کند و رأی را به صندوق بیندازد. انتخابات مجلس نمایندگان، همان‌طور که در یکی از یادداشت‌ها بیان می‌شود، با حروف بزرگ، «ترامپ برنده می‌شود».

ترامپ هفته هاست که پنس را تحت تعقیب قرار داده تا به او کمک کند تا انتخابات را لغو کند. در 5 ژانویه، او پنس را به گوشه ای از دفتر بیضی هل داد و ایستمن را که در “اتاق جنگ” در هتل ویلارد روبروی خیابان بود، صدا کرد و آن دو به پنس فشار آوردند که از صدور رای کافی از ایالت هایی مانند آریزونا امتناع کند. و پنسیلوانیا و میشیگان، بنابراین نه ترامپ و نه بایدن 270 رای لازم در انتخابات را برای پیروزی کسب نخواهند کرد. بر اساس این سناریو، انتظار می‌رود که برگه‌های رای به ایالت‌ها بازگردانده شود، جایی که قانون‌گذاران تحت رهبری جمهوری‌خواهان گرد هم می‌آیند و فهرست‌های جدید انتخاباتی را تعیین می‌کنند و دوباره با حروف بزرگ «ترامپ برنده می‌شود».

متصل: پیتر ناوارو، دستیار سابق ترامپ می گوید 100 نماینده مجلس نمایندگان آمریکا برای انجام یک کودتای انتخاباتی “آماده” هستند.

طبق کتاب باب وودوارد و رابرت کاستا “خطرمعاون رئیس‌جمهور، که یادداشت‌های ایستمن را فاش کرد و بیشتر گزارش‌ها را در مورد آنچه بین ترامپ و پنس رخ داد، ارائه کرد، معاون رئیس‌جمهور در دیدار با ترامپ در اتاق بیضی در 5 ژانویه مخالفت کرد. صبح روز بعد، پنس با قاضی بازنشسته محافظه‌کار جی. مایکل لوتیگ که رئیس ایستمن در وزارت دادگستری بود، در نامه‌ای که او اواخر همان روز منتشر می‌کرد و پس از مشاوره حقوقی لوتیگ و همچنین وکیل محافظه‌کار دیگری به نام جان یو، پنس نوشت که “قضاوت متفکرانه من [is] اینکه سوگند من برای حمایت و دفاع از قانون اساسی، من را از ادعای اختیارات یکجانبه برای تعیین اینکه کدام آرای انتخاباتی باید شمارش شود و کدام نه، منع می‌کند.

به گزارش Danger، پنس صبح روز ششم در محل اقامت معاون رئیس جمهور در رصدخانه نیروی دریایی اقامت کرد.شما و به کاخ سفید نرفت. ترامپ از ساعت 1 بامداد شروع به توئیت تهدیدهای پنهانی علیه پنس کرده بود و در ساعت 8:17 بامداد با این جمله ادامه داد: «مایک پنس تنها کاری که باید انجام دهد این است که آنها را به ایالات متحده بازگرداند و ما برنده می شویم. این کار را بکن، مایک، زمان شجاعت فوق‌العاده فرا رسیده است! «اما پنس خانه‌اش را در کاپیتول ترک کرد و ترامپ را در دفتر بیضی‌شکل رها کرد تا آخرین تدارکات خود را برای تجمع بیضی که در توییتی در دسامبر تبلیغ کرد: «آنجا باش. وحشی باش!» ”

وودوارد و کاستا روز پنجشنبه تور خداحافظی از برنامه های کابلی را انجام دادند و در Morning Joe و بعداً در همان روز در The Last Word با لارنس اودانل ظاهر شدند. وودوارد کپی خودش از یادداشت های ایستمن را روی آنتن نشان داد و مکرراً به انبوه اسناد دیگری اشاره کرد که او به عنوان پرونده ای از دفتر سناتور لیندزی گراهام توصیف کرد که هیچ مدرکی دال بر تقلب در انتخابات نشان نمی داد. لیز چنی در CNN ظاهر شد و به جیک تپر گفت: “رئیس جمهور ایالات متحده مسئول اجرای قانون است. او مسئول امنیت شعب است. بنابراین، رئیس جمهور با اقدام یا عدم اقدام خود، به عنوان مثال، تلاش برای ممانعت یا ممانعت از شمارش آرا، که از وظایف رسمی کنگره است، کمیته بررسی می کند که آیا کاری که وی انجام داده است، چنین جرمی است یا خیر. اما قطعاً این بی توجهی به تعهدات است.»


