در یک مدرسه LGBTQ در تگزاس، نوجوانان فشار قوانین خصمانه را “مسئله مرگ و زندگی” می نامند.


برای کایلا 17 ساله (نام او برای محافظت از هویتش تغییر کرده است)، قرار یک موضوع زنده ماندن است. اما در مواجهه با احتمال اخراج شدن از خانه و محرومیت از منابع مناسب بهداشت روانی در مدرسه، و مواجهه با سیاست های فزاینده ضد دگرباشان جنسی در تگزاس، کایلا تصمیم گرفته است در مورد هویت عجیب خود سکوت کند، تا زمانی که گهگاه به این فکر کند. از خودکشی

کایلا گفت: «در آن دوره هیچ کس نبود که واقعاً با او صحبت کند. “من نمی‌خواستم سربار دیگران باشم. پس تنها نشستن با این افکار قطعا برای من سالم نبود. قطعاً دیگر نمی‌خواستم روی این زمین زندگی کنم.”

این سازمان گفت که تماس‌های بحرانی نوجوانان در تگزاس به پروژه Trevor، سازمانی که برای پیشگیری از خودکشی نوجوانان LGBTQ انجام می‌دهد، در سال گذشته بیش از 150 درصد افزایش یافته است. اگرچه نمی توان این جهش را به دلیل خاصی نسبت داد، اما جنگ های فرهنگی که جوانان دگرباش را در تگزاس هدف قرار می دهد تشدید شده است – در نمونه اخیر، یک دانش آموز دبیرستانی در حومه هیوستون با والدین بر سر دسترسی به اینترنت به منابع و ادبیات LGBTQ مواجه شد.

کامرون ساموئلز، همکلاسی کایلا در دبیرستان Seven Lakes در کتی، تگزاس – جامعه ای با حدود 22000 نفر در غرب هیوستون – ماه گذشته در جلسه هیئت مدیره مدرسه ظاهر شد تا از منطقه بخواهد فیلتر اینترنت را از منابع بهداشت روانی LGBTQ حذف کند. فراخوان‌های والدین برای حذف کتاب‌های LGBTQ و درخواست‌های آن‌ها برای فراخوانی مت کراوس از تگزاس برای تحقیق در مورد عناوین کتاب‌های نژادی و جنسی تحت تأثیر قرار گرفت.

ساموئل، یک دانش‌آموز 18 ساله دبیرستانی، و دانش‌آموزان دیگر 1000 امضا در طوماری جمع‌آوری کرده‌اند که از ناحیه مدرسه خواسته شده است دیوار آتشی را از سرویس اینترنتی دبیرستان که انواع مختلف منابع آنلاین مبتنی بر LGBTQ، از جمله خودکشی را مسدود می‌کند، حذف کند. سایت های پیشگیری و گسترش سیاست ها در زمینه ضد تبعیض و آزار و اذیت به دانش آموزان LGBTQ.

ساموئلز در یک جلسه هیئت مدیره مدرسه در ماه دسامبر، که در وب سایت هیئت مدرسه کیتی منتشر شد، گفت: “این موضوع مرگ یا زندگی است.”

مطالب مرتبط: جنگ جمهوری خواهان علیه آموزش مهمترین بخش تلاش آنها برای فاشیسم است

بر اساس نظرسنجی ملی سلامت روانی LGBTQ در سال 2021، پروژه Trevor گزارش می دهد که جوانان LGBTQ چهار برابر بیشتر از همسالان خود به خودکشی فکر می کنند یا اقدام به خودکشی می کنند. در میان پاسخ دهندگان LGBTQ، 42٪ گفتند که در سال گذشته قصد خودکشی داشتند، در حالی که 94٪ گفتند که تحولات سیاسی اخیر تأثیر منفی بر سلامت روان آنها داشته است. نیکلاس تورتون، مدیر ارتباطات این سازمان، گفت که بیش از 14500 تماس از 201000 تماس بحران دریافت شده تنها در سال 2021 از سوی نوجوانان LGBTQ در تگزاس بوده است که نسبت به سال قبل 150 درصد افزایش داشته است. اگرچه افزایش تماس‌های بحران را نمی‌توان به دلیل خاصی نسبت داد، پروژه Trevor اشاره می‌کند که جوانان تراجنسیتی و غیر باینری در تگزاس مستقیماً اعلام کرده‌اند که به دلیل قوانین ضد LGBTQ تحت استرس، خودآزاری و قصد خودکشی دارند (یا در نیرو) در وضعیت خود.

در طول جلسه قانونگذاری سال 2021، قانونگذاران تگزاس 75 قانون را علیه LGBTQ معرفی کردند، از جمله بیش از 40 لایحه که به طور خاص برای جوانان تراجنسیتی و غیر باینری هدف قرار گرفته بود – بیش از هر ایالت دیگر در ایالات متحده.

  • 31 آگوست: وزارت خانواده و خدمات حفاظتی تگزاس اطلاعات مربوط به خط تلفن تماس پیشگیری از خودکشی و خدمات حقوقی برای جوانان LGBTQ را از وب سایت خود حذف کرده است.
  • 1 سپتامبر: لایحه 25 کاخ تگزاس که جوانان تراجنسیتی را از شرکت در تیم های ورزشی مدرسه که با هویت جنسیتی آنها مطابقت دارد ممنوع می کند، همراه با HB 3979 که نحوه آموزش نژاد در مدارس را محدود می کند، اجرایی شد.
  • 25 اکتبر: کراوز تحقیقاتی را آغاز کرده است که به طور بالقوه می تواند منجر به حذف 850 عنوان کتاب با محتوای LGBTQ و ضد نژادپرستی شود. از آن زمان، این تلاش به کتابخانه های عمومی در تگزاس گسترش یافت.
  • 10 نوامبر: فرماندار گرگ ابوت به آژانس آموزشی تگزاس دستور داده است تا مدارسی را هدف قرار دهد که به دانش‌آموزان مطالبی شامل «پورنوگرافی» را با استناد به کتاب‌هایی با محتوای LGBTQ ارائه می‌دهند.
  • 19 نوامبر: شورای آموزش تگزاس درخواست ها برای گنجاندن اطلاعات مربوط به آزار و اذیت علیه LGBTQ، گرایش جنسی و هویت جنسیتی را در برنامه درسی آموزش بهداشت رد کرده است.

تلاش‌های ایالت برای محدود کردن دسترسی به منابع LGBTQ همچنین الهام‌بخش سیاست‌های شورای مدارس محلی بوده است.

والدین کتی اخیراً در جلسه اخیر شورای ناحیه مدرسه مستقل به طور صریح از چندین کتاب به عنوان دلیل تحمیل تحقیق در مورد کتاب کراوز توضیح دادند. دانش‌آموزان دگرباشان جنسی در پاسخ گفتند که درخواست‌های آن‌ها برای محافظت از آنها تحت سیاست‌های موجود برای مبارزه با تبعیض و آزار و اذیت، گنجاندن در برنامه درسی و دسترسی به منابع بهداشت روان در حال جنسی‌سازی است. اواخر سال گذشته، منطقه کتی فیلتر اینترنت را که منابع بهداشت روانی LGBTQ را مسدود می کرد، از «سبک زندگی جنسی جایگزین» به «جنسیت انسانی» تغییر داد.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


کامرون ساموئلز، فارغ التحصیل می گوید: «گفته می شود که منابع LGBTQ مانند پروژه ترور ذاتاً جنسی هستند، در حالی که در واقع چنین نیستند. ما به چند وب‌سایت مرتبط با جنسیت انسانی نگاه کردیم، اما برای افراد مستقیم. به عنوان مثال، وب‌سایت‌های مربوط به ازدواج، Planned Parenthood، RAINN و همه آن وب‌سایت‌ها در دسترس بودند. بنابراین این نشان می‌دهد که جنسیت انسان فقط در صورتی مضر است که همجنس‌گرایانه باشد».

گریس، 18 ساله، یکی دیگر از دانش‌آموزان Seven Lakes که طوماری برای حذف دیوار آتش اینترنت راه‌اندازی کرد و این کار را نکرد، گفت: «سخت است که کاملا صادق نباشم و مثل خودم با مهم‌ترین افراد زندگی‌ام زندگی کنم. او می خواهد هویتش فاش شود. «سلامت روانی من در دبیرستان آسیب دید. من به درمان یا درمان سلامت روان دسترسی نداشتم.»

در طول جلسه شورای شهرستان کتی در ماه نوامبر، که پخش و در وب سایت منطقه منتشر شد، والدین ابراز نگرانی کردند که به گفته آنها، تعداد نوجوانانی که آشکارا به عنوان LGBTQ شناسایی می شوند، افزایش می یابد.

کارن پرز والدینش گفت: “من حتی نمی توانم این منطقه را بشناسم.” “از شما می پرسم، هیئت، چه چیزی تغییر کرده است؟ چگونه این اتفاق می افتد؟ ببینید تبلیغات کتابخانه ما چگونه روی ذهن های تأثیرپذیر کار می کند. ما به والدینی در این کمیته های کتابخانه نیاز داریم تا این کتاب ها را بررسی کنند.”

یکی دیگر از والدین در جریان جلسه هیئت مدیره در ماه دسامبر خواستار این شد که هر گونه مطالب یا بحث مربوط به جنسیت و جنسیت از برنامه درسی مدرسه حذف شود و به کنترل والدین در خانه سپرده شود.

کلودیا تورکوت والدینش گفت: “کتی ISD، لطفا از تمایلات جنسی فرزندانمان دوری کنید.” “سیستم آموزشی برای آموزش خواندن، نوشتن، ریاضی و علوم طراحی شده است.”

کایلا گفت بسیاری از دانش‌آموزان دگرباشان جنسی فکر نمی‌کنند که بتوانند جنسیت و تمایلات جنسی خود را در خانه تحقیق کنند.

او گفت: «مدرسه اغلب تنها پناهگاه امن برای دانش آموزان است. وای فای آنها در خانه ردیابی می شود یا سابقه جستجوی آنها ردیابی می شود. آنها هنگام جستجوی منابع در خانه احساس امنیت نمی کنند. همیشه در خانه به من آموخته اند که اگر مستقیم / دگرجنسگرا نباشی به بهشت ​​نمی روی. یادم می آید دختری از گروه کلیسای ما بیرون آمد. به محض رفتن به حمام، رهبر گروه ما شروع به صحبت کرد که چگونه همجنسگراها به جهنم می روند. واقعا ترسناک بود من هنوز جوان هستم و هنوز به پدر و مادرم وابسته هستم. من نمی توانم در حال حاضر خطر اخراج یا طرد شدن را داشته باشم.”

بر اساس مطالعه‌ای که توسط پروژه Trevor انجام شد، جوانان LGBTQ که حداقل یک فضای تأیید LGBTQ داشتند، 35٪ کمتر احتمال دارد اقدام به خودکشی کنند.

مرتبط: آژانس تگزاس پس از شکایت مخالف ابوت، سایت خط تلفن خودکشی را برای جوانان LGBTQ حذف کرد.

کایلا گفت که در سال 2019، مدیر دبیرستان هفت دریاچه دانش آموزانی که می خواهند در باشگاه افتخار شرکت کنند و در عکس سالنامه باشگاه حضور داشته باشند، باید برگه مجوز امضا شده توسط والدین خود را داشته باشند. به گفته US Press Freedom Tracker، پیامدهای متعاقب آن منجر به مشاجره کودکان با والدین خود، از هم پاشیدن باشگاه و استعفای مشاور سالنامه شد.

“اگر هدف آنها اطمینان از اینکه مدرسه یک محیط آموزشی برای دانش آموزان است، برای دانش آموزان بسیار آسان تر است که وقتی بدانند از آنها حمایت می شود، هدف قرار نمی گیرند – نه تنها توسط دانش آموزان اطرافشان، بلکه همچنین مورد هدف قرار می گیرند. کایلا گفت که هدفش مدیریت مدرسه نیست.

