دموکرات‌ها در حالی که خانواده‌ها دعوا می‌کنند شام می‌خورند – این دستور العملی برای یک آرماگدون منتخب در بیست و دوم است.

[ad_1]

همانطور که چراغ‌های تعطیلات خود را برای بازگشت برنامه‌ریزی شده رسانه‌ای به “عادی” خاموش می‌کنیم، به نظر می‌رسد نسبت به همه‌گیری که هنوز هم روزانه ۱۰۰۰ آمریکایی را می‌کشد، بی‌خیال شده‌ایم. اخبار شرکت‌ها به ما می‌گویند که ما کمتر به این تعداد زیاد مرگ و میر در قرن یک‌بار و نابرابری‌های اجتماعی فاحش آن علاقه‌مندیم تا به قیمت یک گالن پمپ یا قیمت یک پوند برای یک بوقلمون.

روشی که اکنون ترتیب داده شده است، با تورم ثابت به عنوان تنها موضوعی که رای دهندگان به آن علاقه دارند، دموکرات ها در یک شیب لغزنده به سوی یک فاجعه در سال 2022 با احیای حکومت اقلیت سفیدپوست به سبک ترامپ در کنگره هستند.

زخم‌های دموکرات‌هایی که این امکان را فراهم می‌کنند تا حد زیادی به خود وارد شده است.

به مرگ تقریبا سیاسی فیل مورفی فرماندار نیوجرسی و از دست دادن آرا که اکثریت حزب او را در مجلس قانونگذاری ایالت کاهش داد، از جمله شکست استفان سوینی، رئیس مجلس سنای ایالات متحده، که یک تاتنابه سیاسی در ایالت گاردن است، فکر کنید.

جک چاتارلی، نماینده سابق مجلس نمایندگان آمریکا، پس از اینکه یکی از شرکای سابق گلدمن ساکس تصمیم گرفت خانواده او را در ماه آگوست به ویلای اختصاصی ایتالیایی خود ببرد، به پیروزی بر مورفی نزدیک شده بود، حتی زمانی که وزارت امور خارجه به آمریکایی ها توصیه کرد به دلیل ترس از یک بیماری همه گیر جهانی به این کشور سفر نکنند. .

بنیاد باراک اوباما با خوشحالی یک هدیه 100 میلیون دلاری از جف بزوس، بنیانگذار آمازون، که شرکت او توسط شورای ملی کار متهم به انتقام غیرقانونی از کارمندانی شد که پس از تلاش برای تشکیل اتحادیه اخراج کردند، پذیرفت.

مطالب مرتبط: فلیپ فلاپ های غول پیکر سینما: او زمانی برای مسائلی که اکنون می خواهد از برنامه بایدن کنار گذاشته شود کمپین می کند.

پس از آن رئیس جمهور بایدن است که (نسبتاً یا غیرعادی) به عنوان ناسازگار با شوک برچسب های غذا و سوخت یک خانواده متوسط ​​آمریکایی به تصویر کشیده شد.

او برای گذراندن روز شکرگزاری کجا می رود؟ به عمارت Nantucket به ارزش 30 میلیون دلار، متعلق به میلیاردر سرمایه گذاری خصوصی دیوید روبنشتاین، یکی از بنیانگذاران گروه معروف Carlyle. به گفته مرکز یکپارچگی عمومی، این غول بزرگ جهانی پیشگام سرمایه گذاری بر روی مدیران دفاعی است که از گسترش درگیری های مسلحانه در سراسر جهان سود می برند.

جزیره لوکس

همانطور که فاکس نیوز به درستی اشاره کرد، Nantucket به عنوان یکی از چهار شهرستان در ماساچوست شناسایی شده است که طبق برآورد نیازهای بهداشتی جامعه در Nantucket، سطوح پیش بینی شده ناامنی غذایی برای خانواده های آسیب دیده بیش از 70 درصد در حال افزایش است. به طور کلی، طبق همین گزارش، پیش بینی می شد که ماساچوست شاهد افزایش 81 درصدی ناامنی غذایی در سراسر کشور باشد.

این ارزیابی توسط بیمارستان Nantucket Cottage، مرکز بهداشتی حیاتی جزیره منتشر شده است. گزارش او در سال 2020 مراقب تفاوت در تغذیه باشید، خاطرنشان می کند که از هر چهار کودک ناامن جزیره، یک نفر در “خانه هایی زندگی می کند که واجد شرایط برنامه های کمک های اجتماعی نیستند” زیرا یک یا چند نفر از ساکنان آن فاقد مدرک هستند.

شاید هیچ کجای ایالات متحده ماهیت ناشایست تقسیم ثروت در حال رشد ما به اندازه جزیره نانتاکت، 30 مایلی از کیپ کاد، آشکار نباشد. شصت درصد از زمین های جزیره برای حفاظت در نظر گرفته شده است و میانگین هزینه یک خانه 2.55 میلیون دلار است. بسیاری از خانه ها به عنوان سرمایه گذاری یا میراث توسط برخی از ثروتمندترین خانواده های کشور نگهداری می شود.

تقریباً 70 درصد از سهام این جزیره معمولاً خالی است، در حالی که 90 درصد از افرادی که در تمام طول سال در آنجا زندگی می کنند و اغلب به کارگران فوق ثروتمند خدمات می دهند، نمی توانند خانه بخرند. بر اساس تحلیلی در سال 2015، نیمی از این جمعیت برای پرداخت اجاره بهای خود با مشکل مواجه هستند.

بیمارستان Nantucket Cottage در تجزیه و تحلیل 40 صفحه ای نیازهای بهداشتی خود گفت: جای تعجب نیست که COVID-19 یک مراقبت بهداشتی اولیه برای جوامع بود و نابرابری های عمده و نیازهای اجتماعی را تشدید کرد. این بیماری همه گیر فرصت ها و شکاف های موجود در سیستم سلامت، زیرساخت های بهداشت عمومی و شبکه های خدمات اجتماعی را آشکار کرده است.

تجزیه و تحلیل بیمارستان به بازی فشاری که بسیاری از خانواده‌های سالانه در نانتاکت با آن روبرو هستند اشاره می‌کند، با استناد به یک ماشین حساب بودجه خانواده از موسسه سیاست اقتصادی، که نشان می‌دهد «خانواده‌ای با دو والدین و یک فرزند به درآمد سالانه از 101224 دلار نیاز دارد. – بدون پس‌انداز یا هزینه‌های اختیاری هزینه‌های بالا اغلب منجر به این می‌شود که خانواده‌های کم‌درآمد مجبور باشند بین پرداخت‌های اجاره یا خرید غذا تعادل برقرار کنند، یا باعث می‌شود ساکنان خواب را فدای کار دوم یا سوم کنند تا هزینه مسکن را پوشش دهند.»

انتقال سرزنش

دموکرات‌های کمربند شکست احتمالی خود در سال 2022 را عامل ظهور مرتجعین نژادپرست راست‌گرا و تبلیغات تبلیغاتی فاکس نیوز / One America News می‌دانند. اما در واقع آنها کسی را جز خودشان مقصر نخواهند داشت. هنگامی که او مجبور شد هرم مالیاتی سرکوبگر آمریکا را که برای چندین دهه خانواده‌های کارگری را درهم می‌کوبید و در عین حال امکان ایجاد ثروت عظیم خاندان‌ها را فراهم می‌کرد، سرنگون یا واژگون کند، دموکرات‌ها در عوض اهداکنندگان خود را انتخاب کردند، کسانی که در بالای هرم لانه می‌سازند.

این امر زمانی حاصل شد که آنها تصمیم گرفتند دستور کار 3.5 تریلیون دلاری بایدن را با کاهش کمتر از نصف آن به تکرار کنونی کاهش دهند. تنها چیزی که لازم بود این بود که طبقه کمک کننده کمپین و مدیران ثروت آنها در وال استریت استراتژی اصلی کاخ سفید برای جمع آوری صدها میلیارد درآمد جدید با مالیات بر بزرگترین دارایی های کشور را در طول نسل بعدی به عقب برانند.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


داستان روی جلد این بود که دموکرات‌های محافظه‌کار، به رهبری جاش گاتهیمر، نماینده نیوجرسی و جو مانچین، سناتور ویرجینیای غربی، و کرستن سینما، سناتور آریزونا، نگران بودند که طرح اولیه بایدن برای بازگشت بهتر بیش از حد جاه‌طلبانه باشد و به هزینه‌های دولت بیش از حد نیاز داشته باشد. که خطر تسریع تورم و از بین بردن بهبود اقتصادی پیش بینی شده را به همراه دارد.

به گزارش اینترسپت و گاردین، دموکرات‌هایی که به این جناح ضد مترقی پیوستند، میلیون‌ها دلار پول نقد از کمپین از سوی خود منافعی دریافت کردند که می‌خواهند هرم بزرگ ثروت آمریکا را دست نخورده نگه دارند.

ساده است. افرادی که از قبل در موقعیت ممتازی قرار دارند، زیرا توسط مردم انتخاب شده اند، از موقعیت خود برای انباشت هر چه بیشتر ثروت استفاده می کنند.

این خیانت به ده ها میلیون خانواده فقیر یا کارگر، جمعیتی که کشیش ویلیام جی. باربر دوم آن را “غول خفته” می نامد، زیرا مطالعه پس از مطالعه ارتباط بین ویرانی همه گیر در جوامع رنگین پوست و تسریع نابرابری ثروت و نابرابری سلامت کشور ما را تایید می کند.

شاید امتیاز بسته جزیره نانتاکت نشان دهد که چه چیزی در پیش است برای کل کشور، جایی که تمرکز ثروت به طور پیوسته در حال افزایش است زیرا دموکرات‌های برجسته به اجرای دستورات اهداکنندگان خود ادامه می‌دهند.

بودجه به ما می گوید که برای چه چیزی ارزش قائل هستیم

«در حالی که دموکرات‌ها در حال مذاکره درباره لایحه‌ای برای ایجاد بهبودی بهتر از 3.5 تریلیون دلار (در طی ده سال) تا 1.75 تریلیون دلار در طی ده سال هستند، اولویت‌هایی مانند مرخصی با حقوق، کالج رایگان و گسترش Medicare برای نسخه‌های مقرون به صرفه، مراقبت از دندان و مراقبت از بینایی لیندی کوشگران از پروژه اولویت های ملی می نویسد. در همین حال، در ده سال گذشته، ایالات متحده 3.4 تریلیون دلار (یا 3.7 تریلیون دلار، بسته به تورم) را بدون مذاکره با کنگره به مدیران پنتاگون تحویل داده است. این بخشی از 7.2 تریلیون دلار بزرگتر (2021 دلار) است که ما “بدون شک پس از 11 سپتامبر به پیمانکاران پنتاگون تحویل دادیم.”

تحلیل کوشگران ادامه می‌دهد: «ایالات متحده در ازای این پول، نسخه‌های زیادی از یک هواپیمای نظامی ظاهراً آوانگارد را به دست آورد که حداقل سه بار خود به خود آتش گرفت و یارانه سنگینی به میانگین دستمزد 17.7 میلیون دلاری مدیرعامل برای مدیران ارشد نظامی پرداخت کرد. و به شرکت‌ها اجازه داد. حتی زمانی که در تلاش‌های خود برای بازسازی افغانستان به‌شدت شکست خوردند، سود ببرند.»

طبق یک پست وبلاگ پروژه اولویت های ملی، “هزینه های پیمانکار امروز با همان کلیپ سریع ادامه می یابد، که بیش از نیمی از هزینه متوسط ​​پنتاگون در هر سال است.” و از آنجایی که کنگره آماده است یک بسته هزینه ۷۷۸ میلیارد دلاری یک ساله (که در طول ده سال حدود ۷.۸ تریلیون دلار است، حتی بدون افزایش بیشتر) برای ارتش تصویب کند، پیمانکاران دوباره برنده خواهند شد.

در این میان، از دموکرات‌های محافظه‌کار مالی خواهیم شنید که ما به سادگی نمی‌توانیم مرخصی با حقوق خانوادگی یا یک کالج دولتی رایگان را بپردازیم.

تا زدن برای محافظت از ثروت خاندان آمریکا برای ما گران تمام خواهد شد.

بیشتر در مورد مبارزات دموکرات ها در آستانه انتخابات میان دوره ای دشوار:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kuşadası escortmobil ödeme bozdurbirthday giftkameralı su tesisatçısıyün cami halısı