خرید و فروش لوازم آرایشی

 

جعبه زیبایی تابستان AVON

11 جولای 2018

Avon جعبه زیبایی دیگری دارد و یک نسخه تابستانی است. من کمی سعی کردم که این مورد را امتحان کنم ، زیرا طیف وسیعی از محصولات مختلف نه تنها آرایش را دارد. این یک آستین تابستانی است که شما آن را در می آورید و طرح روبان بنفش را با A روی آن می بینید. دارای بسته شدن مغناطیسی است و استفاده مجدد از آن خوب خواهد بود.

 

 

خرید و فروش لوازم آرایشی در آن 5 محصول با اندازه کامل ، 2 نسخه سفر و یک تستر دریافت می کنید. به اعتقاد من ارزش کل این جعبه حدود 53 یورو است و 26.90 یورو به فروش می رسد. این برای اسلوونی است ، نمی توانم بگویم اگر در کشورهای دیگر این نیز ارائه می شود.

 

Avonovo poletno lepotno škatlico lahko naročite pri Avon prodajalcih za 26.90 € انجام 25. جولیا 2018.

 

بهترین فروشگاه اینترنتی لوازم ارایشی در تهران

 

آب تمیز کننده میسلار Avon True Nutra Effects

 

من در گذشته این آب مایسل را داشته ام و تحت تأثیر آن نبوده ام. صادقانه بگویم ، برای من هیچ چیز Bioderma Sensibio H2O نیست. من چیزی به لطف اون مورد پیدا نکردم

خرید لوازم آرایشی اصل

 

اندازه سفر 50 میلی لیتر را در یک بطری پلاستیکی زیبا خواهید داشت که می دانم به محض اتمام آن دوباره استفاده می کنم. عالی است که در آخر هفته گریز با خود ببرید. اندازه کوچک به قیمت 3 یورو به فروش می رسد. اندازه کامل شامل 200 میلی لیتر و قیمت معمولی آن 6.10 یورو است.

 

این فرمول مایع شفاف منظم دارد که نوعی رایحه مصنوعی در آن به وجود می آید. قوی نیست اما نمی توانم بگویم خوشایند هم هست.

 

برای استفاده از آرایش صورت بسیار عالی است ، اما برای اینکه ریمل بزنید ، مخصوصاً ضدآب ، باید کمی بیشتر مالش دهید. من می گویم که در از بین بردن توانایی ها متوسط ​​است و برای کاربران آرایشی ضد آب نیست. من به یاد می آورم که این موضوع بیشتر بر روی پوست من تحریک کننده بود ، اما اکنون متوجه قرمز شدن پوستم نشدم. با این حال ، اگر این به چشم ها وارد شود ، گزگز می شود. بنابراین من شخصاً از این برای آرایش چشم استفاده نمی کنم ، بلکه فقط برای پاک کردن اولین لایه آرایش است.

خرید لوازم آرایشی ارزان

 

این یک آب متوسط ​​میسلار است و من دیگر نمی خواهم آن را خریداری کنم ، زیرا به اندازه دلخواه من ملایم نیست. با این حال ، این اندازه کوچک برای همراه داشتن در تعطیلات یا داشتن کیف برای پاک کردن دسته هایی که در فروشگاه برده اید ، مناسب است.

 

روی Pinterest پین بزنید

 

Avon Anew Perfect Skin Daily Skin Boosting Splash

 

من در مورد اینکه این محصول چیست کمی گیج شده ام. Avon آن را به عنوان 15 دقیقه ماسک نوآورانه مرطوب کننده و روشن کننده توصیف می کند. این باید پایه ای برای مرطوب کننده شما باشد ، پوست شما را مرطوب کند ، انرژی بخشد ، منافذ پوست شما کوچکتر به نظر برسند ، پوست حالت صاف تری داشته باشد و فقط عالی به نظر برسد. آنها به شما توصیه می کنند مقدار کمی از محصول را روی دست خود بمالید و آن را به آرامی در پوست تمیز ماساژ دهید. بگذارید خشک شود و سپس از مرطوب کننده خود استفاده کنید. احساس می کنم این فقط یک تونر مرطوب کننده است که آنها در حال توصیف آن هستند و سعی می کنند نوآورانه تر از آنچه هست باشد.

 

بعد از اینکه آن را امتحان کردم ، تقریباً می گویم که این یک اصل است. به عنوان یک تونر مایع است ، اما هنگام استفاده از آن کمی احساس ویسکوز می شود. به خوبی به پوست می چسبد و کمی احساس چسبندگی می کند و باعث می شود احساس کنم چیزی بیش از یک تونر آبرسان نیست.

 

مرطوب کننده و همچنین کمی مغذی به نظر می رسد ، اما بسیار سبک وزن است. محصولی که پس از پاکسازی پوست ، آن رطوبت اولیه را به شما برگرداند. همچنین رایحه ای میوه ای به همراه دارد که بنا به دلایلی من را به یاد انگور سفید می اندازد. بدیهی است که برای دیدن نحوه کار نیاز به استفاده بیشتر از آن دارم ، اما این اولین برداشت خوب است. این می تواند یک مرحله خوب اضافه شده به برنامه ساده تابستانی شما باشد ، زیرا نسبتاً سبک است.

Avon Mark Big & Daring Volume Mascara مشکی ضد آب

 

این ریمل برای افزودن حجم است و ظاهراً فرمول حاوی کلاژن است که باید مژه ها را تقویت کند بدون اینکه ظاهری شل و ول داشته باشد. همچنین دارای عصای خمیده است تا مژه ها را بغل کرده و جلوه مژه های شما را شش برابر نشان دهد.

 

Avon ریمل هایشان را دوباره بسته بندی کرده است و من بسته بندی جدید را بهتر دوست دارم. به سرعت می توانید ببینید که کدام ریمل است. این یکی به رنگ صورتی با نوشته سفید است. در آن 10 میلی لیتر محصول وجود دارد و قیمت معمولی 10.90 یورو است.

این رنگ به رنگ مشکی و قهوه ای است. رنگ سیاه نیز در نسخه ضد آب موجود است که همان چیزی است که من دارم.

 

گرز در واقع کاملاً بزرگ است ، کمی برای علاقه من خیلی زیاد است. حرکت در اطراف چشمان کوچکتر و عمیق دشوار است. این حالت خمیده است و دارای موی بلندتر در وسط و کوتاهتر در لبه های بیرونی است تا به شما حالت گرد چشم را بدهد

فرمول در سمت خشک تری است اما به اندازه ریمل های ضد آب معمولی که تاکنون امتحان کرده ام خشک نیست. من فرمول کمی مرطوب ترجیح می دهم ، زیرا مژه های من را خیلی سخت نمی کند و حجم آنها را سریعتر جمع می کند.

 

یک لایه از این ریمل به شما تعریف و طول زیبایی می دهد. لایه دوم حجم بیشتری از آن را اضافه می کند ، اما هنوز هم آنها را به خوبی مشخص نگه دارید. کت سوم باعث می شود مژه های من بسیار ضخیم به نظر برسد و ممکن است تعریفی از دست بدهم ، اما قطعاً به انداز cl کلوچه های ریمل های دیگر که امتحان کرده ام نیست. من دو کت ضخیم تر برای حجم عالی با تعریف خوب و قطعاً طول اضافه شده ترجیح می دهم. من فکر می کنم این ریمل طولانی کننده و ضخیم کننده عالی است بدون اینکه ظاهر شما را بیش از حد دست و پا گیر نشان دهد

 

روی مژه ها واقعا خوب دوام می آورد. من هیچ لکه گیری یا خرد شدن زیر چشم را مشاهده نکرده ام. من این ادعای ضد آب را آزمایش نکرده ام ، زیرا من واقعاً دوش نمی گیرم و با ریمل مژه شنا نمی کنم ، بنابراین نمی توانم بگویم ، اما مطمئناً در برابر عرق مقاومت می کند.

 

Avon Mark Glow On Face Illuminator

این اساساً یک پرایمر براق یا برجسته کننده مایع در یک است. آون می گوید که این می تواند به تنهایی برای یک ظاهر روشن ، به عنوان یک آغازگر درخشندگی یا آرایش بیش از حد به عنوان برجسته استفاده شود. ظاهراً دارای بافت سبک ، رنگ طلایی کم نور تابشی ، درخشندگی درخشان و فاقد زرق و برق است. باید کامل ، مرطوب کننده ، تیرگی ها را کمرنگ کرده و درخشندگی ظاهری طبیعی ایجاد کند.

 

این در لوله فشار پلاستیکی سیاه و سفید وجود دارد. در آن 30 میلی لیتر محصول وجود دارد و قیمت عادی آن 10 یورو است.

 

از قوام مایع ضخیم تری برخوردار است که دارای یک سر خوردن نرم بر روی آن است تا بتوانید به راحتی آن را پخش کنید. رنگدانه ای کاملاً عالی دارد – قطعاً به اندازه اکثر آغازگرهای روشن کننده نیست.

 

شما می توانید آن را فقط در یک رنگ که بیشتر یک سایه روشن برهنه شامپاین است و دارای رنگ هلو است ، اما بیشتر براق نقره ای سردتری تهیه کنید. مروارید جلوه ای از آن را به زیبایی پوست ایجاد می کند ، اما درخشش آن بسیار ناچیز است. برای رنگ پوست روشن من این کمی تیره است که نمی توان از آن به عنوان برجسته استفاده کرد. بیشتر برای رنگ های پوستی سبک تا متوسط ​​و متوسط ​​است. اگر منصف باشید ، این قطعاً برای شما خیلی تاریک خواهد بود.

 

من از این مخلوط با فونداسیون استفاده کردم ، کاری که دوست دارم آن را به ویژه در تابستان انجام دهم. این فقط براقیت جزئی و همچنین رنگ پایه را به شما می دهد. من همچنین از آن به عنوان یک برجسته در بالای پایه استفاده کردم ، اما برای آن اکنون خیلی تاریک بود ، احتمالاً هنگامی که برنزه شدم کار خواهد کرد. من همچنین از آن به عنوان پایه ای برای هایلایتر پودر استفاده کردم و خوب کار کرد. این محصول را از بالا به صورت تکه ای نشان نداد.

 

سمت چپ: بدون روشنگر ، راست: روشنگر به عنوان برجسته

 

اما در حال حاضر کاملاً دوست دارم از این به عنوان برجسته کننده بدن در بدن خود استفاده کنم. فقط به اندازه کافی براقیت برنز شامپاین را به من می دهد و خیلی پر زرق و برق به نظر نمی رسد ، اما ذرات ریز براق را زیر نور خورشید بسیار خوب منعکس می کند.

روشنگر در سایه

 

 

روشن کننده در زیر نور مستقیم خورشید

 

زمان تنظیم آن سریع است ، بنابراین شما باید سریع با آن کار کنید و قبل از خشک شدن آن را به زیبایی مخلوط کنید. وقتی روشن شد ، واقعاً انتقال پیدا نمی کند و تقریباً لمس پودر می شود.

 

بدیهی است که من این محصول را خیلی دوست دارم. من بیشتر محصولات روشن و براق را دوست دارم. اما این امر به این دلیل تصفیه شده است که هیچ نوع براق کننده قابل مشاهده ای ندارد ، دارای پایه شامپاین هلو خوبی برای رنگ پوست متوسط ​​است و از براقیت نقره ای سردتر برخوردار است. همچنین تنظیمات بسیار خوبی انجام می شود که همیشه به همراه محصولات مایع یک مزیت است. این قطعاً یکی از محصولات مورد علاقه من از این جعبه است ، فقط آرزو می کنم آنها نسخه سبک تری برای رنگ پوست کم رنگ تر بسازند تا بتوانم از آن به عنوان برجسته استفاده کنم.

مینای دندان ناخن Avon Mark Gel Shine – Pink Parfait

 

من در حال حاضر مروری بر تمام لاک های ناخن Gel Shine دارم و این یکی از محدوده های مورد علاقه لاک ناخن من است. این طیف وسیعی از رنگ ها است و آنها اغلب با تغییر فصل برخی از موارد جدید را اضافه می کنند. این ژل مانند درخشش و بازدهی خوب رنگ را ارائه می دهد.

 

این در بطری مربع شیشه ای با صفحه پلاستیکی سفید وجود دارد. برس استاندارد ، کمی بلندتر و برش مستقیم است. در آن 10 میلی لیتر محصول وجود دارد و قیمت عادی آن 6.50 یورو است.

 

فرمول خامه ای است و فقط به اندازه کافی ضخیم و همچنین زیاد آبریزش نیست. کار با آن آسان است. Th

 

خرید لوازم ارایشی—ok-uni

خرید لوازم آرایش—–ok uni

خرید لوازم آرایشی—-ok uni

خرید لوازم آرایشی اصل—–ok-uni

 

خرید لوازم آرایشی بهداشتی—-ok uni

 

لوازم آرایشی——ok uni

 

خرید محصولات آرایشی—-ok uni

 

ارايشي———ok umi

 

 

خریدلوازم آرایشی—–ok-uni

 

محصولات آرایشی اصلی——ok-uni

 

خرید محصولات آرایشی بهداشتی—-ok uni

 

————————————————————————————

بهترین فروشگاه لوازم ارایشی در تهران—-ok-uni

 

خرید لوازم آرایشی اصل عمده——-

 

خرید لوازم آرایشی ارزان   —-ok

 

بهترین فروشگاه لوازم ارایشی در تهران

 

لوازم آرایشی دخترانه  —ok

 

لوازم ارایشی مارک—ok

 

لیست لوازم آرایشی

 

فروش عمده لوازم آرایشی و بهداشتی

 

فروشگاه های معتبر لوازم آرایشی در تهران

 

فروشگاه های معروف لوازم آرایشی

 

بهترین فروشگاه اینترنتی لوازم ارایشی در تهران

 

خرید عمده لوازم آرایشی اصل

 

بهترین مکان برای خرید عمده لوازم آرایشی

 

اسم لوازم آرایشی های معروف

 

سایت های معتبر خرید لوازم آرایشی

 

لیست فروشندگان لوازم آرایشی بهداشتی

 

خرید لوازم آرایشی اصل—-ok

 

سایت های معتبر خرید لوازم آرایشی نی نی سایت

 

خرید لوازم آرایشی ارزان

 

خرید و فروش لوازم آرایشی

 

بهترین فروشگاه لوازم ارایشی در تهران

 

سایت مو تن رو

 

سایت خانومی لوازم آرایشی

 

سایت زنونه لوازم آرایشی