دانشجویان از وضعیت آموزش مجازی دانشگاه کاشان رضایت ندارند + تصویر

دانشجویان از وضعیت آموزش مجازی دانشگاه کاشان رضایت ندارند + تصویر

[ad_1]

مجید اکبری، جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه کاشان در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، به مشکلات دانشجویان پس از شیوع کرونا و برگزاری کلاس‌ها به صورت غیرحضوری اشاره کرد و گفت: در واکنش به این مشکلات پیگیری‌هایی صورت دادیم و نتایجی هم گرفته ایم، اما هنوز برخی مشکلات وجود دارد.

اکبری بیان کرد: آنطور که مسئولان دانشگاه درباره وضعیت آموزش مجازی اظهارنظر می‌کنند، شرایط مناسب نیست و به نظر می‌رسد دانشگاه در این مرحله به طور مناسبی موفق نبوده و در واقع رضایت دانشجو همراه این اقدامات نبوده است.

وی با بیان اینکه معاونت آموزشی باید پل ارتباطی بین خود و دانشجویان ایجاد کند، گفت: معاونت آموزشی به این شکل می‌تواند به عملکرد استادان در کلاس‌های مجازی نظارت دقیق تری داشته باشد.

جانشین مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه کاشان افزود: مشکل دیگر نیز درخصوص وضعیت دانشجویان تحصیلات تکمیلی است که در حال حاضر کسی خود را مسئول پاسخگوی وضعیت تحصیلی آنان نمی‌داند.

وی تصریح کرد: در همین زمینه نامه‌ای به معاونت آموزشی دانشگاه نوشته ایم و منتظر پاسخ مسئولان هستیم.

در تصویر زیر متن کامل این نامه را مشاهده می‌کنید:

آماده//// دانشجویان از وضعیت آموزش مجازی دانشگاه کاشان رضایت ندارند + تصویر

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>