خانه هوشمند چیست؟ مضرات و فواید آن چگونه هستند؟ ممتاز سرور

برای این‌که یک خانه هوشمند داشته باشید، چندین عمل وجود دارااست که باید همه‌ی آن ها رو انجام دهید تا منزل آماده اتصال به اسباب خانگی و دستگاه‌های هوشمند جدیدآماده شود. هنگامی‌که سیستم‌های خانه هوشمند به عنوان یک آپشن شروع به‌کار کرده‌بودند، پاسخ به همین سوال پاره ای گنگ و مبهم بود. اما پس از ورود شرکت‌های تبارک به این صنعت، همین شرکت‌ها فهم همین سیستم و تکنولوژی گزینه نیاز آن را برای همگی آسان خیس کردند. این کار به شما کمک میکند که انتخاب هوشمندانه‌تر و بهتری داشته باشید و بتوانید باتوجه به نیازها و کاربریتان پروسه هوشمندسازی را اجرایی کنید. مدیر کارایی تجهیزات هوشمند منزل و تجهیز گجت‌های الکترونیک به سنسورهای داخلی و خارجی به‌طور چشمگیری مصرف انرژی در این سازه‌ها را کمتر می‌دهد. اکران در منزل هوشمند به جهت انجام یک سری از کارهای دنباله‌دار و پشت سرهم و تکراری در روزگار های متعدد به کار گرفته می‌گردد که می‌تواند از نحوه پنل در دست گرفتن مرکزی و یا موبایل تلفن همراه فعال و غیرفعال شود .
دسته‌بندی نشده
الکس کپکلاترو ، کاربر هیئت مدیره سازمان CEDIA و بنیانگذار / مدیریت برهان کمپانی پیروز پاداش فناوری منزل های هوشمند Josh.ai ، نظرات خود را در مورد پتانسیل اتوماسیون منزل به جهت افزایش تن درستی در طی همه گیر و بالاتر از آن به اشتراک گذاشت. شناسه‌های شخصی به جهت هدف ها قابلیت‌های برنامه، نظیر شناسه «حساب Google» شما. این موارد به جهت پیوند دادن دستگاه خانه هوشمند به «حساب Google» به‌خصوص با هدف استفاده در برنامه google Home و «دستیار Google» به‌کار می‌رود. سیستم اعلام سرقت در یک منزل هوشمند به شکل های متفاوتی فعالیت خواهد کرد. به عنوان نمونه شما می توانید ناحیه های مختلفی را در همین سیستم انتخاب کنید، مدت دوران آژیر را مشخص و معلوم نمایید و در صورت رغبت شماره را وارد کنید که در رخ پیدایش ایراد برای شما پیامکی ارسال شود و دیگر صدای آژیر منجر اذیت کسی نخواهد شد. حتمی به ذکر می باشد که سیستم دزدگیر و اعلام سرقت بایستی منبعی پشتیبانی برای روزگار های قطعی الکتریسیته داشته باشد.

تعریف جامع از منزل هوشمند

میزان مصرف انواع انرژی در ساختمان‌ها، از فاکتورهای مالی اهمیت در هزینه‌های ماهانه و سالانه است. ابزارهای منزل هوشمند می‌توانند در این زمینه عملکرد فراوان بالایی داشته باشند. این ابزارها امداد می نمایند تا دستگاه‌های تهویه مطبوع (گرمایشی و سرمایشی)، به‌صورت بهینه‌تر و مهم مقدار مصرف انرژی کمتری، از پس وظیفه خویش برآیند. در واقع اساسی به کار گیری از یک ترموستات سنجش دمای محیط و اتصال آن به اینترنت، شما می‌توانید از روی موبایل هوشمند خود، دمای ساختمان را مشاهده و رئیس کنید. همین کار از خط مش بدور هم ممکن است؛ و به شما اجازه میدهد دمای محفظه را در سطحی بهینه نگه دارید.
در جامعه‌ی پرشتاب امروزی، هرچه نگرانی کمتری داشته باشید، زندگی راحت‌تری خواهید داشت. مدیریت کل دستگاه‌های خانه فقط از یک مکان و رهایی از دردسرهای کوچکی همچون خاموش نمودن چراغ قبل از خواب یا این که تهیه دمای اتاق زمان بیدار شدن، یک عدد از دلایل اصلی افراد برای روی آوردن به منزل هوشمند است. هر یک از ساکنان این منزل کلیدی میکروچیپی سنجاق‌شده به سینه می باشد که در سراسر خانه بوسیله حسگرها در اختیار گرفتن می‌شود. به یاری همین میکروچیپ‌ها، دما و روشنایی اتاق دارای ورود اشخاص به هر اتاق و مطابق حیاتی ترجیح آن ها تهیه و تنظیم می‌شود. آهنگ ساکنان را در سراسر خانه «دنبال»‌ میکند و نمایشگرهای تبارک تنها دارای لمس یک دکمه، تابلوهای نقاشی و تصاویر آیتم علاقه‌ی شخص را سناریو می‌دهند. اساسی تجهیزات مناسب می‌توان سیگنال‌های تلویزیونی را به‌صورت بی‌سیم در سراسر خانه منتقل کرد.

  • به این صورت دمای درون گوشه و کنار از حد خاصی فراتر یا این که پائین‌تر نمی‌رود تا نیازی به سیستم سرمایش یا این که گرمایش به وجود آید.
  • در حالی که روشنایی مناسب برای هر محیط یک عدد از مهم‌ترین فاکتورهایی میباشد که می بایست در تعیین آن اعتنا کنیم و برای هر مکان به طور جداگانه نور مناسبی گزینش کنیم.
  • اگر تکنیک مناسبی را انتخاب کنید، حتی ضروری نمی باشد به جهت کارگزاری آن اصلی افراد تدریس دیده مختص تماس بگیرید.

پریز هوشمند به شما یاری می نماید تا بتوانید سیستم الکتریسیته تیم خویش را کنترل کنید. درصورتیکه آدم فراموشکاری میباشید و خاموش و واضح بودن یک دستگاه را فراموش می کنید، می توانید از راه و روش بدور و به کمک یک پریز هوشمند، اتصال برق آن را جدا کنید. به امداد یک سیستم روشنایی هوشمند می توانید لامپ و چراغ هایی که پر‌نور می گذارید را در اختیار گرفتن کنید.

خانه های هوشمند در کشور ایران به چه صورت کار می کنند؟

تلویزیون‌های هوشمند به جهت دسترسی به محتوا از شیوه برنامه‌های کاربردی، مثل ویدیو و موسیقی درخواستی، به اینترنت متصل می‌شوند. منزل هوشمند از نظر مصالح ساختمانی هیچ تفاوتی اهمیت خانه معمولی ندارد. چیزی که در خانۀ هوشمند وجود داراست و آن را از یک منزل معمولی متمایز می‌کند، “مغز” آن است.
با دقت به این‌که در حالا حاضر بلندگوهای هوشمند و تلویزیون‌های هوشمند دارای استقبال عمومی روبرو هستند، به حیث می رسد که بازار دستگاه‌های خانگی هوشمند در یک‌سری سال آتی شاهد رشد چشم گیری داشته باشد. آن‌گاه از این‌که کلیه پروسه بالا را گذراندید خوبتر است تمامی محل ورود ساختمان یا منزل خویش را باز‌نگری و به تعداد آن ها تجهیزات را بخرید. به این ترتیب همین ایام یک عدد از تجهیزاتی که مطابق اهمیت تکنولوژی روز جهان هرروز به‌روزتر و امن‌تر می گردد تا شیوه ورود سارقین و مجرمین را سد کند، تجهیزات امنیتی هوشمند است . کنترل و رئیس فضای داخلی و خارجی ساختمان هوشمند مثل استخر و سونا، فضای سبز و..

ساعات کاری

به عنوان نمونه ممکن است یک عدد از اعضای خانواده بخواهد به منزل وارد شود البته شما در منزل حضور نداشته باشید؛ از طرز قفل هوشمند می‌توانید در را باز کنید. این قفل‌ها اساسی یک بلندگو همراه میباشند که با به کار گیری از آن‌ها می‌توانید حتی اصلی وجود عدم حضور در خانه اصلی کسانی که جلوی در میباشند صحبت کنید. همین ترموستات به سادگی می‌آموزد؛ کافی میباشد تنها هر دوران که نیاز دارید دما را تغییر‌و تحول دهید. منزل هوشمند علی رغم هزینه‌های اولیه، می‌تواند ارزش یک ملک را به صورت چشم‌گیری ارتقاء دهد و در روزگار فروش به تیتر یک مزیت به فروش سریعتر و خوبتر خانه یا این که ساختمان یاری کند. این فناوری می‌تواند شما را حیاتی شیوه‌هایی جدید و هیجان‌انگیز مشغول کرده و مطلع سازد.

گام بعدی در آتی خانه هوشمند چیست؟

در واقع چراغ های ساختمان هوشمند می توانند نقش مهمی در ایمن سازی منزل شما داشته باشند. در ادامه مطالب کارایی بر همین داریم که در رابطه کلیدی امکانات منزل هوشمند توضیحتی ارائه دهیم. نکته مهمی که می بایست به آن اعتنا داشته باشید این میباشد که در یک منزل هوشمند نیازی به بودن تمامی این امکانات نیست، البته برای واضح و مشخص بودن مطالب ما امکانات خانه هوشمند را به طور کامل بیان خوا‌هیم کرد. اصلی دقت به زمانه بندی های مختص می توان تجهیزات منزل هوشمند را فعال یا این که غیر فعال کرد. در یک خانه هوشمند شاهد این هستیم که میزان مرغوب بودن زندگی ارتقا پیدا می کد، چون عواملی مانند نور، دما و رطوبت متناسب دارای نیاز هر شخصی تهیه می شود. در یک خانه هوشمند سیستم اعلام و اطفای حریق وجود دارااست که سبب می شود ایمنی خانه ارتقاء یابد.

اجزای تشکیل دهنده منزل هوشمند

چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که ضروری میباشد و به جهت شرايط فعلی تکنولوژی گزینه نياز و کاربردهای متنوع دارای هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زيادی در شصت و سه % گذشته، اکنون و آينده شناخت مضاعف جامعه و متخصصان را مي طلبد تا حیاتی نرم افزارها شناخت بيشتری را برای طراحان خانه هوشمند رايانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ و تمدن پيشرو در زبان فارسی ايجاد کرد. در اين صورت می توان اميد داشت که تمام و سختی موجود در ارائه راهکارها و شرايط طاقت فرسا تايپ به پايان رسد و زمان گزینه نياز شامل حروفچينی دستاوردهای اهمیت و جوابگوی پرسش ها پيوسته اهل دنيای موجود طراحی اصولا مورد به کار گیری قرار گيرد.

کلید اتوماتیک اشنایدر

يکی از ابعاد منفی استعمال از اين لامپ‌ها دردسرهای زوج نمودن آنان مهم گوشی‌های هوشمند است. ارتباط‌های بلوتوثی به جهت مدت طولانی پایدار نيست و در گیر قطعی می‌شوند. در هر بار مبادرت به عملیات کنترلی بايد تحلیل کرد که آيا ارتباط قطع نشده و مدام بايد تنظیمات بلوتوث را خاموش و روشن کرد و به جست‌وجوی متقابل لامپ و موبایل مشغول شد. آن گاه از گزینش و انتساب شکلک‌ها به لامپ‌های هوشمند، در برنامه‌ی کاربردی بايد به جهت آنان نام انتخاب کرد. در برنامه‌ی مخصوص لامپ‌های هيو کالا فیلیپس، کاربر می‌تواند به جهت تمام لامپ‌های تحت کنترل نظير برچسب‌ها نام‌گذاری کند. به جهت رئیس لامپ‌ها اهمیت شکلک‌ها، ابتدا می بایست برگه‌های برچسب‌ها را خريد.

امنیت هوشمند

در همین شرایط تایمر همچنین میتوان وضعیت خروجی ها را برای هرکدام از ساعت های وارد شده تهیه نمود و در هر روزهایی از هفته که می خواهید می توانید تایمر را در آن روز ها فعال نمایید. شرکت زندگی هوشمند استیلا با تکیه بر دانش و تجربه جوانان ایرانی پا به عرصه تولید تجهیزات خانه هوشمند و ارائه خدمات دارای ربط کلیدی هوشمند سازی مجموعه های صنعتی، اداری و مسکونی گذارده است. یکی از جنبه هایی سیستم صوتی هوشمند که باید برای پاسخ به پرسش ” ساختمان هوشمند چیست ” آشنایی کلیدی مدیریت هوشمند در یک منزل هوشمند است. مدیریت هوشمند BMS به مجموعه سخت افزارها و قابل انعطاف افزارهایی اطلاق می شود که به خواسته مانیتورینگ و در اختیار گرفتن یکپارچه ی نصیب های حساس و اساسی در ساختمان هوشمند نصب می شوند. روشنایی هوشمند سیستمی می باشد که شما را کار کشته می‌سازد از شیوه یک اپلیکیشن امکان در دست گرفتن روشنایی را داشته باشید.

مبتنی بر سیم کشی

حال تصور نمایید جور کلیدتان را جا نهاده اید؛ چه حالی به شما دست می دهد؟ همگی در همین مواقع آرزو می نمایند ای کاش سیستمی داشتند که می شد ریلکس خیس درب را گشوده کرد و کاهش جلوی درب معطل شد. اهمیت خط ترموستات Nest یا Ecobee می توانید سیستم تهویه هوا یا گرمایش را بر پایه زمان روز یا این که زمان ورود به خانه تنظیم کنید. Ecobee کلیدی تعدادی سنسور میباشد که می توانید در اطراف منزل قرار دهید، به این ترتیب می توانید مرتبه حرارت بیش از یک اتاق را ببینید.
بااتصال به تلفن هوشمند، می‌توانید چراغ‌های خویش را از راه و روش به دور پر‌نور نمایید و به‌راحتی در منزل خود حرکت کنید. سیستم روشنایی هوشمند می‌تواند به رخ یکپارچه یار دارای بخش اعظمی از سرویس‌های هوشمند دیگر، بر روی بستر internet شی ءها لینکپ در ساختمان‌های هوشمند طولانی تر شود. یکی از از ویژگی‌های حساس هوشمند سازی ساختمان مهم به‌کارگیری این بستر همین هست که مهم کارگزاشتن هاب مرکزی لینکپ قابلیت انتخاب تجهیزات روشنایی از دربین برندهای متفاوت به نقل از وب سایت خبری سازگار با آن وجود دارد. این ویژگی حصر استفاده از تجهیزات یک برند خاص را برای کاربران از در میان می‌برد. BMS در تهیه و در اختیار گرفتن سیستم های ولتاژ بالا سوای تأثیر بر راحتی ساکنین در درون ساختمان امداد می کند. بایستی در حیث گرفته شود که حتی اگر هزینه کارگزاری نخستین سیستم هوشمند سازی ساختمان بطور قابل توجهی زیاد باشد ، هوشمند سازی ساختمان خود هزینه را به عنوان صرفه جویی در انرژی در چهار تا پنج سال آتی باز می گرداند.

پنل مرکزی سونوف NS-Panel

دستگاه های مختلف منزل اهمیت هوشمند سازی از شیوه رابط های کاربری مثل ریموت ها ، کلیدهای لمسی، ترموستات های هوشمند و غیره، از شیوه تحت ساخت های اینترنتی، سیم کشی و رادیویی به در دست گرفتن کننده مرکزی منزل متصل می شوند. براین اساس متناسب دارای گونه پروتکل آیتم استفاده در پکیج هوشمند سازی خانه رابط های کاربری متنوع در قیمت های متعدد قابل گزینش هستند. سیستم‌های اسمارت هوم از شیوه شبکه‌ای از دستگاه‌های متصل به اینترنت از روش پلتفرم‌های ارتباطی گوناگون مثل Wi-Fi، بلوتوث، ZigBee و غیره عمل می‌کنند. از شیوه رابط های الکترونیکی، دستگاه ها را می اقتدار از منش دور از شیوه دستیار صوتی مثل الکسا یا این که دستیار وب سایت گوگل یا یک برنامه مدیر کرد. عمده همین دستگاه‌های internet شی ءها دارای حسگرهایی هستند که تغییرات حرکت، دما و نور را در دست گرفتن می‌نمایند تا کاربر بتواند اطلاعاتی در گزینه محیط اطراف دستگاه به دست آورد.

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید