حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای آنلاین


معرفی 4+1 <span class=changed>دکان</span> <span class=changed>جدید</span> <span class=changed>اثاثیه</span> خانگی” width=”640″ height=”424″ /></figure>
<p>فهرست:</p>
<ol>
<li><a href=مولودی مال
 • کالی ناب
 • خانگی لند
 • پیشرو مال
 • آبیدر استوک
 • فروشگاه اسباب خانگی دارای پشتوانه واردات مستقیم، مولودی متاع Moloudimall

  فروشگاه اینترنتی اسباب خانگی تیم مولودی جنس اهمیت بیش از سه ده سال کار رشته ای در حوزه اسباب خانگی، یعنی از سال 1370 سرگرم به فعالیت و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، مجموعه مولودی فرآورده در راستا فروش اثاثیه خانگی با دقت به استانداردها و نیاز مشتریان مهم بالاترین کیفیت و مناسبت ترین قیمت، عمل خود را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی آغاز کرده است.

  هم اکنون مولودی مال مفتخر است که اهمیت توجه به رضایت مشتریان و همکاران جزوء خوش اسم ترین های بازار اثاثیه خانگی کشور‌ایران باشد. در گفتگویی که حیاتی مادح مولودی رئیس ارشد همین مجموعه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان همین تیم همپا آوردیم:

  امید میباشد که مشتریان دائمی و سابق هم اهمیت حضور در باشگاه مشتریان سایت مولودی مال، ما را مفتخر نمایند و هم زمان از هدایا و تخفیفات ویژه وبسایت اینترنتی لوازم خانگی مولودی جنس به جهت مشتریان سابق استعمال نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال راضی بودن خریدار عزیز از خرید خود، می‌باشد.

  مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

  برای مراجعه به سایت مولودی کالا میتوانید از آدرس تحت به کار گیری نمایید:

  آدرس سایت رسمی گروه مولودی مال: https://moloudimall.com/

  لوگو مولودی مال
  لوگو مولودی مال

  فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

  فروشگاه کالی ناب در سال های پیشین به عنوان یکی از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، همین شرکت کار خود در زمینه لوازم خانگی را از سال ۲۰۱۸ اهمیت واردات محصولات اساسی کیفیت دیجیتال آغاز کرد. محصولاتی عمدتا اصلی مارک های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست همین کمپانی از همان نخست بر این اورجینال بوده میباشد که لیاقت خرید کننده کالی ناب خرید یک محصول کلیدی میزان مرغوب بودن و راضی بودن بخش میباشد و خیر هر کلایی حیاتی هر قیمیتی.

  اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از ارزش رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی میباشد زمانی که هدف شما هم ارائه محصولات حساس کیفیت و هم قیمت مناسب و رقابتی میباشد فعالیت دوچندان پیچیده و مشکلی را پیش بر روی خود کالی ناب خواهید گذاشت. ولی این مجموعه امیدوار می باشد که به یاری آفریدگار و عملکرد همکاران همچنان که تا به امروز در تحقق همین اهمیت موفق بوده‌اند در آینده هم جهت جلب راضی بودن مندی اکثر مشتریانشان همت ببیشتری رخ بدهند.

  کالی ناب بی رقیب در قیمت محصولات شیائومی در بازار

  در ضمن فروشگاه کالی ناب رو در حوزه محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی کلیدی قیمت رقابتی و عالی به نسبت بازار قیمت محصولات شیائومی در حیث گرفت.

  برای مراجعه به فروشگاه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر بر روی لینک و پیوند پایین کلیک نمایید:

  آدرس وب وبسایت دکان اینترنتی کالی ناب: https://kalinab.com/

  لوگو کالی ناب
  لوگو فروشگاه کالی ناب

  فروشگاه محصولات خانه و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

  یک وب سایت مورد پسند به جهت بانوان و نوعروسان خلل پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به تیتر یک بازرگانی مطمئن و به رخ حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته است و از در آغاز سرمایه خود را بر تهیه و تنظیم محصولات دارای میزان مرغوب بودن بنا گذاشته است.

  بهار سال ۱۴۰۰ کرکره فروشگاه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا با خدماتی متفاوت و گلچین کردن از بهترین برندهای بازار به جای تمامی چیز فروشی و فروش نامطمئن، اساسی نگاهی اهمیت و هدف رضایت مشتریان خویش را از بین تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خود انتخاب کند؛ مطمئن‌تر، اصلی کیفیت‌تر و حیاتی قیمت های منصفانه را به مشتریان جانِ خود ارائه دهد. 

  فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی اورجینال

  در ارتباط اهمیت وب سایت خانگی لند با مدیریت فروش متشخص همین گروه کار کشته و اهمیت میزان مرغوب بودن کلام کردیم و از میزان مرغوب بودن محصولات و تنوع دوچندان این تارنما به نسبت سایر سایتها فروش اینترنتی محصولات اسباب و اثاث خانگی سوال پرسیدیم، ولی جواب آقای هیمن عبداله پوری دوچندان جالب و کافی بود:

  در سال چهارم عمل خواستیم کاری بزرگ‌تر نماییم و قدمی تازه برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و حساس مجموعه‌ای از بهترین مراکز مستقیم صادرات محصولات اثاثیه خانگی و اسباب و اثاث جانبی بر سر میز گفتمان نشستیم و حیاتی متخصصین این زمینه در جهت همکاری به جهت پشتیبانی و هدایت خرید مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه همین مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

  آقای هیمن عبداله‌پوری مدیریت فروش تیم خانگی لند

  مشاهده و بررسی محصولات سایت خانگی لند توصیه میشه، به خصوص به جهت بانوان و دوستانی که به جهت تهیه جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

  خانگی لند لوگو
  لوگو فروشگاه اینترنتی خانگی لند

  آدرس تارنما خانگی لند یکی از بهترین مراجع تنظیم و خرید کردن جهیزیه عروس از بانه: https://khanegiland.com/

  پیشرومال یک وبسایت جامع از اسباب و اثاث خانگی و محصولات تکنولوژی روز عالم pishromall

  سایت فروشگاه اینترنتی پیشرو مال ، از پایین تیم سایتهایی می باشد که تمرکز اصلی آن‌ها بر محصولات یگانه و تکنولوژیک است، همین فروشگاه در سال 1400 با فروش محصولات تارنما آمازون در کشور‌ایران و با بها کمتر از همین تارنما بر سر زبانها افتاد.

  پیشرومال به صورت جدی، کار خویش را در راستا محصولات ‘خانگی گجت و جانبی اهمیت میزان مرغوب بودن و گارانتی دار در سال 1401 آغاز کرد. هدف این تیم فروش محصولات مهم میزان مرغوب بودن و کلیدی قیمت های مطلوب و خدمات متمایز از دیگر وب سایت ها می باشد. تیم پیشرومال تلاش بر ارسال محصولات در سریع ترین زمان و بالاترین خدمات را دارد.

  مشاوره خرید و پشتیبانی مشتریان در کمترین روزگار ممکن را دارد. ارزش محصولات موجود در پیشرومال کارایی شده همواره به روز باشد و میتوانید کلیدی تصور ریلکس ثبت پیشنهاد نمائید.

  در واقع موضوع خاصی که پیشرو کالا را در گوشه ای همین مقاله ما گنجانده حضور گسترده محصولات وبسایت غالب آمازون در محصولات این سایت اینترنتی می باشد.

  حتما سری به همین وبسایت بزنید، احتمال دارد شما هم نظیر ما محصولاتی رو اونجا پیدا کنید که در بقیه سایتها یا سرچ های اینترنتی اهل ایران نتونید ببینید:

  سایت پیشرومال: https://pishromall.com/

  فروشگاه پیشرومال
  لوگو فروشگاه پیشرومال

  یک سایت بینظیر برای خرید کردن لپ تاپ استوک، برند اسم آشنای آبیدر استوک Abidarstok

  اما برسیم به معرفی پنجمین مورد از لیست معرفی 1+4 دکان برتر، فروشگاهی غیر اسباب خانگی ولی حتمی به جهت علاقمندان به لپ تاپ و خرید لپ تاپ، فروشگاه اینترنتی آبیدر استوک به تیتر وبسایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ درگیر به فعالیت شده است.

  خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت را برای مشتریان مهیا می‌آورد که بها ها را مقایسه کنند و بتوانند مدل‌های متنوعی را تحلیل کنند. نکته جذاب در گزینه لپ تاپ استوک قیمت آن است. بودجه آیتم نیاز برای خرید لپ تاپ استوک تقریبا یک سوم میزان دارایی آیتم نیاز برای خرید کردن یک لپتاپ تازه کلیدی مشخصاتی شبیه است.

  اما آنچه مغازه لپ تاپ آبیدر استوک را از بقیه رقبا متفاوتی می کند، علاوه بر ارزش منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره عالی قبل از خرید لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید کردن هر لپ تاپی اهمیت همین گروه در رابطه باشید و محصولات این مغازه رو یه نگاه بندازید.

  آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید فارغ از نگرانی

  مسئله با در خرید لپ تاپ های استوک کیفیت و اطمینان از کارکرد و تندرست بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار عالی برای راحتی تصور مشتریان، مسلما قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای کامل دستگاه را به جهت مشتریان ارسال میکنند.

  همچنین مهلت به کار گیری مشخصی را برای اعضا در حیث گرفته اند که در صورتی که در دوران به کار گیری مشکلی متوجه دستگاه شد سوای هزینه دستگاه را رجوع داده و یا این که هزینه را به حساب خریدار واریز می کنند و یا دستگاهی سوای نقص‌ احتمالی برای ایشان ارسال میکنند.

  یکی دیگر از خدماتی که بوسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت و امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. کلیدی دقت به حجم بالای سفارشات، کارایی کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کاهش از ۴ روز کاری)

  برای خرید و یا مشاهده مدل های محشر لپ تاپ استوک مطلقا به آبیدر استوک سر بزنید:

  خرید و بها لپ تاپ استوک : https://abidarstok.com/

  در غایت در یک جدول میتوانیم همین چهار دکان رو مهم نیز مقایسه کنیم:

  در جدول زیر تلاش کردیم بهترین خصوصیت های هر دکان اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

  نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
  مولودی مال بالا بله بله بله عالی
  کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
  خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
  پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
  آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
  جدول مقایسه سرویس ها 1+4 مغازه معرفی شده

  در صورتی که شما نیز فروشگاه خوبی میشناسید قطعا معرفی کنید.

  نکات دارای در خرید اینترنتی

  امکان خرید کردن و فروش امن از طرز اینترنت، دلیلی دارای برای برد کسب‌وکارهای اینترنتی است. اکثری از مشتریان نسبت به این جور معاملات شک دارا‌هستند زیرا نگران‌اند که اطلاعات شخصیشان توسط هکرها یا این که کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. حساس امداد دانش روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

  این فناوری‌ها به‌سرعت در حالا پیشرفت‌ میباشند و هر روز برای امنیت و راحتی بخش اعظم خرید کردن و فروش اینترنتی یک استراتژی جدید ابداع می‌شود. اهمیت وجودِ این، هنوز نیز بسیاری از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در به کارگیری از internet تردید دارند و نگران مسائل امنیتی هستند.

  نکته اساسی که در خرید اینترنتی باید به آن توجه نمایید همین است که خرید کردن خود را از یک وب سایت اعتبار و خوش سابقه انجام دهید. حتما نظرات اعضا در ارتباط اهمیت ارآیه محصول و راضی بودن مشتریان را در نظر بگیرید.

  به این نکته اعتنا کنید که برای پیدا نمودن وب سایت های اعتبار در نتیجه ها کاوش ممکن میباشد تقلبی رخ دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس همت نمایید وب سایت هایی که میشناسید را انتخاب کنید نه لزوما سایت هایی که در نتیجه ها ابتدایی گوگل بالا آمده اند. در اسم تارنما مراقب خطا املایی یا این که دامنه ی آن (به عنوان نمونه .net به جای .com .net) باشید و حتما از درستی و صدق آدرس وب سایت اطمینان حاصل کنید.

  حتما از سایتهای اساسی ssl معتبر خرید کنید

  هرگز با به کارگیری از کارت اعتباری خویش از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را نصب نکرده است ، هیچ خرید کردن آنلاین و یا پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. البته همین گزینه را به چه صورت متوجه شویم؟ سایتی که اساسی SSL رمزگذاری شده هست نشانی اینترنتی آن حیاتی HTTPS شروع می شود نه صرفا اهمیت HTTP.

  علاوه بر این نمادی از یک قفل ریز هم در آدرس بار آن ظواهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار آدرس یا نوار حالت ذیل قرار داراست که رده قرارگیری آن ، بستگی به نوع مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS هم اکنون حتی در سایت هایی که خرید کردن اینترنتی را ارائه نمی دهند هم فعال هست ونشانه ای از امن بودن آن وبسایت دارد. این استاندارد تا جایی اصلی می باشد که google Chrome هر برگه ی فارغ از رمزگذاری SSL را به عنوان “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

  اهمیت داشتن درگاه پرداخت

  یکی از بهترین عمل هایی که در سال های آخر در داخل سرزمین آغاز شده، تصویب و هدایت فروشگاه های اینترنتی است. آرم اعتماد الکترونیکی که به وسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران به فروشگاه های آنلاین دیتا می شود بهترین رویکرد برای تشخیص و شناسایی یک وب تارنما دارای از وب سایت های نا امن و کلاهبردار است.

  تمامی فروشگاه های آنلاین می توانند کلیدی ثبت اسم اینترنتی در سامانه علامت اعتماد الکترونیکی به آدرس www.enamad.ir خواهش تصویب دیتاها و اختصاص علامت اعتماد را داشته باشند. همینطور همگی مغازه های آیتم تایید می بایست آرم اعتماد الکترونیکی را (که به رخ یک e آبی رنگ به همراه یک یا این که یک‌سری نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

  نکته چهارم: به عبارتی طور که می دانید جعل کردن یک آیکون گرافیکی عمل چندان دشواری نیست. در عاقبت درصورتیکه می‌خواهید از امنیت یک وب تارنما تماما مطمئن گردید به اندازه هست به صفحه به دست آوردن و کارهای اهمیت علامت اعتماد الکترونیکی در همین وب وب سایت مراجعه کنید و مهم یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن وبسایت مورد حیث اطمینان پیدا کنید.

  درگاه بانکی را بررسی کنید

  فروشگاه های آنلاین برای خرید های الکترونیکی از درگاه های متصل به بانک های طرف قرارداد استفاده می کنند. پس در همین نخست باید دقت داشته باشید که هیچ گاه به فروشگاهی که برای انتقال مبلغ خرید کردن از شماره کارت فردی به کارگیری می کند اعتماد نکنید. درگاه های بانکی اساسی به کار گیری از پروتکل های امن SSL ارتباط شما را کلیدی بانک گزینه حیث برقرار می کنند. به این ترتیب درصورتیکه به نوار آدرس وب تارنما بانکی که از روش فروشگاه به آن متصل شده اید اعتنا کنید، در ابتدای آن می بایست عبارت https را بازدید کنید. درصورتیکه کاغذ بانک مورد لحاظ با عبارت http هست هرگز داده ها حساب بانکی خود را در آن وارد کنید.

  نکته سوم: در هنگام وارد نمودن دیتاها کارتتان در برگه بانک آیتم نظر، حتی اگر تمامی حالت دیگر هم مثبت بودند تا جای ممکن از کاغذ دکمه های مجازی (Virtual Keyboard) به کارگیری کنید تا ضریب امنیتی کار شما بالاتر باشد. همچنین تا حد قابلیت و امکان از به اندازه نت ها و رایانه های موجود در مراکز عمومی نظیر مدرسه ها و دانش کده به جهت انجام خرید اینترنتی استعمال نکنید.

  از مرورگر به روز به کار گیری کنید

  بسیاری از اشخاص از مرورگرهای دیرین و غیراستاندارد نظیر اینترنت اکسپلورر نسخه ۶ یا این که مرورگرهای قدیمی دیگر استفاده می‌کنند.

  توجه فرمایید که اگر به تندرست دیتاها خویش با می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صحت بر روی مرورگر خود ببینید، از نهایی ورژن مرورگر آیتم علاقه‌تان به کار گیری کنید. چون در اصل مرورگرها خویش دارای مشکلات و حفره‌های امنیتی میباشند که اهمیت کشف آنان نسخه‌ای تازه جهت پوشش همین حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از آخری ورژن مرورگرتان برای خرید کردن الکترونیکی به کار گیری کنید.

  از رمز دوم پویا به کار گیری کنید

  رمز پویا کارت بانکی یک عدد از اصلی‌ترین موردها امنیتی برای جلوگیری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های متفاوت برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. این روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی اصلی روش‌های متعدد برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در کشور بسیار گسترده شده و اکثری از کسانی که دیتاها یه خرده از روش‌های سارقان امروزی دارند در گیر ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

  در شرایط رمز ثابت شما برای خرید کردن اینترنتی یا انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم همیشگی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری نظیر شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به طرز فیشینگ سارقان به شکلی کاربران را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک صفحه جعلی پرداخت می‌کشانند.

  مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا این که به عبارتی رمز پویا راهکاری برای رسیدن به امنیت در سرویس ها اینترنتی است. در درمقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار داراست و به معنای واژه رمزی می باشد که می‌تواند صرفا برای یک توشه در تراکنش گزینه استفاده قرار گیرد. بر مبنا آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ ادله شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مرزو بوم است. به همین خاطر به کار گیری از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز اثبات در فرمان فعالیت قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود اساسی جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی همگی بانک‌ها می‌توان میزان قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کمتر داد.

  با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کمتر می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای استعمال از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر بار خرید اینترنتی یا این که پرداخت‌های تهیدست رمز دوم کارت، از رمز پویا که خزانه در اختیارشان قرار می‌دهد، به کار گیری کنند.

  روش فعالسازی رمز پویا به جهت خرید اینترنتی

  پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی صرفا و تنها توسط خزانه صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر بانک می‌توانند برای اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خویش به شعب آن بانک مراجعه کنند. همینطور اخذ رمز پویا از شیوه اس ام اس و یا راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های آماده شده برای ارائه آن به مشتریان بوسیله بانک‌ها است. بانک مرکزی هم با هدف تحلیل و راهبری این پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از شروع دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

  در بخش اعظم بانک‌ها باجه‌ای به منظور ارائه خدمات الکترونیک در لحاظ گرفته شده و مشتریان هر خزانه به جهت دریافت هدایت و سرویس ها دارای ربط حیاتی رمز پویا می‌توانند به این باجه‌ها مراجعه کرده و خدمات دریافت کنند. همچنین در رخ بروز مشکل، مشتریان می‌توانند همین حیاتی را از طریق روابط‌عمومی رئیس شعب هر بانک پیگیری کنند. یا این که کلیدی مرکز پشتیبانی تلفنی خزانه تماس بگیرند.

  نکات پایانی

  معمولا فروشگاه‌های آنلاین، سرویس ها پرداخت اینترنتی را از شیوه یکی از بانک‌های مملکت دریافت می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین زمانی می‌خواهید سطح پرداخت وجه را از نحوه کارت انجام بدهید وارد درگاه پرداخت بانک مربوطه خواهید شد.

  بسیاری از سارقان اینترنتی دارای طراحی و ایجاد درگاه‌هایی شبیه به درگاه‌های مهم بانکی و آدرس‌های شبیه آن را در اختیار کاربران قرار دیتا و به محض وارد کردن دیتاها بانکی، مبادرت به سرقت دیتاها حساب‌های بانکی و در غایت سرقت وجوه از حساب بانکی کاربر می‌کنند، لذا بایستی نسبت به فعال کردن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خود مبادرت کنند.

  مجرمان سایبری اساسی ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و اعتقاد نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اثاثیه خانگی و بسته‌های هدیه اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا این که کاربر را وارد کاغذ جعلی و مشابه سازی شده خزانه کرده یا این که در برخی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مانند دیوارو شیپور مبادرت به گرفتن گوشه ای از پول محصول به عنوان پیش پرداخت یا همان بیعانه کرده و آن‌گاه انقطاع ارتباط می‌کنند.

  در نقطه نهایی باز نیز باید به این نکته اشاره نماییم که یک مغازه اعتبار را نمی اقتدار فقط اساسی اعتنا به سکو آن در وب وبسایت هایی نظیر الکسا یا تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن آشنایی و ممکن می باشد یک صفحه فروشگاهی بی آلایش در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب سایت مالامال زرق و الکتریسیته اینترنتی کلیدی هزاران بازدید کننده و سکو جهانی بالا داشته باشد. حساس رعایت این نکته ها ساده می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

  در دهه اخیر، اساسی اعتنا به شتاب بالای خرید، شتاب بالای ارسال، هزینه کمتر و صرفه جویی از اتلاف وقت اشخاص به خرید اینترنتی تمایل فراوان زیادی نشان داده‌اند ولی نکته‌ای که همواره از شروع به دست آوردن و کارهای اینترنتی مطرح بود و اشخاص نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

  به یاد داشته باشید که حساس توجه به دغدغه‌های اشخاص در دنیای کنونی، خرید کردن اینترنتی در هر جایی از جهان فرار ناپذیر است. از این رو ملاحضات و نکات بالا از مهمترین مواردی است که می‌تواند به جهت اعتماد به یک فروشگاه اینترنتی به شما یاری کند و آگاهی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آینده بالا ببرد تا در نهایت خرید اینترنتی سوای دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

  امیدواریم همین نوشته توانسته باشد برای شما در خرید کردن اینترنتی بهتر یاری کننده و راهنما باشد.

  با تشکر

  دوچندان

  ایندکسر

  دیدگاهتان را بنویسید