دلایل گرم نشدن غذا در ماکروفر چرا مایکروفر داغ نمی‌کند؟ ipemdad

برای تست ترانس های ولتاژ خیلی دقت نمایید، چونکه خطرناک است. اگر هر یک از دکمه‌ها پاسخ می‌دهند اما سایر دکمه‌ها پاسخ نمی‌دهند، صفحه لمسی و پانل کنترل را تعمیر یا تعویض کنید. همچنین ممکن است در مواقعی هنگام استفاده از مایکروویو متوجه شوید که دستگاه گرم نمی شود که این امر به عوامل مختلفی بستگی دارد. زنگ مولتی متر را فعال کرده و دیود را روی دو پایه قرار دهید. ابتدا دستگاه را از برق بکشید و پیچ های کابین ماکروفر را باز کنید تا به مگنترون دسترسی داشته باشید. میکروسوج برای ایمنی در پخت و پز و اطمینان از بسته شدن درب تعبیه شده است.

  • او در یکی روزهایی که در آزمایشگاه مشغول تست سیستمهای رادار هواپیما بود موفق به اختراع مگنترون شد.
  • درصورتی که این قطعه مهم در ماکروفر ما خراب شود دیگر نمیتوانیم مواد غذایی را گرم کنیم.
  • دیود خروجی توان AC را به DC تبدیل می‌کند و ولتاژ را تقریبا دو برابر می‌کند.

ایمنی غذا مهم‌ترین چیز است که در آشپزخانه شما باید رعایت شود و در این زمینه فرآیند گرم کردن هم باید زیر نظرتان باشد. هرگز نباید غذایی را که چندین بار قبلا گرم و سرد شده است را در مایکروویو بگذارید. غذاها‌ی شب مانده می توانند نمایندگی تعمیر ماکروفر در اصفهان در یخچال تا چهار روز باقی بماند اما هر بار که این غذا را گرم کنید و سپس دوباره در یخچال بگذارید، از کیفیت غذا کم می‌کنید. اگر چند بار غذا را گرم کرده‌اید و در یخچال قرار داده‌اید، بهتر است برای همیشه از دست آن خلاص شوید.

“خدمت از ما” و تسهیل بهینه کارها

شاید مسخره به نظر برسد، اما گذاشتن هات‌داگ در مایکروویو یک ایده بد است. گوشت فرآوری شده به طور معمول از مواد نگهدارنده و مانند آن‌ها اشباع می‌شود و مایکروویو می‌تواند منجر به تشکیل اکسیدهای کلسترول شود که در برخی تحقیقات عامل بیماری‌های قلبی و عروقی معرفی شده است. کپسایسین موجود در فلفل که باعث تندی آن می‌شود، وقتی در معرض دمای زیاد مایکروویو قرار می‌گیرد، تبخیر می‌شود. با اینکه فلفل‌ها منفجر نخواهند شد و یا اتفاقی شبیه این نخواهد افتاد، اما باید از استنشاق بخار برخاسته از آن دوری کنید. ما در ایران سرویس شاپ تعمیرگاه تخصصی مایکروویو بوده و انواع مایکروویو با برندهای مطرح دنیا را برایتان تعمیر میکنیم. اگر سرپوش مناسبی برای ظرف خود ندارید، از یک بشقاب یا فویل مخصوص مایکروویو استفاده کنید.

ضمن آن که قطعه تعویضی حتما بایستی فابریک برند مایکروفر شما باشد. بدون حضور غذا یا مایعی درون مایکروفر، انرژی ماکروویو توسط چیزی جذب نمی شود و در داخل مایکروویو پخش می شود، این کار باعث می شود قطعات داخلی زیادی داغ شود و آسیب ببیند. گرما مگنترون است که آغشته به این ذرات مواد غذایی شده که به عنوان یک جرقه برای ما ظاهر می شود. در صورت تماس با اپراتور ؛ مشاوره رایگان انجام میگردد تا بدون نیاز بهتعمیرکار ماکروفررفع عیب شود.

تلفن جنوب تهران : 66178763

اگر دستگاه حین گرم کردن یک لیوان آب بر روی سینی جرقه می‌زند، نیاز به بررسی از سوی تکنسین است. بعد از انتخاب کلید START (در حین کار کردن) باز هم لامپ داخل دستگاه روشن می‌شود. برای اینکه بتوانید به میکروسوئیچ دستگاه دسترسی داشته باشید باید ابتدا برق دستگاه قطع شود و سپس قاب بدنه خارج شود.

دلایل داغ شدن بدنه مایکروفر را جدی بگیرید!

با استفاده از مولتی متر می توانید سوئیچ ها را از نظر سالم بودن بررسی کنید. اگر این اتفاق بیفتد، فر روشن نمی شود و ممکن است نیاز به تعویض مجموعه داشته باشید. تعمیر ماکروفر در اصفهان ای پی سرویس هنگام تعویض این فیوز فقط از شماره قطعه پیشنهادی سازنده استفاده کنید. به یاد داشته باشید که قبل از بررسی و شروع به تعمیر، حتما سیم را از برق بکشید.

مشکلات رایج در سولاردم و مایکروویو

مایکروویو غذا را با رطوبت خودش می‌پزد بنابراین لازم نیست چربی اضافی یعنی کره یا روغن به آن افزوده شود. یا باتری قلب استفاده می کنند، در استفاده از مایکروویو باید محتاط باشند، زیرا امواج مایکروویو به خصوص در مایکروویو قدیمی، می توانند با سیگنال های آن تداخل کنند. این نکته را در نظر داشته باشید که موارد گفته شده را اگر به خوبی رعایت نکنید، ممکن است مجددا لامپ مگنترون جدید نیز خراب شود. ۸- مطمئن شوید که بدنه ماکروویو و دهانه لامپ مگنترون دچار سوختگی و از بین رفتن عایق نشده باشد. در نظر داشته باشید که لامپ مگنترون اگر سالم باشید، عدد نمایش داده شده باید کمتر از ۱ نمایش داده شود. اگر سایر مقالات ما رامطالعه کرده باشید میدانید که همیشه ما روی اینکه بهتر است اول عملکرد هر وسیله رو به خوبی آشنا شویم.

چرا مایکروفر سر و صدای زیاد دارد و جرقه می‌زند

اشعه در میدان الکترومغناطیسی تولید و توسط موجبر به داخل محفطه به صورت متمرکز تشعشع می یابد. ۱- کاربر موظف است حسب صلاحدید و درخواست دیوار در جلسات حضوری یا آنلاین شرکت کند. ۲-۲-۸) اطلاعات وارد شده توسط کاربر، مربوط به محتوای آگهی، به منظور حفظ سطح خدمات و جلوگیری از کلاهبرداری، جمع آوری و ذخیره سازی خواهد شد. ۸-۷) دیوار هیچگونه مسئولیتی در خصوص هرگونه تقلب یا رفتار متقلبانهٔ کاربران ندارد.
به منظور برطرف کردن این مشکل میکروسوئیچ‌ها باید بررسی شده و تعمیر شوند. بروز مشکل در فیوز حرارتی و یا خراب شدن ترموسوئیچ سبب این مشکل می‌شود. اگر این قلاب‌ها گیر کنند یا آسیب ببینند درب ماکروفر باز نمی‌شود. بله برای ثبت درخواست با شماره درج شده برای شرق تهران تماس بگیرید.

هنگامی که دستگاه شما جرقه می زند یا دود می کند، به ویژه اگر از ونتیلاتور می آید، ممکن است با یک مشکل جدی برق مواجه شوید. قطعه فلزی کوچک برای ایجاد جرقه در مایکروویو شما کافی است. برای خالی کردن خازن دستی، یک پیچ گوشتی دسته ای محکم بین دیود اتصال خازن و زمین قرار دهید. از نزدیک می توانید ناظر و شاهد خدمات تعمیرکار متخصص ماکروفر باشید.

تماس حاصل کنید تا در کمتر از 2 ساعت فردی مجرب را به محل شما اعزام نمایند و وسیله شما را در کمتر از 24 ساعت تعمیر کنند. کارشناسان شرکت می توانند شما را برای تعیین هزینه تعمیر و همچنین نحوه خدمات رسانی راهنمایی کنند. المنت ماکروفر نیز می تواند سبب ایجاد دود و بوی سوختگی شود. پس بنابراین برای جلوگیری repair microwave door از آسیب رسانی بیشتر به دستگاه حتماً با کارشناس مربوطه تماس بگیرید. به کابل دستگاه نگاه کنید اگر پلاستیک دوشاخه در حال سوختن و ذوب شدن باشد مشخص است که ایجاد دود و بوی سوختگی از کابل دستگاه است. در این صورت توصیه می شود که برای جلوگیری از آسیب دیدن بیشتر دستگاه با یک تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

بررسی کنید.

اما از دیگر دلایلی که باعث عمل نکردن صحبح ماکروفر میشوند میتوان به خرابی دیود و خازن های ولتاژ اشاره کرد. برد الکترونیکی نیز ممکن است با خرابی خود موجب ایجاد مشکل در کار کردن ماکروفر شود. با توجه به اینکه تهیه قطعات مورد نیاز برای تعمیر مایکروویو از دغدغه اصلی افراد می باشد؛ لذا آی پی یدک که نمایندگی تامین قطعات را داشته، برای آسایش و رفاه کاربران این قطعات را با قمیت مناسب عرضه می کند. بنابراین در صورتی خراب دیود، ولتاژ کافی برای گرم کردن غذا به مگنترون انتقال داده نمی شود. مشکل کارنکردن مایکروویو یکی از متداول ترین مشکلاتی است که ممکن است برای هر ماکروفری رخ دهد. بسیار پیش می آید که ماکروفر به برق متصل است اما هرچه دکمه های آن را فشار میدهید شروع به کار نمیکند.

عملا تکه های سوختگی در داخل محفظه به شکل آشکارا معلوم میکند که چرا مایکروفر جرقه میزند.چشم پوشی از این لکه های سوخته حتی می تواند بروز خطرات جدی را در پی داشته باشد. بیشتر ماکروفر ها سینی گردان دارند با خارج کردن سینی و ریل آن قابلیت تمیز کردن ساده ای دارند با محلول آب و صابون آن را به خوبی عاری از چربی و جرم های انباشته شده کنید. توصیه میشود با مشاهده ویدیو آموزشی اقدام به آزمایش و از گذاشتن هر نوعی از ظروف فلزی یا براق اجتناب کنید زیرا از نظر ایمنی بسیار خطرناک است و میتواند آسیب های جدی به اجزای مایکروویو بخصوص مگنترون وارد کنید.

ایندکسر