حزب جمهوری خواه علیرغم تحقیقات FBI به دنبال استخدام داگ دوسی فرماندار آریزونا برای نامزدی در مجلس سنا است.

[ad_1]

رهبران جمهوری خواه سنا در تلاشند تا داگ دوسی، فرماندار مستعفی آریزونا را برای نامزدی در مجلس سنا استخدام کنند، علیرغم تحقیقات جاری FBI در مورد فساد در تلاش های دولت وی برای بازپرداخت 100 میلیون دلاری مالیات برای کمک به یکی از اهداکنندگان کمپین دوسی.

دوسی، که دوره محدودی دارد، بارها گفته است که برنامه‌ای برای نامزدی در مجلس سنا ندارد، اما به گفته پولیتیکو، او «نامزد مورد نظر» برای میچ مک‌کانل، رهبر اقلیت سنا، در رقابت سال 2022 در برابر اولین سناتور دموکرات مارک کلی است. مدت . . کمیته ملی سناتور جمهوری خواه تلاش کرد تا دوسی را وارد رقابت کند و رئیس NRSC، سناتور ریک اسکات، رئیس جمهور آمریکا، پس از اینکه دوسی از کمک به ترامپ برای لغو تلاش خودداری کرد، با صبر و حوصله تلاش کرد تا دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق را به سمت این ایده سوق دهد. شکست در انتخابات

ترامپ در واکنش به گزارش‌های اخیر یک گلوله هشدار شلیک کرد.

ترامپ گفت: شایعات حاکی از آن است که داگ دوسی، فرماندار ضعیف RINO آریزونا، توسط پیر کلاغ میچ مک کانل مجبور به نامزدی برای مجلس سنای آمریکا شده است. در بیانیه ای گفت در روز جمعه. “او هرگز تایید من یا حمایت ملت MAGA را نخواهد داشت!”

این استخدام در حالی صورت می گیرد که دپارتمان فساد عمومی اف بی آی در حال بررسی تلاش های دولت Ducy برای تضمین معافیت های مالیاتی برای یک اهدا کننده برجسته جمهوری خواه در تگزاس است. این تحقیقات تابستان گذشته پس از آن آغاز شد که جمهوری آریزونا گفت که کارمندان فعلی و سابق Ducey برای تضعیف قانون مالیات ایالتی برای کمک به یکی از حامیان کلیدی در حالی که فرماندار “چشم هایش را به بیرون” بالاترین پست می نگرد، برای یک معامله پشت درهای بسته فشار می آوردند.

جمهوری اعلام کرد که Ryan LLC، یک شرکت مالیاتی تگزاس که توسط اهداکننده دوسی جی. برینت رایان تأسیس شده است، اداره درآمد آریزونا (DOR) را برای اعطای معافیت های مالیاتی به یک مشتری نفت تحت فشار قرار داده و علیه آژانس شکایت کرده است. این شرکت از DOR خواسته است با بازپرداخت مالیات بر فروش سوخت به شرکت‌های معدنی موافقت کند، حتی اگر این مالیات برای دهه‌ها وجود داشته باشد. این شرکت خواستار بازپرداخت 12000 دلار مالیات برای یک مشتری نفتی شد، اما مقامات گفتند که این تغییر منجر به بازپرداخت در سایر موارد مشابه خواهد شد که بیش از 100 میلیون دلار و 30 میلیون دلار در سال برای مالیات دهندگان در سال های آینده هزینه خواهد داشت. Ryan LLC می تواند میلیون ها کمیسیون درآمد داشته باشد.

مرتبط: کارمندان فرماندار جمهوری خواه به دلیل فشار آوردن به توافق برای ارائه معافیت های مالیاتی به کمک کننده کمپین تحت بازرسی FBI هستند.

