دور، ساکت و بی درگیر: چرا کاخ سفید بایدن در بحران است؟


سخنگوی کاخ سفید به ما گفت که گروه کوچکی از شهرداران از شهرهای سراسر کشور تا پنج دقیقه دیگر “روی میله‌های” منطقه رصد خارج از بال غربی خواهند بود.

“آنها چه کسانی هستند و چرا اینجا هستند؟” خبرنگاری در زیرزمین با صدایی از سرگرمی پرسید.

دیگری گفت: درست است.

صادقانه؟ هیچ کس نمی دانست. تا زمان اعلام این خبر، کارکنان ارتباطات بایدن تقریباً چیزی در مورد این دیدار به ما نگفتند.

تعداد انگشت شماری از خبرنگاران و عکاسان با اطاعت بعد از ظهر سه شنبه از دفاتر شلوغ بال غربی ما بالا رفتند و در مقابل در ورودی جمع شدند، در حالی که هفت شهردار از شش ایالت مختلف پا به میکروفون گذاشتند و شروع به صحبت کردند.

اولین چیزی که ما خواستیم این بود که شهرداران خودشان و دلیل حضورشان در کاخ سفید را معرفی کنند. در دولت های قبلی، هر دو سوال با بیانیه کاخ سفید پاسخ داده می شد قبل از شهرداران سوالاتی را مطرح کردند. آنها به ما گفتند که برای بحث در مورد زیرساخت ها و سایر مسائلی که شهرداران با آن مواجه هستند، با هیئت دولت دیدار کرده اند.

جیم راس، شهردار آرلینگتون، تگزاس، فضای دو حزبی این نشست را ستود.

راس پس از آن به من گفت: “از این کارها که با هم کار نمی کنند خسته شده ام.” او از رئیس جمهور بایدن تمجید کرد. او گفت: «من محافظه کار هستم. اما ما برای همه با هم کار می کنیم.»

گزارش های خوش بینانه گروهی از شهرداران آتلانتا، سنت پترزبورگ، آرلینگتون، کلیولند، سینسیناتی، چاتانوگا و بوستون نیز شامل هشداری به اعضای کنگره بود. «به همین دلیل است. ما از کنگره می خواهیم که مانند شهرداران با هم کار کنند. راس گفت: “اگر ما بتوانیم این کار را انجام دهیم، آنها نیز می توانند.”

شهرداران همچنین دیداری بداهه با رئیس جمهور داشتند و بازدیدی از دفتر بیضی داشتند. همه در مورد آن هیجان زده بودند. کاخ سفید این رویداد را کم اهمیت جلوه داد.

اوایل روز، هنگامی که از جن ساکی، سخنگوی این روزنامه پرسیده شد، نتوانست با شهرداران کاخ سفید صحبت کند. استیو پورتنوی از رادیو خبری CBS به طور خاص در مورد این موضوع و عدم راهنمایی در مورد برنامه رئیس جمهور برای روز سه شنبه سوال کرد.

«آیا می‌توانید به ما بگویید – برنامه عمومی که دیشب تعیین کردید امروز بسیار ناچیز است. پورنوی پرسید که رئیس جمهور امروز چه می کند؟

ساکی گفت: “خب، ببینیم.” رئیس جمهور دو مصاحبه محلی دارد که بعد از ظهر امروز انجام خواهد داد. او چند جلسه داخلی با اعضای ارشد ستاد خود دارد که در طول روز امروز برگزار شده است. گزارش روزانه ریاست جمهوری او و من معتقدم که برخی از شهرداران هستند که هنوز هم امروز در حال بازدید هستند.”

«هدف از دیدار با شهرداران چیست؟ خیاط پرسید.

“این ملاقات با رئیس جمهور نیست… آنها اینجا هستند. من بیش از این از او پیشی نخواهم گرفت. اما او امروز برنامه کاملی دارد.”

این موضوع ما را متعجب کرد که آیا کسی می‌داند در کاخ سفید چه می‌گذرد. در طول دولت های قبلی، اگر دلیل دیگری جز حمایت و تبلیغ شهرداران برای کاربران خبری محلی نبود، چنین جلسه ای از شهرداران تشویق می شد. می دانید، “ساعت شش می آید. شهردار ما در کاخ سفید است. ما جزئیات کامل را بلافاصله بعد از این وقفه تبلیغاتی خواهیم داشت.”

در دوران دولت ترامپ، شخصی مانند کلیان کانوی برنامه‌های صبحگاهی را انجام می‌داد و با تماس با شهرداران، موعظه می‌کرد که ترامپ چقدر بزرگ است و چگونه او شخصاً همه مشکلات جهان را با آوردن آنها به کاخ سفید حل کرد. ترامپ هر روز کارکنان کاخ سفید را در برنامه های صبحگاهی داشت که با خبرنگاران صحبت می کردند و خط شرکتش را موعظه می کردند. او هرگز فرصتی را برای درخواست عمومی از دست نداد.

بایدن؟ ما در تاریکی بودیم در حالی که شهرداران برای صحبت با ما حاضر شدند.

هیوستون، ما یک مشکل داریم.

اگرچه شهرداران قطعا نسبت به کاخ سفید مثبت هستند، اما با توجه به آخرین عناوین رسانه ها نمی توان گفت که بایدن کار خود را انجام می دهد. در یکی از تیترهای اخیر واشنگتن پست آمده است: “برای محافظت از دموکراسی، بایدن باید دشمنان خود را شناسایی کند.” در 12 دسامبر در تیتر نیویورک تایمز آمده بود: «ما به یک جنگ داخلی نزدیک می شویم. هیل گزارش داد که دولت بایدن که از داده های نظرسنجی ضعیف و تبلیغات ضعیف متزلزل شده است، مطبوعات را مقصر می داند: سال آینده، رسانه ها را مسئول برخی از مشکلات خود می داند.

یکی از مشاوران ارشد کاخ سفید گفت: «خب، اینجا تپه است. “چه انتظاری دارید؟”

راستش را بخواهید، کاخ سفید بایدن هرگز رسانه ها را به خاطر کاستی های آنها سرزنش نکرده است – حداقل در تجربه من. اما همچنین به این دلیل است که کاخ سفید کسی را به رسمیت نمی شناسد. یکی دیگر از مقامات ارشد کاخ سفید گفت که این کشور نگران “کووید و اقتصاد” است و نزدیکترین چیزی که این مرد رسانه ها را به مسائل روابط عمومی سرزنش می کند این است که به نظر می رسد فقط خبرنگاران نگران روابط با مردم رئیس جمهور هستند.

درست است که اگر به شبکه های اجتماعی نگاه کنید یا فاکس نیوز را تماشا کنید، فکر می کنید که نگرانی ها در مورد درخت کریسمس شعله ور شده است، اما این فقط به این دلیل است که کشور را می بیند. مهم این است که چه چیزی را نمی بینند. کاری که رئیس جمهور انجام می دهد مهم است.

اما یکی از مقامات کاخ سفید که می‌گفت کووید و اقتصاد نگرانی‌های اصلی هستند اشتباه نکرد. اینها مشکلات اصلی هستند. فقط این است که دولت بایدن به پیام‌های خود ادامه می‌دهد و اغلب فرصت‌های بزرگی را از دست می‌دهد – مانند حضور شهرداران در کاخ سفید – برای تبلیغ آنچه دولت است با مشکلات بزرگ مقابله کنید فکر می‌کنید کاخ سفید از گروه‌های متنوعی از شهرداران که دستاوردهای بایدن را تبلیغ می‌کنند سود می‌برد.

اگر خبرنگاران منطقه از پیش می‌دانستند که شهرداران می‌آیند، احتمال بیشتری وجود دارد که وقتی به میخانه‌ها می‌روند، خبرنگاران منطقه‌ای با پرسش‌های منطقه‌ای آماده تبریک می‌باشند. پیتر الکساندر از NBC، من و یکی دو خبرنگار دیگر بیشتر سوالات را پرسیدیم. آنها مختص شهرها، ایالت ها و مناطق مربوطه شهرداران نبودند.

نمی توان انکار کرد که کووید و اقتصاد همچنان مشکلات بزرگ همه در این کشور است، اما این سوال که رئیس جمهور در این زمینه ها چه می کند برای مردم نگران کننده است. مگر اینکه شما از اوباش ضد موم، اوباش ضد علم یا برند دیوانه “فقط ترامپ می تواند ما را نجات دهد” باشید، بایدن با این همه گیری خوب عمل کرد.

اما آنچه در حال حاضر محبوبیت رئیس جمهور را می کشد، تورم است. بایدن هیچ چیز مسخره‌ای به اندازه دکمه‌های WIN (اکنون تورم شلاقی)، که جرالد فورد به طرز شرم‌آوری در اواسط دهه 1970 منتشر کرد، ارائه نکرد، اما کاخ سفید کنونی این سوال را به خوبی مطرح نکرده یا به اندازه کافی به آن نگاه نکرده است تا متقاعد شود. رای دهندگان که بایدن می داند دارد چه می کند.

در ابتدا، دولت در جلسات توجیهی به ما گفت که تورم یک یادداشت موقت روی صفحه رادار است. بعدها، داستان تغییر کرد و به نظر می رسد بایدن یا دولت او هنوز تفاوت بین ظاهر و واقعیت را درک نکرده باشند. درست است که تورم امروز به بدی افزایش 12.3 درصدی نیست که فورد را مجبور به سرمایه گذاری روی میلیون ها دکمه بی فایده کرده است. اما بایدن مخالفت خود را ترک کرد تا این استدلال را فرموله کند و آن را به عنوان یک قصد لیبرال کلاسیک برای مالیات دادن و صرف فراموشی ما معرفی کرد و همچنین به مخالفان سیاسی خود اجازه داد تا از قیمت بنزین به عنوان گوه‌ای برای از بین بردن اعتبار او استفاده کنند. این داستانی است که بر بسیاری از پوشش های رسانه ای غالب است.

مطمئنم که بایدن را عصبانی کرد. هر رئیس‌جمهوری که از رونالد ریگان پوشش داده‌ام، می‌خواهد به فرستاده شلیک کند. معاون سخنگوی ریگان، لری اسپیکس، یک بار به ما گفت که به ما نمی گوید که چگونه اخبار را گزارش کنیم و ما نباید به دولت بگوییم که چگونه اخبار را تنظیم کنیم.

هر رئیس جمهور با ما جنگیده است. این غیر معمول نیست. انتظار می رود. رئیس جمهور به درستی تلاش می کند تا بهترین کار خود را انجام دهد. ما در مطبوعات باید سعی کنیم حقیقت را کشف کنیم. ما تشویق کننده دولت نیستیم و نباید باشیم. هر دولتی تشویق کنندگان خود را استخدام می کند.

دولت بایدن که از سقوط انتخابات، تورم فزاینده و پشه نارنجی خون مکنده (یعنی ترامپ) گیج شده است، قابل درک است که ناراحت است. اما دولت هنوز نمی فهمد مشکل.

نمی توان انکار کرد که در مطبوعات مشکل وجود دارد. رسانه‌های دست راستی لیبرال‌ها را به تصویر کشیده‌اند که بر سر خسارات گردباد در کنتاکی آب دهان می‌ریزند. سوزاندن درخت کریسمس به عنوان نشانه ای از حکومت بد تلقی می شود و بیشتر در برخی شبکه ها پخش می شود تا اعضای حزب جمهوری خواه درگیر خیانت.

مداخله دولت در 40 سال گذشته (از رونالد ریگان شروع شد و از آن زمان به بعد همه رئیس جمهورها را شامل می شود) رسانه ها را شیطانی ساخته است. در همان زمان، دولت تمام حفاظ هایی را که منجر به اعتماد نهادی شده بود، برداشت. اوباما از قانون جاسوسی سوء استفاده می کند. ریگان دکترین عدالت را کشت. قانون مخابرات در سال 1996 موجی از ادغام را برانگیخت که استقلال مطبوعات را از بین برد. اقدام میهن پرستانه جورج دبلیو بوش باعث مرگ گزارش های مستقل شد.

بله، مطبوعات بد هستند. اما این ریاکاری است که کسی یا هر چیزی غیر از دولت خودمان را به این کار متهم کنیم.

دونالد ترامپ ما را دشمن خطاب کرد. او یک قلدر بود. او سعی کرد ما را به حاشیه رانده و شیطانی جلوه دهد. با انجام این کار، ترامپ تمام اکسیژن اتاق را مصرف می‌کند، زیرا مطبوعات تلاش می‌کنند با دیوانه‌ای که در حومه شهر می‌دوید و از قانون اساسی پیروی می‌کند مقابله کنند.

مشکل بایدن برعکس است: او تمام اکسیژن اتاق را جذب نمی کند. او نباید با تخریب قانون اساسی این کار را انجام دهد. او می‌توانست این کار را با نشان دادن آنچه واقعاً انجام می‌داد به مردم انجام دهد، اما ماهیت بی‌ثباتش در خطاب به مردم یا فرستادن جانشینانش به برنامه‌های تلویزیونی یا «چوب‌ها» در مقابل وست وینگ او را از این خبر ناراضی کرد. از آنجا که طبیعت از خلاء منزجر شده است، فضای کافی برای دونالد ترامپ و حامیان سردرگم او وجود دارد تا سم خود را تبلیغ کنند.

برخی از کارمندان بایدن هستند که به خبرنگاران اعتماد دارند مانند ترامپ بیشتر از اینکه بایدن را دوست دارند. اما بسیاری از کسانی که امروز در کاخ سفید هستند حتی درباره ترامپ پوشش نداده‌اند، و آن‌هایی از ما که این کار را کرده‌ایم به هیچ وجه مشتاق بازگشت مردی نیستیم که هر روز ما را تا دیروقت بیدار نگه می‌دارد و مجبور به بازنویسی داستان‌ها در کاخ سفید است. در آخرین لحظه، زیرا او به تازگی چیزی به طرز فجیع، احمقانه یا خطرناکی گفته بود. بسیاری از ما آن سال‌ها را با نوشیدن گالن‌های قهوه و عرق کردن در کت و شلوارهای ارزان گذراندیم، به طوری که مراکز مطبوعاتی کاخ سفید بوی سوپ مرغ با رشته فرنگی را می‌دادند. با خروج ترامپ، تهدید به مرگ علیه ما کاهش یافته است. من مجبور نبودم برای حفظ مجوز مطبوعاتی خود از بایدن شکایت کنم، و زندگی در طول جلسات توجیهی مطبوعاتی به یک روال خسته کننده برگشت.

اما خصومت با بایدن ادامه دارد. او یک سال است که کنفرانس خبری نداشته و تعامل محدودی با مطبوعات دارد. روز سه‌شنبه دوباره در این مورد پرسیدم و ساکی به من گفت که اگر بایدن کنفرانس مطبوعاتی داشته باشد، می‌دانم و دعوت می‌شوم.

به این چه بگویم؟ با تشکر؟

ما به واشنگتن نیامده‌ایم که از وزیر مطبوعات پوشش خبری بدهیم. ما اینجا هستیم تا رئیس جمهور را پوشش دهیم. اگر بایدن تصمیم بگیرد در یک کنفرانس مطبوعاتی شرکت کند یا افراد خود را برای تکمیل اخبار بیشتر بفرستد، بیشتر خصومت مطبوعاتی با بایدن از بین خواهد رفت.

مقامات ارشد معتقدند که فقط مطبوعات، “نه مردم آمریکا” خواهان تعامل بیشتر هستند. اما رتبه بندی ها و نظرسنجی ها چیز دیگری را نشان می دهد. رای دهندگان باید در جریان قرار گیرند. همان طور که ترامپ نشان داده تکرار، مزایای استراتژیک دارد.

پس از فرصت از دست رفته با شهرداران در روز سه‌شنبه، شروع به تعجب کردم که آیا کسی در این دولت این را درک کرده است؟


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر