خرید عمده روغن

استفاده از روغن های خوراکی در پخت و پز و تهیه غذاهای رنگی در خانواده ها امری عادی است ، بنابراین باید توجه زیادی به کیفیت روغن داشته باشیم و همچنین نکات مهم هنگام خرید روغن های خوراکی را به عنوان اولویت اصلی خرید عمده روغن سلامت بیشتر در نظر بگیریم.

بسیاری از پزشکان مصرف برخی از انواع سرطان و بیماری های قلبی عروقی را ناشی از مصرف غذاهای پرچرب می دانند ، بنابراین توجه به نوع روغن و خرید بهترین و سالم ترین روغن از مهمترین اصول خانواده است.

روغن های خوراکی به دو دسته تقسیم می شوند: روغن های گیاهی و روغن های حیوانی. همچنین خرید عمده روغن، هنگام خرید روغن ، مهم است که به نظر می رسد مایع یا جامد باشد.

از چه روغنی برای پخت و پز استفاده می کنید؟ به نظر شما کدام روغن بهتر و مفیدتر است؟ آیا هنگام خرید روغن به مارک علاقه مند هستید؟
آیا توجه به لحظات مهم هنگام خرید روغن های خوراکی مهم است؟
روغن حیوانی بخرید
چربی های حیوانی از چربی های شیر گاو خرید عمده روغن ، گوسفند و بز تولید می شوند. روغن حیوانات سرشار از ویتامین های محلول در چربی A و E است و سرشار از K2 و CLA است.

روغن های حیوانی سرشار از اسیدهای چرب هستند که به طور مستقیم توسط کبد جذب می شوند و منبع زیادی از انرژی را برای بدن فراهم می کنند که از نظر کنترل وزن و تولید انرژی بی نظیر است. (به راهنمای خرید آنلاین روغن های خوراکی مراجعه کنید)

قدیمی ها فقط به دنبال روغن های حیوانی بودند و این مدل روغن را به همه خرید عمده روغن ارائه می دادند. اما باید گفت که علی رغم این واقعیت که این روغن ها اثر مفیدی دارند ، ویتامین ها و پروتئین های عالی دارند ، اما روغن های حیوانی نباید در طول روز زیاد استفاده شوند ، زیرا مصرف کنندگان این نوع روغن ها از مشکلات قلبی عروقی و کلسترول بالا رنج می برند. خون. بودن.

شما باید مراقب میزان روغن حیوانی مصرفی خود باشید و اگر از بیماری هایی مانند فشار خون خرید عمده روغن، چربی ، قند خون و … رنج می برید ، میزان مصرف خود را کاهش دهید و در خرید روغن حیوانات مراقب باشید.

احتمالاً این س yourselfالات را از خود می پرسید: آیا از مصرف روغن حیوان احساس پشیمانی می کنید؟ آیا فکر می کنید خرید عمده روغن اگر از غذاهای چرب پرهیز کنید ، می توانید کلسترول خون خود را کنترل کنید؟
روغن نباتی بخرید
روغن نباتی از عصاره های دانه ها ، مغزها ، غلات و میوه های گیاهی بدست می آید. امروزه محبوب ترین روغن های گیاهی در قفسه های فروشگاه روغن کنجد ، روغن زیتون ، روغن سویا ، روغن نارگیل ، روغن آفتابگردان ، روغن ذرت و سایر روغن ها هستند.

از لیست های زیادی که این مدل روغن دارد ، از کدام گیاه به دنبال خرید روغن نباتی هستید؟

اگرچه هر یک از این روغن ها ویژگی های سلامتی خاص خود را دارند ، اما از کجا می توان فهمید که خرید عمده روغن کدام یک برای پخت و پز مناسب است؟

در اینجا بحث دیگری در مورد اینکه کدام روغن نباتی استفاده شود وجود دارد: مایع یا جامد؟
اکثر روغنهای گیاهی مایع حاوی اسیدهای چرب اشباع بسیار کمی هستند و اکثر آنها دمای بالا را تحمل نمی کنند و نمی سوزند ، اما روغنهای جامد حاوی مقدار زیادی چربی اشباع و ایزومرهای ترانس هستند و می توانند مدت زمان بیشتری ذخیره شوند و گرما را بهتر تحمل می کنند.

یک یادداشت مهم
برای افزایش پایداری ، ابتدا روغنهای گیاهی جامد در کارخانه ها مایع و هیدروژنه شده یا جامد می شوند.
هنگام انتخاب کره برای استفاده در تهیه سس و شیرینی سازی و کیک ، معیار مهم شما باید طعم و مزه و همچنین سلامتی آن باشد. اما برای سرخ کردن و پخت و پز بهتر است از روغن با دود بالا استفاده کنید.

در همین حال ، پالایشگاه های نفت در فکر این هستند که فرآورده های نفتی مایع را به عنوان روغن های سرخ کردنی در بازار عرضه کنند تا مشکل دمای بالا از بین برود و مهمتر از همه ، روغن های مایع را از لیست سبد خرید خریداری کنند. پاک نکن.

حالا چه روغنی برای پخت خوب است؟ یا سوال معمول: روغن جامد بهتر است یا مایع؟ آیا هنگام خرید روغن های خوراکی رعایت نکات بهداشتی مهم است؟
بهترین روغن های مایع و جامد باید حاوی امگا 3 باشند ، زیرا این چربی ها در بدن تولید نمی شوند و خرید عمده زیتون یکی از اصلی ترین خرید عمده روغن چربی ها برای بدن هستند. امگا 3 چربی و فشار خون را کاهش می دهد و از ضربان قلب نامنظم جلوگیری می کند.

بهترین روغن های گیاهی برای سرخ کردن و خرید روغن نباتی که در بین مردم محبوب است و آمار بالای فروش روغن در فروشگاه ها را نشان می دهد:
1- روغن زیتون
2- روغن کنجد
3- روغن ذرت
4- روغن کلزا
5- روغن سویا
6- روغن آفتابگردان
7- روغن نارگیل

و لیست بالا ، که به دلیل تمایل مردم به کاشت محصولات و محصولات خرید عمده روغن، محبوبیت بیشتری پیدا می کند.

بیایید به مزایا و معایب تعدادی روغن مایع برویم و نکات مهم را هنگام خرید روغن های خوراکی رعایت کنیم؟
روغن زیتون:
روغن زیتون از همه روغن ها معروف ترین و محبوب ترین است و برخی آن را به سلطان روغن های گیاهی و گیاهی نسبت می دهند. برای بسیاری خرید عمده روغن از افراد ، خرید روغن زیتون در اولویت است زیرا مزایای سلامتی آن بیشتر از مضرات آن است.