جنگ صلیبی جمهوری خواهان علیه سقط جنین متوقف نخواهد شد – حتی اگر دادگاه عالی Rowe را علیه وید لغو کند

[ad_1]

استدلال ها و بازجویی ها در دعوای شفاهی این هفته در دیوان عالی کشور در پرونده دابز در مقابل سلامت زنان جکسون او با تلگراف کاملاً تأکید کرد که حق سقط جنین در ایالات متحده واقعاً در افق است. به نظر می رسد بهترین سناریو برای همه بین ایالت ها رایگان خواهد بود، چقدر زمان کمی می توانند به زنان بدهند تا تصمیم به سقط جنین بگیرند و در بدترین حالت، این معکوس شدن کامل رو در برابر وید خواهد بود. اگر مورد دوم باشد، 17 کشور در حال حاضر قوانین کتابی دارند که سقط جنین را کاملا غیرقانونی می کند و می توانند بلافاصله آن را اجرا کنند. همه ایالت های دیگر که تحت کنترل جمهوری خواهان هستند تقریباً به طور قطع از این کار پیروی خواهند کرد.

شش قاضی محافظه‌کار، که سه نفر از آنها از طریق دستکاری‌های ماکیاولیستی دارک‌هاروستر، رهبر اکثریت سنا، میچ مک‌کانل، منصوب شدند، حتی سعی نکردند این واقعیت را پنهان کنند که اصرار جدی آنها در طول جلساتشان تأیید می‌کند که رو به قانون سکونت دارد. این شوخی بود که همه ما وقتی آن را گفتند می دانستیم. آنها از فریب خود راضی بودند.

دو قاضی جدید، برت کاوانا و امی کانی بارت، به‌طور خاص از خود راضی به نظر می‌رسند و کاوانو به دروغ ادعا می‌کند که لغو یک حق قانونی نیم قرنی قانون اساسی در واقع یک اقدام بی‌طرفی دادگاه است. در همین حال، بارت با تقوا اصرار داشت که زنانی که مجبور به تحمل بارداری می شوند ضرر کمی خواهند داشت، زیرا این روزها می توانند به راحتی فرزندان خود را به فرزندخواندگی بسپارند. مطمئنم این تنها کاری بود که آنها می‌توانستند انجام دهند تا از دادن امتیاز پنج روی نیمکت به یکدیگر خودداری کنند. آن روز غم انگیز، یک روز طولانی بود.

قبل از بحث شفاهی، صحبت های زیادی وجود داشت مبنی بر اینکه جان رابرتز، قاضی ارشد، به شدت نگران مشروعیت دادگاه است و اظهارات اخیر قاضی ساموئل آلیتو، بارت و استفان بریر تا حدودی نگرانی در مورد شهرت آنها و تهدیدهای احتمالی برای این نهاد را نشان می دهد. لطفا. محافظه‌کاران در دادگاه نمی‌توانستند کمتر به مشروعیت خود علاقه‌مند باشند، حداقل آن‌طور که عموم مردم مشخص می‌کنند، و ما این را حداقل از سال 2000، زمانی که آنها شجاعانه در انتخابات ریاست‌جمهوری مورد بحث مداخله کردند، می‌دانیم. در آن زمان، محافظه کاران در دادگاه (که دو نفر از آنها توسط دادگاه منصوب شدند پدر نامزد جمهوری خواه) بر مبنای حزبی حکم داد که انتخابات را به جورج دبلیو بوش بسپارد. آنها با کسانی می رقصند که تعهدات مادام العمر خود را به آنها داده اند و حداقل در 20 سال گذشته چنین کرده اند.

اما فقط در صورتی که یکی از آنها عصبانی شود، فعالان محافظه کار به صراحت می گویند که قضات در سخت کردن کمر خود بهتر عمل می کنند.

هفته گذشته، واشنگتن پست گزارشی از دادستان کل سابق اد میز منتشر کرد که در آن به شش قاضی محافظه کار گفت که موفقیت یا شکست جنبش قانونی محافظه کار در چهار دهه گذشته به تمایل محافظه کاران برای براندازی این سابقه بستگی دارد:

آهو سال‌ها نمونه‌ای عالی از بی‌احترامی به تفکیک قوا از قانون اساسی ما و نقش صحیح قضایی بوده است. او در مرکز انتقاد قضات و محققین حقوقی از جمله رابرت اچ. بورک، الکساندر بیکل، ویلیام اچ. رنکویست و آنتونین اسکالیا قرار داشته است. و با دلیل موجه برای آنها و جنبش قانونی که آنها الهام گرفتند، آهوقوه قضائیه روسیه قانون اساسی را نادرست درک می کند، درس های تاریخ را نادیده می گیرد و دولت های غیرمسئول را تشویق می کند.

یک “قانون سقط جنین” جداگانه وجود دارد، زیرا آهوقاضی هری بلکمن، قاضی نویسنده، گفت که او قوانین عادی قانونی را برای حفظ سقط جنین در قانون اساسی تحریف کرده یا نادیده گرفته است. با این کار، بسیاری از حوزه های حقوقی دیگر – از آزادی بیان، آزادی مذهبی، قوانین رأی گیری تا مسائل روزمره آیین دادرسی مدنی – به جنگ های سقط جنین نیابتی تبدیل شده اند. آهو و کیسی اجازه ندهید دادگاه صادقانه با غیبت آنها در قانون اساسی مقابله کند. به طور خلاصه، سقط جنین مشروطه مظهر برتری قضایی است، زیرا مبتنی بر چیز دیگری نیست.

این واقعیت که جان و آینده میلیون ها نفر را نجات داد، به سادگی بی ربط است. همیشه اینطور بوده است.

میز در مقاله خود اعتراف می کند که بزرگترین ناامیدی از ریاست جمهوری رونالد ریگان ناتوانی در حق لغو است. رو در مقابل وید. اما سال 1992 بود فرزندپروری برنامه ریزی شده v کیسی این واقعاً جنبش حقوقی محافظه کار را تحریک کرد و به استراتژی دیوان عالی برای جمع شدن با رادیکال های جناح راست سرعت بخشید. محافظه‌کاران فکر می‌کردند که این کار را با هشت قاضی منصوب شده توسط روسای جمهور جمهوری‌خواه و یک قاضی منصوب توسط یک دموکرات مخالف انجام دادند. رو در مقابل وید. در عوض، اکثریت قضایی راهی برای حفظ سابقه پیدا کردند و محافظه کاران هرگز نتوانستند بر این خیانت غلبه کنند.

بنابراین، حتی پس از بحث‌های کلامی بسیار امیدوارکننده در این هفته، جناح راست به فشار خود ادامه می‌دهد – و در این روند نشان می‌دهد که همه اینها چقدر آشکارا سیاسی است:

این اظهارنظرها با توجه به مخالفت آشکار با تمدید دادگاه یا تعیین محدودیت زمانی، در واقع به طرز مضحکی ریاکارانه است. اما آنها اگر نگوییم بی شرم چیزی نیستند.

سقط جنین مدت‌هاست که یک پاداش سیاسی برای سیاست‌های محافظه‌کار بوده است و آنها نمی‌خواهند آن را رها کنند. اگر Rowe لغو شود، فوراً فشاری برای ممنوعیت سقط جنین در سطح ملی از طریق برخی دکترین “شخصیت جنین” انجام خواهد شد و تلاش هایی برای فلج کردن پیشرفت علمی با ممنوع کردن تحقیقات سلول های بنیادی، قطع دسترسی به داروهای سقط جنین و برخی از اشکال انجام خواهد شد. کنترل تولد تمام ایالت هایی که ممکن است استثناهایی برای تجاوز جنسی و زنای با محارم داشته باشند به چالش کشیده می شوند، محدودیت های سفر و قوانین ضد مرزی برای سقط جنین اعمال می شود. و در برخی موارد، آنها باید مجازات زنانی را که سقط جنین غیرقانونی انجام می دهند، در نظر بگیرند، زیرا این امر به ناچار منجر به آن می شود. (حتی دونالد ترامپ قبل از اینکه به او دستور دهد چگونه در مورد آن برای مصرف انبوه دروغ بگوید، به طور غریزی این را درک کرده است.) راست 40 سال است که این موضوع را سازماندهی کرده است. اگر Rowe لغو شود، آنها باید به افزایش خطرات ادامه دهند تا این فعالان توده ای را درگیر نگه دارند.

و اگر آنها می توانند یک حق قانونی را که 50 سال است لغو کنند، اشتباه نکنید. آنها برای برابری در ازدواج آمده اند. اد میس در مقاله خود به این هدف اشاره کرد:

مخالفت در مورد ازدواج همجنس گرایان، اوبرگفل در مقابل هاجز، قاضی ساموئل A. آلیتو جونیور با احتیاط در مورد عواقب این تصور که قانون اساسی حاوی قانون است، هشدار داد، صرفاً به این دلیل که برخی آن را مطلوب می دانند.

درسی که برخی از تصمیم امروز خواهند گرفت این است که تبلیغ روش صحیح تفسیر قانون اساسی یا فضایل خویشتن داری و فروتنی قضایی نمی تواند با وسوسه دستیابی به آنچه که به عنوان یک هدف عالی تلقی می شود با همه سرمایه های عملی رقابت کند. او نوشت و قاضی اسکالیا و کلارنس توماس به آنها پیوستند.

این عقیده که این گروه از فعالان تندرو قضایی که تا الان صحبت می کنیم، بر اساس قانون اساسی حق حمل اسلحه، که تنها در سال 2008 تصمیم گرفته شد، در حال بررسی لغو قوانین ایمنی اسلحه در سراسر کشور هستند، خود را به عنوان داوران بی طرف معرفی می کنند. و دست اندرکاران خودگردانی قضایی – خویشتن داری دیوانگی است. اما ما اینجا هستیم. انقلاب قضایی که این افراد برای انجام آن آماده می شوند، کشور را به خارج از کشور می کشاند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter Wonmaniakuşadası escortbetroadmobil ödeme bozdur