جنگ جمهوری خواهان علیه آموزش و پرورش مهمترین بخش تلاش آنها برای فاشیسم است

[ad_1]

اومبرتو اکو، فیلسوف و زبان شناس، در مقاله معروف خود در سال 1995 که مسیرهای فاشیسم را ترسیم می کند، به بیزاری انسان مستبد از یادگیری به عنوان یک شاخص انتقادی اشاره می کند که آنچه شما با آن سروکار دارید فقط محافظه کاری در گونه های باغی نیست، بلکه فاشیسم آشکار است. برای فاشیست ها و “روشنگری، عصر عقل، به عنوان آغاز فساد مدرن تلقی می شود.”[t]هینکینگ نوعی مو است. اکو ادعا می‌کند به همین دلیل است که بی‌اعتمادی به دنیای روشنفکری همیشه از نشانه‌های اور-فاشیسم بوده است.

بنابراین جای تعجب نیست که حزب جمهوری خواه – که هرگز دوست مدارس نبوده است – در طول مبارزات انتخاباتی خود برای تبدیل شدن به یک نهاد کاملاً فاشیستی، جنگ خود را با آموزش تشدید کرده است. بیشتر این کار تحت عنوان مبارزه با «نظریه نژادی انتقادی» انجام می شود تا از حمله همه جانبه به تدریس تاریخ یا ادبیات در مدارس دولتی حمایت شود. اما با موفقیت اولیه این تاکتیک، به ویژه در رقابت برای فرمانداری ویرجینیا، جمهوری‌خواهان احساس می‌کنند که می‌توانند به شدت حملات خود را به همه اشکال آموزش، از سطح پیش از دانشگاه تا سطح دانشگاه گسترش دهند.

مرتبط: چرا وحشت بر سر “نظریه نژادی انتقادی” ترول دست راستی کامل است

اکثر این حملات از طعمه رقابت برای برانگیختن احساسات و گمراه کردن مردم در مورد آنچه که در نهایت یک دستور کار ضد آموزشی است استفاده می کنند. اما نه همیشه. به عنوان مثال، همانطور که واشنگتن پست روز سه شنبه گزارش داد، جمهوری خواهان در حال حاضر روی طرحی کار می کنند تا هر چه در توان دارند انجام دهند تا طرح رئیس جمهور جو بایدن برای قابل دسترس کردن pre-K برای همه کودکان آمریکایی انجام شود. با پیروی از مدل استراتژی محرومیت Medicaid، ایده این است که دولت های ایالت قرمز صرفاً بودجه رایگان فدرال را که برنامه های قبل از K را به همه کودکان 3 و 4 ساله گسترش می دهد، رد کنند.


آماندا مارکوت بیشتر برای سیاست می خواهید؟ در خبرنامه او فقط اتاق ایستاده مشترک شوید.


دهه‌ها تحقیق نشان داده است که pre-K برای رشد آموزشی بسیار مفید است، نه تنها به کودکان در تحصیلات اولیه کمک می‌کند، بلکه منجر به نرخ بالاتر فارغ‌التحصیلی از دبیرستان و کالج نیز می‌شود. البته از نظر اقتدارگرایان بحث همین است در برابر pred-K. آیا کودکان مهارت هایی مانند سواد، استدلال و حتی شک و تردید را یاد می گیرند؟ همه اینها با اهداف کنترل اجتماعی فاشیست ها در تضاد است. بنابراین جای تعجب نیست که تلاش‌ها برای تشویق والدین به حمایت از جنبش ضد آموزش فراتر از تئوری‌های توطئه «نظریه نژادی انتقادی» گسترش می‌یابد.

همانطور که جاد لگام از Popular Info ماه گذشته گزارش داد، تاکتیک جدید ارعاب در سمت راست این است که با “یادگیری عاطفی-اجتماعی” مرعوب شویم. گروه‌های پول تاریک راست افراطی مشغول دفاع از این مفهوم آموزشی با اتهامات واهی هستند مبنی بر اینکه این مفهوم «آشغال نژادپرستانه»، «ضد سفیدپوست» و «وسیله‌ای برای معرفی تبلیغات چپ در کلاس درس» است. یادگیری صرفاً یک اصطلاح آموزشی است که به کودکان «تفکر انتقادی، مدیریت احساسات، حل تعارض، تصمیم‌گیری، کار گروهی» را آموزش می‌دهد، که همگی برای موفقیت تحصیلی، قابلیت استخدام، عزت نفس، روابط و مشارکت مدنی و جامعه ضروری هستند.

تفکر انتقادی و مدیریت عاطفی خوب تمایل دارد مردم را از پیوستن به QAnon یا گوش دادن به تاکر کارلسون باز دارد، بنابراین تعجبی ندارد که جمهوری خواهان با آن مخالفت کنند. توجه به این نکته مهم است که آنها از همان تاکتیک هایی استفاده می کنند که در مورد “نظریه نژادی انتقادی” استفاده می کنند: استفاده از اصطلاحات ناآشنا برای ترساندن مردم با مفاهیم آموزشی که وقتی به انگلیسی ساده توصیف می شوند، کاملاً پیش پا افتاده هستند.

مطالب مرتبط: چگونه دموکرات‌ها می‌توانند در جنگ بر سر نظریه نژادی انتقادی پیروز شوند: مسیحیان را دقیقاً در پشت جنبش صدا کنید

البته این تمدید به این معنا نیست که جمهوری خواهان از مزخرفات در مورد «نظریه انتقادی نژادی» دست می کشند. دور از آن، آنها آشکارا از روشی که اصطلاح ترس می تواند به عنوان پوششی برای ترساندن معلمان برای آموزش ندادن چیزی که می تواند به این “مهارت های تفکر انتقادی” ترسناک منجر شود، هیجان زده هستند. به ویژه، به نظر می رسد جمهوری خواهان از فرصتی برای پاک کردن تکه های عظیم تاریخ آمریکا از آموزش مدارس دولتی هیجان زده هستند.

در تنسی، گروه Moms for Freedom از قانون جدید تصویب شده علیه «نظریه نژادی انتقادی» در تلاش برای ممنوع کردن کتاب‌هایی درباره مارتین لوتر کینگ جونیور و براون علیه شورای آموزش استفاده کرد. این گروه ادعا می کند که این درس ها باعث می شود بچه ها “از کشورشان، از یکدیگر و/یا خودشان متنفر باشند.” وزارت آموزش و پرورش ایالتی این شکایت را رد کرد، اگرچه – به ویژه – نه از نظر ماهیت، بلکه به دلیل نگرانی های فنی در مورد نحوه ثبت شکایت. شکایت بعدی همچنان به احتمال زیاد تایید می شود و کتاب ها توقیف می شوند. اما حتی اگر این اتفاق نیفتد، این شکایات تأثیری سرد کننده دارند.

یکی از اعضای سابق هیئت مدیره مدرسه تنسی در خبرنامه دیگری به Legum گفت: “بخشی از هدف از این کار صرفا ایجاد ترس و تردید با معلمان است – که اگر اشتباه کنند، می تواند از نظر حرفه ای برای آنها فاجعه بار باشد.” برای دفاع از کار خود، بسیاری از معلمان ممکن است به سادگی درس های برده داری، جیم کرو، یا جنبش حقوق مدنی را از دست بدهند. این هدف واضح گروه هایی مانند Moms for Liberty است. آنها می‌خواهند داستان جعلی آمریکایی را به کودکان تلقین کنند که وانمود می‌کند این چیزها هرگز اتفاق نیفتاده است.


آماندا مارکوت بیشتر برای سیاست می خواهید؟ در خبرنامه او فقط اتاق ایستاده مشترک شوید.


در ویسکانسین، مجلس قانونگذاری تحت کنترل جمهوری خواهان در حال پیشروی با لایحه مشابهی است که هدف آن خاموش کردن هرگونه گفتمان در مدارس دولتی در مورد نژاد یا نژادپرستی است. همانطور که جمهوری خواهان آن را به عنوان ضربه ای به “نظریه نژادی انتقادی” تبلیغ می کنند، لیستی از اصطلاحات ممنوعه ضمیمه شده به این لایحه توسط حامی اصلی آن، وزیر امور خارجه جمهوریخواه، چاک ویچگرز، داستان واقعی را بیان می کند: معلمان را ترسانده است تا درباره تاریخ آمریکا صحبت کنند. نژاد پرستی.

از جمله اصطلاحات ممنوعه می توان به «تعصب نژادی»، «عدالت نژادی» و «عادلانه» اشاره کرد. البته هیچ راهی برای صحبت در مورد رویدادی مانند راهپیمایی علیه واشنگتن – که مستلزم برخورد منصفانه و عدالت نژادی است، پس از داستانی از سیاه‌پوستانی که از تعصب نژادی رنج می‌برند – وجود ندارد، در حالی که همان کلمات برای توصیف وضعیت توسط مدارس ممنوع شده است. .

این جنگ علیه مدارس دولتی تعجب آور نیست، بلکه در سطح دانشگاه نیز در حال وقوع است.

دانشگاه نبراسکا در لینکلن مورد حمله کامل جمهوری خواهان ایالتی از جمله فرماندار پیت ریکتس قرار گرفته است، زیرا این مدرسه طرحی را برای بهبود تنوع در محوطه دانشگاه اجرا کرده است. به ویژه، جمهوری خواهان تلاش می کنند صدراعظم رونی گرین را مجبور به ترک سمت کند زیرا او طرحی را برای “جذب، استخدام، حفظ و حمایت از دانش آموزان، کارکنان و معلمان از جمعیت اقلیت نژادی” امضا کرده است.

همه چیز همانطور که انتظار می رود در حال انجام است و جمهوری خواهان ادعاهای بی پروا در مورد چگونگی ترویج یک “ایدئولوژی رادیکال” صدراعظم را مطرح می کنند. همانطور که استاد UNL آری کوهن توضیح داد، این کمپین نه تنها برای تحریک هیستری نژادپرستانه کار می کند، بلکه برای محکوم کردن ایده آموزش عالی برای عموم مردم نیز کار می کند.

مطالب مرتبط: فریب هیستریک های والدین «نظریه انتقادی نژاد» را نخورید – آنها بخشی از استراتژی GOP هستند.

کوهن گفت: «زمانی که در سال 2007 به نبراسکا نقل مکان کردم، دانشگاه مورد علاقه جهانی قرار گرفت. در یک موضوع طولانی در توییتر. اما حالا وقتی به افرادی که در آنجا تدریس می‌کند می‌گوید، آنها با تمسخر به من “پروفسور” می‌گویند، زیرا این بدان معناست که من یک لیبرال عاج بوده‌ام که نمی‌توان به او دست زد.” او کارزار تبلیغاتی بی امان حزب جمهوری خواه علیه مدرسه را عامل این امر می داند.

همانطور که اکو در سال 1995 اشاره کرد، تفکر دشمن فاشیسم است. بنابراین، مسلماً، راست فزاینده‌ای فاشیست، هر کاری که ممکن است انجام می‌دهد تا کل «تفکر» را تعطیل کند.

اول، آنها کودکان را از رفتن به مدرسه منصرف می کنند، همانطور که با حملات به Pre-K نشان داده شد یا، همانطور که کوهن اشاره می کند، منصرف کردن کودکان از درخواست برای دانشگاه ها نشان داد. اگر دور نگه داشتن کودکان از مدرسه امکان پذیر نیست، استراتژی این است که معلمان را با هر درسی که ممکن است تفکر انتقادی را تحریک کند، بترسانید. و خصومت با مدارس در عموم مردم کاشته می‌شود، به طوری که وقتی واقعاً آموزشی به دست بچه‌ها می‌رسد، والدین بچه‌ها را می‌ترسانند که از آن درس نگیرند.

از قدیم روشن شده است که درست در جوانان به اطاعت ارزش می دهد و از عقل دوری می کند. اما جمهوری خواهان می دانند که باز بودن اهداف آنها باعث می شود والدین آنها را طرد کنند. بنابراین آنها کمپین خود را در تئوری های توطئه “نظریه نژادی انتقادی” و دیگر تاکتیک های ارعاب مشابه می پیچند. با این حال، اقدامات آنها در تضاد با هدف واقعی آنها است: تولید انبوه ماشین های دست راستی، که بیهوده از سیستم های ناعادلانه و خودکامه حمایت می کنند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter Wonmaniakuşadası escortbetroadmobil ödeme bozdur