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


چنی در مورد جنایات احتمالی ترامپ در 6 ژانویه و قبل از آن صحبت کرده است، اما حضور وودوارد در MSNBC بود که واقعا توجه من را به خود جلب کرد. من از زمان واترگیت، از طریق مجلدات مختلف او در مورد روسای جمهور در طول سال‌ها، خواننده برگ‌های چای وودوارد بوده‌ام. چیزی که همیشه در مورد وودوارد من را شگفت زده می کرد، امتناع تقریباً ذاتی او از نتیجه گیری از گزارش های گسترده ای است که درباره روسای جمهور و دولت های آنها ارائه کرده است. او با آنها مصاحبه می کند و نقل قول های استثنایی و شواهد مستند ارائه می کند، اما تنها کاری که می کند این است که آنها را بدون اظهار نظر ارائه می کند. او را به دلیل عدم تمایل یا امتناع صریح از تجزیه و تحلیل یا نتیجه‌گیری از برخی اکتشافات انقلابی که طی سال‌ها گزارش کرده است، بی دلیل نامیده می‌شود.

اما این هفته نه وودوارد با تکان دادن تعداد انگشت شماری از اسناد و ظاهری سرزنده به نظر من، بارها ترامپ را متهم کرده است که او در تلاش برای لغو انتخابات 2020 “جنایت علیه قانون اساسی” انجام داده است. من قصد ندارم کتابخانه‌ام در وودوارد را برای نقل قول‌ها مرور کنم، اما مطمئن هستم که اولین بار است که می‌شنوم او یک رئیس‌جمهور یا رئیس‌جمهور سابق را به جرم متهم می‌کند.

من به دلیلی به حضورهای اخیر وودوارد در تلویزیون می پردازم. از زمان کار معروفش برای واترگیت، او متعهد شده است که چیزی را گزارش نکند، مگر اینکه آن را با منابع متعدد تأیید کرده باشد یا در سندی که در اختیار دارد نوشته باشد. به همین دلیل، وودوارد همیشه خیلی بیشتر از آنچه که می نوشت می دانست. او مجبور نیست اطلاعات را از خوانندگانش پنهان کند، او فقط مراقب است که چه چیزی را می تواند به عنوان واقعیت گزارش کند و چه چیزی را نمی تواند. در حضورش در تلویزیون، او همیشه فراتر از دکمه به نظر می رسد. واضح است که او مردی است که نه تنها مراقب حرف هایش است، بلکه وسواس هم دارد.

نه در سالگرد 6 ژانویه. باب وودوارد طوری به نظر می‌رسید که می‌خواهد منفجر شود، دسته‌های اسنادش را دراز کرده بود، انگار که تخته‌هایی هستند که روی کوهی به او داده‌اند. وودوارد مهار شده است. او مراقب است. اما این نیز بسیار دقیق منعکس کننده آن چیزی است که تشکیلات واشنگتن فکر می کند و به یکدیگر می گوید – اگر بخواهید، صحبت های پشت صحنه “دولت دائمی”.

با تماشای او در تلویزیون و خواندن برگ های چای باب وودوارد من، روز پنجشنبه به نظرم رسید که او مکالماتی را از دوستان و منابعی شنیده است که بیش از یک شایعه بود – مبنی بر اینکه ترامپ به جنایت یا جنایات متعدد متهم خواهد شد. وی تصریح کرد که معتقد است کمیسیون 6 ژانویه مجلس نمایندگان در بررسی وقایع قبل، حین و بعد از آن روز، تقریباً تا حد خطا، دقیق است. وودوارد یک زمزمه کامل از واشنگتن است. او تقریباً 50 سال است که این کار را انجام می دهد. او یکی از کم هیجان ترین مردانی است که تا به حال دیده ام. اما روز پنجشنبه، در حالی که لارنس اودانل با او مصاحبه می کرد، به نظر می رسید که او از صندلی خود بلند می شود.

به همین دلیل است که 6 ژانویه امسال برای دونالد ترامپ حتی بدتر از 6 ژانویه سال گذشته بود. همانطور که ریچارد نیکسون کشف می‌کند، وقتی باب وودوارد می‌گوید در مشکل هستید، واقعاً چیزی برای نگرانی دارید.

آیا چرخ های عدالت هرگز به دونالد ترامپ خواهند رسید؟

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escort