خرید سشوار – راهنمای خرید سشوار کریسمس

در لیست کریسمس است ، به نظر می رسد به اندازه کافی ساده است ، اما ناگهان با صدها انتخاب ، ویژگی و دامنه قیمت مواجه می شوید تا بین آنها انتخاب کنید. اگر در این کریسمس هدیه موهای خشک را به کسی هدیه می دهید ، پس این راهنمای خرید سشوار کریسمس 2019 برای شما مناسب است.

ملزومات سشوار
هنگام خرید سشوار جدید ، زبانه های زیادی وجود دارد – بعضی از آنها لازم است ، برخی از آن حیرت انگیز است. اصطلاحات اصلی که با آنها روبرو می شوید عبارتند از:

Wattage
wattage به قدرت موتور سشوار اشاره دارد. هرچه وات بالاتر باشد ، سشوار قوی تر خواهد بود. اگر تا به حال از سشوار هتل استفاده کرده اید و از نیمه راه قطع شده اید ، می دانید چقدر اهمیت بالایی دارد.

حرارت
سشوار گرم می شود ، اما چقدر گرم می شوند. تنظیم دمای قابل تنظیم به شما امکان می دهد گرمای بیرون آمده از سشوار را بالا یا پایین بکشید. این برای هر کسی که موهای ریز ، شکننده یا شفافی دارد و می خواهد از گرمای کمتری استفاده کند برای جلوگیری از خشک شدن قفل های آنها و آسیب رساندن بیشتر آنها مهم است.

جریان هوا
جریان هوا سشوار تعیین می کند که چه مقدار هوا از آن خارج می شود و مانند گرما می تواند با تنظیم قابل تنظیم باشد. این برای هر کسی که مایل به استفاده از جریان هوای کندتر برای دمای بالا و جریان هوای سریع تر برای موارد پایین باشد مفید است.

ویژگی های سشوار
اکنون که موارد ضروری را از دسترس خارج کرده ایم ، بیایید به ویژگی های فانتزی بپردازیم که اکنون برخی از سشوارها با آنها همراه هستند.

فناوری سرامیک
فناوری سرامیک از گرمای مادون قرمز برای خشک کردن سریع و یکدست موها استفاده می کند. این باعث می شود سشوارهای سرامیکی نسبت به عناصر گرمایشی مبتنی بر فلز آسیب کمتری داشته باشند – برای هر کسی که موهای ریز و خشک دارد مناسب است.

فناوری یونی
فن آوری یونی از یون های دارای بار منفی برای شکستن مولکول های آب ، از بین بردن رطوبت اضافی و بستن کوتیکول مو استفاده می کند. این سرعت خشک شدن را در حالی کاهش می دهد که باعث کاهش یخ زدگی می شود – ساختن یونی تکنولوژی ایده آل برای موهای ضخیم و دشوار است اما برای کسانی که فاقد حجم یا ضخامت هستند مناسب نیست.

عکس جالب
یک دکمه شات خنک به سرعت گرمای سشوار را کم می کند تا کوتیکول ها را ببندد ، به سبک قفل کند و درخشش را تقویت کند. این ویژگی برای افرادی که از سشوار استفاده می کنند برای سبک کردن موهایشان مناسب است.

لوازم جانبی سشوار
و سپس ما همه لوازم جانبی مختلفی را که سشوارها با آنها همراه هستند ، داریم.

نازل
یک نازل کنسانتره برای هدایت جریان هوا به انتهای سشوار وصل می شود. این برای صاف کردن و زیبایی دادن به مو بسیار مناسب است و معمولاً در اکثر مدل ها به صورت استاندارد است.

پخش کننده
دیفیوزر برای پراکندگی جریان هوا به انتهای سشوار وصل می شود. این لوازم جانبی ضروری است برای هر کسی که فرهای خود را در آغوش بکشد ، به آنها اجازه می دهد ضمن حفظ نکردن فرهای خود ، آسیب را کاهش دهند.

موارد دیگری که باید در نظر بگیرید
و ما هنوز تمام نشده ایم چند مورد ضروری دیگر در ساخت دکوراسیون نهایی سشوار وجود دارد.

طول کابل
در حالی که طول کابل کوتاه باعث می شود سشوار احساس فشرده تر کند ، در صورت عدم دسترسی از پریز برق به آینه ، می تواند سشوار سشوار را از بین ببرد. اگر به احتمال زیاد این مشکل ایجاد کرده است ، کابل “طول سالن” را انتخاب کنید.

وزن
در حالی که یک سشوار سنگین ممکن است مانند یک قطعه جدی از کیت حرفه ای احساس کند ، استفاده از آن بعد از مدتی می تواند ناراحت کننده شود. اگر در حال خرید شخصی با موهای خشک و طولانی یا دشوار هستید ، یک مدل سبک تر انتخاب کنید.

مسافرت رفتن
سرانجام ، اگر شخصی از سشوار مسافرتی خواسته است ، پس به دنبال چیزی کاملاً متفاوت هستید. سشوارهای مسافرتی سبک تر ، تاشو هستند و غالباً دارای ولتاژ دوگانه هستند.

همچنان درگیر کاری بودن؟ اگر در خرید سشوار جدید به شما کمک می کنید ، وارد سالن شوید تا از طریق ویژگی های مختلف ، مزایا و مدل های مختلف با شما صحبت کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>