دموکرات ها نباید ناامید شوند: 6 دلیل برای امیدواری به دوره های موقت در سال 2022

[ad_1]

سخت است که در سال 2022 احساس افسردگی نکنیم. عناوین تحت سلطه نسخه Omicron کووید-19 هستند، دونالد ترامپ علیرغم کودتای یک سال پیش خود به آزادی ادامه می دهد و تلاش های جمهوری خواهان برای سرقت انتخابات در سال 2024 پس از دریافت هیچ نتیجه ای در جریان است. مقاومت سنا، که توسط دو بدترین دموکرات کشور گروگان گرفته شده است. رای دهندگان دموکرات روحیه خود را تضعیف کرده اند، همانطور که مشارکت کم رای دهندگان در انتخابات نوامبر ویرجینیا نشان می دهد. در این میان جمهوری خواهان دیوانه «رفتن براندون» هستند.

و با این حال، در میان انجماد ناامیدی، رشته‌های امید بیرون می‌زند.

Omicron به سرعت در حال گسترش است، اما میزان بستری شدن در بیمارستان کم است و نشان می دهد که سرماخوردگی نسبتاً خفیف برای کسانی که واکسینه شده اند، در حال تبدیل شدن است. ترامپ، به نوبه خود، ممکن است در واقع در سال 2022 با پیامدهای حقوقی واقعی روبرو شود. و هر چقدر هم که پذیرش آن دشوار باشد، دلایل واقعی وجود دارد که باور کنیم انتخابات میان دوره ای ممکن است حمام خونی نباشد که به دموکراسی پایان می دهد که بسیاری از ما آن را پایان می دهد. ترسیده اند

مطالب مرتبط: وقت آن رسیده است که دموکرات ها به جمهوری خواهان یادآوری کنند: حزب جمهوری خواه بسیار در اقلیت است.

فشار جمهوری خواهان برای تحکیم قدرت و معرفی یک دولت مستبد جدید تحت رهبری ترامپ ممکن است به اندازه ای که حزب جمهوری خواه امیدوار است مؤثر نباشد – و همه از آن می ترسند. بنابراین این به این معنی است که مهم است که نبرد را ادامه دهید و در مقابل میل به تسلیم شدن مقاومت کنید. ما نمی توانیم اجازه دهیم که افراد بد برنده شوند. در اینجا شش دلیل برای ماندن در نبرد در سال 2022 آورده شده است.

1. GERimander-calypso از GOP مزخرف است

مطبوعات توجه بیشتری به تکنیک های سرکوب رای دهندگان دارند که تصاویر خوبی ایجاد می کند، مانند امتناع غذا و آب برای افرادی که در صف ایستاده اند، اما کارشناسان واقعی انتخابات بسیار بیشتر نگران تأثیر سوء استفاده تهاجمی از این چرخه انتخابات هستند. تکنیک های پیچیدن و شکستن اخیراً به جمهوری خواهان این امکان را داده است که علیرغم کاهش محبوبیتشان، کرسی هایی را در سراسر کشور به دست آورند. پس از سرشماری 2020، او می ترسید که جمهوری خواهان بتوانند قدرتی را که اکثریت دموکرات به آن دست نخورده است، دوباره توزیع کنند. با این حال، همانطور که پل والدمن از واشنگتن پست هفته گذشته گزارش داد، “کارشناسان آگاه انحراف اکنون می گویند که به نظر می رسد این روند بیشتر شبیه یک شستشو یا حتی یک شستشو باشد. دموکرات ها می تواند چندین صندلی بگیرد.”

دلایل زیادی برای این تغییر در سرنوشت حزب جمهوری خواه وجود دارد، از جمله اینکه دموکرات ها سخت تر از حد انتظار می جنگند. اما بسیاری از آن به این واقعیت مربوط می شود که تغییرات جمعیتی آنقدر چشمگیر بوده است که جمهوری خواهان در بسیاری از نقاط تصمیم گرفته اند “به جای در پیش گرفتن یک مسیر پرمخاطره که می تواند کرسی های خود را گسترش دهد، موقعیت فعلی خود را تحکیم کنند.” به هر حال، دموکرات ها باید شانس کسب کرسی های بسیار بیشتری از آنچه قبلا تصور می شد داشته باشند.


آماندا مارکوت بیشتر برای سیاست می خواهید؟ در خبرنامه او فقط اتاق ایستاده مشترک شوید.


2. فرمانداران دموکرات – که ممکن است ما را در سال 2024 نجات دهند – در سال 2022 قوی به نظر می رسند.

یکی از راهبردهای ترامپ برای دزدی انتخابات در سال 2020 بر ابطال آرای کالج انتخاباتی از ایالت های نوسانی است که جو بایدن برنده شد. تا زمانی که ترامپ برای طرح خود در آن زمان شتاب پیدا نکرد، به نظر می‌رسد که مجالس ایالتی تحت کنترل جمهوری‌خواهان در مناطقی مانند ویسکانسین و پنسیلوانیا دوباره در سال 2024 تلاش می‌کنند.

به همین دلیل است که پیروزی دموکرات ها در انتخابات فرمانداری در سال 2022 بسیار مهم است. و دلیلی برای خوش بین بودن در مورد آن وجود دارد. این انتخابات سراسری فراتر از دیوانگی است که بسیاری از قانونگذاران ایالتی را برای جمهوری خواهان فرا گرفته است.

بسیاری از ایالت هایی که ترامپ می خواهد آنها را بدزدد، امسال فرمانداران را انتخاب می کنند. دموکرات ها شانس زیادی برای پیروزی دارند – اگر بجنگند. آنها فرصتی برای حفظ صندلی خود در پنسیلوانیا، میشیگان و ویسکانسین دارند. استیسی آبرامز ضربه دیگری را در جورجیا وارد کرد. و فرصتی برای تغییر صندلی فرماندار در فلوریدا و آریزونا وجود دارد.

3. نقشه سنا برای دموکرات ها خوب به نظر می رسد

اگر از سناتورهای جو مانچین و کرستن سینما خسته شده اید، یک خبر خوب دارم: اگر دموکرات ها کرسی های سنا را در سال 2022 به دست آورند، توانایی این دو برای متوقف کردن همه قوانین مهم ممکن است از بین برود. حتی بهتر از آن، ممکن است اتفاق بیفتد.

مطالب مرتبط: با وحشتناک ترین نامزدهای جمهوری خواه در سال 2022 آشنا شوید: انتخاب آنها آسان نبود

در پنسیلوانیا، پت تومی، سناتور جمهوری‌خواه کناره‌گیری می‌کند و جای خود را برای تصاحب یکی از دموکرات‌های محبوب در انتخابات ترک می‌کند. کارولینای شمالی و ویسکانسین دو ایالت نوسانی دیگر هستند که احتمالاً دموکرات‌ها جایگزین جمهوری‌خواهان می‌شوند. حتی میسوری هم می تواند در دسترس باشد اگر جمهوری خواهان به اندازه کافی احمق باشند که اریک گریتنز را نامزد کنند، یک نمونه منفور که آخرین بار پس از متهم شدن معتبر، با مدارک عکاسی، به آدم ربایی و تجاوز جنسی، از سمت فرمانداری استعفا داد.

4. جمهوری خواهان مجموعه ای از نامزدها را معرفی می کنند که در این چرخه باعث استفراغ می شوند

به گفته ایگور دریش، گریتنز در واقع شبیه هنجار جمهوری خواهان برای انتخاب نامزد در حزب جمهوری خواه تحت کنترل ترامپ است. در این انتخابات مهم فرمانداری که اشاره کردم، این می تواند بسیار مهم باشد. برای مثال، آبرامز احتمالاً با دیوید پردو کاریزماتیک، که یک شورشی صریح و مغرور است، مبارزه خواهد کرد. در آریزونا، احتمال زیادی وجود دارد که مهمانی با کری لیک، نامزد ترامپ که با مایک لیندل و دیگر افراد دیوانه “ممیزی” که عاشق حامیان جمهوری خواه هستند، ارتباط برقرار کرده است، برگزار شود اما دیگران را ناراحت می کنند. اکثر رأی دهندگان مخالف قیام هستند، بنابراین نامزدهای شورشی در انتخابات کار سخت تری خواهند داشت.

پیروزی بسیار تحسین شده جمهوری خواهان در سال 2021 در رقابت برای فرمانداری ویرجینیا با کمک مهربان گلن یانگکین به دست آمد، یک نمونه خسته کننده که می توانست به طور قانع کننده ای جعل کند که او در میانه راه عاقل است. اما در کالیفرنیا، انتخاب آنها به عنوان لری الدر، یک گوینده پر سر و صدا و منفور رادیویی، به گاوین نیوسام دموکرات راه بسیار آسان تری برای پیروزی در رقابت فرمانداری آنها داد. جمهوری خواهان آماده هستند تا بزرگان بیشتری را نامزد کنند و تعداد کمتری نیوزومز را نامزد کنند. دموکرات ها شانس واقعی برای استفاده دارند.


آماندا مارکوت بیشتر برای سیاست می خواهید؟ در خبرنامه او فقط اتاق ایستاده مشترک شوید.


5. همه گیری ممکن است در نهایت از بین برود

رهبران فاکس نیوز و جمهوری خواهان رای دهندگان خود را متقاعد کرده اند که واکسن ها را رد کنند و تا زمانی که ممکن است به همه گیری پایان دهند تا به بایدن و دموکرات ها آسیب برساند. جمهوری خواهان با پیشنهاد مقابله با این ویروس، سطح ثابتی از موارد و مرگ و میر را با کاشت ناخوشی حفظ کردند که مستقیماً به کاهش رضایت بایدن منجر شد.

مرتبط: بایدن نتوانست به هدف واکسیناسیون در 4 ژوئیه “برخورد” کند – توسط ترول های جمهوری خواه خرابکاری شد

سپس Omicron مانند یک موج جزر و مدی شروع به سرازیر شدن کشور کرد و صدها هزار نفر را در روز آلوده می کند. مردم اکنون با سرعت بیشتری نسبت به اولین واکسن خود مبتلا می شوند. بد است، اما مهم این است که همه این جمهوری خواهان واکسینه نشده اکنون به سختی واکسینه های خود را دریافت می کنند. ایجاد مصونیت از طریق عفونت کامل نیست، اما همچنان کار می کند. یک شانس بسیار واقعی وجود دارد که بیماری همه گیر بیشتر در آینه دید عقب در پاییز آینده باشد و دموکرات ها با عبور از این بحران از مزایای آن بهره می برند.

6. دادگاه عالی می تواند غول خفته را بیدار کند

مردم بسیار عصبانی خواهند شد اگر دادگاه عالی رو را علیه وید لغو کند، همانطور که انتظار می رود. حقوق سقط جنین محبوب است، و حکمت رایج این است که دیوان عالی راهی برای ادامه محدود کردن دسترسی پیدا خواهد کرد، بدون اینکه در واقع سرفصل‌های “Roe Revoked” ایجاد شود، که می‌تواند منجر به واکنش منفی انتخاباتی علیه جمهوری‌خواهان شود. اما استدلال‌های دادگاه در اوایل این ماه در مورد یک پرونده سقط جنین می‌سی‌سی‌پی نشان داد که به نظر می‌رسد پنج قاضی از 9 قاضی آنقدر روی خاتمه حقوق باروری سرمایه‌گذاری کرده‌اند و نگران عواقب سیاسی آن نیستند. البته، جان رابرتز، رئیس قاضی، همچنان می‌خواهد شهرت دادگاه را به دلیل احتیاط و اعتدال حفظ کند، اما به سادگی توسط زن‌ستیزی لزج روی نیمکت سبقت می‌گیرد.

اگر همانطور که انتظار می رود، یک کمپین ملی در تابستان و پاییز برای تصویب ممنوعیت های سقط جنین – که اغلب توسط سیستم های جوینده فضل اعمال می شود – در ایالات متحده وجود داشته باشد، احتمالاً بسیاری از افرادی که پس از پیروزی بایدن سیاست را رها کرده اند، بیدار خواهد شد. همچنین هیچ دلیلی برای بدبین بودن در مورد خشم دموکرات ها برای فشار آوردن به مزیت سیاسی در این زمینه وجود ندارد. اگر دموکرات‌ها در سال 2022 موفق به کسب اکثریت قوی‌تر در کنگره شوند، می‌توانند در واقع لایحه‌ای را تصویب کنند که هر گونه لغو Roe را که دیوان عالی سره بزند، لغو می‌کند. حفظ حقوق باروری را نمی توان از نجات حزب دمکرات یا خود دموکراسی جدا کرد.

برای روشن بودن، بسیاری از این چشم انداز خوش بینانه حدس و گمان یا مشروط است. به خوبی ممکن است سال 2022 ادامه سال 2021 باشد، جایی که تضعیف روحیه دموکراتیک به گلوله برفی ادامه می‌دهد و در این مدت منجر به حذف جمهوری‌خواهان می‌شود. اگر این اتفاق بیفتد، می توانیم به آن روزها نگاه کنیم و مسیری بی امان به سوی فاشیسم را ببینیم.

اما در حال حاضر، امید به سادگی از بین نمی رود.

اهرم‌های زیادی وجود دارد که می‌توان جمهوری‌خواهان را از سرکوب دموکرات‌ها در سال 2022 و سپس لغو هرگونه حمایت انتخاباتی لازم برای جلوگیری از دزدی ترامپ در انتخابات 2024 باز داشت. نجات کشور به معنای مبارزه برای آن است. مبارزه برای مردم دشوار است مگر اینکه بتوانند امید به پیروزی را حفظ کنند. خبر خوب این است که دلایل زیادی برای احساس این امید وجود دارد. نیروهای طرفدار دموکراسی تعداد زیادی دارند و حداقل در حال حاضر هنوز می توان آنها را به قدرت تبدیل کرد. سال آینده سواری وحشیانه ای خواهد بود، اما در نهایت می توانیم به تکرار سال 2020 نگاه کنیم، جایی که امید بر نیهیلیسم غالب است. لحظه نجات خودمان نگذشته است. ما هنوز فرصت داریم – اگر آن را بگیریم.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر