در نظر گرفتن “رضایت به چه معناست” برای یک نوجوان در “کف دست و خطوط برق” پررنگ

[ad_1]

اولین بازی فرخنده و جسورانه جیمی داک، Palms and Wires، به طرز ماهرانه ای به این موضوع بسیار حساس جنسیت زنانه نوجوان پرداخته است. این فیلم که به گفته داک اقتباسی (نه تمدید) از فیلم کوتاه او با همین نام در سال 2018 است، به تازگی اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره فیلم ساندنس داشته است.

لیا (لیلی مک ایننرنی) یک نوجوان بی هدف و بی قرار است که منتظر اتفاقی در تابستان است. او با دوستش امبر (کوئین فرانکل) و چند پسر از مدرسه رفت و آمد می کند، اما وقتی با تام (جاناتان تاکر از وست ورلد) در مقابل یک رستوران ملاقات می کند – و او در خانه او را همراهی می کند – چیزی جرقه می زند و او به عنوان آهنربا جذب او می شود. . بله، تام جذاب، فریبنده و دو برابر لیا سن دارد و لیا شماره خود را به او می دهد زیرا نمی تواند منتظر ملاقات دوباره با او باشد.

مطالب مرتبط: شش روشی که ما در مورد سن نوجوانان صحبت می کنیم

«کف دست و خطوط برق» تا حد زیادی به روح فیلم پیشگامانه جویس چوپرا «مکالمه صاف» می پردازد، و مانند این درام، اردک پویایی قدرت بین یک مرد بسیار مسن و یک نوجوان را منتقل می کند. اردک همچنین به طرز ماهرانه‌ای تنش بین لیا و مادر مجردش را به تصویر می‌کشد (گرچن مول، «امپراتوری روی تخته‌راه»)، اما قدرت او به‌عنوان کارگردان در به تصویر کشیدن تغییرات لحنی و احساسی است که رابطه بین تام و لیا نوجوان صمیمی‌تر و شدیدتر می‌شود.

این کارگردان در جریان جشنواره فیلم ساندنس با سالون در مورد اولین حیله گری خود صحبت کرد.

آیا می توانید در مورد رویکرد خود در به تصویر کشیدن تمایلات جنسی زنانه نوجوان صحبت کنید؟ من در مورد لحن اینجا کنجکاو هستم.

کل فیلم بر اساس دیدگاه لیا است، از جمله نحوه فیلمبرداری ما – در هر صحنه ای وجود دارد. من می خواهم مردم دیدگاه او را ببینند. یک چیز که خیلی عمدی بود این بود که من نمی خواستم لیا باکره شود و با این مرد مسن تر، بکارتش را از دست بدهد. او یک نوجوان فعال جنسی است.

دوربین گاهی اوقات دختران را عینیت می بخشد و بر جوانی و آسیب پذیری آنها تأکید می کند، در حالی که شخصیت تام دارای خاصیت مغناطیسی، اروتیسم و ​​قدرت است. آیا می توانید در مورد ایجاد این تصاویر بسیار قدرتمند صحبت کنید؟

من قطعاً نمی خواستم دخترها را جنسیت کنم. خیلی حواسم بود که دارم فیلمی می سازم که وقتی بازیگر ما 22 سال داشت، نقش یک جوان 17 ساله را بازی می کرد. خیلی ظریف بود مضامین فیلم من – کسالت لیا – به این معنی بود که صحنه هایی از چهره او وجود دارد. نوجوانان لباس حمام کوتاه می پوشند و این درست بود. من این صحنه هایی را دوست دارم که او در حال برنزه شدن است، اما واقعاً نمی خواستم آنها را جنسی کنم. اگر مواقعی وجود داشته باشد که احساس می‌کنند تمایل جنسی دارند، من دوست دارم که با دیگر لحظاتی که لیا شبیه یک دختر بچه به نظر می‌رسد، تضاد داشته باشند. او یک تی شرت گشاد قدیمی پوشیده است یا رفتار بسیار کودکانه ای دارد. این تضاد – او به اندازه کافی بزرگ است که وارد این رابطه شود [Tom]، و این وضعیت را انجام دهید – اما او یک کودک است. در مورد تام، برای من خیلی عجیب بود که به بازیگری بروم و بگویم او باید جذاب باشد. اما این باید یکی از ویژگی های فیزیکی باشد. این بخشی از چیزی است که او را جذب می کند. این به هیچ وجه تنها چیز نیست، اما بسیار مهم است. شات ساحلی که بدن او را می چرخانیم نگاه زنانه به آنچه می بیند است.

شما فیلد کوتاه خود را برای این ویژگی گسترش داده اید. آیا همیشه قصد شما از بیان این داستان خاص بوده است؟ چه چیزی باعث شد که مسیری را که در فیلم انجام دادید انتخاب کنید؟

شورت، به طور طبیعی، به وضوح تنگ است. تنها چند کار وجود دارد که می توانید در شلوارهای کوتاه موفق انجام دهید. من به طور خلاصه در مورد تجربیاتم در دوران نوجوانی و برخی از روابطی که داشتم – بودن در حومه شهر، بی حوصلگی، ناامنی و تنهایی. من این فیلم کوتاه را به‌عنوان اثبات یک مفهوم بازی نساخته‌ام، اما حتی زمانی که این کار را انجام می‌دادم، می‌دانستم که به تازگی برخی از این موضوعات را در زندگی‌ام لمس کرده‌ام. شروع کردم به نوشتن [feature] فیلمنامه بعد از اکران فیلم کوتاه. به طور خلاصه، تام قرار بود به اندازه سن او در فیلم باشد، اما من شخص مناسب را پیدا نکرده بودم. وقتی فیلم را نوشتم، مشخص بود که او دو برابر او سن دارد. داشتم با او بازی می‌کردم که در 40 سالگی بود – این بخش بسیار مهمی از داستان بود – و دستکاری او در آن و تاکتیک‌های کوتاه کردن موهایش بخش بزرگی از طرح داستان بود. نوشتن این و تحقیق در مورد تجربه‌ام به من این امکان را داد که از قهرمان داستان به‌عنوان جایگزینی برای خود جوان‌ترم استفاده کنم – چه اتفاقی برای من افتاده است و چه چیزی ممکن است اتفاق بیفتد یا ممکن است اشتباه باشد.

لیا واقعا انعطاف پذیر است. او ممکن است خود را به عنوان یک رویاپرداز با آرزوهایی نشان دهد که ممکن است با واقعیت او مطابقت نداشته باشد. او به تام اعتماد دارد، حتی اگر رفتار او چندین پرچم قرمز را برافراشته است. ما از او حمایت می کنیم و از او رنج می بریم زیرا او تصمیمات بدی می گیرد، اما او جوان است و محدودیت های خود را آزمایش می کند. می‌خواهید بینندگان درباره لیا چه فکری داشته باشند؟

یک نگرانی بزرگ برای من در نوشتن این بود: من نمی خواهم مردم فکر کنند لیا احمق است. او یک نوجوان است. مغز، کنترل تکانه و تصمیم گیری او به طور کامل توسعه نیافته است. در مورد لیا، پدرش غایب است. مادرش آنجاست، اما نه واقعاً. او با دوستانش کاملاً سازگار نیست، احساس انزوا می کند. به نظر من، این طوفان کامل صعود است که به حق او برای دستکاری تام منجر می شود. امیدوارم حتی بله [viewers] آنها در مورد او قضاوت می کنند، آنها همچنین می توانند بفهمند که او چه کار کرده است، چگونه این کار را انجام داده است، ترتیبی که او این کار را انجام داده است، و بفهمند که چگونه او به آنجا می رسد.

این داستانی است که زن جوانی را نشان می دهد که در قلمروی موذی با محدودیت های جنسی حرکت می کند. در مورد اینکه چه چیزی مناسب است، چه چیزی توافقی است، چه زمانی و چگونه و از چه خطوطی عبور کنید چه تصمیماتی گرفته اید؟

من واقعاً فکر می کنم وجود خواهد داشت – و من می خواهم – دیالوگی در مورد معنای رضایت در این فیلم وجود داشته باشد. از نظر فنی، لیا می‌گوید “OK”، اما آیا او واقعا می‌گوید “OK”؟ من نمی خواهم نظر خود را در مورد اینکه فکر می کنم این به چه معناست بیان کنم. تنها چیزی که می خواهم بگویم این است که چیزهای زیادی در مورد این فیلم وجود دارد که برای افراد خاصی بحث برانگیز خواهد بود، اما نکته اینجاست. ما سعی کردیم این صحنه را ویرایش کنیم که در آن او سر تکان می دهد و “OK” نمی گوید. فیلمنامه می گوید “OK”. این خیلی پیچیده تر و قوی تر است که او کلمات OK را می گوید، اما من باور نمی کنم که او گفته است [consent].


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


چگونه با لیلی مک ایننرنی برای به تصویر کشیدن لیا کار کردید، و با جاناتان تاکر چه بحثی داشتید تا رابطه آنها واقعی و ترسناک شود؟

لیلی فیلمنامه را خواند و ما همدیگر را دیدیم و من بلافاصله با جزئیات خاصی از تجربیات شخصی ام در برابر آن آسیب پذیر شدم. اگر از کسی بخواهم کاری را که او در این فیلم انجام می دهد انجام دهد، می خواستم روحم را در معرض او قرار دهم. در عوض، او مجموعه ای از تجربیات را در مورد راه های ارتباطش با این شخصیت با من به اشتراک گذاشت. ما در مورد لیا صحبت کردیم و این عشق را نسبت به او ایجاد کردیم و احساس می کردیم از او محافظت می شود و من می خواستم از خود کوچکترم محافظت کنم.

ایجاد تنش با جاناتان و لیلی یک چالش بود زیرا نمی توانستیم پشت سر هم شوت بزنیم. من باید بین آن زمان صمیمیت و راحتی شدید ایجاد می کردم، اما نیاز داشتم که آنها کاملاً ناراحت کننده باشند. [other] صحنه های. گاهی مجبور می شدم آنها را از نظر فیزیکی دور کنم و به لیلی بگویم: “به او نگاه نکن.” شوخی می کنم که جاناتان می تواند یک رهبر فرقه باشد. او مردی کاریزماتیک و جذاب است. او برای این نقش عالی بود.

لیا فکر می‌کند که می‌تواند همه چیز را کنترل کند، اما ممکن است برای کنترل هر کسی که ملاقات می‌کند مجهز نباشد. می خواهید مخاطب از تجربیات لیا چه برداشتی داشته باشد؟

من می خواهم مردم بفهمند که چگونه این اتفاق می افتد. که این دستکاری بسیار بیشتر از آنچه مردم فکر می کنند به واقعیت های ما نزدیک است. لطفا فکر کنید که این اتفاق برای شخص دیگری در جای دیگری رخ می دهد. مردم می‌رفتند فیلم کوتاه را تماشا کنند – نسخه‌ای دیوانه‌وار اهلی از آن – و من متوجه نشدم که چند نفر به من گفته‌اند که با این داستان مرتبط هستند. بسیاری از زنان چنین چیزی را تجربه کرده اند، چه کوچک و چه متأسفانه، به روشی بسیار خاص. من می‌خواهم مردم احساس کنند که بازنمایی شده‌اند و این داستانی است که می‌توانند با آن ارتباط برقرار کنند و معمولاً نمی‌توانند آن را ببینند.

داستان های بیشتر برای خواندن:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort su tesisatçısıkuşadası escortbetroad