این شرکت مالیاتی سه معاون ارشد Ducey را استخدام کرده است تا بر خلاف قوانین ایالتی، که مستلزم یک سال “سرد شدن” برای کارمندان دولت قبل از اینکه بتوانند با کارفرمایان سابق خود لابی کنند، برای بازگرداندن آنها ظرف چند ماه پس از ترک دولت تلاش کنند. . دولت دوسی استدلال می‌کند که این قانون برای کارمندان سابق اعمال نمی‌شود، زیرا آنها آژانس‌های دولتی را کنترل می‌کنند، اما «کارمند» نیستند و بنابراین کارفرمایان سابق را لابی نمی‌کنند.

دو تن از دستیاران سابق، مشاور ارشد سابق دوسی، مایک لیباردی و معاون سابق رئیس ستاد دنی سیدن، حتی برای وکالت دوسی در یک دعوی غیرمرتبط ثبت نام کردند، در حالی که برای معافیت های مالیاتی اصرار داشتند. دستیار سوم، رئیس سابق ستاد، کرک آدامز، هنوز به عنوان مشاور Ducey در سیاست بازی ایالتی خدمت می کند.

بر اساس این گزارش، سه قانونگذار سابق و دیگرانی که برای Ducey کار می کنند، حداقل 16 بار با مقامات DOR ملاقات کرده اند تا برای معافیت های مالیاتی تلاش کنند. گرچن کانگر، معاون رئیس ستاد دوسی و گلن فارلی، مدیر بودجه نیز به تلاش‌ها برای بهبود DOR پیوستند. کانگر نزدیک به یک سال قبل از اعلام تضاد منافع احتمالی درگیر این تلاش بود، زیرا بازیابی منجر به 10 میلیون دلار پیش بینی نشده برای شرکت معدنی پدرش می شد.

کارلتون وودراف، مدیر DOR و معاون Grant Zero با این تغییر مخالفت کردند. مارک برنوویچ، دادستان کل، که نامزد جمهوری‌خواهان در رقابت‌های سنا امسال نیز بود، تحقیقاتی را در مورد این موضوع در سال 2020 آغاز کرد. دوسی بعداً وودراف و زیرو را اخراج کرد، اگرچه دولت گفت این اخراج ها ارتباطی نداشتند. هم زیرو و هم وودراف به ریپابلیک گفتند که معتقدند به دلیل رد بازگرداندن پیشنهادی اخراج شده اند.

سی جی کارامارگین، سخنگوی دوسی، هرگونه تخلف را رد کرد و گفت که دستیاران سابق دوره انعقاد اقتصادی کشور را نقض نکرده اند.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


کمپین 18 ماهه همکاران فعلی و سابق دوسی، روابط نزدیک دولت با حامیان سیاسی فرماندار، و همچنین درب گردان فعال بین دفتر فرماندار و منافع شرکت‌هایی را که در برابر ایالت تجارت دارند، برجسته می‌کند.

آدامز که به عنوان مشاور برای شرکت‌ها با سازمان‌های دولتی به کار خود ادامه می‌دهد، همچنین در حال مذاکره برای گسترش شرط‌بندی ورزشی در ایالت است که به نفع صاحبان ورزش حرفه‌ای در آریزونا است – که با هم 400000 دلار به کمپین‌های Ducey اهدا کردند.

براد بینهام، سخنگوی دموکرات سوپر پی سی پل آمریکایی قرن 21، در بیانیه‌ای به این موضوع گفت: دوران تصدی دوسی به‌عنوان فرماندار با رسوایی‌های فساد و با شکست‌های همه‌گیر متعدد همراه بوده است، زیرا او بارها تلاش‌های سیاسی خود را برای حفظ امنیت آریزونا انجام داده است. سالن

سال گذشته، کارا کریست به عنوان مدیر دپارتمان بهداشت آریزونا (ADHS) استعفا داد تا یک ماه بعد در شرکت بیمه سلامت Blue Cross Blue Shield در آریزونا مشغول به کار شود. این اقدام تنها چند هفته پس از آن انجام شد که دپارتمان او به Blue Cross Blue Shield یک قرارداد غیر مناقصه برای راه اندازی سایت های واکسیناسیون کووید در ایالت داد. کریستوس گفت که کارمندان شرکت در مورد فرصت شغلی با او تماس گرفتند در حالی که او در سایت های واکسیناسیون با آنها کار می کرد. قانون آریزونا، مقامات دولتی درگیر در تدارکات عمومی را از انجام “بحث های شغلی” با گیرندگان قرارداد یک ساله منع می کند.

سایر قراردادهای همه گیر بدون مناقصه نیز در این ایالت باعث ایجاد نگرانی شده است.

دولت Ducey سال گذشته به مشاور سابق مبارزات انتخاباتی ماریو دیاز قراردادی به ارزش بیش از 1 میلیون دلار برای واکسیناسیون علیه کووید اعطا کرد. قرارداد دیاز در ابتدا محدود به یک کد پستی فینیکس بود. روزنامه محلی KNXV-TV یک ماه بعد گزارش داد که کد پستی از بقیه بخش‌های شهرستان عقب‌تر است و تنها 16 درصد از ساکنان واکسینه شده‌اند، در مقایسه با بیش از 54 درصد در منطقه مجاور، اما دولت به گسترش و گسترش ادامه می‌دهد. قرارداد.

در ژوئیه 2020، دولت Ducey همچنین قراردادی 4 میلیون دلاری بدون مناقصه برای آزمایش کووید در زندان Centurion در آریزونا اعطا کرد، که شرکت مادر آن، Centene، به کمپین Ducey کمک مالی کرد. به گزارش آسوشیتدپرس، این ایالت اکنون با جریمه ای تا سقف 23 میلیون دلار روبرو است، زیرا از دستور دادگاه برای بهبود مراقبت های بهداشتی زندان پیروی نمی کند که مقامات ممکن است سعی کنند به Centurion منتقل کنند.

در سال 2018، بازرسان ایالتی دریافتند که در زمان Ducey، ADHS نتوانسته چک‌های برخی از کارکنان پناهگاه‌های بدنام Southwest Key را که کودکان مهاجر جدا شده از خانواده‌هایشان را در مرز نگهداری می‌کردند بررسی کند، که در میان اخبار متعدد برای خشونت جنسی در این کشور، به‌عنوان خبری نگران‌کننده بود. پناهگاه ها تحقیقات توسط ProPublica نشان داد که یک کارمند در پناهگاه توسان به دلیل دست زدن به یک پسر 15 ساله محکوم شده است.

در سال 2015، الیزابت هولمز، مدیرعامل وقت ترانوس، زمانی که دوسی قانون جدیدی را در آزمایشگاه ترانوس امضا کرد که به ساکنان اجازه می‌دهد انواع آزمایش‌های آزمایشگاهی را بدون تأیید پزشک سفارش دهند، پشت سر او ایستاد. دوسی این قانون را پس از لابی توسط هولمز، که در این ماه پس از دروغ گفتن به سرمایه گذاران در مورد امکان راه اندازی آن برای آزمایش خون، به تقلب محکوم شد، امضا کرد. لوری رابرتز، ستون نویس آریزونا، پس از اینکه Theranos فناوری خود را در فروشگاه های سلامتی Walgreens و Phoenix گسترش داد و نتایج آزمایش خون را نادقیق منتشر کرد، نوشت: حمایت Ducy از فناوری اثبات نشده هلمز ساکنان آریزونا را به خوکچه هندی تبدیل کرده است. در سال 2017، دادستان کل برنوویچ از طرف 175000 نفر از ساکنان آریزونا که هزینه آزمایش خون را پرداخت کرده بودند، با شرکت بر سر یک قرارداد کلاهبرداری 4.65 میلیون دلاری مذاکره کرد. دوسی در مورد این رسوایی سکوت کرد و دفتر او پس از این معامله گفت که دوسی “در درجه دوم” به تبلیغ شرکت فکر نمی کرد.

جمهوری آریزونا در سال 2022 با یک نفرین در شب سال نو به صدا درآمد که “تلاش های دولت متمرکز بر ثروتمند کردن مستقیم حامیان دوسی” بود. “به نظر می رسد یک موضوع مشترک وجود دارد که در آن دوسی توانسته است از موقعیت خود به عنوان فرماندار برای اعمال تعدادی از تغییرات در سیاست های عمومی استفاده کند که این سؤالات را در مورد اینکه آیا منافع عمومی تامین می شود یا منافع خصوصی یا سیاسی محدودتر تامین می شود.” جان پلیسرو، دانشمند ارشد در مرکز اخلاق کاربردی مارکولا در دانشگاه سانتا کلارا، به این روزنامه گفت.

جی جی کارامارگین، سخنگوی دوسی گفت: “ما فرض این داستان ها را کاملا رد می کنیم و می دانیم که مردم آریزونا نیز همین کار را خواهند کرد.”

ظاهراً، این اتهامات ادعایی فساد، جمهوری خواهان را از تلاش برای استخدام دوسی در میدان جمهوری خواهان با مبارزه با کلی، که اکنون شامل برنوویچ، شاگرد پیتر تیل بلیک، جیم لامون مدیر اجرایی انرژی و رئیس سابق گارد ملی میک مک گوایر است، بازنداشته است. دوسی پس از بررسی نام کلی در یک سخنرانی در این هفته در ایالت در یک سخنرانی که عمدتاً بر انتقاد از دولت فدرال متمرکز بود، به گمانه زنی ها در مورد برنامه های خود دامن زد. فرماندار همچنین اخیراً چهار دستیار سابق سنس را استخدام کرد. جان مک کین، آر آریز، و جف فلیک، آر آریز، پولیتیکو روز جمعه اعلام کردند و ممکن است تا پایان فوریه اعلام شود.

کارامرگین در مصاحبه با سالن این گزارش ها را بدون تکذیب مشخص رد کرد. او گفت: «به نظر می‌رسد که از دیدگاه ما خیلی به یک توپ کریستالی نگاه می‌کنیم.

پل بنز، استراتژیست جمهوری خواه آریزونا، گفت که انتظار نداشت دوسی واقعاً وارد رقابت سنا شود، اما نه به دلیل اتهامات فساد.

بنز در ایمیلی به سالن گفت: «انتقاد از استاندار و حامیانش جایی در آگاهی انتخاباتی پیدا نکرده است. “بزرگترین چالش او انتقاداتی است که از ترامپ در صورت پیوستن به رقابت های انتخاباتی دریافت می کند. بنز حدس می‌زد که ترامپ می‌تواند «یک نامزد» را در حالی که در آخر هفته در آریزونا برای یک گردهمایی به سبک مبارزات انتخاباتی حضور دارد، انتخاب کند، اما ترامپ این کار را نکرد.

هیچ کدام از اینها به این معنی نیست که دوسی قصد ندارد برای ریاست جمهوری نامزد شود. بنز گفت که تیم دوسی “به سختی تلاش می کند تا شهرت ملی او را تقویت کند” و خاطرنشان کرد که او برای گلن یانگکین، فرماندار تازه منتخب جمهوری خواه ویرجینیا به مبارزات انتخاباتی پرداخت. بنز گفت آخرین سخنرانی دوسی در مورد وضعیت ایالت بر نگرانی های ملی حزب جمهوری خواه از جمله “حمایت از انتخاب والدین در مدارس دولتی و سرمایه گذاری در امنیت مرزها” متمرکز بود. دیدگاه او برای سال 2022 به نظر من بیشتر شبیه کسی است که هدفش رئیس جمهور یا معاون رئیس جمهور است، نه سنا.

درباره جمهوریخواهان وحشی در آریزونا بیشتر بخوانید:[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter Wonmaniakuşadası escortbetroadmobil ödeme bozdur