حزب مرکل یک عضو را به دلیل استفاده از عبارات نئونازی‌ها اخراج کرد

حزب مرکل یک عضو را به دلیل استفاده از عبارات نئونازی‌ها اخراج کرد

[ad_1]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو، حزب دموکرات مسیحی «آنگلا مرکل» صدر اعظم آلمان، یکی از اعضای خود را به دلیل استفاده از عبارت‌های ممنوعه نئونازی، از این حزب اخراج کرد.

این اقدام حزب دموکرات مسیحی پس از آن انجام می‌شود که این عضو اخراج شده چهار سال پیش در یک پیام اینترنتی درسال ۲۰۱۶ نامه خود را با عبارت “Sieg Heil” که همان «سلام پیروزی» بوده به پایان رساند.

این اصطلاح، عبارتی است که در تجمعات نازی‌ها استفاده می‌شد و در آلمان مدرن استفاده از این عبارت غیرقانونی بوده و منجر به جریمه و مجازات می‌شود.

سران حزب دموکرات مسیحی در ایالت شرقی «ساکسونی آنهالت» تایید کردند که این عبارت را در نامه عضو اخراج شده دیده‌اند به همین دلیل روز جمعه به اتفاق آرا به اخراج وی رای دادند.

«هولجر استال‌نکت» رئیس منطقه‌ای حزب دموکرات مسیحی در ایالت ساکسونی آنهالت در بیانیه‌ای گفت: «چنین عبارت‌هایی در درون حزب دموکرات مسیحی قابل تحمل نیست.»

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>