درک موقعیت BBB جو مانچین: احتمالاً پشتیبانی استاندارد او در ویرجینیای غربی

[ad_1]

جو مانچین بدش نمی‌آید که برای سیاستی که دوست ندارد، تفنگ بگیرد.

در سال 2018، سناتور در یک آگهی سیاسی شرکت کرد و توضیح داد که چگونه یک دعوای حقوقی برای لغو قانون مراقبت مقرون به صرفه – چیزی که مخالف او، دادستان کل پاتریک موریسی – در آن زمان تلاش می کرد انجام دهد – بسیاری از ساکنان غرب را از مراقبت های بهداشتی محروم می کند. ویرجینیا سپس مانچین یک تفنگ بیرون آورد و جعبه موریس را خالی کرد.

این تبلیغ با عنوان «اشتباه مرده» همچنین حمایت منچین از یک برنامه محبوب را نشان می‌دهد و در عین حال نشان‌دهنده موقعیتی است که برای سلاح‌ها حرفه‌ای است.

همچنین درک چالش سیاسی که مانچین در رابطه با لایحه دولت بایدن با آن مواجه است، آموزنده است، قانونی که ظاهراً مانچین آن را اژدر کرده است.

به عنوان یک دانشمند و بومی ایالتی که مدت‌ها سیاست ویرجینیای غربی را دنبال می‌کند، می‌دانم که مانچین معمولاً می‌تواند حمایت از برنامه‌های دولتی را که به نفع ایالت است و محافظه‌کاری اجتماعی که بسیاری به آن پایبند هستند، متعادل کند. این همان کاری است که او در تبلیغ Dead Wrong انجام داد و اکنون با ارائه مزایای ملموس در برخی ابعاد و در مقابل «ایستادگی» در برابر رئیس جمهور و رهبری دموکراتیک در برخی ابعاد، سعی در انجام آن دارد.

لودستار چه می گوید؟

دلایلی برای این باور وجود دارد که ساکنان ویرجینیای غربی از بسیاری از عناصر موجود در بسته قوانین بایدن که هدف آن رسیدگی به مسائلی از هزینه های مراقبت از کودکان تا تغییرات آب و هوایی است، حمایت می کنند.

این قانون نه تنها شامل یک اعتبار مالیاتی برای کودکان می شود که پرداخت ماهیانه تا سقف 300 دلار برای هر کودک را برای خانواده ها در ایالات متحده ارسال می کند، بلکه همچنین بهبودهایی در قانون مراقبت مقرون به صرفه، بهبود زیرساخت های مراقبت های بهداشتی و دسترسی بهتر به مسکن را شامل می شود. بیشتر آن 555 میلیارد دلار برای تغییرات اقلیمی است – اولین اقدام بزرگ آب و هوا در ایالات متحده

مرتبط: اتحادیه‌های ویرجینیای غربی به جو مانچین فشار می‌آورند تا از «بیلد بازگشت بهتر» دست بردارد

در کشوری که فقر زیاد است، مراقبت‌های بهداشتی در مناطق روستایی کمیاب است و تغییرات آب و هوایی منجر به سیل‌های شدید و مکرر می‌شود، غیرقابل تصور به نظر می‌رسد که سناتور از این قانون حمایت نکند.

با این حال، در 19 دسامبر 2021، مانچین در فاکس نیوز اعلام کرد که این کار را نخواهد کرد. این واقعیت که مانچین این کار را در فاکس نیوز انجام داد نشان دهنده روحیه عموم مردم در ویرجینیای غربی است.

این امر یک “نبرد جو” بسیار علنی را برانگیخت که در آن بایدن ادعا می کند که مانچین پس از ماه ها ترتیبات شخصی و مذاکرات توسط رئیس جمهور با بد نیت عمل کرده است. طبق گزارش‌ها، مانچین به نوبه‌ی خود، همه چیز را در «ساخت بهتر از قبل» به بایدن پیشنهاد داد، به جز اعتبار مالیاتی کودکان.

دعوا عواقبی را برای مرد و طرف تهدید می کند. توانایی اکثریت ضعیف دموکراتیک تیغ تیز برای حکومت در دستورات موقت در سال 2022 در خطر است. اما این درگیری برای خود مانچین نیز یک مشکل جدی است، زیرا بایدن از مخالفت مانچین با اعتبار مالیاتی کودکان به عنوان فشار سیاسی استفاده کرد – ویرجینیای غربی را برای حمایت نکردن از اقداماتی که از بسیاری از خانواده‌ها در ایالت خود حمایت می‌کند، شرمنده کرد. .

آشتی، اجماع گسترده را پنهان می کند

برای درک مخالفت مانچین، درک اینکه آشتی با حساب چند بعدی چه می کند مفید است.

ابتکارات بزرگ قانونگذاری معمولاً لایحه خاص خود را دارند. اما همه باید با 60 رای از مجلس سنا عبور کنند تا از فاجعه ای که در نهایت می تواند این لایحه را نابود کند، جلوگیری شود. برای غلبه بر این مانع، دموکرات‌ها همه طرح‌های بایدن را در لایحه موسوم به مصالحه بودجه جمع‌آوری کرده‌اند، که برای تصویب تنها به اکثریت آرا نیاز دارد – آستانه بسیار پایین‌تری و آستانه‌ای که حزب دموکرات متحد می‌تواند در سنا به آن برسد.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


با این حال، از آنجایی که قانونگذاران باید به نفع یک بسته متنوع رای دهند، اختلاف نظر در یک بعد می تواند کل لایحه مصالحه را به هم بزند – حتی اگر توافق گسترده ای در مورد سایر پیشنهادها وجود داشته باشد. در این مورد، مانچین می‌خواهد از اعتبار مالیاتی کودکان چشم‌پوشی کند، اما پیشنهادی ارائه کرد که طبق گزارش‌ها شامل بهبودهایی در ACA، زیرساخت‌های بهداشتی و مقررات تغییرات آب و هوایی است – قابل توجه برای یک سناتور از کشوری که بسیار وابسته به سوخت‌های فسیلی است. رشد اقتصادی و ثبات.

مانچین احتمالا در چند هفته آینده به میز مذاکره باز خواهد گشت، غیبت یا علیرغم شرمساری عمومی از اعتبار مالیاتی رئیس جمهور برای کودکان.

غرفه معمولی برای مانچین

ویرجینیای غربی در مورد مسائل جنگ فرهنگی معمولی مانند اسلحه، سقط جنین و نژاد مستعد دیدگاه های محافظه کارانه هستند.

پشتیبانی تخمین زده شده برای Build Back Better در غرب ویرجینیا است احتمالاً بیش از حد ارزش گذاری شده است در میان رای دهندگان – نظرسنجی ها نادر است و معمولاً توسط سازمان های حمایتی انجام می شود – اگرچه مردم ویرجینیای غربی معمولاً از برنامه های دولتی که به نفع آنهاست حمایت می کنند. پیروزی در انتخابات در ویرجینیای غربی از لحاظ تاریخی منجر به تعهد نامزدها به نفع ایالت شده است. و این دقیقاً همان رویکردی است که مانچین معمولاً اتخاذ می کند و سیاستی را پیشنهاد می کند که از حمایت اکثریت برخوردار باشد و در عین حال نشان از وفاداری خود به مسائل جنگ فرهنگی دارد.

مانچین دائماً از انتخاب کنندگان خود به عنوان ستاره زمین خود یاد می کند: “اگر نتوانم به خانه بروم و آن را توضیح دهم، نمی توانم به آن رای بدهم.”

مانچین معمولاً از سوی جناح لیبرال تر حزب دمکرات در مورد مسائل اجتماعی تحت فشار قرار می گیرد. این انتقاد از طرف گسترده تر، سوخت برای موقعیت و اهداف سیاسی او در داخل کشور است. در مورد چنین مسائلی هر چه از چپ بیشتر انتقاد شود بهتر است. او می داند که چگونه باید به این فشار روی آورد تا سیاستی را دنبال کند که از حمایت عمومی در کشور برخوردار باشد، مانند آنچه در آگهی «اشتباه مرده» نشان داده شده است.

فشار عمومی بر روی اعتبارات مالیاتی کودکان عادی نیست و حمایتی مشابه از مانچین ارائه نمی کند. ویرجینیای غربی به برنامه هایی مانند اعتبار مالیاتی کودکان اهمیت می دهند.

علاوه بر این، حمایت در کشور از اعتبارات مالیاتی کودکان به این معنی است که مانچین از نظر سیاسی در معرض دید قرار می‌گیرد، به گونه‌ای که توانایی او برای حمایت از ائتلاف شکننده‌ای را که معمولاً بر آن تکیه می‌کند، تضعیف می‌کند. و با وجود اعتراض مترقی برای یک رقیب اصلی، اشتباه نکنید، هیچ دموکرات دیگری نمی تواند از ویرجینیای غربی آن کرسی را بگیرد.

لجبازی ظاهری مانچین را از دو جهت می توان فهمید. او یا یک دموکرات محافظه‌کار است که نمی‌تواند پشت برنامه قانون‌گذاری رئیس‌جمهور بایستد، یا صرفاً می‌خواهد برنامه‌هایی را در آن دستور کار اولویت‌بندی کند که به یک هدف مشترک یعنی هزینه‌ها پایبند هستند.

مخالفت مانچین با اعتبار مالیاتی فرزندان نشان دهنده نگرانی او در مورد تأثیر کمک هزینه ماهانه بر بودجه است. در همان زمان، همکاران می‌گویند که او نگران این است که شهروندان کم‌درآمد چگونه این پول را خرج می‌کنند، و بنا بر گزارش‌ها نگران هستند که این پول برای مواد مخدر خرج شود.

این نگرانی دوم منعکس کننده کلیات محافظه کار است. اما اگر چنین اظهارنظری می تواند به یک سیاستمدار در یک ایالت لیبرال آسیب برساند، در چارچوب محافظه کاری اجتماعی رای دهندگان ویرجینیای غربی قابل درک است.

علیرغم اظهارات مانچین که نشان می دهد موقعیت او محکوم به بازگشت بهتر است، ممکن است چندان واضح نباشد.

تمایل سناتور برای تصویب سایر مفاد کلیدی در این لایحه، فضای زیادی را برای مذاکره باقی می گذارد. اگر مانچین بتواند راهی برای تحقق موقعیت معمول خود بیابد – حمایت از پیشنهادهای دموکرات ها، در حالی که رای دهندگان خود را راضی می کند که از نظر اجتماعی محافظه کار است و در سمت چپ ایستاده است – می تواند سوار شود و تفنگ خود را کنار بگذارد.

ساموئل ورکمن، استاد علوم سیاسی، دانشگاه ویرجینیای غربی

این مقاله توسط The Conversation با مجوز Creative Commons بازنشر شده است. مقاله اصلی را بخوانید.

درباره مرد اهل ویرجینیای غربی بیشتر بخوانید:[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme