دانلود کتاب‌ های پولی

به نقل از  سایت دانلود کتاب‌ های پولی ایبوک رالی , اول گرد‌همایی شورای سیاست‌گذاری بیست‌و‌هفتمین هفته کتاب کشور ایران با سر گروهی محسن جوادی , نائب رئیس کارها فرهنگی , نیکنام حسینی‌پور , دبیر برگزاری هفته کتاب و اعضای شورا روز دو‌شنبه ( 25 شهریورماه ) در معاونت کارها فرهنگی وزارت فرهنگ و تمدن و موعظه اسلامی برگزار شد .

محسن جوادی درین گرد هم آیی با اشاره به ضرورت ابتکار عمل در دانلود کتاب‌ های پولی اعلام کرد : در صدد هستیم تا به صورت کلی معاونت کارها فرهنگی یک نوگرایی داشته باشیم تا مسیر فعالیت‌ها جدید شوند و به لحاظ می رسد که هفته کتاب قادر است آغازگر این ابداع باشد .

او خاطر نشان کرد : در سال‌های اخیر , گرایش پاره ای در برنامه ریزی های فرهنگی مورد دقت قرار داشته است ولی بایستی اعتنا داشته باشیم که «دانلود کتاب‌ های پولی» در برنامه‌ریزی‌ها غلبه نداشته بلکه محتوا هم مورد دقت باشد .

نائب رئیس کارها فرهنگی با تاکید بر مطالعه کتاب‌های عالی خاطرنشان کرد : بایستی کارایی شود تا برنامه‌های اشاعه کتابخوانی در هفته کتاب به مسائلی همچون «دانلود کتاب‌ های پولی» , «کتاب حلال» , «دانلود کتاب» هم پرداخته شود . همینطور می توانیم از فضای تکثیر الکترونیک دانلود کتاب‌ های پولی برای رواج کتابخوانی فایده ببریم .

او در پایان تصریح کرد : هفته کتاب هر سال تکرار می گردد ولی چیزی که در هفته کتاب به یاد ماندنی میشود اعتنا به فعالیت‌های جدید و تازه است .

درپی این گرد‌همایی نیکنام حسینی‌پور با اشاره به فلسفه شکل‌گیری هفته کتاب کشور‌ایران اذعان کرد : هفته کتاب بر رواج کتاب و کتابخوانی تاکید داراست و از این رو سالانه با همیاری ارگانها و سازمان‌ها , برنامه‌های متنوعی با محوریت کتابخوانی برگزار می گردد . به لحاظ میرسد که در موقعیت سیاسی و اقتصادی کنونی , تشویق مردمان به کتاب و کتابخوانی می بایست بیشتر مورد دقت قرار گیرد .

او خاطر نشان کرد : همینطور می‌توان از فضای هفته کتاب برای عنوان کردن مسایل مربوط به کتاب نظیر «افت تیراژ» , «دانلود کتاب‌ های پولی» و . . . به کار گرفت . به کارگیری از گنجایش رسانه‌ها از سایر ویژگی‌هایی است که بایستی همت شود برای رواج کتابخوانی مصرف شود . خوشبختانه سال پیشین تعامل نیکی با صدا و سیمای ایران و رسانه‌های الکترونیک و مکتوب برای این مورد ساخت شد . گروه برگزاری هفته کتاب هم عملکرد می‌نماید به‌عنوان یک تسهیلگر در برنامه‌های هفته کتاب حضور داشته باشد .

حسینی‌پور از ضرورت تحقیق جامع در حوزه کتابخوانی و  دانلود کتاب‌ های پولی حرف اذعان کرد و تیتر کرد : متاسفانه تحقیق کاملی در‌این حوزه صورت نگرفته است و آمار متمایز دراین مورد مطرح می شود . می بایست از منظر ایجابی هم به‌این زمینه نگریسته شود چون در زمان کنونی با دقت به تغییرات تکنولوژیکی , کردار مطالعه نسبت به قبل تغییر تحول پیدا نموده است و جمعیت جمهوری اسلامی ایران مغایر اظهارت , جمعیت کتابخوانی میباشند . بایستی عملکرد شود تا ابزارهای نو مطالعه را بین مردمان اشاعه کنیم .

پیرو این گرد‌همایی اعضای شورا به مشاجره و تبادل در رابطه برگزاری زمان و شعار این زمان از هفته کتاب پرداختند و 23 تا 30 آبان ماه همین سال تحت عنوان زمان برگزاری بیست و هفتمی هفته کتاب کشور ایران تعیین و مقرر شد تا هفته کتاب سال جاری هم از شهر یزد ; پایتخت کتاب جمهوری اسلامی ایران آغاز شود .

همینطور بعداز مشاجره و تبادل حیث فی مابین اعضا مقرر شد شعارهای پیشنهادی اعضای شورای سیاست‌گذاری به دبیرخانه ارسال شوند و در رابطه دانلود کتاب‌ های پولی تصمیم‌گیری شود .
در اول گرد‌همایی شورای سیاست‌گذاری بیست‌و‌هفتمین هفته کتاب ایبوک رالی که با سر گروهی محسن جوادی برگزار شد , مهدی فیروزان , جواد محقق , فریدون عموزاده خلیلی , هومان حسن‎پور , علی غیاثی‌ندوشن , عیسی علیزاده , ابراهیم زاهدی مطلق , عبدالعظیم فریدون , راضیه تاجران , خانم گرائیلی , حسین صفاری , فرهاد قاسم‌پور , حجت‌الاسلام ارزانی , ایوب دهقانکار , ابراهیم حیدری و مجتبی تبریزنیا حضور داشتند .