در حالی که موج سوم این همه گیری به آمریکا می رسد، اعضای کنگره به دنبال کسب درآمد هستند

[ad_1]

ما قبلا اینجا بودیم در پایان سال 2021، آمریکایی‌ها جمعیتی تقسیم‌بندی شده با دیدگاه‌های متفاوت، عدم اعتماد به یکدیگر یا همسایگان‌مان هستند و قادر نیستند در راستای منافع جمعی‌مان عمل کنند، حتی در صورت مواجهه با دشمن مشترک. با وجود تمام تلاش‌های ما برای خنثی کردن شروع آن، وقتی مرگ دوباره فرا می‌رسد، ناامیدی خزنده وجود دارد.

یا عدم اقدام جمعی این شانس را افزایش می دهد که افرادی که می شناسیم، حتی افرادی که دوستشان داریم، همچنان به صورت فردی و در انزوا انتخاب شوند.

این یک تقابل سورئال است – ویژگی های فصل کریسمس، جشن ایمان و نور، آمیخته با نور چشمک زن قرمز و سبز یک بخش مراقبت های ویژه.

در سرتاسر نیویورک و در سرتاسر جهان، وقتی مدیسون اسکوئر گاردن اعلام کرد که نمایش کریسمس مرکز راکفلر با بازی Rockettes را به دلیل نقض‌های متعدد COVID، لغو می‌کند، می‌توانید ناله‌ای از ناامیدی بشنوید.

چقدر طعنه آمیز ما مجبور شدیم اجرای دقیق ترین گروه کر در جهان را به دلیل ناتوانی خود به عنوان یک کشور، منطقه، ملت یا جهان در انجام کاری هماهنگ، چه واکسن زدن و چه فقط پوشیدن ماسک، لغو کنیم.

با خواندن گزارش تاریخی آلن تیلور از «انقلاب‌های آمریکایی»، نمی‌توانستم شباهتی با زمان ما در ناامیدی تقریباً ناامید ژنرال جورج واشنگتن قبل از کریسمس در سال 1776 ترسیم کنم، پس از نبردهای پی در پی در میدان جنگ که حمایت عمومی از یک هدف میهن‌پرستانه را تضعیف کرد.

مطالب مرتبط: نحوه برخورد واشنگتن با یک بیماری همه گیر در قرن هجدهم

تیلور نوشت: “در نیوجرسی، بیشتر مردم آرمان میهن پرستان را کنار گذاشته اند. واشنگتن اعلام کرده است.” واشنگتن به شدت درک کرده است که مردم از وابستگی یا حمایت از نیرویی که از آن محافظت نشده اند، دست خواهند کشید.»

میهن پرستان سابق تصور جمعی از یک ملت جدید را رها کرده اند تا به نفع خود معاملاتی انجام دهند که می تواند به آنها کمک کند تا ثروت خود را حفظ یا گسترش دهند، به قیمت جلو بردن ملتی نوپا در آستانه مرده زایی.

تیلور نوشت: «در 25 دسامبر 6000 نفر در واشنگتن حضور داشتند، اما تعداد آنها به 1400 نفر کاهش می یابد و اکثر مجموعه ها در آخر هفته منقضی می شوند.

او آخرین فرصت را برای کسب پیروزی داشت که برای چرخاندن مارپیچ نزولی در روحیه پاتریوت لازم بود. واشنگتن فرصتی را در پادگان باز هسین متشکل از 1500 مرد مستقر در دلاور، ترنتون دید. اما عبور از رودخانه یخی و پر پیچ و خم خطرناک بود و هسیان ها نیروهایی قوی و کهنه کار بودند. … واشنگتن گفت که فقط «ضرورت، ضرورت شدید، اراده، حتی باید یک حمله را توجیه کند»، زیرا قرار بود «روحیه مردمی را که کاملاً در بدبختی ما غرق شده‌اند، بالا ببرد».

موفقیت واشنگتن در غافلگیری هسیان ها باعث درگیری موفق او با گارد عقب ارتش بریتانیا در پرینستون شد و راه را برای حرکت استراتژیک واشنگتن برای پناه بردن به تپه های اطراف موریستاون باز کرد.

در زمستان سال 1777، ارتش واشنگتن در ولی فورج، شمال غربی فیلادلفیا بود. چیزهای اساسی مانند غذا، سرپناه و سوخت برای گرم نگه داشتن کمیاب بود. هیچ برفی وجود نداشت و پشتیبانی مادی برای نگهداری نیروها فقط از طریق پول نقد هنگام تحویل امکان پذیر بود.

آنها تحت تأثیر آنچه واشنگتن فکر می کرد قرار داشتند

شهروندان سعادتمند و خودخواه که به جای فدا کردن خود در راه هدف، به دنبال منفعت بودند: “آیا بالاخره قربانی عطش نفرت انگیز خودمان برای سود خواهیم شد؟”

به جلو بروید و به سال 2021 بروید

ما در دومین سال از این همه گیری مرگبار هستیم که قرار است یک میلیون آمریکایی را بکشد و بیش از 50 میلیون نفر را مبتلا کند. حداقل می توان انتظار داشت 10 میلیون و شاید بیشتر از هموطنانمان پیامدهای سلامتی درازمدت با شدت های مختلف داشته باشد.

با این حال، با وجود مرگ و میر و مرگ و میر در اطراف ما، ما نمی توانیم این گفتگو را در مورد اینکه چگونه مراقبت های بهداشتی همگانی اکنون باید در اولویت امنیت ملی یا حتی دفاع مدنی قرار گیرد، ادامه دهیم. اگر شکست بخورید، ممکن است فکر کنید که ما می‌توانیم مطمئن شویم که همه کارکنان اصلی ما به آزمایش‌های خانگی سریع برای COVID دسترسی رایگان دارند.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


ایده فعال بودن کاخ سفید این است که به آمریکایی‌های بیمه‌شده بگوید که باید از طریق بیمه‌گرهای تست خانگی خود بازپرداخت کنند و تعداد آزمایش‌های رایگانی را که برای سازمان‌های اجتماعی ارسال می‌کنند از 25 میلیون به 50 میلیون دو برابر کنند. در مورد میلیون ها کارگری که به مراقبت های بهداشتی دسترسی ندارند چطور؟

بار دیگر، کاری که Beltway انجام می دهد بسیار کم و بسیار کند است. شاید به این دلیل که آنها چند منظوره هستند و بیشتر شبیه به منافع تجاری هستند که واشنگتن در هنگام آسیب دیدگی نیروهای استعماری در دره فورج در مورد آن نوشت.

باور نکردنی است، اما سناتور جو مانچین، DW.Va.، به فاکس نیوز گفت که از لایحه پرزیدنت بایدن “بهتر بسازید” حمایت نخواهد کرد، لایحه ای که مترقی ها قبلا از بیش از 7 تریلیون دلار به 1.7 تریلیون دلار کاهش یافته اند تا بتوانند امتیاز منچین را به دست آورند. حمایت کردن.

افشاگری‌های اخیر مبنی بر اینکه یکی از اعضای هیأت کنگره نیوجرسی در میان 75 عضو کنگره بود که در طول همه‌گیری همه‌گیر ما در مدرنا، فایزر یا جانسون و جانسون سهام داشتند، همه چیزهایی را که باید در مورد این بدانید به شما می‌گوید. .

Business Insider 533 عضو فعلی مجلس نمایندگان و سنا را بر اساس 12 معیار، از جمله مطابقت آنها با قانون تعلیق دانش کنگره در سال 2012، که مستلزم افشای به موقع معاملات سرمایه گذاری اعضا و کارکنان آنها است، رتبه بندی کرد.

چهارصد و هفت عضو کنگره در صورت لزوم با کد سبز به عنوان “سخت” کدگذاری شدند. 113 عضو دیگر با کد زرد به عنوان “خط مرزی” کدگذاری شدند تا نشان دهند که اقدامات آنها “مستحق توجه بیشتر” است. اما 13 نفر دیگر با کد قرمز به عنوان “خطر” کدگذاری شدند، به این معنی که آنها “مشکلات زیادی دارند که می تواند آنها را در معرض مسائل اخلاقی قرار دهد.”

بر اساس گزارش Business Insider “Conflicted Congress”، جاش گوتیمر، نماینده منطقه 5 نیوجرسی، یکی از تنها دو نماینده مجلس است که دارای سهام مدرننا است: “در ماه می 2020 او سهام خود را به ارزش 15000 دلار فروخت.” . وقتی صحبت از برآوردن الزامات کنگره می شد، گوتهیمر با کد زرد به عنوان “مرز” کدگذاری شد.

اینسایدر خاطرنشان کرد که در اوایل ژانویه 2020، سهم مدرنا زیر 20 دلار معامله شد. با شروع همه گیری، ارزش سهام به طور تصاعدی افزایش یافت. مدرنا در سپتامبر 2021 با بیش از 455 دلار به ازای هر سهم به اوج خود رسید.

مالینوفسکی، نماینده ناحیه هفتم نیوجرسی، یکی از 13 عضو کنگره در منطقه سرخ بود. او سهامی به ارزش 15000 دلار را به Chembio Diagnostics فروخت، شرکتی که کیت های تست COVID-19 و آزمایش های بیماری های عفونی را در روزهای اولیه همه گیری ارائه می دهد.

سال گذشته، مالینوفسکی نتوانست ده‌ها معامله سهام را فاش کند، که نقض قانون سال 2012 بود که مشارکت اعضای کنگره را در معاملات داخلی غیرقانونی می‌دانست. به گزارش بیزینس اینسایدر، او این معاملات را تنها پس از گزارش رسانه های خبری تایید کرد.

اینسایدر گزارش داد: «از آن زمان، مالینوفسکی دارایی های خود را بر روی سهام در یک تراست کور واجد شرایط قرار داده است. اما پس از اینکه دفتر مستقل اخلاق کنگره اعلام کرد که “دلایل قابل توجهی برای باور” پیدا کرده است که مالینوفسکی قوانین یا قوانین فدرال را که برای ترویج شفافیت و محافظت در برابر تضاد منافع طراحی شده است، زیر نظر کمیته اخلاق مجلس نمایندگان تحت بازجویی قرار دارد. اینسایدر دریافت که قانونگذار نیوجرسی یکی از 10 قانونگذار است که گزینه استفاده از اعتماد کور واجد شرایط را انتخاب کرده است.

هنگامی که نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان از سوی خبرنگاران پرسیده شد که آیا اعضا و همسرانشان باید از معامله سهام منع شوند، او پاسخ داد: «ما یک اقتصاد بازار آزاد هستیم. آنها باید بتوانند در این امر شرکت کنند.”

به گزارش آسوشیتدپرس، معاملات کنگره «از آغاز همه‌گیری، زمانی که معاملات مشکوک برنامه‌ریزی شده سهام توسط قانون‌گذاران هر دو طرف خشم را برانگیخت و منجر به تحقیقات متعدد شد، فوریت جدیدی به خود گرفت. تا به امروز، هیچ‌کس به تحقیقات تجاری متهم نشده است. با سهام متعهد وزارت دادگستری و سازمان بورس و اوراق بهادار.»

به همان اندازه که معتقدیم شرایط کنونی ما جدید و منحصر به فرد است، تنش بین رفاه جمعی ما به عنوان یک جامعه در برابر سعادت عده ای معدود موضوعی ثابت از قبل از ظهور ملت بوده است. سنت بزرگ آمریکایی خودتخریبی و استفاده از خدمات سیاسی برای خلق ثروت فراتر از حزب سیاسی است و مالیاتی پنهان بر همه ما است.

آیا آمریکا انسجام اجتماعی کافی برای جلوگیری از فروپاشی از درون دارد؟ اگر جورج واشنگتن با سطح مقاومت در برابر واکسیناسیون روبرو می شد که ما امروز در زمان دستور واکسیناسیون آبله برای سربازان خود در 6 ژانویه 1777 داریم، ارتش او احتمالاً زنده نمی ماند.

بر اساس یک مقاله تحقیقاتی توسط امی لین فیلسینگر و ریموند دوک، جنگ موفقیت آمیز آمریکا برای استقلال “باید تا حدی” به دلیل تصمیم واشنگتن برای واکسینه کردن سربازانش در برابر آبله، یک ویروس مسری، مخرب و کشنده باشد. نویسندگان می نویسند: «در میان بازدیدکنندگان دائمی قاره از انقلاب آمریکا، 90 درصد مرگ و میر ناشی از بیماری بود و ویروس آبله واریولا شریرتر از همه بود.

در آن روز ژانویه، واشنگتن به دکتر ویلیام شیپن جونیور نوشت: “به او دستور داد تا تمام نیروهایی را که از فیلادلفیا می آیند تلقیح کند.” واشنگتن توضیح داد که “ضرورت نه تنها اجازه می دهد، بلکه به نظر می رسد نیاز به اقدام دارد، زیرا اگر این اختلال ارتش را آلوده کند… ما باید از آن ترس بیشتری داشته باشیم تا از شمشیر دشمن.”

نزدیک به 245 سال بعد، فقدان همبستگی ملی، همراه با فساد سیاسی و ایثارهای بی شرمانه، ما را به شکست کامل تهدید می کند.

بیشتر در مورد فرهنگ فساد که سیاست آمریکا را مسموم می کند:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escort