یک ماه قبل از تحقیق درباره کتابش، کراوز جمهوریخواه اعلام کرد که قصد دارد برای دادستانی کل نامزد شود، اما از آن زمان از نامزدی برای دادستانی شهرستان تارانتو منصرف شد. کراوز هیچ جزئیاتی در مورد نحوه تهیه فهرست کتاب های خود ارائه نکرد. اما او یک سخنگوی عمومی حقوق بگیر برای سازمان مسیحی WallBuilders است که هدف اعلام شده آن “آموزش ملت در مورد بنیان خدای کشورمان و ارائه اطلاعات به مقامات فدرال، ایالتی و محلی در حالی که آنها سیاست های عمومی را که منعکس کننده ارزش های کتاب مقدس و منعکس کننده ارزش های کتاب مقدس هستند، ارائه می دهد.” مسیحیان را تشویق کنید.» به شرکت در عرصه مدنی. «دیوید بارتون، بنیانگذار WallBuilders، قبلاً گفت:» کتاب مقدس می گوید که این قانون برای تنظیم بی اخلاقی جنسی، چه همجنس گرا یا هر چیز دیگری طراحی شده است.

سایر کمیته‌های اقدام سیاسی جناح راست، مانند قانون در عمل، جمهوری‌خواهان درخت گیلاس، بازیابی آمریکا و ائتلاف محافظه‌کاران شهرستان هریس، از پیروزی‌های اخیر نامزدهای محافظه‌کار در هیئت‌های مدرسه محلی، از جمله کلاین، سایپرس-فربنکس و ناحیه مدرسه هیوستون حمایت مالی کردند. همه در شهرستان هریس.

جمهوری خواهان محافظه کار PAC کانتی هریس نامه ای به رای دهندگان در Cypress-Fairbanks و هوستون ارسال کرده اند و می گویند که نامزدهای مورد تایید آنها “ازدواج کتاب مقدسی” و اصل “خدا آنها را مرد و زن آفرید” را ترویج می کنند، در حالی که مخالفان آنها “قبول، تایید و جشن جنسی منحرف می شوند”. سبک زندگی و ترویج پدوفیلی.”

از آنجایی که دانش‌آموزان دبیرستان Seven Lakes درخواست‌های خود را ارسال کردند، منطقه مستقل مدرسه Katy هنوز دسترسی اینترنت منطقه به منابع LGBTQ مانند پروژه Trevor را رفع نکرده است. با این حال، او یک بررسی آنلاین از کتاب ها برای والدین ایجاد کرد.

ساموئلز با اشاره به والدینی که از مواد کتابخانه شکایت داشتند، گفت: «هیئت مدیره مدرسه به حرف این والدین گوش داد، اما بعد از اظهار نظر درباره موضوع ما خودداری کردند. علم قدرت است و نادانی نیز قدرت است. دسترسی به اطلاعات بسیار مهم است، نه مسدود کردن وب سایت ها یا دانلود کتاب از کتابخانه ها یا سانسور اطلاعات. این اجتناب ناپذیر است که برخی افراد باز شوند و بخشی از جامعه LGBTQ شوند یا به ایدئولوژی های سیاسی خاصی اعتقاد داشته باشند. حذف این اطلاعات – بنابراین این مقامات منتخب در تلاش برای محافظت از قدرت خود هستند. اما آنها در اکثریت نیستند.”

او، گریس و کایلا امسال از دبیرستان فارغ التحصیل خواهند شد. گریس می گوید که مشتاقانه منتظر یک محیط دانشگاهی فراگیرتر و آزادی برای بیرون آمدن است: “امیدوارم آزادانه زندگی کنم و دوست داشته باشم.”

گریس خطاب به دیگر نوجوانان LGBTQ در تگزاس که تجربیات مشابهی با او داشته اند و احساس می کنند نمی توانند بیرون بروند، گفت: “بدانید که شما را دوست دارند و در این دنیا افرادی خواهند بود که شما را دوست خواهند داشت و شما را همانگونه که هستید می پذیرند. . قول می دهم روزی برسد که بتوانید مثل خودتان زندگی کنید.”

درباره دفع حزب جمهوری خواه علیه حقوق LGBTQ بیشتر بخوانید:


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر