حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای مجازی


معرفی 4+1 <span class=changed>دکان</span> <span class=changed>نو</span> <span class=changed>اثاثیه</span> خانگی” width=”640″ height=”424″ /></figure>
<p>فهرست:</p>
<ol>
<li><a href=مولودی مال
 • کالی ناب
 • خانگی لند
 • پیشرو مال
 • آبیدر استوک
 • فروشگاه لوازم خانگی کلیدی پشتوانه واردات مستقیم، مولودی فرآورده Moloudimall

  فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی تیم مولودی فرآورده اصلی بیش از سه دهه فعالیت حرفه ای در زمینه اسباب و اثاث خانگی، یعنی از سال 1370 مشغول به عمل و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، تیم مولودی فرآورده در حوزه فروش اسباب خانگی دارای دقت به استانداردها و نیاز مشتریان اصلی بالاترین میزان مرغوب بودن و مناسبت ترین قیمت، فعالیت خود را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی شروع کرده است.

  هم اکنون مولودی مال مفتخر هست که اساسی دقت به راضی بودن مشتریان و همکاران جزوء خوش نام ترین های بازار اسباب و اثاث خانگی کشور ایران باشد. در گفتگویی که اصلی مادح مولودی مدیر ارشد این گروه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان این مجموعه همراه آوردیم:

  امید میباشد که مشتریان دائمی و سابق هم اهمیت حضور در باشگاه مشتریان سایت مولودی مال، ما را مفتخر نمایند و هم زمان از هدایا و تخفیفات ویژه سایت اینترنتی اسباب خانگی مولودی متاع به جهت مشتریان کهن به کارگیری نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال راضی بودن مشتری عزیز از خرید کردن خود، می‌باشد.

  مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

  برای مراجعه به سایت مولودی مال میتوانید از نشانی ذیل به کارگیری نمایید:

  آدرس وبسایت قانونی گروه مولودی مال: مولودی مال

  لوگو مولودی مال
  لوگو مولودی مال

  فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

  فروشگاه کالی ناب در سال های پیشین به عنوان یکی از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، این کمپانی فعالیت خود در زمینه اسباب و اثاث خانگی را از سال ۲۰۱۸ حیاتی واردات محصولات با میزان مرغوب بودن دیجیتال شروع کرد. محصولاتی عمدتا اساسی برند های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست این شرکت از به عبارتی نخست بر همین اصل بوده هست که لیاقت خریدار کالی ناب خرید کردن یک محصول کلیدی میزان مرغوب بودن و راضی بودن بخش است و نه هر کلایی کلیدی هر قیمیتی.

  اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از ارزش رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی میباشد وقتی که هدف شما نیز ارائه محصولات مهم کیفیت و هم قیمت مطلوب و رقابتی می باشد کار بسیار پیچیده و مشکلی را پیش بر روی خود کالی ناب خواهید گذاشت. اما این گروه امیدوار است که به کمک معبود و عملکرد همکاران کماکان که تا به امروز در به وقوع پیوستن این دارای موفق بوده‌اند در آتی نیز جهت جلب رضایت مندی اکثر مشتریانشان کارایی ببیشتری رخ بدهند.

  کالی ناب بی حریف در ارزش محصولات شیائومی در بازار

  در ضمن مغازه کالی ناب رو در راستا محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی اصلی ارزش رقابتی و بسیار عالی به نسبت بازار ارزش محصولات شیائومی در نظر گرفت.

  برای مراجعه به دکان کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر بر روی پیوند تحت کلیک نمایید:

  آدرس وب وب سایت دکان اینترنتی کالی ناب: کالی ناب

  لوگو کالی ناب
  لوگو دکان کالی ناب

  فروشگاه محصولات منزل و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

  یک سایت گزینه پسند برای بانوان و نوعروسان خلل پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به عنوان یک بازرگانی مطمئن و به رخ حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته میباشد و از در آغاز سرمایه خویش را بر تنظیم محصولات اصلی میزان مرغوب بودن بنا گذاشته است.

  بهار سال ۱۴۰۰ کرکره فروشگاه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا اهمیت خدماتی متفاوت و گلچین کردن از بهترین برندهای بازار به جای کلیه چیز فروشی و فروش نامطمئن، با نگاهی اصلی و هدف رضایت مشتریان خویش را از دربین تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خویش گزینش کند؛ مطمئن‌تر، اصلی کیفیت‌تر و اهمیت ارزش های منصفانه را به مشتریان جانِ خویش ارائه دهد. 

  فروشگاه اینترنتی اسباب و اثاث خانگی اورجینال

  در ارتباط دارای تارنما خانگی لند اصلی رئیس فروش با شخصیت همین مجموعه توانمند و کلیدی میزان مرغوب بودن صحبت کردیم و از کیفیت محصولات و تنوع فراوان دوچندان همین وبسایت به نسبت سایر سایتها فروش اینترنتی محصولات اسباب و اثاث خانگی سوال پرسیدیم، اما جواب آقای هیمن عبداله پوری بسیار جالب و کافی بود:

  در سال چهارم کار خواستیم کاری بزرگ‌تر نماییم و گامی جدید برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و اهمیت مجموعه‌ای از بهترین مرکزها مستقیم صادرات محصولات اثاثیه خانگی و اثاثیه جانبی بر سر میز مذاکره نشستیم و دارای متخصصین همین حوزه در جهت همکاری برای پشتیبانی و راهنمایی خرید کردن مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه همین مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

  آقای هیمن عبداله‌پوری مدیریت فروش تیم خانگی لند

  مشاهده و باز‌نگری محصولات وب سایت خانگی لند توصیه میشه، به ویژه به جهت بانوان و دوستانی که به جهت تهیه جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

  خانگی لند لوگو
  لوگو مغازه اینترنتی خانگی لند

  آدرس وبسایت خانگی لند یک عدد از بهترین مراجع تهیه و تنظیم و خرید کردن جهیزیه عروس از بانه: خانگی لند

  پیشرومال یک وبسایت جامع از اسباب خانگی و محصولات تکنولوژی روز عالم pishromall

  سایت دکان اینترنتی پیشرو مال ، از پایین تیم سایتهایی می باشد که تمرکز حیاتی آن ها بر محصولات یگانه و تکنولوژیک است، این مغازه در سال 1400 مهم فروش محصولات تارنما آمازون در کشور‌ایران و حیاتی ارزش کاهش از همین وبسایت بر سر زبانها افتاد.

  پیشرومال به صورت جدی، فعالیت خود را در زمینه محصولات ‘خانگی گجت و جانبی با میزان مرغوب بودن و گارانتی دار در سال 1401 شروع کرد. هدف همین مجموعه فروش محصولات اساسی میزان مرغوب بودن و دارای بها های مطلوب و سرویس ها مختلفی از دیگر وبسایت ها می باشد. مجموعه پیشرومال تلاش بر ارسال محصولات در پرسرعت ترین روزگار و بالاترین سرویس ها را دارد.

  مشاوره خرید کردن و پشتیبانی مشتریان در کمترین زمانه ممکن را دارد. ارزش محصولات موجود در پیشرومال سعی شده همواره به روز باشد و میتوانید حساس تصور راحت ثبت پیشنهاد نمائید.

  در واقع موضوع خاصی که پیشرو کالا را در منتخب همین مقاله ما گنجانده حضور گسترده محصولات وبسایت غالب آمازون در محصولات این تارنما اینترنتی می باشد.

  حتما سری به همین وبسایت بزنید، احتمالا شما نیز مثل ما محصولاتی رو اونجا پیدا نمایید که در بقیه سایتها یا این که سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

  سایت پیشرومال: پیشرومال

  فروشگاه پیشرومال
  لوگو مغازه پیشرومال

  یک تارنما بینظیر برای خرید کردن لپ تاپ استوک، برند نام آشنای آبیدر استوک Abidarstok

  اما برسیم به معرفی پنجمین آیتم از لیست معرفی 1+4 دکان برتر، فروشگاهی غیر اسباب خانگی البته حتمی برای علاقمندان به لپ تاپ و خرید کردن لپ تاپ، مغازه اینترنتی آبیدر استوک به عنوان وب سایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ سرگرم به فعالیت شده است.

  خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این امکان را برای مشتریان آماده می‌آورد که ارزش ها را مقایسه کنند و بتوانند مدل‌های متنوعی را تحلیل کنند. نکته دیدنی در مورد لپ تاپ استوک قیمت آن است. میزان دارایی آیتم نیاز برای خرید لپ تاپ استوک تقریبا یک سوم دارایی مورد نیاز برای خرید کردن یک لپتاپ نو اهمیت مشخصاتی شبیه است.

  اما آنچه دکان لپ تاپ آبیدر استوک را از سایر رقبا متفاوتی می کند، علاوه بر بها منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره خوب قبل از خرید کردن لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید کردن هر لپ تاپی حساس همین مجموعه در رابطه باشید و محصولات این مغازه رو یه نگاه بندازید.

  آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید سوای نگرانی

  مسئله حساس در خرید لپ تاپ های استوک کیفیت و اطمینان از کارکرد و تندرست بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار عالی برای راحتی خیال مشتریان، مسلما قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تمام دستگاه را به جهت مشتریان ارسال میکنند.

  همچنین مهلت به کار گیری مشخصی را برای کاربران در لحاظ گرفته اند که در صورتی که در روزگار به کارگیری مشکلی متوجه دستگاه شد فارغ از هزینه دستگاه را بازگشت دیتا و یا هزینه را به حساب مشتری واریز می‌نمایند و یا دستگاهی بدون ایراد احتمالی برای ایشان ارسال میکنند.

  یکی دیگر از خدماتی که بوسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت و امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. کلیدی دقت به حجم بالای سفارشات، کارایی کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کاهش از ۴ روز کاری)

  برای خرید کردن و یا بازدید نوع های محشر لپ تاپ استوک بی تردید به آبیدر استوک سر بزنید:

  خرید و بها لپ تاپ استوک : آبیدر استوک

  در نهایت در یک جدول میتونیم همین چهار دکان رو حساس نیز مقایسه کنیم:

  در جدول ذیل همت کردیم بهترین خصوصیت های هر مغازه اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

  نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
  مولودی مال بالا بله بله بله عالی
  کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
  خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
  پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
  آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
  جدول مقایسه سرویس ها 1+4 مغازه معرفی شده

  در صورتی که شما هم مغازه خوبی میشناسید بدون شک معرفی کنید.

  نکات با در خرید کردن اینترنتی

  امکان خرید و فروش امن از نحوه اینترنت، عاملی با برای موفقیت کسب‌وکارهای اینترنتی است. اکثری از مشتریان نسبت به این گونه معاملات شک و تردید دارا هستند زیرا نگران‌اند که دیتاها شخصیشان توسط هکرها یا کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. اصلی یاری علم روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

  این فناوری‌ها به‌سرعت در درحال حاضر پیشرفت‌ میباشند و هر روز برای امنیت و راحتی اکثر خرید کردن و فروش اینترنتی یک راهکار جدید ابداع می‌شود. کلیدی وجودِ این، هنوز هم اکثری از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در به کارگیری از اینترنت شک دارا‌هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

  نکته اصلی که در خرید کردن اینترنتی می بایست به آن اعتنا نمایید این هست که خرید کردن خویش را از یک سایت دارای و خوش سابقه انجام دهید. صد رد صد نظرات اعضا در رابطه کلیدی ارآیه محصول و رضایت مشتریان را در لحاظ بگیرید.

  به این نکته دقت کنید که برای پیدا کردن تارنما های دارای در نتیجه ها جستجو ممکن است تقلبی صورت دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس همت نمایید سایت هایی که میشناسید را انتخاب کنید خیر لزوما تارنما هایی که در نتایج ابتدایی گوگل بالا آمده اند. در اسم سایت مراقب غلط املایی یا دامنه ی آن (به تیتر نمونه .net به جای .com .net) باشید و بی تردید از صحت و صدق نشانی وب سایت اطمینان حاصل کنید.

  حتما از سایتهای حیاتی ssl معتبر خرید کنید

  هرگز اصلی به کارگیری از کارت اعتباری خود از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را نصب نکرده هست ، هیچ خرید آنلاین و یا پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. اما همین مورد را چطور متوجه شویم؟ سایتی که اهمیت SSL رمزگذاری شده هست نشانی اینترنتی آن دارای HTTPS شروع می شود نیکی فقط اهمیت HTTP.

  علاوه بر این نمادی از یک قفل ریز نیز در آدرس بار آن ظاهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار نشانی یا این که نوار شرایط پایین قرار داراست که رده قرارگیری آن ، بستگی به جور مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS حالا حتی در وبسایت هایی که خرید کردن اینترنتی را ارائه نمی دهند هم فعال می باشد ونشانه ای از امن بودن آن تارنما دارد. همین استاندارد تا جایی اصلی هست که google Chrome هر ورقه ی سوای رمزگذاری SSL را به تیتر “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

  از رمز دوم پویا به کار گیری کنید

  رمز پویا کارت بانکی یکی از از اصلی‌ترین موردها امنیتی به جهت دوری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های متعدد برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. همین روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی با روش‌های گوناگون برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در کشور زیاد گسترده شده و بخش اعظمی از افرادی که دیتاها یه خرده از روش‌های سارقان امروزی دارند در گیر ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

  در شرایط رمز ثابت شما برای خرید اینترنتی یا انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم دائمی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری نظیر شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به طرز فیشینگ سارقان به شکلی کاربران را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک ورقه جعلی پرداخت می‌کشانند.

  مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا همان رمز پویا راهکاری برای رسیدن به امنیت در سرویس ها اینترنتی است. در در مقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار دارااست و به معنای کلمه رمزی می باشد که می‌تواند فقط به جهت یک توشه در تراکنش مورد استعمال قرار گیرد. بر پایه آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ استدلال شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مملکت است. به همین خاطر به کار گیری از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز اثبات در امر کار قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود مهم جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی کلیه بانک‌ها می‌توان میزان قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کمتر داد.

  با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای استعمال از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر بار خرید کردن اینترنتی یا این که پرداخت‌های نیازمند رمز دوم کارت، از رمز پویا که خزانه در اختیارشان قرار می‌دهد، استفاده کنند.

  اهمیت داشتن درگاه پرداخت

  یکی از بهترین فعالیت هایی که در سال های اخیر در داخل سرزمین شروع شده، ثبت و سوق دهی دکان های اینترنتی است. آرم اعتماد الکترونیکی که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران به دکان های آنلاین داده می شود بهترین رویکرد به جهت تشخیص و شناسایی یک وب وب سایت دارای از وب سایت های نا امن و کلاهبردار است.

  تمامی دکان های آنلاین می توانند اهمیت تصویب نام اینترنتی در سامانه نشانه اعتماد الکترونیکی به آدرس www.enamad.ir خواهش ثبت دیتاها و اختصاص نشانه اعتماد را داشته باشند. همچنین تمامی مغازه های مورد تایید می بایست نماد اعتماد الکترونیکی را (که به صورت یک e آبی رنگ به همپا یک یا این که یکسری نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

  نکته چهارم: به عبارتی طور که می دانید جعل نمودن یک آیکون گرافیکی کار چندان سختی نیست. در نتیجه اگر می‌خواهید از امنیت یک وب وبسایت به طور کامل مطمئن شوید کافی هست به کاغذ به دست آوردن و کارهای با علامت اعتماد الکترونیکی در این وب وبسایت مراجعه کنید و اهمیت یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن وب سایت گزینه حیث اطمینان پیدا کنید.

  درگاه بانکی را بررسی کنید

  فروشگاه های آنلاین برای خرید های الکترونیکی از درگاه های متصل به خزانه های طرف قرارداد به کارگیری می کنند. پس در همین ابتدا می بایست اعتنا داشته باشید که هیچوقت به فروشگاهی که برای انتقال مبلغ خرید از شماره کارت شخصی به کار گیری می نماید اعتماد نکنید. درگاه های بانکی اصلی به کار گیری از پروتکل های امن SSL رابطه شما را دارای بانک مورد نظر برقرار می کنند. به این ترتیب چنانچه به نوار نشانی وب تارنما بانکی که از طرز فروشگاه به آن متصل شده اید دقت کنید، در ابتدای آن می بایست کلمه https را تماشا کنید. درصورتیکه برگه خزانه گزینه نظر مهم کلمه http می باشد هیچوقت اطلاعات حساب بانکی خود را در آن وارد کنید.

  نکته سوم: در زمان وارد نمودن داده ها کارتتان در ورقه بانک گزینه نظر، حتی اگر همگی شرایط دیگر نیز مثبت بودند تا جای ممکن از ورقه کلید های مجازی (Virtual Keyboard) به کار گیری نمایید تا ضریب امنیتی عمل شما فراتر باشد. همینطور تا حد امکان از به اندازه نت ها و رایانه های موجود در مرکز ها عمومی مثل مدرسه ها و دانش کده برای انجام خرید کردن اینترنتی استفاده نکنید.

  از مرورگر به روز به کارگیری کنید

  بسیاری از افراد از مرورگرهای سابق و غیراستاندارد نظیر اینترنت اکسپلورر نسخه ۶ یا این که مرورگرهای کهن دیگر به کارگیری می‌کنند.

  توجه فرمایید که اگر به سالم داده ها خویش کلیدی می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صدق بر روی مرورگر خود ببینید، از آخرین نسخه مرورگر گزینه علاقه‌تان استفاده کنید. چون در اصل مرورگرها خویش مهم مشکلات و حفره‌های امنیتی هستند که مهم کشف آنها نسخه‌ای نو جهت پوشش این حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از آخری ورژن مرورگرتان برای خرید کردن الکترونیکی به کار گیری کنید.

   

  روش فعالسازی رمز پویا برای خرید کردن اینترنتی

  پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی تنها و فقط به وسیله خزانه صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر بانک می‌توانند به جهت اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خود به شعب آن بانک مراجعه کنند. همینطور اخذ رمز پویا از طریق پیام کوتاه و یا این که راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های فراهم شده به جهت ارائه آن به مشتریان بوسیله بانک‌ها است. بانک مرکزی هم اهمیت هدف تحلیل و راهبری این پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از ابتدای دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

  در بیشتر بانک‌ها باجه‌ای به منظور ارائه سرویس ها الکترونیک در لحاظ گرفته شده و مشتریان هر بانک برای دریافت هدایت و سرویس ها دارای ارتباط اساسی رمز پویا می‌توانند به این باجه‌ها مراجعه کرده و سرویس ها دریافت کنند. همچنین در رخ پیدایش مشکل، مشتریان می‌توانند همین دارای را از طریق روابط‌عمومی رئیس شعب هر خزانه پیگیری کنند. یا این که دارای مرکز پشتیبانی تلفنی خزانه تماس بگیرند.

  نکات پایانی

  معمولا فروشگاه‌های آنلاین، سرویس ها پرداخت اینترنتی را از طریق یک عدد از بانک‌های میهن دریافت می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین وقتی می‌خواهید تراز پرداخت وجه را از شیوه کارت انجام بدهید وارد درگاه پرداخت بانک مربوطه خواهید شد.

  بسیاری از سارقان اینترنتی اهمیت طراحی و ایجاد درگاه‌هایی مشابه به درگاه‌های دارای بانکی و آدرس‌های شبیه آن را در اختیار کاربران قرار داده و به محض وارد نمودن داده ها بانکی، اقدام به سرقت اطلاعات حساب‌های بانکی و در نهایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا باید نسبت به فعال کردن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خود مبادرت کنند.

  مجرمان سایبری مهم ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و اعتقادوباور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اسباب خانگی و بسته‌های هدیه مبادرت به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا این که کاربر را وارد برگه جعلی و شبیه سازی شده بانک کرده یا در بعضی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مانند دیوارو شیپور مبادرت به گرفتن منتخب از پول فرآورده به تیتر پیش پرداخت یا این که همان بیعانه کرده و بعد انقطاع رابطه می‌کنند.

  در نقطه نهایی باز هم باید به این نکته اشاره نماییم که یک مغازه دارای را نمی اقتدار فقط اهمیت اعتنا به رتبه آن در وب وب سایت هایی مثل الکسا یا این که تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن شناخت و ممکن میباشد یک ورقه فروشگاهی ساده در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب سایت لبریز زرق و برق اینترنتی اهمیت هزاران تماشا کننده و سکو جهانی بالا داشته باشد. حیاتی رعایت همین نکات ساده می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

  در ده سال اخیر، اهمیت توجه به سرعت بالای خرید، سرعت بالای ارسال، هزینه کمتر و صرفه جویی از اتلاف وقت اشخاص به خرید کردن اینترنتی تمایل زیادی نشان داده‌اند اما نکته‌ای که همواره از شروع کسب و کارهای اینترنتی مطرح بود و اشخاص نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

  به یاد داشته باشید که اهمیت اعتنا به دغدغه‌های افراد در دنیای کنونی، خرید اینترنتی در هر جایی از جهان فراروگریز ناپذیر است. از این رو ملاحضات و نکته ها بالا از مهمترین مواقعی میباشد که می‌تواند برای اعتماد به یک فروشگاه اینترنتی به شما یاری کند و آگاهی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آینده بالا غالب شود تا در غایت خرید کردن اینترنتی فارغ از دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

  امیدواریم این مقاله توانسته باشد برای شما در خرید اینترنتی خوبتر کمک کننده و راهنما باشد.

  با تشکر

  ایندکسر

  دیدگاهتان را بنویسید