خودتان این کار را برای یک دیوار گیره ای انجام دهید که باعث افتخار جولیا چایلد شود

[ad_1]

تخته گیره احتمالاً یکی از کاربردی ترین قسمت هایی است که یک آشپزخانه می تواند داشته باشد. این چیزی فراتر از یک نوار مغناطیسی برای چاقو، یک جای قابلمه، یک فنجان برای ظروف است – این همه چیز و موارد دیگر است. آشپزهای خانگی از این مدولار (قبل از مدولار) استفاده می کنند نوین) سیستم برای چندین دهه و به این دلیل است که کار می کند. دیدن همه چیزهایی که در آشپزخانه دارید برای پخت و پز موفقیت آمیز بسیار مهم است و زمانی که نیاز دارید به یک قابلمه کوچک برسید یا سریع همزن را بردارید، زندگی را بسیار آسان تر می کند.

البته مادربزرگ همه گیره ها جولیا چایلد بود که عملی بودن را به بیشتر چیزها ترجیح می داد. غذاهای نمادین آن – با دیوارهای آبی غنی و بسیاری از ابزارهای پر استفاده و قابلمه های مسی – الهام بخش بیشماری از سرآشپزهای آینده شده است تا بنای یادبودی در چندین موزه مختلف باشند.

با این حال، برای لذت بردن از سبکی دیوار با گیره نیازی به رفتن به موزه ندارید. شما فقط می توانید (و ما وقتی می گوییم ساده به آن اشاره می کنیم) یکی در خانه خود و بتوانید انواع ابزار آشپزخانه را در سطح چشم و در محدوده آویزان کنید. با الهام از روشی که چارلز و ری ایمز در رخت آویز ساده به ارمغان آوردند، یک سازمان دهنده گیره توپ چوبی ارزان قیمت را پیدا کردم که در هر فروشگاه صنایع دستی محلی موجود است. ماهیت سودمند سینی را با قلاب های الهام گرفته از Eames Hang-It-All ترکیب کنید و یک سیستم سازماندهی آشپزخانه به دست خواهید آورد که واقعاً بی انتها (هم در عملکرد و هم در طراحی) است.

تعجب می کنید که چگونه می توانید این را برای خود تکرار کنید؟ فالو کنید، ما همه جزئیات را داریم.

آنچه شما نیاز خواهید داشت:

  • تخته گیره ورق، به اندازه دلخواه خود برش دهید
  • 6-8 قلاب با گیره (یا به تعداد دلخواه!)
  • 6-8 توپ چوبی 1 1/2 اینچی ناتمام (اگر تعداد قلاب ها را با گیره تغییر دهید، این مقدار را نیز تغییر دهید)
  • یک تکه چوب 1 “2” (1×2) که حداقل دو برابر عرض مورد نظر تخته تمام شده شما است.
  • یک تکه چوب به اندازه 1 “در 2” (1×2)، که حداقل دو برابر طول ارتفاع مورد نظر تخته تمام شده شما است.
  • اره دستی (اختیاری؛ ممکن است بتوانید در فروشگاه سخت افزاری یا لوازم خانگی محلی خود، اندازه 1×2 را برش دهید.)
  • یک لوله رزین اپوکسی فوری 5 دقیقه ای
  • پیچ های چوبی
  • رنگ کنید

(عکس از مارک واینبرگ)

توجه داشته باشید: در تلاش برای دسترسی به این پروژه تا حد امکان، مراحل زیر برای مبتدیان با مجموعه محدودی از ابزارها در نظر گرفته شده است. اگر شما یک صنعتگر باتجربه هستید، ممکن است بخواهید چسب چوب را با پیچ های چوبی و نازک کاری ظریف تر برای اتصال جلو تعویض کنید. به خصوص اگر به گیره و گیره یا اره پیشرفته تری دسترسی دارید.

نحوه ساخت گیره:

اندازه 1×2 خود را اندازه گیری کرده و برش دهید تا یک قاب ایجاد کنید که میخ خود را روی آن نصب کنید.

ارتفاع تخته خود را اندازه بگیرید. با استفاده از یک لبه مستقیم (مانند 1×2 دیگر خود) و یک مداد، یک خط برش در وسط هر دو 1×2 ایجاد کنید که منجر به چهار طولی می شود که برای تشکیل یک میخ نیاز دارید.

روی سطحی که برای برش مناسب است، از اره دستی برای برش روی علامت با مداد استفاده کنید.

یک میخ به صورت رو به پایین روی سطح کار خود قرار دهید. لبه بیرونی هر 1×2 را با لبه بیرونی سینی تراز کنید. آنها اجزای عمودی و بیرونی قاب شما را تشکیل می دهند که برای پوشاندن درز مفصل جلویی زمانی که پین ​​از کناره مشاهده می شود طراحی شده است.

1x2 در پشت تخته چگونه خواهد بود.
1×2 در پشت تخته چگونه خواهد بود. (عکس از مارک واینبرگ)

در اینجا چند نکته برای استفاده از اره دستی وجود دارد: قطعه چوبی که می برید باید برای سهولت در استفاده و جلوگیری از برش در سطح کارتان بلند شود. می توانید از ضایعات چوب برای بلند کردن 1×2 یا برش دادن آن بر روی لبه میز یا میز استفاده کنید. (اگر از روش میز/بالا استفاده می کنید، حتی می توانید یک سطل زباله را زیر خط برش قرار دهید تا خاک اره بگیرد.) در هر دو روش، فقط مطمئن شوید که چوب ثابت بماند و روی سطح کار شما ثابت بماند. در صورت عدم وجود گیره، با کف دست محکم فشار دهید تا چوب در حین برش ثابت بماند. برای راهنمایی های بیشتر در مورد نحوه استفاده از اره دستی به این سایت مراجعه کنید.

حالا یک گیره به جلوی قاب وصل کنید.

برای چسباندن پین به جلوی قاب، همه چیز را وارونه کنید. از آنجایی که اجزا هنوز متصل نشده اند، این به معنای بازسازی قاب سطح کار شما، با استفاده از پین به عنوان یک الگو است تا مطمئن شوید که 1×2 شما در فاصله مناسبی قرار گرفته و قرار گرفته است.

چه چیزی شبیه جلوی همان گوشه، پیچ شده است.
چه چیزی شبیه جلوی همان گوشه، پیچ شده است. (عکس از مارک واینبرگ)

با استفاده از مته برقی خود، یک پیچ چوبی را در گوشه سمت راست بالای میخ تا جایی که می توانید نزدیک به گوشه قرار دهید در حالی که همچنان به قطعه 1×2 که عرض را می پوشاند ضربه بزنید. این کار را در سمت چپ بالا تکرار کنید تا قطعه ثابت شود. همین کار را در قسمت پایین تخته با گیره انجام دهید تا عرض دیگر و همچنین روی دو عمودی 1×2 محکم شود.

شما باید در مجموع هشت پیچ داشته باشید، دو عدد در هر گوشه و دو عدد در هر 1×2.

پین و قاب خود را رنگ کنید.

با استفاده از اهرام هنرمند، سنجاق و قاب را روی سطحی مناسب برای نقاشی بردارید. صورت سینی و کناره های قاب را رنگ کنید. اجازه دهید استراحت کند تا کاملا خشک شود.

من این بلوک گوه را به همان رنگ دیوار رنگ آمیزی کردم تا با دکمه های چوبی ناتمام به ظاهری “توکار” محتاطانه و کنتراست دست پیدا کنم. می توانید از هر رنگی که دوست دارید استفاده کنید. به عنوان مثال، برای تکرار ظاهر نسخه محدود Eames Hang-It-All، که توسط هرمان میلر در سال 2010 برای جذابیت برای بزرگسالان منتشر شد، می توانید سنجاق را سیاه رنگ کنید و توپ های چوبی را به رنگ گردویی رنگ کنید.


(عکس از مارک واینبرگ)

یک براکت فرانسوی وصل کنید و یک گیره آویزان کنید.

دستورالعمل های بسته بندی براکت فرانسوی را دنبال کنید تا آن را در پشت تخته میخ نصب کنید، فراموش نکنید که از یک سطح استفاده کنید. پین را به دیوار وصل کنید.

توپ های چوبی را سوراخ کنید.

یک مته کمی بزرگتر از سر قلاب انتخاب کنید. یک توپ چوبی را در کنار مته نگه دارید و نوک مته را با مرکز توپ تراز کنید. یک تکه نوار آبی را در جایی که دریل به لبه بیرونی توپ می رسد، دور مته بپیچید. (این نوار به عنوان یک راهنمای در مورد عمق سوراخ کردن هر سوراخ عمل می کند و از سوراخ کردن شما در مرکز جلوگیری می کند که خطر ترک خوردن توپ را تهدید می کند.)

با قرار دادن مته در مته، یک توپ چوبی را در دست غیر غالب خود نگه دارید. با استفاده از دست غالب خود، به آرامی توپ را سوراخ کنید تا زمانی که مته به نوار آبی فرو رود – بسیار با احتیاط!


یک مته انتخاب کنید و نوار اضافه کنید تا مطمئن شوید که چه زمانی باید حفاری را متوقف کنید. (عکس از مارک واینبرگ)

اگر یک گیره میز در خانه دارید، می توانید به عنوان یک اقدام ایمنی اضافی، توپ چوبی را محکم کنید. اگر از روش دستی استفاده می کنید، لطفاً مراقب باشید و وقتی به نوار آبی رسیدید متوقف شوید!

این کار را با بقیه توپ های چوبی خود تکرار کنید.

توپ های چوبی را به قلاب بچسبانید.

رزین اپوکسی را طبق دستورالعمل روی بسته مخلوط کنید تا چسب فعال شود. یک مهره اپوکسی را در شیار توپ چوبی فشار دهید و آن را روی سر قلاب بلغزانید. برای افزایش تماس بین چوب، اپوکسی و فلز، قلاب میخ را باز کنید. سپس بگذارید خشک شود.

این کار را با بقیه قلاب های میخ خود تکرار کنید. اگر قصد دارید وسایلی را بچسبانید که به راحتی در اطراف قلاب نمی لغزند، ممکن است بخواهید چند توپ چوبی را بدون چسب رها کنید.


(عکس از مارک واینبرگ)

قلاب های میخ را وارد کنید.

قلاب ها را در سینی قرار دهید، آنها را به اندازه و شکل وسایلی که می خواهید آویزان کنید بچینید. برای تکرار Hang-It-All Eames، قلاب های میخ را بچرخانید.

اگر نموداری از قبل ترسیم نشده ندارید نگران نباشید. زیبایی قلاب های میخ در این است که می توان آن ها را هر چند وقت یکبار که بخواهید دوباره مرتب کرد!


(عکس از مارک واینبرگ)

اعتبار اضافی: یک قفسه اضافه کنید.

اگر احساس جاه طلبی می کنید، یک قفسه نمایشگر به تخته گیره خود اضافه کنید. می‌توانید براکت‌های کمکی ارزان‌قیمت را از فروشگاه سخت‌افزار محلی یا تعمیرات منزل خود خریداری کنید. فقط یک تکه چوب را به اندازه دلخواه ببرید و روی براکت ها قرار دهید. اگر از سینی به عنوان سازمان دهنده آشپزخانه استفاده می کنید، همانطور که من انجام دادم، این یک راه عالی برای ذخیره و نمایش آسیاب های نمک و فلفل شما است.

* * *

کد تقلب: اگر وقت ندارید (یا فقط با moxie DIY احساس کافی ندارید)، یک پانل میخ از پیش ساخته شده بخرید تا مراحل 1-3 را رد کنید.

فقط به خاطر داشته باشید که اگر یک پانل فلزی بخرید، باید از رنگ مخصوص چسبیدن به فلز استفاده کنید. همچنین از براکت فرانسوی صرفنظر کرده و از بست های همراه پانل برای اتصال آن به دیوار استفاده کنید. بقیه مراحل هم همینطوره! این کلاهبرداری کمی بیشتر هزینه خواهد داشت، اما تقریباً 30 تا 45 دقیقه برای شما صرفه جویی می کند.

در نهایت، بخش سرگرم کننده! در اینجا چند مورد اضافی وجود دارد که به شما کمک می کند تا به تخته تمام شده خود فرم دهید:

الکس کالیتا یکی از بنیانگذاران Common Bond Design، یک استودیوی طراحی داخلی در نیویورک است.

این نشریه حاوی محصولاتی است که مستقل از سردبیران و نویسندگان Food52 انتخاب شده (و دوست داشته شده اند). Food52 برای خریدهای واجد شرایط محصولاتی که با ما تماس می گیریم، کمیسیون وابسته برنده می شود.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر