خانه‌های سالمندان به کارکنان غرامت می‌دهند، زیرا آمازون کارگران کم‌دستمزد را با بسته‌های Prime جذب می‌کند

[ad_1]

ارلانگر، کی. – دفاتر شرکتی زیبا یکی از پیمانکاران بار هوایی آمازون بر فراز ویلااسپرینگ ارلانگر، خانه سالمندان باشکوهی که بر روی تپه ای در این حومه سینسیناتی قرار دارد، برج می باشد. هواپیماهای باری آمازون پرایم ایر که از آمازون ایر هاب اخیراً افتتاح شده بلند می شوند از بالا غرش می کنند. نیمه کامیون های پرایم او در بزرگراه حرکت می کنند و به شیشه های خانه سالمندان می کوبند.

این زندگی روزمره در سایه آمازون است.

جان مولر، مدیر عملیاتی Carespring، اپراتور Villaspring، گفت: «ما هنوز بدترین آن را ندیده‌ایم. آنها هنوز از Air Hub فارغ التحصیل می شوند.

برنامه های بلندپروازانه برای گسترش آمازون در شمال کنتاکی، از جمله سایت 1.5 میلیارد دلاری 600 هکتاری که به عنوان مرکز عصبی برای عملیات بار هوایی داخلی آمازون عمل می کند، باعث نگرانی مدیران خانه های سالمندان در یک منطقه بیکاری شده است. تنها 3 درصد است. خانه‌های سالمندان که در حال حاضر از اخراج کارکنان بهداشتی خسته از بیماری همه‌گیر دور شده‌اند، پرستاران مراقبت‌های اولیه، متخصصان تغذیه و خانه‌دارهایی را که جذب مشاغل با درآمد بهتر در آمازون شده‌اند، از دست می‌دهند.

میانگین حقوق اولیه برای یک موقعیت ابتدایی در انبارها و مراکز بار آمازون بیش از 18 دلار در ساعت است، با گزینه ای تا 22.50 دلار در ساعت و پاداش ثبت نام 3000 دلار، بسته به مکان و شیفت. کار تمام وقت در شرکت با مزایای سلامتی، 401 (k) و مرخصی والدین همراه است. در مقابل، حتی زمانی که بسیاری از ایالت‌ها پاداش موقت کووید-19 را برای کارکنان مراقبت طولانی‌مدت ارائه می‌کنند، موقعیت‌های پرستاری با مهارت پایین‌تر معمولاً نزدیک به 15 دلار در ساعت پرداخت می‌کنند، اغلب با حداقل مرخصی استعلاجی یا مزایا.

مدیران خانه‌های سالمندان می‌گویند که نمی‌توانند دستمزد ساعتی آمازون را مطابقت دهند، زیرا به نرخ‌های بهبودی متوسطی که توسط Medicaid، برنامه مراقبت طولانی‌مدت دولت تعیین شده است، متکی هستند.

در سراسر منطقه، مدیران خانه‌های سالمندان بال‌های خود را بسته‌اند و ساکنان جدید را رد کرده‌اند، خانواده‌ها را آزار می‌دهند و ترخیص بیماران را برای مراقبت‌های طولانی‌مدت برای بیمارستان‌ها سخت‌تر می‌کنند. افزایش اندک حقوق هنوز نمی تواند با بسته مزایای غنی آمازون رقابت کند یا با شک و تردید در مورد مزایای شغل پرستار برای نسل جوان مقابله کند.

دانیل جوگیگان، مدیر بازرگانی در مرکز مراقبت های بهداشتی گرین میدوز در مونت واشنگتن، کنتاکی، خانه سالمندانی که کارگران مرکز شپردسویل آمازون را از دست داد، گفت: آمازون ساعتی 25 دلار پرداخت می کند. جایگزین؟ آنها به اینجا می آیند و با مایعات بدن مردم سروکار دارند».

صنعت خانه سالمندان مدت‌هاست که فارغ‌التحصیلان دبیرستان را برای غذا، حمام، توالت، و سالمندان معتاد و افراد دارای معلولیت استخدام کرده است. اما امکانات نزدیک به مراکز توزیع عظیم آمازون در جنگ مناقصه برتر هستند.

بتسی جانسون، رئیس انجمن بهداشت کنتاکی می گوید: «Chick-fil-A می تواند قیمت ها را افزایش دهد. ما نمی توانیم هزینه ها را به مشتریان خود منتقل کنیم، پرداخت کننده خدمات دولت است و دولت تعرفه ها را تعیین می کند.

و در حالی که شکایت ها مبنی بر اینکه رستوران های فست فود مجبورند رستوران های سرپوشیده را به دلیل کمبود نیروی کار ببندند در سراسر کنتاکی افزایش یافته است، جانسون گفت خانه های سالمندان باید هر روز و در هر ساعت از سال باز بمانند.

او گفت: «ما نمی‌توانیم بگوییم «این صف از ساکنان امروز هیچ خدماتی دریافت نخواهند کرد».

رسیدن به بالادست

بر اساس گزارش اخیر انجمن مراقبت های بهداشتی آمریکا و مرکز ملی برای زندگی کمکی، سازمانی که نماینده 14000 خانه سالمندان و جوامع زندگی کمکی است که از 5 میلیون نفر مراقبت می کنند، در سراسر کشور، مراکز مراقبت طولانی مدت 221000 شغل را از مارس 2020 کاهش داده اند. در حالی که بسیاری از بیمارستان‌ها و مطب‌های پزشکان توانسته‌اند کارمندان خود را جذب کنند، این گزارش می‌گوید که مراکز مراقبت طولانی‌مدت از بحران کار بدتر از «هر بخش مراقبت‌های بهداشتی دیگر» رنج می‌برند. بررسی‌های صنعت نشان می‌دهد که 58 درصد از خانه‌های سالمندان تعداد محدودی پذیرش جدید دارند و دلیل آن کمبود کارکنان است.

کنتاکی و سایر ایالت‌ها برای پر کردن خط لوله با استعدادهای جدید، به برنامه‌های آموزشی رایگان یا ارزان با حمایت دولت متکی هستند. جذب نیرو از معلمانی مانند جیمی گیلوین، دستیار مربی پرستار در انجمن گیت‌وی و کالج فنی در کاوینگتون، کنتاکی، یکی از شهرهای پرآشوب رودخانه در امتداد رودخانه اوهایو انجام می‌شود.

یک روز صبح اخیر، گیلوین بالای یک مانکن پزشکی روی تخت بیمارستان ایستاده بود، در حالی که نوجوانان و بزرگسالان جوانی آن را احاطه کرده بودند و هر کدام کتاب درسی مراقبت های طولانی مدت پرستاری را حمل می کردند. گیلوین یک مسواک و خمیر دندان در دست داشت و نحوه تمیز کردن دندان مصنوعی بیمار را نشان می‌داد – او گفت: “اگر کسی احساس تمیزی می‌کند، احساس بهتری دارد” – و نحوه غلتیدن بیماران بیهوش به پهلو.

برنامه درسی جنبه های عملی کار پرستاری در خانه را پوشش می دهد: ساخت تخت، مراقبت از کاتتر، استفاده از تخت و جابجایی سرنشینان از ویلچر به تخت.

گیلوین گفت: «برای اینکه یک دستیار پرستار گواهی شده باشد نیاز به یک فرد بسیار خاص است. کار سختی است، اما نیاز به کار دارد.»

در پنج سال گذشته، گیلوین یک خستگی شدید دیده است: “بیشتر آنها حتی فارغ التحصیل نمی شوند، آنها به رشته دیگری می روند.” در پاسخ، دانشکده های پرستاری در حال رسیدن به سطوح بالاتر هستند و دانش آموزان دبیرستانی را جذب می کنند که می توانند در کلاس ها شرکت کنند و با مدرک دستیار پرستار از دبیرستان فارغ التحصیل شوند.

ریوا استرود، هماهنگ کننده فناوری علوم سلامت و برنامه های کمک پرستاری در گیت وی، گفت: “ما آنها را در سنین پایین تر سوق می دهیم تا به مسیرهای مراقبت های بهداشتی علاقه مند شوند.”

استرود خوشبین است که نرخ ساعتی دستیاران پرستار از 9 دلار در ساعت به حدود 15 دلار افزایش می یابد. اما به گفته او، در طول سال‌هایی که او این برنامه را رهبری می‌کرد، تعداد کمتری از دانش‌آموزان برای شروع شغل خود به عنوان دستیار، موقعیتی حیاتی برای عملیات پرستاری در خانه، انتخاب کردند. در عوض، آنها کار در والمارت، مک دونالد یا آمازون را انتخاب می کنند.

استرود گفت: رقابت زیادی برای استرس کمتر وجود دارد. او به‌عنوان اعتقاد راسخ به فضیلت شیر ​​دادن، از پاسخ‌های دانش‌آموزان دلسرد شد: “خب، من می‌توانم جعبه‌ها را جمع کنم و نگران مرگ کسی نباشم و پول بیشتری به دست بیاورم.”

حتی برای کسانی که می خواهند شغلی در پرستاری داشته باشند، تبدیل شدن به یک جمع کننده و بسته بندی در آمازون بسیار جذاب است. این شرکت 100% آموزش دانشکده پرستاری را در میان سایر زمینه ها پوشش می دهد و برای ارائه آموزش با کالج های دولتی قرارداد بسته است.

آمازون در حال آموزش کایلا دنیس 30 ساله در یک دانشکده پرستاری است. او در کلاسی برای پرستاران در گیت‌وی شرکت کرد، اما تصمیم گرفت به‌عنوان دستیار پرستار یا دستیار گواهی‌شده شغلی را دنبال نکند. در عوض، او در مرکز پیاده‌سازی آمازون در هبرون، کنتاکی، با 20.85 دلار در ساعت با بیمه درمانی و مزایای بازنشستگی در حین حضور در مدرسه کار می‌کند تا یک پرستار ثبت‌نام شده شود، موقعیتی که به آموزش بسیار بیشتری با پتانسیل درآمد بالا نیاز دارد.

دنیس گفت: «آمازون 100 درصد هزینه تحصیل و کتاب های من را پرداخت می کند. علاوه بر این، آنها بر اساس برنامه من کار می کنند.

در انتظار جزر و مد بالا

کمبود نیروی کار در خانه های سالمندان یک نگرانی عمده برای آژانس های توسعه اقتصادی ایالتی و محلی نیست که دیوانه وار به دنبال معاملات با آمازون هستند. شهرهای سراسر کشور میلیاردها دلار معافیت های مالیاتی، ارتقاء زیرساخت ها و سایر مشوق ها برای برنده شدن یک سایت ارائه کرده اند، و غارت فراوان است: آمازون تنها در سال جاری حداقل 250 انبار باز کرده است.

آمازون یک نیروی برجسته در شمال کنتاکی است که با انبارهای غول‌پیکر فضایی را احیا می‌کند و باعث افزایش دستمزد در والمارت، فرانچایزهای فست فود و سایر شرکت‌های انبارداری شده است. لی کروم، مدیر اجرایی شرکت توسعه اقتصادی کنتاکی شمالی، گفت: این شرکت “سرمایه گذاری های قابل توجهی در جامعه ما انجام داده است.”

مقامات آمازون به درخواست ها برای مصاحبه در مورد این داستان پاسخ ندادند.

برخی از کارشناسان کارگری گفته‌اند که «اثر سرریز» آمازون – پیشنهاد دستمزد در نزدیکی مراکز آن – نشان می‌دهد که شرکت‌ها می‌توانند بدون ترک کسب‌وکار به کارگران با نرخ‌های بالاتر غرامت پرداخت کنند.

کلمنس نوئلکه، محقق دانشگاه براندیس، گفت که تا حدودی درست است. از آنجایی که آمازون به‌جای بهره‌برداری از مشخصات مهارت‌های خاص، کارگران را به‌طور بی‌رویه از سراسر بخش کم دستمزد جذب می‌کند، به بخش‌هایی با سازگاری بسیار متفاوت ضربه می‌زند. صنایعی مانند خانه‌های سالمندان، آژانس‌های بهداشتی خانه و حتی مدارس دولتی که به بودجه دولتی متکی هستند و افزایش دستمزدها با مشکل مواجه می‌شوند، احتمالاً ضرر خواهند کرد.

نوئلکه گفت: «بعضی از کارفرمایان در حاشیه هستند و از کسب و کار کنار خواهند رفت.

مطالعه‌ای که در ماه نوامبر توسط انجمن بهداشت کنتاکی انجام شد، نشان داد که از هر 5 پرستار واجد شرایط، جوامع حمایت از زندگی و خانه‌های مراقبت با توجه به تعداد جای خالی، 3 نفر نگران بسته شدن بودند.

راه حل های پیشنهاد شده توسط قانونگذاران ایالتی به شدت بر برنامه های آموزشی پرستاری که قبلاً توسط کالج های دولتی مانند Gateway ارائه شده است، متکی است. کیمبرلی پور موزر، جمهوری‌خواه، پرستاری که ریاست کمیسیون خدمات بهداشتی و خانوادگی ایالات متحده را بر عهده دارد، گفت که در حالی که قانون‌گذاران باید برای مشاغل مراقبت‌های بهداشتی ارزش قائل شوند، “ما مقدار محدودی دلار داریم.” اگر دستمزد یک بخش از مردم را افزایش دهیم، چه چیزی را کاهش خواهیم داد؟»

موزر گفت که شرط بندی کنتاکی در آمازون در نهایت نتیجه خواهد داد. او گفت: “هرچه بیشتر به اقتصاد خود تزریق کنیم، بودجه Medicaid ما بیشتر خواهد شد.”

این اعتماد به رویکرد به جزر و مد بالا همه قایق ها را بالا می برد، جانسون، رئیس انجمن بهداشت کنتاکی را ناامید می کند. او گفت که قانونگذاران در تلاش برای درک پیچیدگی تامین مالی خانه سالمندان هستند و اشاره کرد که نرخ بازپرداخت Medicaid در کنتاکی به مدت پنج سال قبل از دریافت افزایش بیشتر در یک دهم درصد افزایش رکود داشته است تا تورم را در دو سال گذشته جبران کند. .

قانون ساختمان بهتر اداره بایدن، حتی قبل از کنگره، میلیاردها دلار را به خدمات و مراقبت در خانه برای جامعه سالمندان اختصاص خواهد داد، که عمدتاً از طریق پرداخت های مدیکید فدرال است. این شامل بودجه با هدف تحریک استخدام و آموزش است. اما این اقدام تا حد زیادی بر گسترش مراقبت های خانگی متمرکز است و هنوز مشخص نیست که چگونه می تواند بر نرخ دستمزد در خانه های سالمندان تأثیر بگذارد.

در حال حاضر، شور غذایی ادامه دارد. درست در کنار Interstate 65 در Shepherdsville، Wendy’s، White Castle و Frisch’s Big Boy، پیشنهادهایی برای «امروز کار، فردا حقوق بگیر» وجود دارد. برچسب‌های چمن فدرال اکسپرس، که یک بار 17 دلار در ساعت تبلیغ می‌کنند، با قیمت بالاتر 23 دلاری چسبانده می‌شوند. انبار عظیم آمازون پر از کارگرانی است که جلیقه های محافظ زرد پوشیده اند.

و در نزدیکی قله واشنگتن، شری واتن، مدیر خانه سالمندان گرین میدوز، در تلاش است تا ده ها جای خالی را پر کند، زیرا می داند که نمی تواند با بسته آمازون برای موقعیت های ابتدایی خود مطابقت داشته باشد. در عوض، واتن، که پرستار خود را در 18 سالگی راه‌اندازی کرد، به کارکنان آینده می‌گوید که زندگی کارخانه‌ای را در نظر بگیرند: “شما بارها و بارها همان روز را خواهید داشت.”

در آسایشگاه گفت: من تنها خانواده ای هستم که این خانم دارد. من می توانم به جای بسته بندی یک کالا در جعبه عمل کنم.

KHN (خبر سلامت قیصر) یک اتاق خبر ملی است که روزنامه نگاری عمیق در مورد مسائل بهداشتی تولید می کند. همراه با تجزیه و تحلیل خط مشی و بررسی ها، KHN یکی از سه برنامه عملیاتی اصلی KFF (Family Foundation Kaiser) است. KFF یک سازمان غیرانتفاعی با استعداد است که اطلاعاتی در مورد مسائل بهداشتی کشور ارائه می دهد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر