خرید کتاب پزشکی

مجموعه داستان کوتاه بهزاد فراهانی منتشر شده است.
مجموعه داستان کوتاه بهزاد فراهانی منتشر شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران ، “متاسفم! “آیا امشب خرید کتاب پزشکی می توانی چشمانم را اشغال کنی تا بتوانم صبح تو را تماشا کنم و صبح سالم تو را تحویل دهم؟” این بخشی از پنجاه و پنج داستان بهزاد فراهانی است؛ کتابی که در مورد کباب کردن در میدان ژاله و عشق به انسان صحبت می کند و خاطرات چهارشنبه شب را توصیف می کند ، زمانی که همه آنها مهمان شطرنج بودند و از موسیقی کشور خود خداحافظی کردند.

همانطور که در مقدمه این کتاب آمده ، بهزاد فراهانی به قلب اروپا رفت و با تعالیم خود روستایی را روایت کرد که خاکش قلب و روح اوست. وی این کتاب را با عشق از محله بالا به محله پایین ، از ارباب و دهقان ، از خان مسلم تا مش حداداد ، از چوپانان تا دشت ها ، از عاشقان خرید کتاب پزشکی، خلاصه همه طرفداران فراهان و نتیجه سالها یا نه ، روزها و دقیقه ها را به درمان ها ارائه داد. از زندگی او؛ او هرچه دید ، تجربه و آموخت کتاب زبان اصلی، نوشت و منتشر كرد. وی این کتاب را به شرح زیر ارائه داد: این گل سرخ است که ممکن است بو داشته باشد.

بهزاد فراهانی نمایشنامه نویس ، بازیگر و کارگردان تئاتر و فیلم است. وی از دانشکده هنرهای دراماتیک فارغ التحصیل شد و تحصیلات تکمیلی خود را در رشته تئاتر در فرانسه به پایان رساند. بهزاد فراهانی فعالیت هنری خود را با بازیگری آغاز کرد و با نوشتن فیلمنامه سفر سنگی به جامعه سینما پیوست. از جمله مهمترین و تأثیرگذارترین فعالیتهای هنری وی می توان به عضویت در گروه سرکیسیان خرید کتاب پزشکی، گروه مفید دانلود کتاب زبان اصلی، گروه آرناواز (سیروس ابراهیم زاده) ، انجمن تئاتر ایران (ناصر رحمانی نژاد و سلطانپور) ، گروه هنر ملی (عباسیوان و باباشیزا) اشاره کرد. از گروه تئاتر کوچ. سابق.
فراهانی بیش از 5 دهه در رادیو ، تئاتر ، فیلم و تلویزیون حضور داشته و اکنون برخی از این تجربیات را به صورت کتاب منتشر می کند.

این کتاب شامل پنجاه و پنج داستان در 248 صفحه است و توسط خانه فرهنگ و هنر گویا با قیمت 40000 تومان در شومیز منتشر شده است. طرح جلد این کتاب نقاشی آدل یونسی است.
قرارداد ترجمه و چاپ کتاب “از راوی عارف بشنو” (گزیده ای از داستان های مثنوی توسط مولانا) بین ناشران “بانگ نی” ، “ابن رشد” و م Literaسسه ادبی و ترجمه پولس منعقد شد.
امضای قرارداد ترجمه و چاپ کتاب “از راوی عارف بشنو” در مصر
به گزارش خبرگزاري كتاب ايران ، قرارداد ترجمه و چاپ كتاب “به راوي عارف گوش كنيد” (گزيده هايي از داستان هاي مثنوي در مورد مولانا) در مصر بين انتشارات بنگ ني ، م Houseسسه انتشارات ابن رشد از مصر و آژانس ادبي منعقد شد. ترجمه پل از ایران. شد.

کتاب «از راوی عارف بشنو» ، نوشته ناهید آبکاری ، محقق ایرانی ، در دو جلد توسط انتشارات خرید کتاب پزشکی بنگ نی منتشر شده است. در این کتاب ، داستان های مولانا به زبانی ساده و عامیانه و با توضیح اصطلاحات و کلمات کلیدی در قالب داستان بیان شده است. این کار در پی ادغام مبانی و مبانی عرفان نظری همراه با اصول عرفان عاشقانه و بیان پاسخی منطقی و کاملاً منطقی به برخی از دانلود کتاب اورجینال معجزات انبیا و معجزات اولیای الهی است که در روایات مثنوی ذکر شده است ، بر اساس اصول عرفان نظری. .

انتشارات ابن رشد یکی از مشهورترین ناشران در مصر و سایر کشورهای عربی است که خرید کتاب پزشکی در زمینه داستان و غیر داستانی فعالیت می کند.