در پایان فصل 3 “میراث”، اتحاد خواهر و برادر خیلی دیر فرا می رسد تا روی بچه ها را از دست پدر نجات دهد.

[ad_1]

دنباله تیتراژ آغازین، Heritage، ترکیبی از فیلم های خانگی خانواده روی است. ارزیابی دقیق‌تر آن‌ها را فیلم‌های شواهدی می‌نامد که نشان می‌دهد فرزندان لوگان روی (برایان کاکس) زمانی مجاز به کودکی بودند. چیزی مثل.

در حالی که تم پیانوی نیکلاس بریتل در کلید مینور شوم خود به صدا در می آید، ما به فیلم های فیلتر شده از کودکان در باغ عمارت نگاه می کنیم – نه در حال بازی در چمن، بلکه ایستاده، لبخند می زنند، و تمام شادی محکومان قبل از تیراندازی را منتشر می کنند.

اما پدر آنها همیشه جای دیگری است، چه او برود، چه بگذرد و به طور کلی فاصله عاطفی زیادی بین او و وارثانش حفظ کند. این باعث می‌شود که جوانانی که ما تصور می‌کنیم کانر (آلن راک)، کندال (جرمی استرانگ)، شیوا (سارا اسنوک) و رومن (کیران کالکین) باشند، به پشت پدرشان نگاه کنند.

هر قسمت از برنامه به ما یادآوری می کند که از سنین پایین، فرزندان لوگان همیشه چند قدم از او عقب تر بودند، اگر نه در یک قاره کاملاً متفاوت. این باعث می شود که فرصت در اوج فصل سوم – کندال، شیوا و رومن برای کنار گذاشتن اختلافات و همکاری برای ایجاد یک کودتا – بسیار جذاب باشد.

جسی آرمسترانگ، نویسنده اپیزود به کارگردانی مارک میلود، هرگز اجازه نمی داد که نوادگان روی به این سادگی مرتکب ترور شوند.

مطالب مرتبط: در Heritage، هر سگ یک روز دارد

اما این واقعیت که او باعث شد برای لحظه ای باور کنیم که آنها می توانند موفق شوند، ثابت می کند که استرانگ، اسنوک و کالکین وقتی با هم می آیند چقدر می توانند برقی باشند. وقتی با کاکس در نقش لوگان مواجه می‌شود و او فرزندانش را نابود می‌کند، عبارات حکاکی شده آن‌ها فصل را دقیقاً همان جایی که باید به پایان می‌رساند.

هر قسمت از Heritage پر از خطوط سوزان است، اما سخنرانی محو لوگان مفهوم عشق پدرانه را می کشد، مرده در نسل روی برای همیشه. تنها درسی که شیو، کندال و رومن نمی توانند به خاطر بسپارند این است که لوگان همیشه برنده است، چه به نفع خانواده و چه علیه خانواده اش. وقتی آنها را خونین به پای او کتک می زنند، رومن فقط می تواند بگوید: “پدر، لطفا.”

لوگان می پرسد چه چیزی می تواند به عنوان وزنه تعادل برای معامله ای که سرنوشت آنها را حل می کند به او پیشنهاد دهد. در اینجا آرمسترانگ به پادشاه لیر و کوردلیا باز می گردد. – من چی دارم؟ رومن با خونسردی پاسخ می دهد. “نمیدونم… عشق لعنتی؟”

“تو با من میای عشقلوگان بدبینانه غرغر می کند. شما با اسلحه در دست وارد اینجا می شوید و اکنون می بینید که آنها تبدیل به سوسیس های لعنتی شده اند … شما در مورد آن صحبت می کنید عشق? باید به من اعتماد می کردی.”

– بابا چرا؟ زمزمه های رومی

لوگان زمزمه کرد: “چون کار می کند.” “من… پیروزی لعنتی

رومن حتی نمی تواند به گری زنگ بزند تا به او کمک کند، و چرا باید به او کمک کند؟ او به رومن که در مقابل او زانو زده بود و درخواست کمک می کرد، گفت: «من روی هر نتیجه ای متمرکز هستم که به بهترین وجه منافع مالی سهامداران شرکت را تامین کند. “اما منافع من را تامین نمی کند. چگونه منافع من را تامین می کند؟”

مطالب مرتبط: گری و رومن: داستان یک طرفه میراث شهوت.

نوشته‌های آرمسترانگ مانند همیشه بهترین‌ها را در هر لحظه از این اپیزود و همه اعضای این گروه به نمایش می‌گذارند.

همانطور که استرانگ بین ناامیدی و انتقام آرام و مصمم حرکت می کند، اسنوک با انرژی خود روی ملکه عصبانی کار می کند و کالکین بین خواهر و برادر و پدرش می پیچد و خشک می شود، کاکس صحنه هایی را که در آن لوگان به درستی قدرت خود را نشان می دهد، در هم می شکند. او به دنبال یک پیری شرم آور یا خرید در زمانی در جدول زمانی Waystar Royco است که هنوز ارزش وجود دارد و خود لوگان قدرت دارد.

عنوان اپیزود پایانی فصل سوم، «همه زنگ‌ها می‌گویند» به بیت دیگری از شعر «آهنگ رویایی 29» جان بریمان اشاره دارد که عنوان فصل دوم «این برای اشک‌ها نیست» از آن گرفته شده است. در اینجا آرمسترانگ یک صفحه کتاب بی عیب و نقص برای نسخه نزدیکتر فصل قبل ایجاد می کند.

«همه زنگ‌ها می‌گویند» در پایان فصلی می‌آید که در آن لوگان شیوا و رومن را در مقابل کندال قرار می‌دهد، پس از اینکه او خود را فریب داد تا ردای یک جنگجوی عدالت اجتماعی را به تن کند، بدون اینکه بداند این اصطلاح به چه معناست. لوگان با اعتقادی توخالی به قدرت در ازای وفاداری در رومانا مداخله می کند و در هر نوبت به تلافی هر تعداد جنایت، شیوا را به دست می آورد.

با این حال، اساساً جنسیت شیو تضمین می کند که پدرش هرگز به او اجازه نخواهد داد قدرت را در دست بگیرد. زمانی که لوگان تصمیم می گیرد برای ادغام Waystar Royco با شرکت رسانه فناوری GoJo، سوار یک جت خصوصی شود، رومن را لمس می کند تا به جای Pinky عزیزش، Lucas Matson (Alexander Skarsgård) رئیس GoJo تماس بگیرد.

این پس از آن است که کوچکترین پسر لوگان یک عکس تبلیغاتی برای مشاور ارشدش، گری (جی. اسمیت-کامرون) برای او فرستاد. لوگان ترجیح می دهد به آزار جنسی پسرش اعتماد کند تا دخترش.

زمانی که شوهرش تام (متیو مک فادین) برای انتقال او و پسر عمویش گرگ (نیکولاس براون) “دور از محیط بی پایان و به انتهای قله”، توهین شدیدتری به شیو وارد کرد.

“آیا می خواهید با شیطان معامله کنید؟” تام گرگ می پرسد. وقتی او این را می گوید، ما نمی دانیم که در واقع با کدام شیطان می رقصد.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


همانطور که همیشه در مورد هریتیج صدق می کند، معاملات تجاری بسیار کمتر از آنچه به ما می گویند در مورد اینکه لوگان چقدر درباره فرزندانش فکر می کند، اهمیت دارد. در این فینال، او مصمم است که تک تک آنها را شکست دهد، نه فقط کندال. اما ضرباتی که او وارد می کند از نظر قدرت و ظلم المپیک است و برای مردی که معتقد است خداست مناسب است.

اکشن اصلی در جشن عروسی در توسکانی برای مادرشان کارولین (هاریت والتر) اتفاق می‌افتد، محیطی مناسب برای فرزندان روی که به طرق مختلف و توسط خائنان زیادی یادآوری می‌شوند که در دنیایی که تمایلی به آن ندارند دوستش ندارند. براشون اشک بریز

اپیزود با کانر، شیوا، رومن، تام، پسر عموی گرگ و ویلا (جاستین لوپ) شروع می شود که در حال بازی مونوپولی هستند در حالی که منتظر هستند کندال از بیمارستان برگردد پس از اینکه دستیار روابط عمومی او کامفری (داشا نکراسووا) او را بیهوش در استخر پیدا کرد و او را گرفت. آی تی. خارج از.

شیوا و رومن آن را طبیعی می دانند که با کندال شوخی کنند – “کورت کوبین شناورها”، جوک های رومی – و وقتی کندال تهدیدهای بی معنی برای سازماندهی یک کمپین تهمت آمیز از طریق پروفایل Vanity Fair زیر لب زمزمه می کند، هیچ کس حرکت نمی کند. کامفری بی سر و صدا اعتراف می کند که آنها کسانی هستند که مجله را اداره می کنند، نه برعکس.

در اواسط اپیزود، کانر فریاد می زند “من پسر ارشد هستم!” برای هرکسی که آن را می‌شنود، از نظر احساسی به حدی پایین می‌آید که وقتی ویلا پیشنهاد ازدواجش را می‌پذیرد، چند روز پس از آن، با این جمله: «لعنتی. بیا، چقدر می تواند بد باشد، درست است؟ چرا که نه؟ “این یک پیروزی عاطفی برای او محسوب می شود.

کندال نیز دوباره به پایان می رسد و در نهایت شرایط قتل مرموز را که روح او را می خورد به شیوا و رومن می گوید و نشان می دهد که این قتل با حادثه تد کندی چاپاکیدیک برابری می کند. (تحت تأثیر، کندال با سرور پذیرایی عروسی شیو به دریاچه برخورد کرد و با کشتی دور شد و مرد جوان را غرق کرد.)

این بار رومن و شیو دست دراز کرده و او را به خاطر احساس حفظ خود از طریق همبستگی بلند می کنند. زیرا تا کنون، کانر یک شاخه ریشه خشخاش را در کمد پدر پیدا کرده است و به او هشدار می دهد که لوگان سعی دارد “موتورهای محاصره” را به آتش بکشد و شاید با دستیارش، کری (زوی وینترز) بچه دیگری داشته باشد؟ می تواند باشد.

هویت رحم کمتر از آنچه کانر پیشنهاد می کند اهمیت دارد. او به شیو و رومن می گوید: «حدس می زنم او واقعاً قدر شما را نمی داند. لحظه ای بعد، آنها از طریق اشعار و دیگر کانال های زیرزمینی دریافتند که لوگان در حال پیشبرد قرارداد GoJo بدون دخالت آنها است و درها را به روی هر فرصتی برای به دست گرفتن قدرت می بندد.

به طور رسمی، “میراث” داستانی در مورد قدرت شرکت و بهای احساسی است که افرادی که آن را مورد آزار و اذیت قرار می دهند برای حفظ هر چه بیشتر آن برای خود می پردازند. اما در اپیزودهایی مانند این و پایان فصل دوم، آرمسترانگ نقطه واقعی مبارزه بین وارثان لوگان را به منصه ظهور می رساند. هر کدام از آنها می میرند تا ثابت کنند که پدر نه تنها آنها را بیشتر از دیگران دوست دارد، بلکه آنقدر هم که کلیدهای پادشاهی را تحویل می دهد.

اما وقتی به نظر می رسد که ماتسون کسی است که بوسه پدرش را که تمام عمر از شیوا، رومن و کندال فرار می کند، برنده می شود، برای تبدیل این دشمنان به متحدان در تمام عمرش کافی است. در لحظات کوتاهی که آنها با هم هستند، فرزندان روی متوجه می شوند که اگرچه هیچ یک از آنها نمی توانند شرکت را اداره کنند، اما هر یک از آنها به اندازه کافی از قدرت خود به عنوان یک سهامدار برای متحد شدن می دانند.

رومن اذعان می‌کند: «فکر می‌کنم با وجود اینکه به معنای واقعی کلمه باعث استفراغ من می‌شود و می‌خواهم هر روز هر دو شما را بکشم و به طرز وحشتناکی پایان خواهد یافت.» تپه – می تواند تیم بزرگی باشد.”

آنها درست می کنند! یا حداقل شبیه نقش هستند. شیو زمانی که یک بار به عنوان یک جبهه متحد وارد لانه شیر می شوند، سرسختانه در موقعیت پیشرو قرار می گیرد. اما پدر روی همیشه قدم‌های زیادی جلوتر است و کارولین را برای بی‌رحمانه‌ترین برش در صف قرار می‌دهد. او و لوگان برای تغییر شرایط سهام کندال، شیوا و رومن در شرکت، توافق طلاق خود را دوباره مذاکره کردند و گلوی آنها را بریدند.

پس فقط پدرشان نیست که آنها را دوست ندارد. کارولین، مادر آنها، تمام انگیزه های خود را برای محافظت از فرزندانش رها می کند. آخرین چرخش چاقو به شکل یک ضربه گرم روی شانه است که تام هنگام دور شدن از فرزندان شکست خورده خود از لوگان دریافت می کند و اشاره می کند که شیو در تمام این مدت با دشمن خوابیده است.

تام در قسمت ششم به کندال می‌گوید: «حس من، این است که تو خواهی لعنتی کردی». چون من زیاد دیده ام که آنها را لعنتی کرده اند. “من یک بار دیدم که لوگان فاک می کند.” در “Chiantishire”، شیوا سعی می کند انزجار خود را از تام به عنوان یک صحبت کثیف بیان کند (“تو به اندازه کافی برای من خوب نیستی. من از لیگ لعنتی تو خارج شدم. اما به همین دلیل است که من را می خواهی او می‌گوید). و هرگز از این فکر نمی‌کند که می‌تواند توهین‌های او را به عنوان چالشی برای گول زدن او تلقی کند. او اصلاً این کار را نمی‌کند، اما مردی را که می‌تواند و انجام می‌دهد مسلح می‌کند.

همه اینها هریتیج را در لحظه ای خیره کننده ترک می کند، با لوگان که هنوز در صدر قرار دارد، فرزندانش را دوباره، شاید برای همیشه، تحت سلطه خود درآورد و فاش کرد که مادرشان پول را به عشقش به آنها ترجیح داده است. شیوا می داند که تام کارهایی را که لوگان می تواند برای او انجام دهد را بیشتر از همسرش دوست دارد.

این سرنوشت گروهی از مردم است که زندگی خود را صرف تعقیب پدری می کنند که نمی خواهد گرفتار شود.

“آهنگ رویایی 29” شعری است که به طور گسترده شناخته شده نیست، اما کسانی که ممکن است به دنبال آن بوده باشند ممکن است پیش بینی کرده باشند که وقایع مربوط به عروسی کارولین، مقصدی، بر اساس خطی که روی از آن آمده، پایان خوبی برای فرزندان روی نخواهد داشت. نام اپیزود “همه زنگ ها می گویند: خیلی دیر است.”

این باعث می شود عنوان، و همچنین خود اپیزود، کمال شاعرانه باشد.

تمامی قسمت های سریال «میراث» از شبکه HBO Max پخش می شود.

داستان های بیشتری مانند این:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escort