در دفاع از کریستن استوارت نادیده گرفته شده

[ad_1]

من یک عذرخواهی نهفته برای کریستن استوارت هستم.

مانند بسیاری از تماشاگران، من برای اولین بار با ساکن لس آنجلس در اتاق وحشت روبرو شدم، جایی که استوارت، بازیگر کودک آن زمان، نقش دختر جودی فاستر را بازی می کرد، شبیه یک مینی فاستر به نظر می رسید، و با اطمینان و طبیعی بودن که به نظر می رسد او را درگیر کرده بود، رفتار کردم. همتراز با ستاره افسانه ای او با صدایی آهسته، فاستر را که نقش مادرش را بازی می‌کند، تشویق می‌کند تا به دستگاه مخابره داخل اتاق وحشت، جایی که آن دو پس از نفوذ به خانه‌شان، خود را سنگر گرفته‌اند، به شدت فحش دهد. او یک آشغال سخنگو است، با موهای نازک دوقلو برای قرن ها.

اگرچه استوارت در جوانی در ده ها فیلم ظاهر شد، از جمله به عنوان دختری سوار بر اسب در Cold Creek Manor، اگرچه استوارت جوان فوبیای شخصی از اسب داشت، اما من واقعاً تا زمان گرگ و میش دوباره به استوارت فکر نکردم. مجموعه فیلم‌های پرفروش بر اساس پرفروش‌های استفانی مایر، استوارت را در موقعیت غبطه‌انگیز و سپس بسیار غیرقابل رشک‌آوری قرار می‌دهد که عاشق یک نوجوان خون‌آشام باستانی (رابرت پتینسون)، ازدواج با او، تبدیل شدن به یک خون‌آشام و به دنیا آوردن فرزند خون‌آشام به نام عجیبش است. .

مطالب مرتبط: “جلیقه زردها” بدون عذرخواهی از منطق YA پیروی می کند، از رقص بزرگ تا خیانت های تلخ

با عجیب‌تر و عجیب‌تر شدن گرگ و میش، طرح‌های حتی یک سریال خون‌آشام – و به نظر می‌رسید که بیشتر و بیشتر در داستان‌های مرگ در مورد حمایت مایر از نقش‌های جنسیتی سنتی و پرهیز از خود پوشیده شده بود – به نظر می‌رسید استوارت بهترین بازیگر در مدرسه باشد. نمایشنامه‌ای که ناامیدانه در تلاش برای بازی در صحنه های دیگر، بهتر است.

او این کار را با مبادله خشم نوجوانی، سرسختی و عشق غیرقابل انکار شخصیت توایلایت، بلا، با نقش‌هایی در مقابل ژولیت بینوش در ابرهای سیلس ماریا و لورا درن در فیلم زنان میانی انجام داد. استوارت موفقیت درخشان خون‌آشام‌ها را به نقش‌هایی در فیلم‌هایی تبدیل کرد که کمتر جریان اصلی، کم‌هزینه و اغلب کمتر تماشا شده بودند، مانند دستمال زرد و بیهوشی.

اگرچه او در طول سال‌ها برنده جوایزی از جمله جایزه ستاره‌های نوظهور فیلم و تلویزیون بریتانیا (بفتا) شده است، او همچنین انتقادهای زیادی را برای بازیگری و زندگی شخصی‌اش به همراه داشته است. شکایات در مورد بازی های او حول این انتقاد است که استوارت “یک نت” است و در هر فیلم یکسان بازی می کند. در مورد زندگی شخصی او چطور؟ روپرت سندرز کارگردان سر صحنه فیلمبرداری فیلمش «سفید برفی و شکارچی» با استوارت رابطه داشت. ارزیابی این رابطه در مورد استوارت سخت‌تر است، در حالی که به سختی سندرز را می‌چرخاند – که در آن زمان با مدل و بازیگر نقش مادر استوارت در “سفید برفی”، لیبرتی راس ازدواج کرده بود و به کارگردانی پروژه‌هایی مانند قسمت آزمایشی ادامه داد. برای نمایش Apple TV + “Foundation” برای سال 2021 – به دلیل استانداردهای دوگانه جنسیتی و این واقعیت که استوارت در آن زمان یک زوج محبوب با همکار سابق خود پتینسون بود.

برخی از مردم دوست ندارند فیلم غیرواقعی باشد، زیرا زن و شوهری که در اتاق‌های مجاور یک داستان مشترک جعل می‌شوند، برای همیشه دوام نمی‌آورند، به اندازه زندگی جاودانه یک خون‌آشام دوام می‌آورند. استوارت و پتینسون از هم جدا شدند و با هم دوست شدند. استوارت بعداً زمانی که میزبان شنبه شب زنده بود در مورد آن شوخی کرد.

این چرخش خود تحقیرآمیز استوارت در مونولوگ SNL بود – جایی که او به یک دختر عصبی نفوذ کرد و اعتراف کرد که “رئیس جمهور احتمالاً تماشا می کند” و رابطه خود را با پتینسون با تأکید بر دختری از دره پیوند داد: “ما از هم جدا شدیم و سپس ما دوباره دور هم جمع شدیم و به دلایلی این امر دونالد ترامپ را دیوانه کرد “- وقتی برای اولین بار فهمیدم که این بازیگر چیزی بیشتر از آن چیزی دارد که برخی مطبوعات شما را باور کنند.” رئیس جمهور 11 بار در مورد من توییت کرد … فکر نمی کنم “دونالد” استوارت پس از خواندن برخی از توئیت ها با یک نمایش متخصص و بی پروا گفت: ترامپ از من متنفر است. فکر می کنم او عاشق دوست پسرم است.

او نیز در سال 2017 در مقابل تماشاچیان در یک استودیو زنده به سادگی گفت: “من خیلی همجنسگرا هستم، رفیق.”


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


استوارت گفت که از او خواسته شده است که بیرون نرود، یا حداقل در مورد آن علنی نباشد. در مصاحبه ای در سال 2019، او گفت که به او توصیه شده است.[just] به خودت لطف کن و دست دوست دخترت را در انظار عمومی بیرون نرو، ممکن است یک فیلم مارول بگیری. . . استوارت گفت: “من نمی خواهم با چنین افرادی کار کنم.”

استوارت – که دارد نه یک فیلم مارول ساخت – با سوکو خواننده، آلیشیا کارگیل تهیه کننده جلوه های بصری، مدل استلا مکسول روابط عمومی داشت و در حال حاضر با دوست دختر دیرینه خود دیلان مایر که فیلمنامه نویس است نامزد کرده است. استوارت همچنین با بازی در “شادترین فصل” هولو، یک فیلم کریسمس همجنسگرا که متأسفانه چندان خوشحال کننده نیست، جامعه همجنسگرایان را دوست داشت و آنها را آزار می داد، اگرچه استوارت را به عنوان یک لزبین پیشرو در بر می گیرد.

این نقشی است که ما باید خیلی بیشتر ببینیم، و استوارت برای ایفای آن به دنیا آمد، شانه هایش را بالا انداخته و به طرز ناخوشایندی در یک کت بزرگ سرسبز آویزان شده بود، کاری را که باید انجام دهد تا زمانی که می تواند برای محافظت از دوست دخترش تحمل کند، انجام می دهد. اگر به معنای پنهان شدن است.

اما او همچنین به دنیا آمد تا از همه چیز، پرنسس دایانا را بازی کند، همانطور که در فیلم اسپنسر پابلو لارین در سال 2021 این کار را انجام می دهد.

این فقط تبدیل فیزیکی استوارت به دایانا و مدل گفتار شتابزده و درخشانی نیست که بازیگر می پذیرد – بلکه غم و اندوهی که از چشمان استوارت تابیده می شود، اضطرابی که او بدنش را در آغوش می گیرد. او در حالی که فرزندانش را در آغوش می گیرد با همدلی و اشتیاق جمع می شود و سعی می کند برای بیشتر و بهتر برای آنها و برای خودش بجنگد. این پرتره زنی در شعله های آتش از درون به بیرون است.

اما استوارت یک گلدن گلوب را به نیکول کیدمن برای بازی کیدمن در «ریکاردوس بودن» از دست داد. استوارت همچنین نامزد جوایز انجمن بازیگران سینما (SAG) 2022 نشد. و همانطور که گلن ویپ در لس آنجلس تایمز نوشت، “هیچ کس اسکار بهترین بازیگر زن را بدون نامزدی توسط SAG دریافت نکرد.” به نظر می رسد بیش از حد ممکن است که توجه برنده اسکار توسط استوارت در این نقش تعیین کننده حرفه ای از دست برود.

این یک اشتباه خواهد بود. زن‌ستیزی و همجنس‌گرا هراسی او را آزار می‌دهد، اما به نظر می‌رسد انتقاد از استوارت نیز اغلب بر اساس تفسیر نادرست از آنچه هنر بازیگری شامل می‌شود، استوار است، اینکه چگونه محدودترین اجراها می‌توانند گاهی اوقات قدرتمندترین باشند. استوارت تقریباً در تمام نقش هایش دست کم گرفته می شود، در حرکات کوچکش. . . و عالی در احساساتش او سرکوب و رنج بی سر و صدایی را منتقل می کند که دایانا در خارج از کلیسا با معشوقه شوهرش روبرو می شود – اما همچنین در “خریدار شخصی”، به عنوان یک کارمند سطح پایین که در کار خود کارآمد است اما در درون خود گمشده، بی وابستگی و بی پروا بدون برادر هستید.

می خواهم بگویم استوارت آنقدر بازیگر خوبی است که فراموش می کنید او واقعاً بازی می کند. او است جوآن جت در “فراران” با چشمان گرد شده و اعتماد به نفس حیله گرش. او در نقش های خود ذوب می شود و به سختی می توان گفت که بازیگر کجا تمام می شود و نقش کجا شروع می شود. که یک است موضوع هنگامی که صحبت از چیزهایی مانند پاداش، مانند توجه جدی انتقادی، مانند دادن اعتبار در جایی که اعتبار لازم است به میان می آید.

وقت آن است که به استوارت برگردیم، به بازی های خوب اما پیچیده او. ناپدید شدن را آسان می کند. این چیزی است جز.

داستان های بیشتری مانند این:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort su tesisatçısıkuşadası escortbetroad